výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Veřejné závody Ústí nad Labem

Ústí nad Labem (1. 5. 2019)

300 m - Muži (Běh)

Běh 01 (st, 1.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kevin MilerKevin Miler 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 39.27
2 Martin KmoníčekMartin Kmoníček 02 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 40.75
3 Martin MorvayMartin Morvay 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 42.74
4 Daniel NovotnýDaniel Novotný 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 51.48
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 1.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin GregorMartin Gregor 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 50.10
2 Jan PetrJan Petr 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 50.93
3 Patrik LisecPatrik Lisec 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 63.16
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (st, 1.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VaněkJan Vaněk 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 51.31
2 Jan SkokanJan Skokan 08 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 4 52.68
3 Jan NovotnýJan Novotný 10 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 56.69
4 Štěpán ŽižkaŠtěpán Žižka 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 58.93
5 Petr BalíkPetr Balík 09 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 64.97
6 Filip PačesFilip Pačes 09 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 69.93
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kevin MilerKevin Miler 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 39.27
2 Martin KmoníčekMartin Kmoníček 02 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 40.75
3 Martin MorvayMartin Morvay 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 42.74
4 Martin GregorMartin Gregor 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 50.10
5 Jan PetrJan Petr 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 50.93
6 Jan VaněkJan Vaněk 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 51.31
7 Daniel NovotnýDaniel Novotný 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 51.48
8 Jan SkokanJan Skokan 08 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 4 52.68
9 Jan NovotnýJan Novotný 10 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 56.69
10 Štěpán ŽižkaŠtěpán Žižka 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 58.93
11 Patrik LisecPatrik Lisec 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 63.16
12 Petr BalíkPetr Balík 09 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 64.97
13 Filip PačesFilip Pačes 09 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 69.93

300 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (st, 1.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 45.14
2 Barbora HerdováBarbora Herdová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 45.77
3 Matylda HorníkováMatylda Horníková 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 46.22
4 Magdalena HorníkováMagdalena Horníková 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 47.68
5 Bára HeřmánkováBára Heřmánková 99 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 48.25
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 1.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 3 43.49
2 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 46.30
3 Hana KozmováHana Kozmová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 49.73
4 Stela TérováStela Térová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 51.48
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (st, 1.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie KlepáčováNatálie Klepáčová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 4 47.40
2 Nicol BalínováNicol Balínová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 48.11
3 Anna KrotilováAnna Krotilová 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 53.49
4 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 55.10
5 Zuzana HolecováZuzana Holecová 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 65.86
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (st, 1.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie ŠišovskáNatálie Šišovská 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 51.48
2 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 53.41
3 Lucie ZápotockáLucie Zápotocká 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 54.64
4 Linda NovotnáLinda Novotná 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 55.74
5 Adéla NovotnáAdéla Novotná 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 58.74
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 3 43.49
2 Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 45.14
3 Barbora HerdováBarbora Herdová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 45.77
4 Matylda HorníkováMatylda Horníková 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 46.22
5 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 46.30
6 Natálie KlepáčováNatálie Klepáčová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 4 47.40
7 Magdalena HorníkováMagdalena Horníková 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 47.68
8 Nicol BalínováNicol Balínová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 48.11
9 Bára HeřmánkováBára Heřmánková 99 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 48.25
10 Hana KozmováHana Kozmová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 49.73
11 Stela TérováStela Térová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 51.48
11 Natálie ŠišovskáNatálie Šišovská 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 51.48
13 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 53.41
14 Anna KrotilováAnna Krotilová 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 53.49
15 Lucie ZápotockáLucie Zápotocká 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 54.64
16 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 55.10
17 Linda NovotnáLinda Novotná 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 55.74
18 Adéla NovotnáAdéla Novotná 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 58.74
19 Zuzana HolecováZuzana Holecová 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 65.86