Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Třinec (18. 5. 2019)

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 18.5.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 9 Husek, Kolarčík, Ščibráni, Vácha Husek, Kolarčík, Ščibráni, Vácha SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 43.08 11.00
2 51 Baluch, Zeman, Dvořák, Schmöger Baluch, Zeman, Dvořák, Schmöger AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 44.02 9.00
3 110 Kunt, Majerčák, Jurák, Běhávka Kunt, Majerčák, Jurák, Běhávka AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 44.08 8.00
4 313 Formánek, Holuscha, Kaštovský, Lampa Formánek, Holuscha, Kaštovský, Lampa TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 44.15 7.00
5 192 Polák, Ondriska, Hromčík, Klézl Polák, Ondriska, Hromčík, Klézl VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 44.36 6.00
6 153 Kadla ml., Sláčík, Holý, Majer Kadla ml., Sláčík, Holý, Majer Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 44.87 5.00
7 87 Zelinka, Lacina, Pazderka, Oberndorfer Zelinka, Lacina, Pazderka, Oberndorfer TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 45.26 4.00
8 134 Zawada, Otruba, Pavelka, Wojnar Zawada, Otruba, Pavelka, Wojnar TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 46.43 3.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 18.5.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 132 Jakubík, Brzuchanski, Vašíček, Szkatula Jakubík, Brzuchanski, Vašíček, Szkatula TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 47.69 2.00
2 193 Růža, Růža, Lošťák, Řezníček Růža, Růža, Lošťák, Řezníček VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 50.67 1.00
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 9 Husek, Kolarčík, Ščibráni, Vácha Husek, Kolarčík, Ščibráni, Vácha SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 43.08 11.00
2 51 Baluch, Zeman, Dvořák, Schmöger Baluch, Zeman, Dvořák, Schmöger AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 44.02 9.00
3 110 Kunt, Majerčák, Jurák, Běhávka Kunt, Majerčák, Jurák, Běhávka AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 44.08 8.00
4 313 Formánek, Holuscha, Kaštovský, Lampa Formánek, Holuscha, Kaštovský, Lampa TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 44.15 7.00
5 192 Polák, Ondriska, Hromčík, Klézl Polák, Ondriska, Hromčík, Klézl VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 44.36 6.00
6 153 Kadla ml., Sláčík, Holý, Majer Kadla ml., Sláčík, Holý, Majer Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 44.87 5.00
7 87 Zelinka, Lacina, Pazderka, Oberndorfer Zelinka, Lacina, Pazderka, Oberndorfer TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 45.26 4.00
8 134 Zawada, Otruba, Pavelka, Wojnar Zawada, Otruba, Pavelka, Wojnar TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 46.43 3.00
9 132 Jakubík, Brzuchanski, Vašíček, Szkatula Jakubík, Brzuchanski, Vašíček, Szkatula TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 47.69 2.00
10 193 Růža, Růža, Lošťák, Řezníček Růža, Růža, Lošťák, Řezníček VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 50.67 1.00

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 18.5.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 11 Malatincová, Petrášová, Tomková, Vavříková Malatincová, Petrášová, Tomková, Vavříková Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 48.92 11.00
2 34 Bumbálková, Lánská, Křížková, Herzová Bumbálková, Lánská, Křížková, Herzová TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 48.96 9.00
3 302 Cidoríková, Kiedroń, Sajdoková, Teofilová Cidoríková, Kiedroń, Sajdoková, Teofilová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 49.27 8.00
4 177 Takácsová, Hladíková, Fuksová, Kubaščíková Takácsová, Hladíková, Fuksová, Kubaščíková AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 49.55 7.00
5 142 Täuberová, Janáčková, Langerová, Garčárová Täuberová, Janáčková, Langerová, Garčárová AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 2 50.50 6.00
6 116 Ondrigová, Brázdilová, Polášková, Jelínková Ondrigová, Brázdilová, Polášková, Jelínková AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 50.97 5.00
7 272 Stratilová, Stratilová, Valíková, Smolková Stratilová, Stratilová, Valíková, Smolková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 51.32 4.00
8 Vilčková, Krtková, Lisníková, Kopcová Vilčková, Krtková, Lisníková, Kopcová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 53.29 1.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 18.5.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 108 Klišíková, Klišíková, Jakešová, Müllerová Klišíková, Klišíková, Jakešová, Müllerová AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 52.34 3.00
2 312 Matejíčková, Preissová, Kulichová, Bojková Matejíčková, Preissová, Kulichová, Bojková TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 52.64 2.00
3 Fajkusová, Klapuchová, Lampová, Bittnerová Fajkusová, Klapuchová, Lampová, Bittnerová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 53.35
4 175 Marčíková, Freibergerová, Smejkalová, Kleiblová Marčíková, Freibergerová, Smejkalová, Kleiblová AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 54.28
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 11 Malatincová, Petrášová, Tomková, Vavříková Malatincová, Petrášová, Tomková, Vavříková Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 48.92 11.00
2 34 Bumbálková, Lánská, Křížková, Herzová Bumbálková, Lánská, Křížková, Herzová TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 48.96 9.00
3 302 Cidoríková, Kiedroń, Sajdoková, Teofilová Cidoríková, Kiedroń, Sajdoková, Teofilová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 49.27 8.00
4 177 Takácsová, Hladíková, Fuksová, Kubaščíková Takácsová, Hladíková, Fuksová, Kubaščíková AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 49.55 7.00
5 142 Täuberová, Janáčková, Langerová, Garčárová Täuberová, Janáčková, Langerová, Garčárová AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 2 50.50 6.00
6 116 Ondrigová, Brázdilová, Polášková, Jelínková Ondrigová, Brázdilová, Polášková, Jelínková AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 50.97 5.00
7 272 Stratilová, Stratilová, Valíková, Smolková Stratilová, Stratilová, Valíková, Smolková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 51.32 4.00
8 108 Klišíková, Klišíková, Jakešová, Müllerová Klišíková, Klišíková, Jakešová, Müllerová AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 52.34 3.00
9 312 Matejíčková, Preissová, Kulichová, Bojková Matejíčková, Preissová, Kulichová, Bojková TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 52.64 2.00
10 Vilčková, Krtková, Lisníková, Kopcová Vilčková, Krtková, Lisníková, Kopcová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 53.29 1.00
11 Fajkusová, Klapuchová, Lampová, Bittnerová Fajkusová, Klapuchová, Lampová, Bittnerová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 53.35
12 175 Marčíková, Freibergerová, Smejkalová, Kleiblová Marčíková, Freibergerová, Smejkalová, Kleiblová AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 54.28