Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Třinec (18. 5. 2019)
100 m - Muži (sobota, 18.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 12 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11.08 11.00
2 7 Denis DanáčDenis Danáč 93 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11.17 9.00
3 23 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11.24 8.00
100 m - Muži (sobota, 18.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 190 Jakub OndriskaJakub Ondriska 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.57 4.00
2 319 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.73 3.00
3 192 Petr PolákPetr Polák 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.74 2.00
100 m - Ženy (sobota, 18.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 12 Barbora TomkováBarbora Tomková 96 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 12.74 4.00
2 134 Dominika LangerováDominika Langerová 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 12.76 3.00
3 131 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 13.00 2.00
100 m - Ženy (sobota, 18.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 112 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 12.60 11.00
2 34 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12.87 9.00
3 11 Simona MalatincováSimona Malatincová 97 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 12.94 8.00
1500 m - Muži (sobota, 18.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 17 Dominik SigmundDominik Sigmund 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3:56.17 11.00
2 147 Marek ChrascinaMarek Chrascina 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3:56.24 9.00
3 13 Martin KováčechMartin Kováčech 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3:57.75 8.00
1500 m - Ženy (sobota, 18.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 267 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:44.44 11.00
2 171 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4:46.15 9.00
3 275 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:47.41 8.00
5000 m - Ženy (sobota, 18.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 26 Martina VévodováMartina Vévodová 90 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 18:49.63 11.00
2 307 Eva GalaczováEva Galaczová 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 18:55.88 9.00
3 138 Alice ProkešováAlice Prokešová 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 19:10.07 8.00
10000 m - Muži (sobota, 18.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 144 Tomáš LichýTomáš Lichý 94 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 31:55.79 11.00
2 80 Roman PaulíkRoman Paulík 88 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 32:30.10 9.00
3 24 Matouš VrzalaMatouš Vrzala 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 33:32.57 8.00
100 m překážek (0.84) - Ženy (sobota, 18.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 177 Simona TakácsováSimona Takácsová 98 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 14.65 11.00
2 131 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 14.76 9.00
3 316 Bára SajdokováBára Sajdoková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 15.47 8.00
400 m překážek (0.76) - Ženy (sobota, 18.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 312 Lucia MatejíčkováLucia Matejíčková 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 64.74 11.00
2 129 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 65.01 9.00
3 82 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 65.50 8.00
10 km chůze - Muži (sobota, 18.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Karel KetnerKarel Ketner 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. NM 11.00
2 Tomáš VojtíšekTomáš Vojtíšek 73 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... NM 9.00
3 Zbyněk HermanZbyněk Herman 69 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav NM 8.00
10 km chůze - Ženy (sobota, 18.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 139 Alžbeta RagasováAlžbeta Ragasová 02 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B NM 11.00