Krajské přebory jednotlivců mužů a žen Ústeckého kraje
Děčín (26. 5. 2019)4 x 100 m - Mix (Běh)
Běh 01 (ne, 26.5.2019 - 13:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Řeháková, Bisová, Volke, Ntemo Řeháková, Bisová, Volke, Ntemo | USK PROVOD Ústí n/L. | 5 | 46.46 | |||||||||||||||
2 | Běloubková, Kratochvílová, Čermák, Benda Běloubková, Kratochvílová, Čermák, Benda | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 3 | 46.84 | |||||||||||||||
3 | Schuldesová, Herles, Fisková, Beck Schuldesová, Herles, Fisková, Beck | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 1 | 47.05 | |||||||||||||||
4 | Schüssmann, Lepeška, Fajfrová, Lacinová Schüssmann, Lepeška, Fajfrová, Lacinová | AK Bílina | 6 | 47.33 | |||||||||||||||
5 | Gregor, Hořejší, Babjáková, Lecjaks Gregor, Hořejší, Babjáková, Lecjaks | AK Most | 4 | 47.44 | |||||||||||||||
6 | Schorná, Neimontaite, Apolen, Selinger Schorná, Neimontaite, Apolen, Selinger | ATLETIKA Kadaň z.s. | 2 | 53.46 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (ne, 26.5.2019 - 13:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šnajdr, Veselý, Orságová, Černohorská Šnajdr, Veselý, Orságová, Černohorská | USK PROVOD Ústí n/L. | 1 | 47.74 | |||||||||||||||
2 | Kopečná, Plosová, Mašek, Miler Kopečná, Plosová, Mašek, Miler | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 4 | 47.79 | |||||||||||||||
3 | Žitná, Sebránková, Štěch, Janetka Žitná, Sebránková, Štěch, Janetka | AK Bílina | 6 | 48.99 | |||||||||||||||
4 | Moskvitinová, Spišjak, Sabadosh, Jindra Moskvitinová, Spišjak, Sabadosh, Jindra | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 5 | 49.54 | |||||||||||||||
5 | Brabcová, Horníková, Koszegi, Lux Brabcová, Horníková, Koszegi, Lux | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 3 | 50.68 | |||||||||||||||
6 | Poláková, Hájek, Petržilka, Bachroňová Poláková, Hájek, Petržilka, Bachroňová | ASK Děčín | 2 | 51.04 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Řeháková, Bisová, Volke, Ntemo Řeháková, Bisová, Volke, Ntemo | USK PROVOD Ústí n/L. | 5 | 46.46 | ||||
2 | Běloubková, Kratochvílová, Čermák, Benda Běloubková, Kratochvílová, Čermák, Benda | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 3 | 46.84 | ||||
3 | Schuldesová, Herles, Fisková, Beck Schuldesová, Herles, Fisková, Beck | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 1 | 47.05 | ||||
4 | Schüssmann, Lepeška, Fajfrová, Lacinová Schüssmann, Lepeška, Fajfrová, Lacinová | AK Bílina | 6 | 47.33 | ||||
5 | Gregor, Hořejší, Babjáková, Lecjaks Gregor, Hořejší, Babjáková, Lecjaks | AK Most | 4 | 47.44 | ||||
6 | Šnajdr, Veselý, Orságová, Černohorská Šnajdr, Veselý, Orságová, Černohorská | USK PROVOD Ústí n/L. | 1 | 47.74 | ||||
7 | Kopečná, Plosová, Mašek, Miler Kopečná, Plosová, Mašek, Miler | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 4 | 47.79 | ||||
8 | Žitná, Sebránková, Štěch, Janetka Žitná, Sebránková, Štěch, Janetka | AK Bílina | 6 | 48.99 | ||||
9 | Moskvitinová, Spišjak, Sabadosh, Jindra Moskvitinová, Spišjak, Sabadosh, Jindra | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 5 | 49.54 | ||||
10 | Brabcová, Horníková, Koszegi, Lux Brabcová, Horníková, Koszegi, Lux | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 3 | 50.68 | ||||
11 | Poláková, Hájek, Petržilka, Bachroňová Poláková, Hájek, Petržilka, Bachroňová | ASK Děčín | 2 | 51.04 | ||||
12 | Schorná, Neimontaite, Apolen, Selinger Schorná, Neimontaite, Apolen, Selinger | ATLETIKA Kadaň z.s. | 2 | 53.46 |