výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Nehvizdské přebory - uzavřené

Čelákovice (9. 6. 2019)

Skok vysoký - Ml. žáci

(ne, 9.6.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.051.101.151.201.251.301.351.40
1 Patrik SukPatrik Suk
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 1.35 --oooxoxoxxx
2 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 1.35 ---ooxxoxoxxx
3 Jakub ŽižkaJakub Žižka
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 1.25 oooooxxx
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(ne, 9.6.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.051.101.151.201.251.301.351.40
1 Tereza KučerováTereza Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 1.35 ooooooxxoxxx
2 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 1.30 --oooxxoxxx
3 Hana MikulášováHana Mikulášová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 1.25 --oooxxx
4 Nikoleta LarNikoleta Lar
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 1.25 -oxoooxxx
5 Eliška TruhlářováEliška Truhlářová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
10 1.15 oooxxx
6 Eliška LudwigováEliška Ludwigová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
09 1.15 ooxxoxxx
7 Nela MrázováNela Mrázová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
09 1.10 oxxoxxx
8 Natálie TlusťákováNatálie Tlusťáková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 1.05 xoxxx
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Žáci

(ne, 9.6.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matyáš NedvědMatyáš Nedvěd
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
05 1 4.57 4.524.23x4.524.574.464.40
2 David ŠtěchDavid Štěch
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
05 2 3.53 3.413.53x3.533.273.443.44
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(ne, 9.6.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 4 4.28 4.124.013.794.124.283.77x
2 Jakub ŽižkaJakub Žižka
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 5 4.22 xx4.184.183.974.224.22
3 Jan HladkýJan Hladký
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 1 3.99 3.413.66x3.663.793.993.68
4 Patrik SukPatrik Suk
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 3 3.67 3.183.143.673.673.573.533.36
5 Samuel ŠtěchSamuel Štěch
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 2 3.38 3.163.273.383.383.113.23x
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(ne, 9.6.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klára KučerováKlára Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 4.20 3.76x4.144.144.204.184.20
2 Lenka FaltusováLenka Faltusová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
04 3.89 x3.523.753.753.893.783.70
3 Sára KomárováSára Komárová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
05 3.88 3.723.563.823.823.773.88x
4 Veronika FaltusováVeronika Faltusová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
04 3.80 3.633.63x3.63x3.80x
5 Pavlína PittnerováPavlína Pittnerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 3.74 3.193.743.553.743.593.473.39
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(ne, 9.6.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 4.46 3.904.164.414.414.103.964.46
2 Nikoleta LarNikoleta Lar
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 4.23 4.143.584.014.143.973.794.23
3 Dominika GrábnerováDominika Grábnerová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 4.17 3.673.773.813.813.724.173.96
4 Tereza KrajánkováTereza Krajánková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 3.47 xx3.473.473.003.133.21
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši

(ne, 9.6.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj ZajacMatěj Zajac
TJ NeratoviceTJ Neratovice
11 2 3.35 3.352.913.163.353.323.223.22
2 David LuňákDavid Luňák
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
10 1 3.34 3.343.263.273.342.603.303.28
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(ne, 9.6.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominik ZajacDominik Zajac
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 5 3.98 3.903.833.983.983.953.933.94
2 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 3 3.90 3.753.63x3.753.903.853.86
3 Josef PittnerJosef Pittner
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 4 3.68 3.383.393.293.393.683.673.67
4 Tomáš SchejbalTomáš Schejbal
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 2 3.49 3.293.303.433.433.223.373.49
5 Tomáš LudwigTomáš Ludwig
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
09 1 3.40 3.283.403.353.403.333.313.31
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky

(ne, 9.6.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška TruhlářováEliška Truhlářová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
10 3.50 3.503.403.453.503.313.343.15
2 Isabela NevrláIsabela Nevrlá
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
10 3.48 3.483.353.153.483.403.413.48
3 Alice LudvíkováAlice Ludvíková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
10 3.03 2.822.622.732.82x3.032.96
4 Daniela ŠimečkováDaniela Šimečková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
11 3.02 3.022.732.723.022.632.432.73
5 Lucie HladkáLucie Hladká
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
10 2.72 2.662.722.632.72x2.222.66
6 Stela BystroňováStela Bystroňová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
11 2.68 2.592.682.592.682.612.622.62
7 Tea MakulováTea Makulová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
10 2.62 2.622.602.282.622.542.442.46
8 Anna ŽižkováAnna Žižková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
11 2.62 2.622.452.242.622.382.102.44
9 Adéla KovářováAdéla Kovářová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
11 2.25 2.252.091.952.252.062.121.95
10 Charlota KučíkováCharlota Kučíková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
13 2.03 2.001.862.032.031.721.741.77
11 Daniela LuňákováDaniela Luňáková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
13 1.91 1.651.901.551.901.781.851.91
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(ne, 9.6.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza KučerováTereza Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 4.21 4.024.093.844.093.983.824.21
2 Lucie VokounováLucie Vokounová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 3.68 3.563.463.683.683.603.553.56
3 Natálie TlusťákováNatálie Tlusťáková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 3.68 3.493.573.353.573.583.513.68
4 Lucie PopelkováLucie Popelková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 3.64 3.243.383.413.413.513.453.64
5 Eliška LudwigováEliška Ludwigová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
09 3.60 3.333.323.603.603.433.423.26
6 Nela MrázováNela Mrázová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
09 3.36 3.363.163.143.363.073.243.14
7 Anna DurčanováAnna Durčanová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 3.34 3.203.00x3.202.933.063.34
8 Eliška PtáčkováEliška Ptáčková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 3.20 3.202.903.073.202.422.853.11
9 Adriana SvatošováAdriana Svatošová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 2.68 2.682.522.482.682.562.602.66
10 Barbora MuškováBarbora Mušková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
09 2.51 2.242.302.182.302.352.372.51
Celkem 10 závodníků

Hod oštěpem 400g - Ml. žákyně

(ne, 9.6.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza LáchováTereza Láchová
JAC BrnoJAC Brno
06 2 35.86 0.0
2 Tereza KučerováTereza Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 6 28.67 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Dominika GrábnerováDominika Grábnerová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 5 26.62 0.00.00.00.00.00.00.0
4 Amélie NevrláAmélie Nevrlá
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 3 23.66 0.00.00.00.00.00.00.0
5 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 1 19.20 0.00.00.00.00.00.00.0
6 Tereza KrajánkováTereza Krajánková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 4 18.37 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 6 závodníků

Hod oštěpem 500g - Ml. žáci

(ne, 9.6.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 22.81 0.0
2 Patrik SukPatrik Suk
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 21.60 0.0
Celkem 2 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně

(ne, 9.6.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klára KučerováKlára Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 24.45 0.0
2 Pavlína PittnerováPavlína Pittnerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 19.93 0.0
Celkem 2 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci

(ne, 9.6.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matyáš NedvědMatyáš Nedvěd
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
05 26.70 0.0
2 David ŠtěchDavid Štěch
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
05 16.40 0.0
Celkem 2 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(ne, 9.6.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Samuel ŠtěchSamuel Štěch
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 43.48 0.0
2 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 41.11 0.0
3 Jan HladkýJan Hladký
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 29.38 0.0
4 Jakub ŽižkaJakub Žižka
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 25.59 0.0
Celkem 4 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Žákyně

(ne, 9.6.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klára KučerováKlára Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 4 40.33 0.0
2 Pavlína PittnerováPavlína Pittnerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 5 35.71 0.0
3 Sára KomárováSára Komárová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
05 22.77 0.0
Celkem 3 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-hoši

(ne, 9.6.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj ZajacMatěj Zajac
TJ NeratoviceTJ Neratovice
11 35.61 0.0
2 David LuňákDavid Luňák
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
10 26.49 0.0
Celkem 2 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(ne, 9.6.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominik ZajacDominik Zajac
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 42.90 0.0
2 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 41.66 0.0
3 Josef PittnerJosef Pittner
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 38.82 0.0
4 Tomáš SchejbalTomáš Schejbal
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 35.02 0.0
5 Tomáš LudwigTomáš Ludwig
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
09 21.09 0.0
Celkem 5 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-dívky

(ne, 9.6.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška TruhlářováEliška Truhlářová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
10 3 25.90 0.0
2 Alice LudvíkováAlice Ludvíková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
10 2 22.26 0.0
3 Isabela NevrláIsabela Nevrlá
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
10 17.38 0.0
4 Lucie HladkáLucie Hladká
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
10 16.89 0.0
5 Stela BystroňováStela Bystroňová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
11 15.27 0.0
6 Daniela ŠimečkováDaniela Šimečková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
11 15.10 0.0
7 Anna ŽižkováAnna Žižková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
11 12.03 0.0
8 Adéla KovářováAdéla Kovářová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
11 11.92 0.0
9 Charlota KučíkováCharlota Kučíková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
13 1 09.63 0.0
10 Daniela LuňákováDaniela Luňáková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
13 09.45 0.0
11 Tea MakulováTea Makulová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
10 09.07 0.0
Celkem 11 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(ne, 9.6.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza KučerováTereza Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 50.92 0.0
2 Lucie PopelkováLucie Popelková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 32.27 0.0
3 Lucie VokounováLucie Vokounová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 31.72 0.0
4 Adriana SvatošováAdriana Svatošová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 24.56 0.0
5 Natálie TlusťákováNatálie Tlusťáková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 22.83 0.0
6 Anna DurčanováAnna Durčanová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 21.40 0.0
7 Nela MrázováNela Mrázová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
09 21.02 0.0
8 Eliška PtáčkováEliška Ptáčková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 20.07 0.0
9 Eliška LudwigováEliška Ludwigová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
09 19.26 0.0
10 Barbora MuškováBarbora Mušková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
09 12.63 0.0
Celkem 10 závodníků