Veřejné závody PAS žactva
Praha - Eden (23. 5. 2019)60 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (čt, 23.5.2019 - 17:50) official | Vítr: +3.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch SellnerVojtěch Sellner | 04 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 1 | 07.33 | ||||||||||||||
2 | Štěpán GregorŠtěpán Gregor | 04 | AK Most | 2 | 07.35 | ||||||||||||||
3 | Jan ŠulcJan Šulc | 05 | ASK Slavia Praha | 3 | 07.73 | ||||||||||||||
4 | Lukáš MarešLukáš Mareš | 07 | Spartak Praha 4 | 4 | 08.19 | ||||||||||||||
5 | Ondřej SikačOndřej Sikač | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 6 | 08.97 | ||||||||||||||
6 | Adam JežekAdam Ježek | 07 | ASK Slavia Praha | 5 | 09.34 | ||||||||||||||
7 | 344 | Lukáš OrtLukáš Ort | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 7 | 09.42 | |||||||||||||
8 | Antonín KučeraAntonín Kučera | 07 | Spartak Praha 4 | 8 | 10.24 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (čt, 23.5.2019 - 17:50) official | Vítr: +2.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik PrůšaDominik Průša | 04 | ASK Slavia Praha | 3 | 08.39 | ||||||||||||||
2 | Ondřej AugustaOndřej Augusta | 05 | ASK Slavia Praha | 4 | 08.78 | ||||||||||||||
3 | Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka | 05 | ASK Slavia Praha | 7 | 08.86 | ||||||||||||||
4 | Josef ŘezníčekJosef Řezníček | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 8 | 08.98 | ||||||||||||||
5 | 349 | Adam FeixAdam Feix | 05 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 2 | 09.21 | |||||||||||||
6 | Richard HanuškaRichard Hanuška | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 6 | 09.79 | ||||||||||||||
7 | David ReschkeDavid Reschke | 07 | ASK Slavia Praha | 5 | 09.99 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 03 (čt, 23.5.2019 - 17:50) official | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Muhammad ShalabiMuhammad Shalabi | 04 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 6 | 08.01 | ||||||||||||||
2 | 310 | Jan ŠkardaJan Škarda | 05 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 3 | 08.94 | |||||||||||||
3 | Vojtěch KovaříkVojtěch Kovařík | 07 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 4 | 09.47 | ||||||||||||||
4 | Matěj KanclířMatěj Kanclíř | 07 | ASK Slavia Praha | 5 | 09.72 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch SellnerVojtěch Sellner | 04 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 1 | 07.33 | |||
2 | Štěpán GregorŠtěpán Gregor | 04 | AK Most | 2 | 07.35 | |||
3 | Jan ŠulcJan Šulc | 05 | ASK Slavia Praha | 3 | 07.73 | |||
4 | Muhammad ShalabiMuhammad Shalabi | 04 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 6 | 08.01 | |||
5 | Lukáš MarešLukáš Mareš | 07 | Spartak Praha 4 | 4 | 08.19 | |||
6 | Dominik PrůšaDominik Průša | 04 | ASK Slavia Praha | 3 | 08.39 | |||
7 | Ondřej AugustaOndřej Augusta | 05 | ASK Slavia Praha | 4 | 08.78 | |||
8 | Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka | 05 | ASK Slavia Praha | 7 | 08.86 | |||
9 | 310 | Jan ŠkardaJan Škarda | 05 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 3 | 08.94 | ||
10 | Ondřej SikačOndřej Sikač | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 6 | 08.97 | |||
11 | Josef ŘezníčekJosef Řezníček | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 8 | 08.98 | |||
12 | 349 | Adam FeixAdam Feix | 05 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 2 | 09.21 | ||
13 | Adam JežekAdam Ježek | 07 | ASK Slavia Praha | 5 | 09.34 | |||
14 | 344 | Lukáš OrtLukáš Ort | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 7 | 09.42 | ||
15 | Vojtěch KovaříkVojtěch Kovařík | 07 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 4 | 09.47 | |||
16 | Matěj KanclířMatěj Kanclíř | 07 | ASK Slavia Praha | 5 | 09.72 | |||
17 | Richard HanuškaRichard Hanuška | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 6 | 09.79 | |||
18 | David ReschkeDavid Reschke | 07 | ASK Slavia Praha | 5 | 09.99 | |||
19 | Antonín KučeraAntonín Kučera | 07 | Spartak Praha 4 | 8 | 10.24 |
60 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (čt, 23.5.2019 - 17:30) official | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina PrimasováMartina Primasová | 04 | ASK Slavia Praha | 5 | 08.37 | ||||||||||||||
2 | Blanka JursováBlanka Jursová | 04 | ASK Slavia Praha | 4 | 08.77 | ||||||||||||||
3 | Nikola SukováNikola Suková | 07 | TJ Dukla Praha | 7 | 08.81 | ||||||||||||||
4 | Veronika ŠeflováVeronika Šeflová | 04 | SK Jeseniova | 6 | 08.82 | ||||||||||||||
5 | Františka ČernáFrantiška Černá | 05 | ASK Slavia Praha | 2 | 08.89 | ||||||||||||||
6 | Anna VítkovskáAnna Vítkovská | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 3 | 09.05 | ||||||||||||||
7 | Anna BrankováAnna Branková | 05 | ASK Slavia Praha | 8 | 09.05 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (čt, 23.5.2019 - 17:30) official | Vítr: +1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rozálie KrejčovesováRozálie Krejčovesová | 05 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 5 | 08.60 | ||||||||||||||
2 | Anežka KárníkováAnežka Kárníková | 06 | ASK Slavia Praha | 4 | 08.79 | ||||||||||||||
3 | Ema ČermákováEma Čermáková | 04 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 2 | 09.21 | ||||||||||||||
4 | Magdaléna TepláMagdaléna Teplá | 05 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 6 | 09.28 | ||||||||||||||
5 | Sofie HrubešováSofie Hrubešová | 06 | ASK Slavia Praha | 3 | 09.87 | ||||||||||||||
6 | Michaela KaňkovskáMichaela Kaňkovská | 07 | Spartak Praha 4 | 8 | 10.02 | ||||||||||||||
7 | Emma SjöstrandováEmma Sjöstrandová | 05 | ASK Slavia Praha | 7 | 10.26 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 03 (čt, 23.5.2019 - 17:30) official | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška KramešováEliška Kramešová | 06 | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | 08.44 | ||||||||||||||
2 | Valerie SteindlováValerie Steindlová | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 08.58 | ||||||||||||||
3 | Johana BurdováJohana Burdová | 05 | ASK Slavia Praha | 1 | 08.65 | ||||||||||||||
4 | Linda HavrdováLinda Havrdová | 06 | ASK Slavia Praha | 6 | 08.71 | ||||||||||||||
5 | Adéla MarkováAdéla Marková | 05 | ASK Slavia Praha | 7 | 08.93 | ||||||||||||||
6 | Adéla HofmanováAdéla Hofmanová | 06 | ASK Slavia Praha | 8 | 09.25 | ||||||||||||||
7 | Katarína DědinováKatarína Dědinová | 07 | ASK Slavia Praha | 5 | 10.22 | ||||||||||||||
8 | Andrea HamplováAndrea Hamplová | 07 | ASK Slavia Praha | 4 | 10.42 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 04 (čt, 23.5.2019 - 17:30) official | Vítr: +1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Magdaléna PokornáMagdaléna Pokorná | 05 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 8 | 08.80 | ||||||||||||||
2 | 1 | Aneta KrejdlováAneta Krejdlová | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 7 | 08.84 | |||||||||||||
3 | Eliška DrábováEliška Drábová | 05 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 3 | 09.21 | ||||||||||||||
4 | Anna DědečkováAnna Dědečková | 07 | ASK Slavia Praha | 4 | 09.65 | ||||||||||||||
5 | 2 | Karolína SoučkováKarolína Součková | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 2 | 09.86 | |||||||||||||
6 | Sára NagyováSára Nagyová | 07 | ASK Slavia Praha | 1 | 10.02 | ||||||||||||||
7 | Maryam BenlalamMaryam Benlalam | 07 | ASK Slavia Praha | 5 | 10.35 | ||||||||||||||
8 | Barbora DenemarkováBarbora Denemarková | 07 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 6 | 10.98 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina PrimasováMartina Primasová | 04 | ASK Slavia Praha | 5 | 08.37 | |||
2 | Eliška KramešováEliška Kramešová | 06 | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | 08.44 | |||
3 | Valerie SteindlováValerie Steindlová | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 08.58 | |||
4 | Rozálie KrejčovesováRozálie Krejčovesová | 05 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 5 | 08.60 | |||
5 | Johana BurdováJohana Burdová | 05 | ASK Slavia Praha | 1 | 08.65 | |||
6 | Linda HavrdováLinda Havrdová | 06 | ASK Slavia Praha | 6 | 08.71 | |||
7 | Blanka JursováBlanka Jursová | 04 | ASK Slavia Praha | 4 | 08.77 | |||
8 | Anežka KárníkováAnežka Kárníková | 06 | ASK Slavia Praha | 4 | 08.79 | |||
9 | Magdaléna PokornáMagdaléna Pokorná | 05 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 8 | 08.80 | |||
10 | Nikola SukováNikola Suková | 07 | TJ Dukla Praha | 7 | 08.81 | |||
11 | Veronika ŠeflováVeronika Šeflová | 04 | SK Jeseniova | 6 | 08.82 | |||
12 | 1 | Aneta KrejdlováAneta Krejdlová | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 7 | 08.84 | ||
13 | Františka ČernáFrantiška Černá | 05 | ASK Slavia Praha | 2 | 08.89 | |||
14 | Adéla MarkováAdéla Marková | 05 | ASK Slavia Praha | 7 | 08.93 | |||
15 | Anna VítkovskáAnna Vítkovská | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 3 | 09.05 | |||
15 | Anna BrankováAnna Branková | 05 | ASK Slavia Praha | 8 | 09.05 | |||
17 | Ema ČermákováEma Čermáková | 04 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 2 | 09.21 | |||
17 | Eliška DrábováEliška Drábová | 05 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 3 | 09.21 | |||
19 | Adéla HofmanováAdéla Hofmanová | 06 | ASK Slavia Praha | 8 | 09.25 | |||
20 | Magdaléna TepláMagdaléna Teplá | 05 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 6 | 09.28 | |||
21 | Anna DědečkováAnna Dědečková | 07 | ASK Slavia Praha | 4 | 09.65 | |||
22 | 2 | Karolína SoučkováKarolína Součková | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 2 | 09.86 | ||
23 | Sofie HrubešováSofie Hrubešová | 06 | ASK Slavia Praha | 3 | 09.87 | |||
24 | Michaela KaňkovskáMichaela Kaňkovská | 07 | Spartak Praha 4 | 8 | 10.02 | |||
24 | Sára NagyováSára Nagyová | 07 | ASK Slavia Praha | 1 | 10.02 | |||
26 | Katarína DědinováKatarína Dědinová | 07 | ASK Slavia Praha | 5 | 10.22 | |||
27 | Emma SjöstrandováEmma Sjöstrandová | 05 | ASK Slavia Praha | 7 | 10.26 | |||
28 | Maryam BenlalamMaryam Benlalam | 07 | ASK Slavia Praha | 5 | 10.35 | |||
29 | Andrea HamplováAndrea Hamplová | 07 | ASK Slavia Praha | 4 | 10.42 | |||
30 | Barbora DenemarkováBarbora Denemarková | 07 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 6 | 10.98 |
150 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (čt, 23.5.2019 - 19:10) official | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch SellnerVojtěch Sellner | 04 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 5 | 17.17 | ||||||||||||||
2 | Štěpán GregorŠtěpán Gregor | 04 | AK Most | 4 | 17.53 | ||||||||||||||
3 | Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo | 04 | AK Most | 6 | 18.38 | ||||||||||||||
4 | Jan MatoušekJan Matoušek | 04 | SC Radotín Praha | 3 | 18.72 | ||||||||||||||
5 | Jindřich ProcházkaJindřich Procházka | 05 | ASK Slavia Praha | 7 | 19.74 | ||||||||||||||
6 | Ondřej BesedaOndřej Beseda | 05 | ASK Slavia Praha | 8 | 19.78 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (čt, 23.5.2019 - 19:10) official | Vítr: +2.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček | 06 | ASK Slavia Praha | 5 | 19.65 | ||||||||||||||
2 | Lukáš MarešLukáš Mareš | 07 | Spartak Praha 4 | 6 | 19.84 | ||||||||||||||
3 | Daniel MatejDaniel Matej | 04 | ASK Slavia Praha | 4 | 19.94 | ||||||||||||||
4 | Erik MatejErik Matej | 06 | ASK Slavia Praha | 2 | 21.88 | ||||||||||||||
5 | Šimon TeplýŠimon Teplý | 07 | ASK Slavia Praha | 3 | 22.34 | ||||||||||||||
6 | Vojtěch KovaříkVojtěch Kovařík | 07 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 8 | 23.02 | ||||||||||||||
7 | Adam JežekAdam Ježek | 07 | ASK Slavia Praha | 7 | 23.29 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 03 (čt, 23.5.2019 - 19:10) official | Vítr: +3.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ŠulcJan Šulc | 05 | ASK Slavia Praha | 5 | 18.27 | ||||||||||||||
2 | Muhammad ShalabiMuhammad Shalabi | 04 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 3 | 18.87 | ||||||||||||||
3 | Jakub MyslivecJakub Myslivec | 04 | ASK Slavia Praha | 4 | 19.10 | ||||||||||||||
4 | Martin KopenecMartin Kopenec | 05 | ASK Slavia Praha | 6 | 20.56 | ||||||||||||||
5 | Filip GottwaldFilip Gottwald | 07 | ASK Slavia Praha | 7 | 22.57 | ||||||||||||||
6 | Adam HruškaAdam Hruška | 07 | ASK Slavia Praha | 8 | 22.85 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch SellnerVojtěch Sellner | 04 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 5 | 17.17 | |||
2 | Štěpán GregorŠtěpán Gregor | 04 | AK Most | 4 | 17.53 | |||
3 | Jan ŠulcJan Šulc | 05 | ASK Slavia Praha | 5 | 18.27 | |||
4 | Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo | 04 | AK Most | 6 | 18.38 | |||
5 | Jan MatoušekJan Matoušek | 04 | SC Radotín Praha | 3 | 18.72 | |||
6 | Muhammad ShalabiMuhammad Shalabi | 04 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 3 | 18.87 | |||
7 | Jakub MyslivecJakub Myslivec | 04 | ASK Slavia Praha | 4 | 19.10 | |||
8 | Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček | 06 | ASK Slavia Praha | 5 | 19.65 | |||
9 | Jindřich ProcházkaJindřich Procházka | 05 | ASK Slavia Praha | 7 | 19.74 | |||
10 | Ondřej BesedaOndřej Beseda | 05 | ASK Slavia Praha | 8 | 19.78 | |||
11 | Lukáš MarešLukáš Mareš | 07 | Spartak Praha 4 | 6 | 19.84 | |||
12 | Daniel MatejDaniel Matej | 04 | ASK Slavia Praha | 4 | 19.94 | |||
13 | Martin KopenecMartin Kopenec | 05 | ASK Slavia Praha | 6 | 20.56 | |||
14 | Erik MatejErik Matej | 06 | ASK Slavia Praha | 2 | 21.88 | |||
15 | Šimon TeplýŠimon Teplý | 07 | ASK Slavia Praha | 3 | 22.34 | |||
16 | Filip GottwaldFilip Gottwald | 07 | ASK Slavia Praha | 7 | 22.57 | |||
17 | Adam HruškaAdam Hruška | 07 | ASK Slavia Praha | 8 | 22.85 | |||
18 | Vojtěch KovaříkVojtěch Kovařík | 07 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 8 | 23.02 | |||
19 | Adam JežekAdam Ježek | 07 | ASK Slavia Praha | 7 | 23.29 |
150 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (čt, 23.5.2019 - 18:55) official | Vítr: +1.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 04 | ASK Slavia Praha | 4 | 20.17 | ||||||||||||||
2 | Valerie SteindlováValerie Steindlová | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. | 7 | 20.42 | ||||||||||||||
3 | Tereza VodováTereza Vodová | 05 | ASK Slavia Praha | 6 | 20.70 | ||||||||||||||
4 | Hana SkočdopolováHana Skočdopolová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 20.79 | ||||||||||||||
5 | Jolana CharouskováJolana Charousková | 05 | ASK Slavia Praha | 5 | 21.06 | ||||||||||||||
6 | Veronika ŠeflováVeronika Šeflová | 04 | SK Jeseniova | 2 | 21.54 | ||||||||||||||
7 | Barbora SuchánkováBarbora Suchánková | 05 | SK Aktis Praha z.s. | 8 | 22.60 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (čt, 23.5.2019 - 18:55) official | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Agáta HofmanováAgáta Hofmanová | 06 | ASK Slavia Praha | 5 | 20.99 | ||||||||||||||
2 | Ema ČermákováEma Čermáková | 04 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 7 | 22.16 | ||||||||||||||
3 | Adéla HofmanováAdéla Hofmanová | 06 | ASK Slavia Praha | 4 | 22.69 | ||||||||||||||
4 | Barbora StejskalováBarbora Stejskalová | 05 | ASK Slavia Praha | 3 | 23.43 | ||||||||||||||
5 | Kateřina BalcerováKateřina Balcerová | 07 | ASK Slavia Praha | 6 | 23.71 | ||||||||||||||
6 | Karolina ZemanKarolina Zeman | 07 | ASK Slavia Praha | 2 | 26.41 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (čt, 23.5.2019 - 18:55) official | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina SolničkováKateřina Solničková | 05 | SC Radotín Praha | 5 | 20.65 | ||||||||||||||
2 | Tara PenčičTara Penčič | 07 | ASK Slavia Praha | 2 | 22.52 | ||||||||||||||
3 | Beáta HlavatáBeáta Hlavatá | 06 | ASK Slavia Praha | 4 | 23.37 | ||||||||||||||
4 | Sofie BucháčkováSofie Bucháčková | 07 | ASK Slavia Praha | 8 | 23.59 | ||||||||||||||
5 | Michaela KaňkovskáMichaela Kaňkovská | 07 | Spartak Praha 4 | 7 | 24.15 | ||||||||||||||
6 | Sofie HrubešováSofie Hrubešová | 06 | ASK Slavia Praha | 6 | 24.58 | ||||||||||||||
7 | Tereza TřečkováTereza Třečková | 07 | ASK Slavia Praha | 1 | 25.63 | ||||||||||||||
8 | Emma SjöstrandováEmma Sjöstrandová | 05 | ASK Slavia Praha | 3 | 26.32 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 04 | ASK Slavia Praha | 4 | 20.17 | |||
2 | Valerie SteindlováValerie Steindlová | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. | 7 | 20.42 | |||
3 | Kateřina SolničkováKateřina Solničková | 05 | SC Radotín Praha | 5 | 20.65 | |||
4 | Tereza VodováTereza Vodová | 05 | ASK Slavia Praha | 6 | 20.70 | |||
5 | Hana SkočdopolováHana Skočdopolová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 20.79 | |||
6 | Agáta HofmanováAgáta Hofmanová | 06 | ASK Slavia Praha | 5 | 20.99 | |||
7 | Jolana CharouskováJolana Charousková | 05 | ASK Slavia Praha | 5 | 21.06 | |||
8 | Veronika ŠeflováVeronika Šeflová | 04 | SK Jeseniova | 2 | 21.54 | |||
9 | Ema ČermákováEma Čermáková | 04 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 7 | 22.16 | |||
10 | Tara PenčičTara Penčič | 07 | ASK Slavia Praha | 2 | 22.52 | |||
11 | Barbora SuchánkováBarbora Suchánková | 05 | SK Aktis Praha z.s. | 8 | 22.60 | |||
12 | Adéla HofmanováAdéla Hofmanová | 06 | ASK Slavia Praha | 4 | 22.69 | |||
13 | Beáta HlavatáBeáta Hlavatá | 06 | ASK Slavia Praha | 4 | 23.37 | |||
14 | Barbora StejskalováBarbora Stejskalová | 05 | ASK Slavia Praha | 3 | 23.43 | |||
15 | Sofie BucháčkováSofie Bucháčková | 07 | ASK Slavia Praha | 8 | 23.59 | |||
16 | Kateřina BalcerováKateřina Balcerová | 07 | ASK Slavia Praha | 6 | 23.71 | |||
17 | Michaela KaňkovskáMichaela Kaňkovská | 07 | Spartak Praha 4 | 7 | 24.15 | |||
18 | Sofie HrubešováSofie Hrubešová | 06 | ASK Slavia Praha | 6 | 24.58 | |||
19 | Tereza TřečkováTereza Třečková | 07 | ASK Slavia Praha | 1 | 25.63 | |||
20 | Emma SjöstrandováEmma Sjöstrandová | 05 | ASK Slavia Praha | 3 | 26.32 | |||
21 | Karolina ZemanKarolina Zeman | 07 | ASK Slavia Praha | 2 | 26.41 |
300 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (čt, 23.5.2019 - 18:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jindřich ProcházkaJindřich Procházka | 05 | ASK Slavia Praha | 5 | 42.18 | ||||||||||||||
2 | Martin KopenecMartin Kopenec | 05 | ASK Slavia Praha | 6 | 42.80 | ||||||||||||||
3 | Lukáš MarešLukáš Mareš | 07 | Spartak Praha 4 | 4 | 42.93 | ||||||||||||||
4 | Ondřej BesedaOndřej Beseda | 05 | ASK Slavia Praha | 3 | 43.41 | ||||||||||||||
5 | Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček | 06 | ASK Slavia Praha | 7 | 44.47 | ||||||||||||||
6 | Kryštof HroníkKryštof Hroník | 07 | ASK Slavia Praha | 1 | 48.88 | ||||||||||||||
7 | Ondřej SikačOndřej Sikač | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 2 | 52.40 | ||||||||||||||
8 | Adam JežekAdam Ježek | 07 | ASK Slavia Praha | 8 | 56.85 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (čt, 23.5.2019 - 18:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub MyslivecJakub Myslivec | 04 | ASK Slavia Praha | 4 | 40.85 | ||||||||||||||
2 | Marek VandírekMarek Vandírek | 05 | ASK Slavia Praha | 3 | 42.92 | ||||||||||||||
3 | Tobias ParikhTobias Parikh | 06 | A. C. Sparta Praha | 8 | 47.80 | ||||||||||||||
4 | Ondřej AugustaOndřej Augusta | 05 | ASK Slavia Praha | 5 | 48.22 | ||||||||||||||
5 | Šimon TeplýŠimon Teplý | 07 | ASK Slavia Praha | 7 | 48.38 | ||||||||||||||
6 | Josef ŘezníčekJosef Řezníček | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 1 | 51.87 | ||||||||||||||
7 | Richard HanuškaRichard Hanuška | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 6 | 54.39 | ||||||||||||||
8 | Antonín KučeraAntonín Kučera | 07 | Spartak Praha 4 | 2 | 56.58 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 03 (čt, 23.5.2019 - 18:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel MatejDaniel Matej | 04 | ASK Slavia Praha | 5 | 43.23 | ||||||||||||||
2 | Erik MatejErik Matej | 06 | ASK Slavia Praha | 4 | 48.57 | ||||||||||||||
3 | Filip GottwaldFilip Gottwald | 07 | ASK Slavia Praha | 2 | 50.19 | ||||||||||||||
4 | Adam HruškaAdam Hruška | 07 | ASK Slavia Praha | 6 | 50.69 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub MyslivecJakub Myslivec | 04 | ASK Slavia Praha | 4 | 40.85 | |||
2 | Jindřich ProcházkaJindřich Procházka | 05 | ASK Slavia Praha | 5 | 42.18 | |||
3 | Martin KopenecMartin Kopenec | 05 | ASK Slavia Praha | 6 | 42.80 | |||
4 | Marek VandírekMarek Vandírek | 05 | ASK Slavia Praha | 3 | 42.92 | |||
5 | Lukáš MarešLukáš Mareš | 07 | Spartak Praha 4 | 4 | 42.93 | |||
6 | Daniel MatejDaniel Matej | 04 | ASK Slavia Praha | 5 | 43.23 | |||
7 | Ondřej BesedaOndřej Beseda | 05 | ASK Slavia Praha | 3 | 43.41 | |||
8 | Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček | 06 | ASK Slavia Praha | 7 | 44.47 | |||
9 | Tobias ParikhTobias Parikh | 06 | A. C. Sparta Praha | 8 | 47.80 | |||
10 | Ondřej AugustaOndřej Augusta | 05 | ASK Slavia Praha | 5 | 48.22 | |||
11 | Šimon TeplýŠimon Teplý | 07 | ASK Slavia Praha | 7 | 48.38 | |||
12 | Erik MatejErik Matej | 06 | ASK Slavia Praha | 4 | 48.57 | |||
13 | Kryštof HroníkKryštof Hroník | 07 | ASK Slavia Praha | 1 | 48.88 | |||
14 | Filip GottwaldFilip Gottwald | 07 | ASK Slavia Praha | 2 | 50.19 | |||
15 | Adam HruškaAdam Hruška | 07 | ASK Slavia Praha | 6 | 50.69 | |||
16 | Josef ŘezníčekJosef Řezníček | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 1 | 51.87 | |||
17 | Ondřej SikačOndřej Sikač | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 2 | 52.40 | |||
18 | Richard HanuškaRichard Hanuška | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 6 | 54.39 | |||
19 | Antonín KučeraAntonín Kučera | 07 | Spartak Praha 4 | 2 | 56.58 | |||
20 | Adam JežekAdam Ježek | 07 | ASK Slavia Praha | 8 | 56.85 |
300 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (čt, 23.5.2019 - 18:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 04 | ASK Slavia Praha | 5 | 45.17 | ||||||||||||||
2 | Anežka KárníkováAnežka Kárníková | 06 | ASK Slavia Praha | 4 | 45.34 | ||||||||||||||
3 | Magdaléna PokornáMagdaléna Pokorná | 05 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 1 | 46.12 | ||||||||||||||
4 | Nikola SukováNikola Suková | 07 | TJ Dukla Praha | 7 | 49.03 | ||||||||||||||
5 | Sofie BucháčkováSofie Bucháčková | 07 | ASK Slavia Praha | 8 | 50.34 | ||||||||||||||
6 | Barbora StejskalováBarbora Stejskalová | 05 | ASK Slavia Praha | 6 | 50.49 | ||||||||||||||
7 | Kateřina BalcerováKateřina Balcerová | 07 | ASK Slavia Praha | 3 | 51.92 | ||||||||||||||
8 | Sára NagyováSára Nagyová | 07 | ASK Slavia Praha | 2 | 55.28 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (čt, 23.5.2019 - 18:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška KramešováEliška Kramešová | 06 | Atletika Jižní Město z.s. | 1 | 45.43 | ||||||||||||||
2 | Eliška DrábováEliška Drábová | 05 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 7 | 48.90 | ||||||||||||||
3 | Linda HavrdováLinda Havrdová | 06 | ASK Slavia Praha | 2 | 49.43 | ||||||||||||||
4 | Andrea FiedlerováAndrea Fiedlerová | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 3 | 50.30 | ||||||||||||||
5 | Anna DědečkováAnna Dědečková | 07 | ASK Slavia Praha | 4 | 54.24 | ||||||||||||||
6 | Andrea HamplováAndrea Hamplová | 07 | ASK Slavia Praha | 8 | 56.22 | ||||||||||||||
7 | Maryam BenlalamMaryam Benlalam | 07 | ASK Slavia Praha | 5 | 57.48 | ||||||||||||||
8 | Katarína DědinováKatarína Dědinová | 07 | ASK Slavia Praha | 6 | 58.47 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 03 (čt, 23.5.2019 - 18:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Agáta HofmanováAgáta Hofmanová | 06 | ASK Slavia Praha | 7 | 45.50 | ||||||||||||||
2 | Teodora KalendováTeodora Kalendová | 06 | ASK Slavia Praha | 6 | 45.97 | ||||||||||||||
3 | Jolana CharouskováJolana Charousková | 05 | ASK Slavia Praha | 4 | 46.19 | ||||||||||||||
4 | Tereza VodováTereza Vodová | 05 | ASK Slavia Praha | 5 | 46.29 | ||||||||||||||
5 | Beáta HlavatáBeáta Hlavatá | 06 | ASK Slavia Praha | 3 | 52.57 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 04 | ASK Slavia Praha | 5 | 45.17 | |||
2 | Anežka KárníkováAnežka Kárníková | 06 | ASK Slavia Praha | 4 | 45.34 | |||
3 | Eliška KramešováEliška Kramešová | 06 | Atletika Jižní Město z.s. | 1 | 45.43 | |||
4 | Agáta HofmanováAgáta Hofmanová | 06 | ASK Slavia Praha | 7 | 45.50 | |||
5 | Teodora KalendováTeodora Kalendová | 06 | ASK Slavia Praha | 6 | 45.97 | |||
6 | Magdaléna PokornáMagdaléna Pokorná | 05 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 1 | 46.12 | |||
7 | Jolana CharouskováJolana Charousková | 05 | ASK Slavia Praha | 4 | 46.19 | |||
8 | Tereza VodováTereza Vodová | 05 | ASK Slavia Praha | 5 | 46.29 | |||
9 | Eliška DrábováEliška Drábová | 05 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 7 | 48.90 | |||
10 | Nikola SukováNikola Suková | 07 | TJ Dukla Praha | 7 | 49.03 | |||
11 | Linda HavrdováLinda Havrdová | 06 | ASK Slavia Praha | 2 | 49.43 | |||
12 | Andrea FiedlerováAndrea Fiedlerová | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 3 | 50.30 | |||
13 | Sofie BucháčkováSofie Bucháčková | 07 | ASK Slavia Praha | 8 | 50.34 | |||
14 | Barbora StejskalováBarbora Stejskalová | 05 | ASK Slavia Praha | 6 | 50.49 | |||
15 | Kateřina BalcerováKateřina Balcerová | 07 | ASK Slavia Praha | 3 | 51.92 | |||
16 | Beáta HlavatáBeáta Hlavatá | 06 | ASK Slavia Praha | 3 | 52.57 | |||
17 | Anna DědečkováAnna Dědečková | 07 | ASK Slavia Praha | 4 | 54.24 | |||
18 | Sára NagyováSára Nagyová | 07 | ASK Slavia Praha | 2 | 55.28 | |||
19 | Andrea HamplováAndrea Hamplová | 07 | ASK Slavia Praha | 8 | 56.22 | |||
20 | Maryam BenlalamMaryam Benlalam | 07 | ASK Slavia Praha | 5 | 57.48 | |||
21 | Katarína DědinováKatarína Dědinová | 07 | ASK Slavia Praha | 6 | 58.47 |
800 m - Žáci
(čt, 23.5.2019 - 18:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 310 | Jan ŠkardaJan Škarda | 05 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 7 | 2:30.92 | |||||||||||||
2 | 349 | Adam FeixAdam Feix | 05 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 9 | 2:34.73 | |||||||||||||
3 | 344 | Lukáš OrtLukáš Ort | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 8 | 2:37.10 | |||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
800 m - Žákyně
(čt, 23.5.2019 - 18:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5 | Lucie JonákováLucie Jonáková | 04 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 3 | 2:23.65 | |||||||||||||
2 | 8 | Natálie MikulkováNatálie Mikulková | 07 | AK Most | 4 | 2:26.09 | |||||||||||||
3 | 352 | Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová | 06 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 5 | 2:35.55 | |||||||||||||
4 | 1 | Aneta KrejdlováAneta Krejdlová | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 1 | 2:53.02 | |||||||||||||
5 | 2 | Karolína SoučkováKarolína Součková | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 2 | 2:56.09 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci
(čt, 23.5.2019 - 16:45) official | Vítr: +1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš SalačLukáš Salač | 06 | ASK Slavia Praha | 5 | 10.58 | ||||||||||||||
2 | Jakub HošekJakub Hošek | 07 | Spartak Praha 4 | 6 | 12.71 | ||||||||||||||
3 | Martin BoušaMartin Bouša | 07 | TJ Dukla Praha | 4 | 13.70 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (čt, 23.5.2019 - 16:30) official | Vítr: +1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adriana HolušováAdriana Holušová | 06 | TJ VS Tábor, z. s. | 5 | 10.10 | ||||||||||||||
2 | Valerie SteindlováValerie Steindlová | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 10.18 | ||||||||||||||
3 | Linda MarušováLinda Marušová | 06 | TJ VS Tábor, z. s. | 6 | 10.55 | ||||||||||||||
4 | Adina StejskalováAdina Stejskalová | 06 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 3 | 12.24 | ||||||||||||||
5 | Karolína KulhaváKarolína Kulhavá | 06 | ASK Slavia Praha | 7 | 12.61 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (čt, 23.5.2019 - 16:30) official | Vítr: +2.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna VítkovskáAnna Vítkovská | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 3 | 11.68 | ||||||||||||||
2 | Veronika HuclováVeronika Huclová | 07 | ASK Slavia Praha | 5 | 11.95 | ||||||||||||||
3 | Anna ČervenkováAnna Červenková | 06 | Tělocvičná jednota Sokol I.... | 4 | 12.62 | ||||||||||||||
4 | Hana PříklenkováHana Příklenková | 07 | Tělocvičná jednota Sokol I.... | 6 | 15.59 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adriana HolušováAdriana Holušová | 06 | TJ VS Tábor, z. s. | 5 | 10.10 | |||
2 | Valerie SteindlováValerie Steindlová | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 10.18 | |||
3 | Linda MarušováLinda Marušová | 06 | TJ VS Tábor, z. s. | 6 | 10.55 | |||
4 | Anna VítkovskáAnna Vítkovská | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 3 | 11.68 | |||
5 | Veronika HuclováVeronika Huclová | 07 | ASK Slavia Praha | 5 | 11.95 | |||
6 | Adina StejskalováAdina Stejskalová | 06 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 3 | 12.24 | |||
7 | Karolína KulhaváKarolína Kulhavá | 06 | ASK Slavia Praha | 7 | 12.61 | |||
8 | Anna ČervenkováAnna Červenková | 06 | Tělocvičná jednota Sokol I.... | 4 | 12.62 | |||
9 | Hana PříklenkováHana Příklenková | 07 | Tělocvičná jednota Sokol I.... | 6 | 15.59 |
100 m překážek [83,8cm] - Žáci
(čt, 23.5.2019 - 17:15) official | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Samuel GrulichSamuel Grulich | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 4 | 14.87 | ||||||||||||||
2 | Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo | 04 | AK Most | 5 | 15.00 | ||||||||||||||
3 | Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka | 05 | ASK Slavia Praha | 6 | 17.75 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně
(čt, 23.5.2019 - 17:00) official | Vítr: +1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Melanie TurkováMelanie Turková | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 5 | 15.87 | ||||||||||||||
2 | Johana BurdováJohana Burdová | 05 | ASK Slavia Praha | 6 | 17.14 | ||||||||||||||
3 | Rozálie KrejčovesováRozálie Krejčovesová | 05 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 3 | 18.80 | ||||||||||||||
4 | Adéla MarkováAdéla Marková | 05 | ASK Slavia Praha | 7 | 18.83 | ||||||||||||||
5 | Magdaléna TepláMagdaléna Teplá | 05 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 8 | 19.69 | ||||||||||||||
6 | Andrea FiedlerováAndrea Fiedlerová | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 4 | 19.87 | ||||||||||||||
7 | Gabriela PopiolkováGabriela Popiolková | 07 | Spartak Praha 4 | 2 | 21.01 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |