výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Běh Zelenovským údolím

Zelenov (11. 5. 2019)

Přespolní běh - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 11.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jiří VojákJiří Voják 88 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 28:36.6
2 Luděk ŠellerLuděk Šeller 95 TJ Dukla LiberecTJ Dukla Liberec 31:48.0
3 Jan MachJan Mach 84 HO Teplice nad MetujíHO Teplice nad Metují 33:04.4
4 Vítězslav FronkVítězslav Fronk 95 Samuraj DomažliceSamuraj Domažlice 33:16.3
5 Martin VojákMartin Voják 93 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 33:25.4
6 Felix KillermannFelix Killermann 92 BeucherlingBeucherling 34:02.1
7 Simon HollerSimon Holler 88 WSV SchönseeWSV Schönsee 34:48.9
8 Martin LevyMartin Levy 90 nereistrovanýnereistrovaný 35:42.1
9 Václav BouberleVáclav Bouberle 80 BIKE RUN BEERBIKE RUN BEER 38:12.1
10 Jiří KadlecJiří Kadlec 90 SDH Kout na ŠumavěSDH Kout na Šumavě 38:59.8
11 Pavel HříbalPavel Hříbal 86 Velosport DomažliceVelosport Domažlice 42:29.6
12 Rudolf OonřejRudolf Oonřej 84 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 42:37.0
Poznámky:
Délka trati 8150m
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (so, 11.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Josef VeberJosef Veber 75 LK Tatran ChodovLK Tatran Chodov 31:26.2
2 David KellnerDavid Kellner 75 Patriot OCRPatriot OCR 33:44.2
3 Jiří TrávníčekJiří Trávníček 72 SV StříbroSV Stříbro 33:51.1
4 Pavel MajerPavel Majer 76 DomažliceDomažlice 34:06.3
5 Martin SokolMartin Sokol 79 Axon sport teamAxon sport team 34:22.3
6 Vítězslav FronkVítězslav Fronk 74 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 34:36.8
7 Roman SladkýRoman Sladký 72 AC Falkon Rokycany, z.s.AC Falkon Rokycany, z.s. 35:28.6
8 Radek PetrásekRadek Petrásek 79 Horšovský TýnHoršovský Týn 35:50.4
9 Ernst WeidnerErnst Weidner 73 TV WaldmunchenTV Waldmunchen 37:00.6
10 Josef KlufaJosef Klufa 79 DomažliceDomažlice 37:05.3
11 Petr HammerlePetr Hammerle 72 HSC CaparticeHSC Capartice 38:42.9
12 Roman KalousRoman Kalous 79 DomažliceDomažlice 38:58.0
13 Petr KolářPetr Kolář 72 GerresheimerGerresheimer 39:17.7
14 Petr DvorskýPetr Dvorský 78 HolýšovHolýšov 39:54.9
15 Martin ŠkrabálekMartin Škrabálek 79 Bike Run BeerBike Run Beer 41:55.2
16 vratislav lešekvratislav lešek 70 Šneci v běhuŠneci v běhu 42:19.9
17 Václav MärzVáclav März 71 Kout na ŠumavěKout na Šumavě 43:02.3
18 Vlastimil KubalVlastimil Kubal 75 BrnířovBrnířov 45:23.1
19 Jiří WeberJiří Weber 72 BrnířovBrnířov 52:13.9
Poznámky:
Kat. 40-50. Délka trati 8150m
Celkem 19 závodníků
Běh 3 (so, 11.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin VáchalMartin Váchal 64 LK Tatran ChodovLK Tatran Chodov 34:52.3
2 karel Žamburekkarel Žamburek 69 DomazliceDomazlice 36:06.3
3 Jaroslav KroupaJaroslav Kroupa 64 sportklub Chodová Planásportklub Chodová Planá 39:39.9
4 Jiří KalistaJiří Kalista 65 SV StříbroSV Stříbro 45:24.5
Poznámky:
Kat. 50-60. Délka trati 8150m
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 11.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Alois ŠatraAlois Šatra 58 Tatran Velké HydčiceTatran Velké Hydčice 22:25.1
2 Václav DufekVáclav Dufek 58 Velosport DomažliceVelosport Domažlice 24:29.4
3 Petr HojdaPetr Hojda 57 KlenčíKlenčí 25:36.2
4 Jiří KrálovecJiří Královec 51 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 27:23.3
5 Zdeněk NovákZdeněk Novák 52 Lomikar DomažliceLomikar Domažlice 29:15.6
6 Josef HnovotnýJosef Hnovotný 59 KřenovyKřenovy 31:46.8
7 Bohumil ValtrBohumil Valtr 41 Dúm seniorú Kdyn?Dúm seniorú Kdyn? 35:20.5
8 František MärzFrantišek März 43 KoutKout 42:16.7
Poznámky:
Kat. 60+. Délka trati 5200m
Celkem 8 závodníků

Přespolní běh - Dorostenci

(so, 11.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan PerglerJan Pergler 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 11:14.2
2 David ŠpaleDavid Špale 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11:23.6
3 Daniel HrabákDaniel Hrabák 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11:24.2
4 Vojtěch HöllVojtěch Höll 02 LK Tatran ChodovLK Tatran Chodov 13:00.2
Poznámky:
Délka trati 3100m
Celkem 4 závodníků

Přespolní běh - Žáci

(so, 11.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michal PerglerMichal Pergler 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 06:05.5
2 Lukáš ZvolánekLukáš Zvolánek 04 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 06:07.1
3 Jiří ŠpirochJiří Špiroch 05 SK KopidloSK Kopidlo 06:15.0
4 Šimon MatějovicŠimon Matějovic 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 06:40.2
5 Albert SkalaAlbert Skala 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 06:49.3
6 Vojta Švajner Vojta Švajner 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 06:51.8
7 Kristián VáchalKristián Váchal 04 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 07:17.0
8 Matěj RömanMatěj Röman 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 07:29.5
9 Patrik HojdaPatrik Hojda 04 Jiskra DomažliceJiskra Domažlice 08:29.8
10 Jan ŠvíglerJan Švígler 05 AC DomazliceAC Domazlice DNF
Poznámky:
Délka trati 1800m
Celkem 10 závodníků

Přespolní běh - Ml. žáci

(so, 11.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jiři RejzekJiři Rejzek 07 AC Falkon Rokycany, z.s.AC Falkon Rokycany, z.s. 04:19.3
2 Štěpán HolomojŠtěpán Holomoj 06 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 04:20.8
3 Tomáš KrausTomáš Kraus 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 04:24.9
4 David BímanDavid Bíman 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 04:26.6
5 Jakub KřížekJakub Křížek 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 04:28.6
6 Boris PikaliBoris Pikali 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 05:04.1
7 Vojtěch WeberVojtěch Weber 07 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 05:10.0
8 Matyáš VosykaMatyáš Vosyka 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 05:34.4
9 Ondřej ŠpitOndřej Špit 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 05:41.4
10 Jakub MichálekJakub Michálek 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 06:01.4
Poznámky:
Délka trati 1200m
Celkem 10 závodníků

Přespolní běh - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 11.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jana BrantlováJana Brantlová 95 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 22:39.6
2 Jana HinterholzingerováJana Hinterholzingerová 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 24:06.9
3 Veronika WiesnerováVeronika Wiesnerová 91 BrnířovBrnířov 24:37.5
4 Katka KellnerováKatka Kellnerová 86 Patriot OCRPatriot OCR 24:58.1
5 Hana HanzlíkováHana Hanzlíková 85 Eaglovice TeamEaglovice Team 25:23.8
6 Barbora KlementováBarbora Klementová 94 Klub lyžiarov NovákyKlub lyžiarov Nováky 25:27.5
7 Diana Peteříková Diana Peteříková 93 AT PETEAT PETE 29:27.8
Poznámky:
Délka trati 5200m
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 11.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ida KubrovaIda Kubrova 82 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 24:43.3
2 Stanislava ForsterováStanislava Forsterová 78 SC MARATHON PLZEŇ,z.s.SC MARATHON PLZEŇ,z.s. 25:38.2
3 Vendula FronkováVendula Fronková 84 AC Domažlice, z.s.AC Domažlice, z.s. 25:49.7
4 Marta KobanováMarta Kobanová 76 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 26:13.5
5 Lenka KolářováLenka Kolářová 84 SRTG HolýšovSRTG Holýšov 26:35.1
6 Radka MusilováRadka Musilová 79 DobřanyDobřany 27:23.6
7 Zdeňka LebováZdeňka Lebová 80 PostřekovPostřekov 27:25.2
8 Alexandra RuskáAlexandra Ruská 84 Miláno HolýšovMiláno Holýšov 27:34.8
9 Martina ChmelíkováMartina Chmelíková 83 neregistrovanáneregistrovaná 27:55.1
10 Kristýna Pinkrová Kristýna Pinkrová 81 Muzeum Chodska v DomažlicíchMuzeum Chodska v Domažlicích 28:11.5
11 Martina PetráskováMartina Petrásková 81 Horšovský TýnHoršovský Týn 29:09.0
12 Iveta BouberlováIveta Bouberlová 78 JUMP AERO KdyněJUMP AERO Kdyně 30:29.4
13 Libuše TicháLibuše Tichá 82 BrnířovBrnířov 30:43.6
14 Magda ZmijováMagda Zmijová 75 Starý KlíčovStarý Klíčov 34:23.0
15 Kateřina NovákováKateřina Nováková 81 PetMatPetMat 35:11.6
16 Monika KozákováMonika Kozáková 80 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 38:51.6
Poznámky:
Kat. 35-44. Délka trati 5200m
Celkem 16 závodníků
Běh 3 (so, 11.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna FronkováAnna Fronková 72 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 23:17.9
2 Stanislava BabuškováStanislava Babušková 74 Gladiator rece teamGladiator rece team 23:46.4
3 Veronika PolákováVeronika Poláková 65 Sokol PostrekovSokol Postrekov 26:56.3
4 Marcela BečvářováMarcela Bečvářová 71 SV StříbroSV Stříbro 27:39.3
5 Lucie FormanováLucie Formanová 74 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 28:24.1
6 Štěpánka RubášováŠtěpánka Rubášová 72 neregistrovanáneregistrovaná 29:08.1
7 Renata ŠalátováRenata Šalátová 72 Přátelé běhu ChebPřátelé běhu Cheb 29:30.6
8 Alena StříbrnáAlena Stříbrná 74 KdyněKdyně 29:44.0
9 Ladislava KabourkováLadislava Kabourková 73 Šneci v běhuŠneci v běhu 31:55.4
10 Pavla Behenská Pavla Behenská 73 neregistrovanáneregistrovaná 32:01.5
11 Lenka VolkmannováLenka Volkmannová 70 SDH KřenovySDH Křenovy 32:09.9
12 Jana ŠupováJana Šupová 72 DraženovDraženov 33:15.8
Poznámky:
Kat. 45+. Délka trati 5200m
Celkem 12 závodníků

Přespolní běh - Juniorky

(so, 11.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kateřina KřenkováKateřina Křenková 01 AC Domažlice, z.s.AC Domažlice, z.s. 13:15.0
2 Barbora VolfíkováBarbora Volfíková 01 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 15:21.4
Poznámky:
Délka trati 3100m
Celkem 2 závodníků

Přespolní běh - Dorostenky

(so, 11.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kateřina ŠebestováKateřina Šebestová 03 AC Domažlice, z.s.AC Domažlice, z.s. 09:42.4
2 Veronika HavlováVeronika Havlová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10:37.6
3 Monika RadováMonika Radová 03 AC Domažlice, z.s.AC Domažlice, z.s. 12:56.0
Poznámky:
Délka trati 2400m
Celkem 3 závodníků

Přespolní běh - Žákyně

(so, 11.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie Kubecová Lucie Kubecová 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 07:02.5
2 Aneta SchwarzováAneta Schwarzová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07:05.1
3 Michaela FialováMichaela Fialová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07:07.2
4 Nela ProcházkováNela Procházková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07:16.8
5 Štěpánka MärzováŠtěpánka Märzová 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 07:20.1
6 Lenka PosledníLenka Poslední 05 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 07:33.5
7 Pavlína FormanováPavlína Formanová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07:41.1
8 Kateřina IvasienkováKateřina Ivasienková 04 AC Falkon Rokycany, z.s.AC Falkon Rokycany, z.s. 08:01.5
9 Anna RaškováAnna Rašková 04 AC Domažlice, z.s.AC Domažlice, z.s. 08:19.3
10 Daniela UzlíkováDaniela Uzlíková 05 AC Falkon Rokycany, z.s.AC Falkon Rokycany, z.s. 08:25.2
11 Helena MilfortováHelena Milfortová 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 10:41.3
Poznámky:
Délka trati 1800m
Celkem 11 závodníků

Přespolní běh - Ml. žákyně

(so, 11.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza BurlováTereza Burlová 06 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 04:26.5
2 Andrea ŠleisováAndrea Šleisová 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 04:40.9
3 Barbora ŠetlíkováBarbora Šetlíková 06 AC Domažlice, z.s.AC Domažlice, z.s. 04:45.4
4 Tereza Hůrková Tereza Hůrková 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 04:54.3
5 Aneta BittnerováAneta Bittnerová 06 AC Falkon Rokycany, z.s.AC Falkon Rokycany, z.s. 05:01.3
6 Františka MilfortováFrantiška Milfortová 06 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 05:06.9
7 Kristýna ČechováKristýna Čechová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 05:15.2
8 Lucie MikulkováLucie Mikulková 06 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 05:19.3
9 Tereza HamršmídováTereza Hamršmídová 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 05:21.3
10 Tereza JanečkováTereza Janečková 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 05:23.2
11 Eva PolanskáEva Polanská 07 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 05:25.0
12 Anežka NovákováAnežka Nováková 06 PrimaGymPrimaGym 05:26.3
13 Kateřina KozákováKateřina Kozáková 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 05:27.5
14 Nela NohavcováNela Nohavcová 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 05:30.6
15 Eliška MarkováEliška Marková 07 Mílaři DoamžliceMílaři Doamžlice 05:31.3
16 Eliška NechutnáEliška Nechutná 06 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 05:31.7
17 Nela ChmelíkováNela Chmelíková 06 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 05:32.2
18 Magdalena SkálováMagdalena Skálová 06 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 05:33.4
19 Karolína KonrádyováKarolína Konrádyová 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 05:35.5
Poznámky:
Délka trati 1200m
Celkem 19 závodníků

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (so, 11.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Patrik ČechPatrik Čech 14 AC Domažlice, z.s.AC Domažlice, z.s. 00:28.9
2 Jakub RuskýJakub Ruský 14 HolýšovHolýšov 00:30.2
3 Vincent OuřadaVincent Ouřada 16 MŠ PasečniceMŠ Pasečnice 00:31.1
4 Tony LeboTony Lebo 15 PostřekovPostřekov NM
5 Tadeáš HolečekTadeáš Holeček 15 TřebniceTřebnice NM
6 Hubert OuřadaHubert Ouřada 14 MŠ PasečniceMŠ Pasečnice NM
7 Lukáš RuskýLukáš Ruský 16 HolýšovHolýšov NM
8 Michal KapounMichal Kapoun 16 ZbůchZbůch NM
9 Hynek SvachoučekHynek Svachouček 16 neregistrovanýneregistrovaný NM
10 Vojtěch ŠpitVojtěch Špit 16 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice NM
Poznámky:
Ročník 2014 a ml. Délka trati 100m. Měřeni jen první 3.
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (so, 11.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 David SteidlDavid Steidl 12 AC Domažlice, z.s.AC Domažlice, z.s. 00:27.2
2 Petr PivoňkaPetr Pivoňka 12 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 00:28.3
3 Lukáš BílýLukáš Bílý 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 00:28.4
4 Jakub SchweinerJakub Schweiner 12 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 00:28.4
5 Jan KrabecJan Krabec 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 00:29.1
6 Dominik HánaDominik Hána 12 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 00:29.3
7 Ondřej RubášOndřej Rubáš 12 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 00:31.1
8 Petr DvorskýPetr Dvorský 12 Klášterec nad OhříKlášterec nad Ohří 00:32.0
9 Jan VítekJan Vítek 13 MŠ PasečniceMŠ Pasečnice 00:32.8
10 Martin JandíkMartin Jandík 13 neregistrovanýneregistrovaný 00:33.6
11 Dan LeboDan Lebo 13 PostřekovPostřekov 00:34.3
12 Oliver MrkonjaOliver Mrkonja 12 MŠ PasečniceMŠ Pasečnice 00:34.7
13 Ján ManíkJán Maník 12 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 00:34.8
14 Tadeáš HrachTadeáš Hrach 12 MŠ PasečniceMŠ Pasečnice 00:35.1
15 Jakub ČernýJakub Černý 12 MŠ PasečniceMŠ Pasečnice 00:35.8
Poznámky:
Ročník 2012-2013. Délka trati 150m
Celkem 15 závodníků
Běh 3 (so, 11.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adam SoukupAdam Soukup 11 AC Domažlice, z.s.AC Domažlice, z.s. 00:58.6
2 Vojtěch SloukaVojtěch Slouka 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 00:59.2
3 Jiří NěmecJiří Němec 10 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 00:59.8
4 Lukáš KydlíčekLukáš Kydlíček 11 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 01:01.4
5 Šimon LedvinaŠimon Ledvina 10 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 01:03.0
6 Vojtěch MusilVojtěch Musil 11 DobřanyDobřany 01:03.4
7 Daniel ČechDaniel Čech 10 AC Domažlice, z.s.AC Domažlice, z.s. 01:06.2
8 Lukáš BlackýLukáš Blacký 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 01:06.6
9 Matyáš AschenbrennerMatyáš Aschenbrenner 10 Baník LíněBaník Líně 01:06.9
10 Václav DuchoňVáclav Duchoň 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 01:07.3
11 Tomáš ŘebounTomáš Řeboun 10 AC Domažlice, z.s.AC Domažlice, z.s. 01:07.6
12 Daniel AndrleDaniel Andrle 10 AC Domažlice, z.s.AC Domažlice, z.s. 01:07.9
13 Jan ZýkaJan Zýka 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 01:09.3
14 Jakub DuffekJakub Duffek 11 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 01:09.8
15 Alex MačejovskýAlex Mačejovský 11 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 01:10.8
16 Jakub WeberJakub Weber 10 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 01:11.4
17 Martin FeiferMartin Feifer 10 KlenčíKlenčí 01:14.3
18 Adam VeberAdam Veber 10 neregistrovanýneregistrovaný 01:16.9
19 Jakub JankovecJakub Jankovec 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 01:17.9
20 Adam DvorskýAdam Dvorský 11 HolýšovHolýšov 01:18.7
21 Marek Michal ŽeleznýMarek Michal Železný 11 VšerubyVšeruby 01:23.6
Poznámky:
Ročník 2010-2011. Délka trati 300m
Celkem 21 závodníků

Přespolní běh - Atletická přípravka-hoši

(so, 11.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej ŠpirochOndřej Špiroch 08 SK KopidloSK Kopidlo 02:03.7
2 Ondřej RudolfOndřej Rudolf 08 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 02:09.2
3 Vašek BouberleVašek Bouberle 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 02:12.0
4 Michal KydlíčekMichal Kydlíček 09 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 02:14.3
5 Pavel MačejovskýPavel Mačejovský 08 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 02:15.6
6 Oliver PikáliOliver Pikáli 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 02:16.8
7 Lukáš ŘebounLukáš Řeboun 08 AC Domažlice, z.s.AC Domažlice, z.s. 02:22.3
8 Damien ZeleníkDamien Zeleník 09 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 02:23.6
9 Miroslav ManMiroslav Man 09 AC Domažlice, z.s.AC Domažlice, z.s. 02:24.1
10 Mikuláš NovákMikuláš Novák 08 VinohradyVinohrady 02:25.6
11 Tomáš UzlíkTomáš Uzlík 09 AC Falkon Rokycany, z.s.AC Falkon Rokycany, z.s. 02:28.2
12 Martin SkálaMartin Skála 09 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 02:28.8
13 Matyáš FoistMatyáš Foist 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 02:30.7
14 Štěpán PetrásekŠtěpán Petrásek 09 AC Domažlice, z.s.AC Domažlice, z.s. 02:32.7
15 Martin DubovýMartin Dubový 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 02:35.1
16 Ondřej DlouhýOndřej Dlouhý 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 02:36.5
17 Jakub VosykaJakub Vosyka 09 DDM TachovDDM Tachov 02:38.4
Poznámky:
Délka trati 600m
Celkem 17 závodníků

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 11.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Magdaléna KrabcováMagdaléna Krabcová 14 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 00:26.7
2 Karolínka ChmelíkováKarolínka Chmelíková 14 neregistrovanáneregistrovaná 00:27.2
3 Kateřina ŠilhánkováKateřina Šilhánková 15 AC Domažlice, z.s.AC Domažlice, z.s. 00:28.1
4 Karolína LudvíkováKarolína Ludvíková 14 neregistrovanáneregistrovaná NM
5 Adéla HorskáAdéla Horská 14 MŠ PasečniceMŠ Pasečnice NM
6 Denisa HánováDenisa Hánová 15 neregistrovanáneregistrovaná NM
7 Lucie StulíkováLucie Stulíková 15 MŠ PasečniceMŠ Pasečnice NM
8 Hana SchleissováHana Schleissová 15 MŠ PasečniceMŠ Pasečnice NM
9 Anastázie VosykováAnastázie Vosyková 16 neregistrovanáneregistrovaná NM
10 Tereza HerianováTereza Herianová 16 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice NM
11 Julie ŠilhánkováJulie Šilhánková 17 AC Domažlice, z.s.AC Domažlice, z.s. NM
Poznámky:
Ročník 2014 a ml. Délka trati 100m. Měřeni jen první 3.
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (so, 11.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Karolína FoistováKarolína Foistová 12 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 00:32.3
2 Jana MazancováJana Mazancová 12 Jabkoty KdyněJabkoty Kdyně 00:33.8
3 Sofie VajchartováSofie Vajchartová 12 eL móda - ADVeL móda - ADV 00:34.6
4 Simona CihlářováSimona Cihlářová 12 AC Domažlice, z.s.AC Domažlice, z.s. 00:34.7
5 Ema ChmelíkováEma Chmelíková 13 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 00:35.3
6 Natálie EgermaierováNatálie Egermaierová 13 neregistrovanáneregistrovaná 00:35.8
7 Nela PetráskováNela Petrásková 12 AC Domažlice, z.s.AC Domažlice, z.s. 00:36.4
8 Kristýnka BrožováKristýnka Brožová 12 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 00:36.9
9 Natálie FischerováNatálie Fischerová 12 MŠ PasečniceMŠ Pasečnice 00:37.2
10 Rozálie OuřadováRozálie Ouřadová 12 neregistrovanáneregistrovaná 00:37.3
11 Adéla VondráčkováAdéla Vondráčková 13 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 00:37.8
12 Magdalena ŠimánkováMagdalena Šimánková 13 AC Domažlice, z.s.AC Domažlice, z.s. 00:38.5
13 Linda SvachoučkováLinda Svachoučková 13 neregistrovanáneregistrovaná 00:39.4
14 Barbora ŠtichováBarbora Štichová 12 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 00:41.7
15 Anděla KubiskováAnděla Kubisková 12 AC Domažlice, z.s.AC Domažlice, z.s. 00:42.7
16 Kateřina BlackáKateřina Blacká 13 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 00:43.6
17 Veronika HorskáVeronika Horská 13 MŠ PasečniceMŠ Pasečnice 00:44.9
Poznámky:
Ročník 2012-2013. Délka trati 150m
Celkem 17 závodníků
Běh 3 (so, 11.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kristýna BezděkováKristýna Bezděková 10 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 01:03.6
2 Eliška SchweinerováEliška Schweinerová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 01:07.1
3 Adéla BurlováAdéla Burlová 10 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 01:07.6
4 Silvie KramerováSilvie Kramerová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 01:08.0
5 Klára HomolkováKlára Homolková 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 01:08.4
6 Anna ŘeřichováAnna Řeřichová 11 LubyLuby 01:10.9
7 Amálie MatulkováAmálie Matulková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 01:13.2
8 Daniela BeranováDaniela Beranová 10 Velosport DomažliceVelosport Domažlice 01:13.5
9 Silvie SchleisováSilvie Schleisová 10 MrákovMrákov 01:14.6
10 Edita ŽigováEdita Žigová 10 VšerubyVšeruby 01:15.5
11 Aneta BezděkováAneta Bezděková 10 PřešticePřeštice 01:16.0
12 Julie KozákováJulie Kozáková 11 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 01:16.5
13 Tereza NechutnáTereza Nechutná 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 01:16.9
14 Lucie CelundováLucie Celundová 10 AC Falkon Rokycany, z.s.AC Falkon Rokycany, z.s. 01:17.5
15 Eliška BernklanováEliška Bernklanová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 01:18.0
16 Amélie AschenbrennerováAmélie Aschenbrennerová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 01:18.6
17 Eva RadějováEva Radějová 10 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 01:22.8
18 Adéla Lešková Adéla Lešková 11 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 01:23.9
19 Emilie EgermayerováEmilie Egermayerová 11 neregistrovanáneregistrovaná 01:26.9
20 Kateřina RejskováKateřina Rejsková 11 AC Falkon Rokycany, z.s.AC Falkon Rokycany, z.s. 01:28.8
21 Karolína BíláKarolína Bílá 10 neregistrovanáneregistrovaná 01:31.3
22 Anna VondráčkováAnna Vondráčková 10 SoběticeSobětice 01:39.8
Poznámky:
Ročník 2010-2011. Délka trati 300m
Celkem 22 závodníků

Přespolní běh - Atletická přípravka-dívky

(so, 11.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kristýna ZáhořováKristýna Záhořová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 02:00.2
2 Jana KozákováJana Kozáková 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 02:03.3
3 Agáta Skalová Agáta Skalová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 02:11.1
4 Zuzana KubecováZuzana Kubecová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 02:16.6
5 Kristýna CimbolincováKristýna Cimbolincová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 02:19.5
6 Marta KobanováMarta Kobanová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 02:20.1
7 Adéla KrumlováAdéla Krumlová 08 SK JISKRA DOMAŽLICESK JISKRA DOMAŽLICE 02:20.8
8 Nela SajnerováNela Sajnerová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 02:21.6
9 Anna KřepelováAnna Křepelová 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 02:24.9
10 Štěpánka MatějovicováŠtěpánka Matějovicová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 02:25.1
11 Denisa ŠimsováDenisa Šimsová 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 02:25.5
12 Klára StrnadováKlára Strnadová 08 Jiskra DomažliceJiskra Domažlice 02:26.0
13 Laura SajnerováLaura Sajnerová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 02:26.4
14 Lenka ZídkováLenka Zídková 09 AC Domažlice, z.s.AC Domažlice, z.s. 02:26.8
15 Hana ZavitkovskáHana Zavitkovská 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 02:28.9
16 Adéla PivoňkováAdéla Pivoňková 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 02:29.3
17 Nikol MusilováNikol Musilová 09 DobřanyDobřany 02:29.8
18 Eva KubecováEva Kubecová 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 02:30.2
19 Anna ZíkováAnna Zíková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 02:35.9
20 Nikola ManíkováNikola Maníková 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 02:37.5
21 Zuzana JankovcováZuzana Jankovcová 08 neregistrovanáneregistrovaná 02:39.4
22 Rozálie VáchalováRozálie Váchalová 08 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 02:43.4
23 Vendula ŘeřichováVendula Řeřichová 08 LubyLuby 02:44.0
24 Izabela AndrlováIzabela Andrlová 08 AC Domažlice, z.s.AC Domažlice, z.s. 02:44.6
25 Michala ŠmídlováMichala Šmídlová 09 AC Falkon Rokycany, z.s.AC Falkon Rokycany, z.s. 02:51.5
26 Ema MoravcováEma Moravcová 09 BOUTIQUE M&M - ADVBOUTIQUE M&M - ADV 02:56.3
27 Kamila RoučkováKamila Roučková 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 02:56.8
28 Kateřina RoučkováKateřina Roučková 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 02:59.4
29 Nikola ZajícováNikola Zajícová 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 03:04.6
Poznámky:
Délka trati 600m
Celkem 29 závodníků