výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2.kolo KPD dorostu a staršího žactva Ústeckého kraje

Děčín (5. 6. 2019)

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (st, 5.6.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš ReichlTomáš Reichl 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 4:25.74 11.00
2 Radek VostřelRadek Vostřel 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 10 4:30.90 9.00
3 Petr KadrabaPetr Kadraba 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 4:45.14 8.00
4 Petr SynáčekPetr Synáček 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 9 4:57.28 7.00
5 Aleš FajstaverAleš Fajstaver 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 4:58.40 6.00
6 Martin MorvayMartin Morvay 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 5:08.78 5.00
7 Josef ProcházkaJosef Procházka 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 8 5:08.92 4.00
8 Matěj KnoblochMatěj Knobloch 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 5:10.28 3.00
9 Jakub ŠimekJakub Šimek 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 5:18.28 2.00
10 Sergiu MaticoSergiu Matico 03 ASK DěčínASK Děčín 7 5:23.22 1.00
Celkem 10 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (st, 5.6.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan ApolenJan Apolen 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 4:48.53 11.00
2 Vítek OuzkýVítek Ouzký 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 5:18.36 9.00
3 Adam JustaAdam Justa 04 ASK LovosiceASK Lovosice 3 5:21.88 8.00
4 Adam BrettschneiderAdam Brettschneider 04 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 5:23.04 7.00
5 Jáchym VrtiškaJáchym Vrtiška 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 8 5:23.40 6.00
6 Timothy WangleTimothy Wangle 05 ASK LovosiceASK Lovosice 9 5:37.20 5.00
7 David VlkDavid Vlk 05 AK MostAK Most 4 5:39.28 4.00
8 Daniel NovotnýDaniel Novotný 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 5:43.54 3.00
9 Jan GergelJan Gergel 05 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 6:50.32 2.00
Celkem 9 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (st, 5.6.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Klára VyvialováKlára Vyvialová 02 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 5:21.24 11.00
2 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 5:25.93 9.00
3 Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 5:35.72 8.00
4 Kristýna DenkováKristýna Denková 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 5:48.37 7.00
5 Martina OpavováMartina Opavová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 6:02.64 6.00
6 Eva MusilováEva Musilová 99 ASK DěčínASK Děčín 3 6:03.42 5.00
7 Veronika ŠkaloudováVeronika Škaloudová 02 AK MostAK Most 7 6:17.61 4.00
8 Denisa ŠtréblováDenisa Štréblová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 9 6:40.55 3.00
9 Štěpánka ŠlichtováŠtěpánka Šlichtová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 8 7:05.64 2.00
Celkem 9 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (st, 5.6.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 AK BílinaAK Bílina 16 5:20.11 11.00
2 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 15 5:21.17 9.00
3 Tereza ČervínováTereza Červínová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 10 5:21.81 8.00
4 Lucie VrátnáLucie Vrátná 05 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 22 5:35.48 7.00
5 Libuše KřížováLibuše Křížová 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 11 5:38.73 6.00
6 Romana PomichálkováRomana Pomichálková 05 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 20 5:42.71 5.00
7 Hana KozmováHana Kozmová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 13 5:43.36 4.00
8 Anežka ProškováAnežka Prošková 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 12 5:51.42 3.00
9 Magdalena KubecováMagdalena Kubecová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 19 5:53.80 2.00
10 Nora JonášováNora Jonášová 05 AK BílinaAK Bílina 18 5:59.03 1.00
11 Natálie DundrováNatálie Dundrová 07 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 17 6:01.69
12 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 04 AK MostAK Most 21 6:08.34
13 Stela TérováStela Térová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 14 6:25.09
Celkem 13 závodníků