výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Běh historickým Stříbrem, Memoriál Petra Bursíka

Stříbro (9. 6. 2019)

Přespolní běh - Dorostenci

(ne, 9.6.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel HrabákDaniel Hrabák 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09:17
Poznámky:
Délka trati 3000m
Celkem 1 závodníků

Přespolní běh - Žáci

(ne, 9.6.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michal PerglerMichal Pergler 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 04:49
2 Jan Švigler Jan Švigler 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 05:00
3 Jiří ŠpirochJiří Špiroch 05 SK KopidloSK Kopidlo 05:04
4 Albert SkalaAlbert Skala 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 05:16
5 Kryštof BaxaKryštof Baxa 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 05:39
6 Ondřej PetrovičOndřej Petrovič 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 06:06
7 Daniel KnothDaniel Knoth 05 Sport klub ÚterýSport klub Úterý 06:11
Poznámky:
Délka trati 1500m
Celkem 7 závodníků

Přespolní běh - Ml. žáci

(ne, 9.6.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Viktor KomasViktor Komas 06 AC Falcon Rokycany, z.s.AC Falcon Rokycany, z.s. 02:46
2 Jan ŠkarbanJan Škarban 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 02:46
3 Tomáš KrausTomáš Kraus 07 TJ Sokol SG Plzeň - PetřínTJ Sokol SG Plzeň - Petřín 02:57
4 David BímanDavid Bíman 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 03:07
5 Jiří RejzekJiří Rejzek 07 AC Falcon Rokycany, z.s.AC Falcon Rokycany, z.s. 03:12
6 Stanislav RůžičkaStanislav Růžička 06 AC Falcon Rokycany, z.s.AC Falcon Rokycany, z.s. 03:16
7 Vojtěch WeberVojtěch Weber 07 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 03:33
8 Jan KarlíkJan Karlík 06 TJ Baník SříbroTJ Baník Sříbro 03:38
9 Matyáš VosykaMatyáš Vosyka 07 TJ Baník SříbroTJ Baník Sříbro 03:41
Poznámky:
Délka trati 1000m
Celkem 9 závodníků

Přespolní běh - Dorostenky

(ne, 9.6.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kateřina ŠebestováKateřina Šebestová 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 10:31
2 Kristýna MiljanecováKristýna Miljanecová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10:46
3 Ema JamborováEma Jamborová 10 Adrien Elixir Elite teamAdrien Elixir Elite team 13:45
Poznámky:
Délka trati 3000m
Celkem 3 závodníků

Přespolní běh - Žákyně

(ne, 9.6.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie KubecováLucie Kubecová 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 05:41
2 Michaela FialováMichaela Fialová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05:43
3 Kateřina IvasienkováKateřina Ivasienková 04 AC Falcon Rokycany, z.s.AC Falcon Rokycany, z.s. 05:43
4 Nela ProcházkováNela Procházková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 05:45
5 štěpánka Märzováštěpánka Märzová 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 05:54
6 Denisa TyrováDenisa Tyrová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 06:01
7 Lucie BretšnajdrováLucie Bretšnajdrová 05 neregistrovanáneregistrovaná 06:29
8 Nikola PolákováNikola Poláková 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 06:40
9 Veronika PodrackáVeronika Podracká 04 Sport klub ÚterýSport klub Úterý 06:51
10 Simona Löblová Simona Löblová 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 07:24
11 Anna KonstantinovičováAnna Konstantinovičová 05 Sport klub ÚterýSport klub Úterý 07:57
Poznámky:
Délka trati 1500m
Celkem 11 závodníků

Přespolní běh - Ml. žákyně

(ne, 9.6.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza BurlováTereza Burlová 06 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 02:59
2 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 03:00
3 Andrea BielikováAndrea Bieliková 07 Rozběháme ČeskoRozběháme Česko 03:01
4 Aneta BittnerováAneta Bittnerová 06 AC Falcon Rokycany, z.s.AC Falcon Rokycany, z.s. 03:06
5 Andrea ŠleisováAndrea Šleisová 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 03:08
6 Barbora NovákováBarbora Nováková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 03:18
7 Tereza HůrkováTereza Hůrková 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 03:19
8 Aneta MatúškováAneta Matúšková 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 03:20
9 Lucie DanielováLucie Danielová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 03:22
10 Anna IvasienkováAnna Ivasienková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 03:23
11 Adriana WürknerováAdriana Würknerová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 03:31
12 Markéta AndrlováMarkéta Andrlová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 03:35
13 Vanesa KleinováVanesa Kleinová 06 Sport klub ÚterýSport klub Úterý 03:39
14 karolína Krejčovákarolína Krejčová 07 AC Falcon Rokycany, z.s.AC Falcon Rokycany, z.s. 03:43
15 Natálie ŠvíkováNatálie Švíková 06 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 03:47
Poznámky:
Délka trati 1000m
Celkem 15 závodníků

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (ne, 9.6.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Roman HubkaRoman Hubka 14 neregistrovanýneregistrovaný 00:19
2 Ondřej BarnášOndřej Barnáš 14 neregistrovanýneregistrovaný 00:21
3 Matěj KřelovecMatěj Křelovec 14 neregistrovanýneregistrovaný 00:25
4 Matyáš KučíkMatyáš Kučík 14 neregistrovanýneregistrovaný 00:27
5 Lukáš KocekLukáš Kocek 14 neregistrovanýneregistrovaný 00:28
6 Patrik LukášPatrik Lukáš 15 neregistrovanýneregistrovaný 00:29
7 Milan JavůrekMilan Javůrek 14 neregistrovanýneregistrovaný 00:30
8 Matyáš Trávníček Matyáš Trávníček 15 neregistrovanýneregistrovaný 00:32
9 Filípek BartoněkFilípek Bartoněk 16 neregistrovanýneregistrovaný 00:33
10 Sebastian ZíkaSebastian Zíka 14 neregistrovanýneregistrovaný 00:35
11 Karel CoufalKarel Coufal 15 neregistrovanýneregistrovaný 00:38
12 Rostislav DavídekRostislav Davídek 16 StříbroStříbro 00:39
13 Ondřej StachOndřej Stach 17 StříbroStříbro 00:46
14 Jakub KrabecJakub Krabec 17 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 00:50
15 Vojtěch Šindelář Vojtěch Šindelář 16 ObědoviceObědovice 00:51
16 Lukáš BartoňěkLukáš Bartoňěk 16 neregistrovanýneregistrovaný 00:51
17 Jakub PtaszekJakub Ptaszek 16 neregistrovanýneregistrovaný 00:53
Poznámky:
Ročník 2014 a ml. Délka trati 100m
Celkem 17 závodníků
Běh 2 (ne, 9.6.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš BílýLukáš Bílý 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 01:11
2 Jan KrabecJan Krabec 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 01:15
3 Petr DvorskýPetr Dvorský 12 neregistrovanýneregistrovaný 01:17
4 Adam DvorskýAdam Dvorský 12 neregistrovanýneregistrovaný 01:19
5 Martin MatúšMartin Matúš 13 neregistrovanýneregistrovaný 01:25
6 Marek HniličkaMarek Hnilička 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 01:28
7 Štěpán TurekŠtěpán Turek 13 neregistrovanýneregistrovaný 01:31
8 Vladimír KonstantinovičVladimír Konstantinovič 13 Sport klub úterýSport klub úterý 01:45
Poznámky:
Ročník 2012-2013. Délka trati 300m
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (ne, 9.6.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš KydlíčekLukáš Kydlíček 11 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 01:22
2 Vojtěch MusilVojtěch Musil 11 neregistrovanýneregistrovaný 01:24
3 David KrejčíDavid Krejčí 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 01:28
4 Alex MačejovskýAlex Mačejovský 11 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 01:31
5 Tomáš VopatTomáš Vopat 10 Sport klub ÚterýSport klub Úterý 01:36
6 Jakub WeberJakub Weber 10 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 01:39
7 Jiří ŽůrekJiří Žůrek 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 01:40
8 Jakub VávraJakub Vávra 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 01:41
9 Lukáš HajnýLukáš Hajný 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 01:43
10 Ondřej PetraškaOndřej Petraška 11 StříbroStříbro 01:46
11 Patrik HonzíkPatrik Honzík 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 01:47
12 Adam DuníkAdam Duník 10 neregistrovanýneregistrovaný 02:01
Poznámky:
Ročník 2010-2011. Délka trati 400m
Celkem 12 závodníků

Přespolní běh - Atletická přípravka-hoši

(ne, 9.6.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej ŠpirochOndřej Špiroch 08 SK KopidloSK Kopidlo 02:20
2 Leonard MastnýLeonard Mastný 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 02:22
3 Pavel MačejovskýPavel Mačejovský 08 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 02:32
4 Ondřej RudolfOndřej Rudolf 08 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 02:43
5 Michal KydlíčekMichal Kydlíček 09 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 02:45
6 Daniel PodrackýDaniel Podracký 09 Sport klub ÚterýSport klub Úterý 02:47
7 Šimon J. TurekŠimon J. Turek 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 02:49
8 Michal HarvillaMichal Harvilla 09 neregistrovanýneregistrovaný 02:50
9 Damien Zeleník Damien Zeleník 09 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 02:55
10 Vojtěch MíkaVojtěch Míka 08 TJ Sokol SG Plzeň - PetřínTJ Sokol SG Plzeň - Petřín 03:02
11 Ondřej ŠindelářOndřej Šindelář 09 ObědoviceObědovice 03:15
Poznámky:
Délka trati 700m
Celkem 11 závodníků

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (ne, 9.6.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Magdaléna KrabcováMagdaléna Krabcová 14 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 00:22
2 Nikola RůžičkováNikola Růžičková 14 MŠ Pošumavská TachovMŠ Pošumavská Tachov 00:25
3 Tamara DavídkováTamara Davídková 14 StříbroStříbro 00:25
4 Veronika MatúšováVeronika Matúšová 14 StříbroStříbro 00:25
5 Michaela PolákováMichaela Poláková 16 StříbroStříbro 00:31
6 Ališka BenešováAliška Benešová 16 StříbroStříbro 00:37
7 Eva BukovjanováEva Bukovjanová 15 KučerkaKučerka 00:38
8 Anastázie VosykováAnastázie Vosyková 16 TachovTachov 00:43
Poznámky:
Ročník 2014 a ml. Délka trati 100m
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 9.6.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Simona CihlářováSimona Cihlářová 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 01:13
2 Veronika MaruniakováVeronika Maruniaková 12 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 01:18
3 Charlota A. TurkováCharlota A. Turková 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 01:19
4 Kristýna BrožováKristýna Brožová 12 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 01:19
5 Kateřina BernáškováKateřina Bernášková 13 Osmaci.czOsmaci.cz 01:19
6 Amálie RůžičkováAmálie Růžičková 14 MŠ Pošumavská TachovMŠ Pošumavská Tachov 01:20
7 Natálie EgermaierováNatálie Egermaierová 13 PlzeňPlzeň 01:23
8 Kristýna KantnerováKristýna Kantnerová 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 01:25
9 Adéla VondráčkováAdéla Vondráčková 13 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 01:26
10 Anežka BarhoňováAnežka Barhoňová 12 BorBor 01:28
11 Eliška PětrošováEliška Pětrošová 13 neregistrovanáneregistrovaná 01:29
12 Aneta KupilíkováAneta Kupilíková 13 Sport klub ÚterýSport klub Úterý 01:30
13 Sofie MichálkováSofie Michálková 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 01:31
14 Viktorie StachováViktorie Stachová 13 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 01:33
15 Hana LibičováHana Libičová 12 Sport klub ÚterýSport klub Úterý 01:35
16 Kristýna MauerováKristýna Mauerová 13 ŠvihovŠvihov 01:39
17 Adéla PtaszekAdéla Ptaszek 13 StříbroStříbro 01:45
Poznámky:
Ročník 2012-2013. Délka trati 300m
Celkem 17 závodníků
Běh 3 (ne, 9.6.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ema JámborováEma Jámborová 10 Adrien Elixir Elite teamAdrien Elixir Elite team 01:23
2 Kristýna BezděkováKristýna Bezděková 10 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 01:27
3 Kristýna VítůKristýna Vítů 10 Sport klub ÚterýSport klub Úterý 01:28
4 Viktorie ŠpetováViktorie Špetová 11 ATYTAKY TřemošnáATYTAKY Třemošná 01:32
5 Adéla BurlováAdéla Burlová 10 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 01:33
6 Anna ŘeřichováAnna Řeřichová 11 LubyLuby 01:36
7 Ema ValíčkováEma Valíčková 11 TJ Sokol SG Plzeň - PetřínTJ Sokol SG Plzeň - Petřín 01:38
8 Zuzana PecharováZuzana Pecharová 10 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 01:39
9 Markéta BaxováMarkéta Baxová 11 TJ Sokol SG Plzeň - PetřínTJ Sokol SG Plzeň - Petřín 01:40
10 Rozárie NovákováRozárie Nováková 10 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 01:41
11 Linda VáchalováLinda Váchalová 11 TJ Sokol SG Plzeň - PetřínTJ Sokol SG Plzeň - Petřín 01:42
12 Lucie CelundováLucie Celundová 10 AC Falcon Rokycany, z.s.AC Falcon Rokycany, z.s. 01:43
13 Kristýna SedláčkováKristýna Sedláčková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 01:43
14 Julie KozákováJulie Kozáková 11 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 01:44
15 Natálie BronecováNatálie Bronecová 10 StříbroStříbro 01:44
16 Adéla StuchlováAdéla Stuchlová 11 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 01:45
17 Patricie ŠpetováPatricie Špetová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 01:45
18 Aneta BezděkováAneta Bezděková 10 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 01:48
19 Tereza TurkováTereza Turková 10 StříbroStříbro 01:50
20 Markéta ŠindelářováMarkéta Šindelářová 11 ObědoviceObědovice 01:50
21 Justýna TrávníčkováJustýna Trávníčková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 01:52
22 Lucie MartincováLucie Martincová 10 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 01:59
23 Kateřina RejzkováKateřina Rejzková 11 AC Falcon Rokycany, z.s.AC Falcon Rokycany, z.s. 02:02
24 Tereza KřenováTereza Křenová 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 02:02
25 Anežka BaxováAnežka Baxová 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 02:44
Poznámky:
Ročník 2010-2011. Délka trati 400m
Celkem 25 závodníků

Přespolní běh - Atletická přípravka-dívky

(ne, 9.6.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kristýna ZáhořováKristýna Záhořová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 02:24
2 Karolína BernáškováKarolína Bernášková 08 Osmaci.czOsmaci.cz 03:23
3 Jana Kozáková Jana Kozáková 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 02:28
4 Agáta SkalováAgáta Skalová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 02:33
5 Nela SajnerováNela Sajnerová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 02:49
6 Laura SajnerováLaura Sajnerová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 02:50
7 Anežka MíkováAnežka Míková 08 TJ Sokol SG Plzeň - PetřínTJ Sokol SG Plzeň - Petřín 02:53
8 Nikol MusilováNikol Musilová 09 neregistrovanáneregistrovaná 02:59
9 Lucie StöckelmayerováLucie Stöckelmayerová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 03:13
10 Tereza MatějkováTereza Matějková 09 Sport klub ÚterýSport klub Úterý 03:19
11 Anežka HniličkováAnežka Hniličková 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 03:21
Poznámky:
Délka trati 700m
Celkem 11 závodníků