výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Obvodní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Brno město Kategorie IV

Brno - TJ Moravská Slávie (7. 5. 2019)

Skok daleký - Žáci

(út, 7.5.2019 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš PospíšilTomáš Pospíšil
ZŠ Brno ArménskáZŠ Brno Arménská
03 5.62 0.0 506.00
2 Hynek MartikanHynek Martikan
ZŠ Horní 16, brnoZŠ Horní 16, brno
04 5.52 0.0 485.00
3 David SeidlDavid Seidl
ZŠ Bosonožská, BrnoZŠ Bosonožská, Brno
03 5.39 0.0 459.00
4 Miroslav HlaváčekMiroslav Hlaváček
ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1
03 5.32 0.0 445.00
5 Adrian MunteanuAdrian Munteanu
Gymnázium Brno, VídeňskáGymnázium Brno, Vídeňská
04 5.04 0.0 390.00
6 Jakub NečasJakub Nečas
ZŠ KřídlovickáZŠ Křídlovická
03 5.02 0.0 386.00
7 Jan DrábekJan Drábek
ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1
03 4.97 0.0 377.00
8 Dominik AdamecDominik Adamec
ZŠ Brno ArménskáZŠ Brno Arménská
05 4.88 0.0 360.00
9 Martin FráňaMartin Fráňa
Gymnázium Brno, VídeňskáGymnázium Brno, Vídeňská
04 4.87 0.0 358.00
10 Marcel DvořákMarcel Dvořák
ZŠ Horní 16, brnoZŠ Horní 16, brno
03 4.76 0.0 337.00
11 Václav KrausVáclav Kraus
ZŠ KřídlovickáZŠ Křídlovická
03 4.70 0.0 326.00
12 Viktor FišerViktor Fišer
ZŠ KřídlovickáZŠ Křídlovická
03 4.65 0.0 317.00
13 Tadeáš MutinaTadeáš Mutina
Gymnázium Brno, VídeňskáGymnázium Brno, Vídeňská
04 4.47 0.0 285.00
14 Alex AmbrosAlex Ambros
ZŠ Bosonožská, BrnoZŠ Bosonožská, Brno
04 4.37 0.0 267.00
15 Vojtěch DoležalVojtěch Doležal
ZŠ Horní 16, brnoZŠ Horní 16, brno
04 4.11 0.0 224.00
Dominik TruhlářDominik Truhlář
ZŠ Bosonožská, BrnoZŠ Bosonožská, Brno
04 DNS 0.0 0.00
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(út, 7.5.2019 - 09:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Antonie BočkováAntonie Bočková
ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1
04 4.21 0.00.00.00.00.00.00.0 357.00
2 Stela HolasováStela Holasová
ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1
04 3.88 0.00.00.00.00.00.00.0 281.00
3 Denisa ŘíhováDenisa Říhová
Gymnázium Brno, VídeňskáGymnázium Brno, Vídeňská
04 3.76 0.00.00.00.00.00.00.0 254.00
4 Kristýna KostíkováKristýna Kostíková
ZŠ Bosonožská, BrnoZŠ Bosonožská, Brno
04 3.66 0.00.00.00.00.00.00.0 233.00
5 Tereza HalvováTereza Halvová
ZŠ Horní 16, brno AZŠ Horní 16, brno A
05 3.63 0.00.00.00.00.00.00.0 227.00
6 Kateřina NentvichováKateřina Nentvichová
ZŠ KřídlovickáZŠ Křídlovická
03 3.62 0.00.00.00.00.00.00.0 225.00
7= Klára PospíšilováKlára Pospíšilová
Gymnázium Brno, VídeňskáGymnázium Brno, Vídeňská
04 3.55 0.00.00.00.00.00.00.0 210.00
7= Adéla MikšlováAdéla Mikšlová
Gymnázium Brno, VídeňskáGymnázium Brno, Vídeňská
04 3.55 0.00.00.00.00.00.00.0 210.00
9 Natálie FialováNatálie Fialová
ZŠ KřídlovickáZŠ Křídlovická
04 3.49 0.00.00.00.00.00.00.0 198.00
10 Kateřina MrázkováKateřina Mrázková
ZŠ Bosonožská, BrnoZŠ Bosonožská, Brno
03 3.45 0.00.00.00.00.00.00.0 190.00
11= Nelly GehlfussováNelly Gehlfussová
ZŠ Bosonožská, BrnoZŠ Bosonožská, Brno
04 3.31 0.00.00.00.00.00.00.0 163.00
11= Sára ZavrtalováSára Zavrtalová
ZŠ Horní 16, brno AZŠ Horní 16, brno A
04 3.31 0.00.00.00.00.00.00.0 163.00
13 Lucie SvobodováLucie Svobodová
ZŠ Horní 16, brno AZŠ Horní 16, brno A
04 3.26 0.00.00.00.00.00.00.0 153.00
14 Sára NechvátalováSára Nechvátalová
ZŠ KřídlovickáZŠ Křídlovická
04 3.16 0.00.00.00.00.00.00.0 135.00
Šárka MaruškováŠárka Marušková
ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1
03 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
Celkem 15 závodníků