výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské přebory jednotlivců mužů a žen Ústeckého kraje

Děčín (26. 5. 2019)

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 26.5.2019 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 4 48.49
2 Dominik HerlesDominik Herles 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 50.58
3 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 50.59
4 Michal MartinákMichal Martinák 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 52.03
5 Kryštof BesserKryštof Besser 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 55.07
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 26.5.2019 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František LáchaFrantišek Lácha 02 AK BílinaAK Bílina 4 54.61
2 Martin ŠtěchMartin Štěch 02 AK BílinaAK Bílina 3 61.29
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 4 48.49
2 Dominik HerlesDominik Herles 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 50.58
3 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 50.59
4 Michal MartinákMichal Martinák 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 52.03
5 František LáchaFrantišek Lácha 02 AK BílinaAK Bílina 4 54.61
6 Kryštof BesserKryštof Besser 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 55.07
7 Martin ŠtěchMartin Štěch 02 AK BílinaAK Bílina 3 61.29

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 26.5.2019 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 58.45
2 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 5 61.15
3 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 61.53
4 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 62.33
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 26.5.2019 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 64.01
2 Denisa ZikmundováDenisa Zikmundová 01 AK Chotěšov z. s.AK Chotěšov z. s. 5 64.01
3 Tereza ČervínováTereza Červínová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 3 64.16
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 58.45
2 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 5 61.15
3 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 61.53
4 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 62.33
5 Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 64.01
5 Denisa ZikmundováDenisa Zikmundová 01 AK Chotěšov z. s.AK Chotěšov z. s. 5 64.01
7 Tereza ČervínováTereza Červínová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 3 64.16