výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Kraj. přebor družstev ml. žactva - pětiboj

Třinec (24. 4. 2019)
Pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1930
2 Matěj MelčákMatěj Melčák 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1561
3 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1524
4 Šimon BartoňŠimon Bartoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1498
5 Josef JuřenaJosef Juřena 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1488
6 Filip BöhmFilip Böhm 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1354
7 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1262
8 Matyáš LojekMatyáš Lojek 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1194
9 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1143
10 Jindřich BardoňJindřich Bardoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1119
11 Sebastian VelikýSebastian Veliký 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1050
12 Filip KaczmyrczykFilip Kaczmyrczyk 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1017
13 Jakub JányšJakub Jányš 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1003
14 Mateusz LípaMateusz Lípa 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0988
15 Jakub HolubJakub Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 0936
16 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 0903
17 Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 0843
18 Roman KozielRoman Koziel 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0829
19 Pavel EbrPavel Ebr 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 0791
20 Tobias PetrTobias Petr 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0742
21 Sebastian RoikSebastian Roik 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0687
22 František HolubFrantišek Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 0684
23 Prokop ŘíhaProkop Říha 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 0599
24 Matěj MaléřMatěj Maléř 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 0583
25 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0577
26 Tomáš WalachTomáš Walach 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0535
27 Vít KostkaVít Kostka 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0478
28 David MordáčDavid Mordáč 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0443
29 Adam HolendaAdam Holenda 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 0379
30 Tomáš PrzybylaTomáš Przybyla 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 0378
31 Tomáš MrázekTomáš Mrázek 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 0343
32 Petr HeczkoPetr Heczko 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0342
33 Adam WantulokAdam Wantulok 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0312
34 Vojtěch NovákVojtěch Novák 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 0309
35 Bruno RuszBruno Rusz 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 0300
36 Adam KopřivaAdam Kopřiva 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 0290
37 Lukáš VicherekLukáš Vicherek 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0275
38 Štěpán PetříčekŠtěpán Petříček 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0260
39 Vojtěch SuszkaVojtěch Suszka 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 0242
Celkem 39 závodníků
Pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2561
2 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2396
3 Sabina SvobodováSabina Svobodová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2361
4 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2269
5 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2013
6 Lea ErmisováLea Ermisová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1988
7 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1982
8 Barbora ČmielováBarbora Čmielová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1830
9 Lenka VrbancováLenka Vrbancová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1820
10 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1759
11 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1752
12 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1739
13 Karolína KřížováKarolína Křížová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1600
14 Marie TomicováMarie Tomicová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1586
15 Sofie MaierováSofie Maierová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1580
16 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1498
17 Anna VáclavíkováAnna Václavíková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1495
18 Hana NingerováHana Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1485
19 Kateřina GlosováKateřina Glosová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1481
20 Rozárie ReckováRozárie Recková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1479
21 Natalia NieciągNatalia Nieciąg 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1438
22 Anna MartynkováAnna Martynková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1437
23 Tereza BurováTereza Burová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1427
24 Nela KožuchováNela Kožuchová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1426
25 Lucie JurošováLucie Jurošová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1421
26 Bára HrčkováBára Hrčková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1398
27 Veronika KvitováVeronika Kvitová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1375
28 Adéla PlevkováAdéla Plevková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1359
29 Anna LegierskáAnna Legierská 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1285
30 Adéla JanoškováAdéla Janošková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1281
31 Anežka JurákováAnežka Juráková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1277
32 Barbora KubínováBarbora Kubínová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1256
33 Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1224
34 Tereza BartoňováTereza Bartoňová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1218
35 Andrea MalinkováAndrea Malinková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1206
36 Hana MošťkováHana Mošťková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1203
37 Miluše BrukováMiluše Bruková 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1184
38 Dominika NávratováDominika Návratová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1182
39 Veronika BelásováVeronika Belásová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1169
40 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1169
41 Alena KrčkováAlena Krčková 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1084
42 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1059
43 Karolína StodolováKarolína Stodolová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1045
44 Barbora NingerováBarbora Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1017
45 Anna GlosováAnna Glosová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0996
46 Nikol ČapandováNikol Čapandová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 0994
47 Tereza PošvancováTereza Pošvancová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 0986
48 Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 0974
49 Eliška KokořováEliška Kokořová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 0835
50 Sára HochelováSára Hochelová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 0830
51 Aneta ZahradníkováAneta Zahradníková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 0829
52 Natalia GrzegorzNatalia Grzegorz 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0813
53 Veronika MitrengováVeronika Mitrengová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0635
54 Michaela BobokováMichaela Boboková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 0565
55 Karolína RuszováKarolína Ruszová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0479
Veronika KlarVeronika Klar 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNF
Denisa JakusováDenisa Jakusová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNF
Celkem 57 závodníků