Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

1.kolo Krajské soutěže družstev přípravky žáků a žákyň Královéhradeckého kraje – skupina A

Týniště nad Orlicí (9. 5. 2019)

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (st, 8.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip ZolmanFilip Zolman 08 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 09.12
2 Filip WolfFilip Wolf 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 09.90
3 Vojtěch WalterVojtěch Walter 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 10.16
4 Jakub ŠritrJakub Šritr 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 10.32
5 Marek WeisserMarek Weisser 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ... 10.38
6 Jan TruhlářJan Truhlář 08 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ... 10.96
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 8.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PeteraTomáš Petera 08 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 09.34
2 Martin SvobodaMartin Svoboda 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 09.50
3 Adam PosltAdam Poslt 08 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 10.26
4 Matěj SchmidtMatěj Schmidt 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 10.32
5 Lukáš NygyLukáš Nygy 08 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 10.82
6 Radim MylerRadim Myler 10 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ... 11.82
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 8.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Milan KudláčekMilan Kudláček 10 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 09.50
2 Tony ImlaufTony Imlauf 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 09.66
3 Tomáš MetelkaTomáš Metelka 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 09.98
4 Ondřej ČernýOndřej Černý 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ... 10.30
5 Aleš DrozdíkAleš Drozdík 10 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ... 11.68
6 Richard KolářRichard Kolář 08 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ... 11.90
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (st, 8.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 09.50
2 Jáchym BémJáchym Bém 09 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 09.94
3 Václav BoukalVáclav Boukal 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 09.98
4 Dominik BílekDominik Bílek 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 10.02
5 Lukáš BaliharLukáš Balihar 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 10.20
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (st, 8.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip VolejníkFilip Volejník 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z.... 10.82
2 Jakub VeberJakub Veber 08 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 11.66
3 Filip WeisserFilip Weisser 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ... 11.70
4 Adam TruhlářAdam Truhlář 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ... 12.22
5 Lukáš VavřínLukáš Vavřín 10 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 15.06
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (st, 8.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav MachekVáclav Machek 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 10.34
2 Lukáš RepiskýLukáš Repiský 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 10.52
3 Tobias ŠidloTobias Šidlo 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z.... 10.60
4 Filip MarekFilip Marek 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 11.08
5 Matyáš TěšinaMatyáš Těšina 11 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 11.22
6 Matouš MrázekMatouš Mrázek 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ... 11.58
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (st, 8.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Robin HonbergRobin Honberg 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z.... 10.22
2 Jakub LánskýJakub Lánský 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z.... 10.50
3 Antonín JanskýAntonín Janský 11 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 11.18
4 Ladislav KopeckýLadislav Kopecký 08 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 12.02
5 Tobiáš KvětenskýTobiáš Květenský 10 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ... 12.52
Celkem 5 závodníků
Běh 8 (st, 8.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ČeškaMatěj Češka 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 10.68
2 Tadeáš DrašarTadeáš Drašar 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z.... 10.82
3 Matěj BorovičkaMatěj Borovička 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 11.04
4 Kryštof ČernýKryštof Černý 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ... 15.50
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (st, 8.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Filip VosátkaFilip Vosátka 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.06
MS Jan ZadrobílekJan Zadrobílek 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.24
MS Martin KotenMartin Koten 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.30
MS Filip RevajFilip Revaj 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 12.42
Celkem 4 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (st, 8.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna PerunKristýna Perun 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 09.94
2 Klára ZedníkováKlára Zedníková 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 10.62
3 Klára PastuszkováKlára Pastuszková 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 10.64
4 Mia RechtorisováMia Rechtorisová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 10.94
5 Tereza ProkopováTereza Prokopová 10 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 10.96
6 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 11.54
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 8.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amélie LinkováAmélie Linková 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 09.62
2 Ema KloutvorováEma Kloutvorová 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 09.86
3 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 09.90
4 Justýna JelenováJustýna Jelenová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 09.98
5 Barbora HockeBarbora Hocke 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ... 10.14
6 Natálie NovákováNatálie Nováková 10 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 11.00
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 8.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 09 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 09.74
2 Bára DusováBára Dusová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 10.28
3 Tereza BajerováTereza Bajerová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 10.74
4 Vendula DostálováVendula Dostálová 10 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 11.02
5 Katka BezroukováKatka Bezrouková 08 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ... 11.42
6 Veronika HenychováVeronika Henychová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 11.56
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (st, 8.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ZáhorskáBarbora Záhorská 09 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 09.74
2 Jasmína SvobodováJasmína Svobodová 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 10.30
3 Mariana VomáčkováMariana Vomáčková 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 10.34
4 Martina PilátováMartina Pilátová 08 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 10.38
5 Markéta MičánkováMarkéta Mičánková 09 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 10.44
6 Lucie ThérováLucie Thérová 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 10.54
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (st, 8.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie LánskáNatálie Lánská 08 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 10.56
2 Kristýna FilipováKristýna Filipová 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 10.78
3 Barbora ČernovskáBarbora Černovská 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 11.24
4 Kateřina MalinováKateřina Malinová 11 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 11.30
5 Alžběta BednářováAlžběta Bednářová 10 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 11.60
6 Denisa KleandrováDenisa Kleandrová 11 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 12.98
Celkem 6 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (st, 8.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Tomáš MetelkaTomáš Metelka 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1:54.40
2 Tony ImlaufTony Imlauf 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 1:59.22
3 Ondřej ČernýOndřej Černý 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ... 2:03.42
4 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 2:04.62
5 Václav BoukalVáclav Boukal 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:17.48
6 Lukáš BaliharLukáš Balihar 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 2:17.78
7 Jáchym BémJáchym Bém 09 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:17.80
8 Dominik BílekDominik Bílek 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 2:18.08
9 Milan KudláčekMilan Kudláček 10 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:18.84
10 Aleš DrozdíkAleš Drozdík 10 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ... 2:38.62
11 Radim MylerRadim Myler 10 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ... 2:56.20
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (st, 8.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Martin SvobodaMartin Svoboda 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:02.96
2 Tomáš PeteraTomáš Petera 08 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:03.68
3 Matěj SchmidtMatěj Schmidt 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:04.48
4 Filip ZolmanFilip Zolman 08 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:07.90
5 Adam PosltAdam Poslt 08 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:11.96
6 Filip WolfFilip Wolf 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:14.14
7 Vojtěch WalterVojtěch Walter 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:16.86
8 Jakub ŠritrJakub Šritr 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 2:17.42
9 Lukáš NygyLukáš Nygy 08 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:22.48
10 Jan TruhlářJan Truhlář 08 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ... 2:24.34
11 Filip WeisserFilip Weisser 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ... 2:43.88
Celkem 11 závodníků
Běh 3 (st, 8.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Jakub LánskýJakub Lánský 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z.... 2:15.78
2 Filip MarekFilip Marek 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:16.86
3 Tadeáš DrašarTadeáš Drašar 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z.... 2:16.90
5 Matěj BorovičkaMatěj Borovička 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:26.46
6 Robin HonbergRobin Honberg 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z.... 2:26.54
7 Matěj ČeškaMatěj Češka 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:28.50
8 Antonín JanskýAntonín Janský 11 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:33.06
MS Martin KotenMartin Koten 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:33.10
10 Václav MachekVáclav Machek 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:40.88
11 Ladislav KopeckýLadislav Kopecký 08 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 3:13.08
12 Tobiáš KvětenskýTobiáš Květenský 10 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ... 3:13.50
13 Kryštof ČernýKryštof Černý 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ... 3:14.58
Celkem 12 závodníků
Běh 4 (st, 8.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Tobias ŠidloTobias Šidlo 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z.... 2:10.78
MS Jan ZadrobílekJan Zadrobílek 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:17.34
MS Filip VosátkaFilip Vosátka 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:18.10
4 Marek WeisserMarek Weisser 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ... 2:22.70
5 Matyáš TěšinaMatyáš Těšina 11 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:23.68
6 Lukáš RepiskýLukáš Repiský 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:30.84
7 Matouš MrázekMatouš Mrázek 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ... 2:33.26
MS Filip RevajFilip Revaj 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 2:41.16
9 Adam TruhlářAdam Truhlář 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ... 2:42.54
10 Jakub VeberJakub Veber 08 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:43.98
11 Filip VolejníkFilip Volejník 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z.... 2:44.68
MS Lukáš VavřínLukáš Vavřín 10 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 4:12.72
Richard KolářRichard Kolář 08 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ... DNS
Celkem 13 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (st, 8.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Justýna JelenováJustýna Jelenová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:21.52
2 Bára DusováBára Dusová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:23.00
3 Ema KloutvorováEma Kloutvorová 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 2:24.56
4 Vendula DostálováVendula Dostálová 10 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:32.90
5 Barbora HockeBarbora Hocke 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ... 2:33.82
6 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 09 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:36.74
7 Tereza BajerováTereza Bajerová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 2:39.24
8 Katka BezroukováKatka Bezrouková 08 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ... 2:39.34
9 Veronika HenychováVeronika Henychová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 2:42.42
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (st, 8.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Kristýna PerunKristýna Perun 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:09.44
2 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:13.62
3 Klára PastuszkováKlára Pastuszková 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:19.42
4 Klára ZedníkováKlára Zedníková 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 2:21.40
5 Amélie LinkováAmélie Linková 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:22.54
6 Tereza ProkopováTereza Prokopová 10 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:24.36
7 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 2:25.80
8 Natálie NovákováNatálie Nováková 10 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:26.14
9 Mia RechtorisováMia Rechtorisová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 2:31.64
Celkem 9 závodníků
Běh 3 (st, 8.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Barbora ZáhorskáBarbora Záhorská 09 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2:10.93
2 Martina PilátováMartina Pilátová 08 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2:16.06
3 Natálie LánskáNatálie Lánská 08 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2:22.66
4 Mariana VomáčkováMariana Vomáčková 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:23.28
5 Markéta MičánkováMarkéta Mičánková 09 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2:27.06
6 Barbora ČernovskáBarbora Černovská 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:30.06
7 Kristýna FilipováKristýna Filipová 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:34.54
8 Lucie ThérováLucie Thérová 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:38.88
9 Jasmína SvobodováJasmína Svobodová 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:43.18
10 Alžběta BednářováAlžběta Bednářová 10 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:47.06
11 Kateřina MalinováKateřina Malinová 11 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:50.58
12 Denisa KleandrováDenisa Kleandrová 11 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:53.55
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(st, 8.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš PeteraTomáš Petera
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
08 4.52
2 Filip ZolmanFilip Zolman
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
08 4.38
3 Dominik BílekDominik Bílek
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
08 4.12
4 Tomáš MetelkaTomáš Metelka
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
08 3.97
5 Ondřej ČernýOndřej Černý
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ...
09 3.94
6 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
09 3.87
7 Milan KudláčekMilan Kudláček
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
10 3.86
8 Jáchym BémJáchym Bém
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
09 3.82
9 Tony ImlaufTony Imlauf
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
08 3.73
10 Matěj SchmidtMatěj Schmidt
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
08 3.68
11 Filip WolfFilip Wolf
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
08 3.64
MS Filip VosátkaFilip Vosátka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 3.63
13 Adam PosltAdam Poslt
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
08 3.62
14 Lukáš BaliharLukáš Balihar
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
08 3.62
15 Martin SvobodaMartin Svoboda
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
08 3.54
16 Jakub LánskýJakub Lánský
Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z....
08 3.50
17 Tobias ŠidloTobias Šidlo
Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z....
09 3.48
18 Vojtěch WalterVojtěch Walter
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
08 3.48
19 Václav BoukalVáclav Boukal
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
08 3.47
20 Marek WeisserMarek Weisser
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ...
09 3.42
21 Jakub ŠritrJakub Šritr
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
09 3.38
22 Matěj ČeškaMatěj Češka
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
09 3.29
23 Lukáš NygyLukáš Nygy
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
08 3.28
24 Lukáš RepiskýLukáš Repiský
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
09 3.26
25 Filip VolejníkFilip Volejník
Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z....
09 3.26
26 Jan TruhlářJan Truhlář
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ...
08 3.25
27 Robin HonbergRobin Honberg
Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z....
08 3.24
28 Filip MarekFilip Marek
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
09 3.23
29 Václav MachekVáclav Machek
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
08 3.22
30 Matěj BorovičkaMatěj Borovička
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
08 3.16
31 Richard KolářRichard Kolář
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ...
08 3.14
MS Jan ZadrobílekJan Zadrobílek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 3.08
33 Jakub VeberJakub Veber
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
08 3.04
MS Martin KotenMartin Koten
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 3.04
35 Tadeáš DrašarTadeáš Drašar
Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z....
10 2.94
36 Matyáš TěšinaMatyáš Těšina
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
11 2.91
37 Aleš DrozdíkAleš Drozdík
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ...
10 2.91
38 Antonín JanskýAntonín Janský
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
11 2.90
39 Matouš MrázekMatouš Mrázek
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ...
12 2.80
40 Filip WeisserFilip Weisser
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ...
11 2.78
41 Ladislav KopeckýLadislav Kopecký
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
08 2.68
42 Radim MylerRadim Myler
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ...
10 2.65
43 Adam TruhlářAdam Truhlář
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ...
11 2.36
MS Filip RevajFilip Revaj
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
12 2.19
45 Tobiáš KvětenskýTobiáš Květenský
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ...
10 2.00
46 Kryštof ČernýKryštof Černý
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ...
12 1.99
47 Lukáš VavřínLukáš Vavřín
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
10 1.98
Celkem 47 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(st, 8.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
09 3.93
2 Amélie LinkováAmélie Linková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
08 3.92
3 Ema KloutvorováEma Kloutvorová
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
08 3.81
4 Kristýna PerunKristýna Perun
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
08 3.81
5 Barbora HockeBarbora Hocke
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ...
09 3.71
6 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
08 3.65
7 Justýna JelenováJustýna Jelenová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
08 3.63
8 Natálie LánskáNatálie Lánská
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
08 3.52
9 Barbora ZáhorskáBarbora Záhorská
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
09 3.52
10 Bára DusováBára Dusová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
08 3.51
11 Natálie NovákováNatálie Nováková
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
10 3.42
12 Mariana VomáčkováMariana Vomáčková
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
08 3.36
13 Klára ZedníkováKlára Zedníková
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
08 3.35
14 Tereza BajerováTereza Bajerová
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
09 3.29
15 Martina PilátováMartina Pilátová
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
08 3.28
16 Klára PastuszkováKlára Pastuszková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
08 3.28
17 Jasmína SvobodováJasmína Svobodová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
08 3.21
18 Vendula DostálováVendula Dostálová
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
10 3.16
19 Tereza ProkopováTereza Prokopová
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
10 3.16
20 Markéta MičánkováMarkéta Mičánková
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
09 3.08
21 Kristýna FilipováKristýna Filipová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
08 3.07
22 Katka BezroukováKatka Bezrouková
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ...
08 3.05
23 Barbora ČernovskáBarbora Černovská
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
08 3.01
24 Mia RechtorisováMia Rechtorisová
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
09 3.01
25 Veronika HenychováVeronika Henychová
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
09 2.97
26 Lucie ThérováLucie Thérová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
08 2.97
27 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
09 2.69
28 Alžběta BednářováAlžběta Bednářová
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
10 2.64
29 Kateřina MalinováKateřina Malinová
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
11 2.57
30 Denisa KleandrováDenisa Kleandrová
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
11 2.19
Celkem 30 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(st, 8.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Milan KudláčekMilan Kudláček
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
10 41.71
2 Adam PosltAdam Poslt
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
08 37.48
3 Tomáš PeteraTomáš Petera
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
08 37.06
4 Filip ZolmanFilip Zolman
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
08 37.00
5 Tony ImlaufTony Imlauf
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
08 36.19
6 Jakub LánskýJakub Lánský
Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z....
08 35.88
7 Matěj BorovičkaMatěj Borovička
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
08 35.05
8 Ondřej ČernýOndřej Černý
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ...
09 34.66
MS Filip VosátkaFilip Vosátka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 32.87
MS Jan ZadrobílekJan Zadrobílek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 32.83
11 Jáchym BémJáchym Bém
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
09 32.39
12 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
09 32.18
13 Richard KolářRichard Kolář
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ...
08 31.85
14 Filip MarekFilip Marek
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
09 31.29
15 Martin SvobodaMartin Svoboda
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
08 30.87
16 Václav BoukalVáclav Boukal
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
08 29.28
17 Tomáš MetelkaTomáš Metelka
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
08 28.51
18 Matěj ČeškaMatěj Češka
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
09 28.30
19 Jakub ŠritrJakub Šritr
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
09 27.68
20 Lukáš BaliharLukáš Balihar
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
08 27.08
21 Filip VolejníkFilip Volejník
Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z....
09 26.90
22 Václav MachekVáclav Machek
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
08 26.37
23 Filip WolfFilip Wolf
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
08 26.09
24 Vojtěch WalterVojtěch Walter
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
08 26.05
25 Tadeáš DrašarTadeáš Drašar
Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z....
10 25.71
26 Tobias ŠidloTobias Šidlo
Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z....
09 25.70
27 Marek WeisserMarek Weisser
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ...
09 25.24
28 Lukáš NygyLukáš Nygy
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
08 24.98
29 Matěj SchmidtMatěj Schmidt
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
08 24.69
MS Martin KotenMartin Koten
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 24.56
31 Dominik BílekDominik Bílek
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
08 23.74
32 Filip WeisserFilip Weisser
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ...
11 22.85
33 Matouš MrázekMatouš Mrázek
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ...
12 22.63
34 Jan TruhlářJan Truhlář
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ...
08 21.13
35 Matyáš TěšinaMatyáš Těšina
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
11 21.12
36 Ladislav KopeckýLadislav Kopecký
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
08 18.58
37 Antonín JanskýAntonín Janský
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
11 18.30
38 Adam TruhlářAdam Truhlář
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ...
11 17.97
39 Lukáš RepiskýLukáš Repiský
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
09 17.49
MS Filip RevajFilip Revaj
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
12 17.47
41 Kryštof ČernýKryštof Černý
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ...
12 16.19
42 Robin HonbergRobin Honberg
Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z....
08 15.58
43 Jakub VeberJakub Veber
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
08 14.70
44 Radim MylerRadim Myler
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ...
10 13.84
45 Aleš DrozdíkAleš Drozdík
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ...
10 13.07
46 Tobiáš KvětenskýTobiáš Květenský
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ...
10 11.36
47 Lukáš VavřínLukáš Vavřín
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
10 6.60
Celkem 47 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(st, 8.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ema KloutvorováEma Kloutvorová
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
08 31.46
2 Kristýna PerunKristýna Perun
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
08 30.65
3 Justýna JelenováJustýna Jelenová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
08 29.71
4 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
09 27.59
5 Barbora ZáhorskáBarbora Záhorská
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
09 27.06
6 Klára ZedníkováKlára Zedníková
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
08 26.28
7 Tereza BajerováTereza Bajerová
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
09 25.50
8 Mariana VomáčkováMariana Vomáčková
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
08 24.71
9 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
08 23.77
10 Natálie LánskáNatálie Lánská
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
08 21.94
11 Bára DusováBára Dusová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
08 20.91
12 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
09 20.68
13 Klára PastuszkováKlára Pastuszková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
08 20.30
14 Tereza ProkopováTereza Prokopová
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
10 19.73
15 Barbora ČernovskáBarbora Černovská
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
08 19.38
16 Amélie LinkováAmélie Linková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
08 19.07
17 Barbora HockeBarbora Hocke
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ...
09 18.87
18 Vendula DostálováVendula Dostálová
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
10 18.74
19 Jasmína SvobodováJasmína Svobodová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
08 18.68
20 Markéta MičánkováMarkéta Mičánková
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
09 18.34
21 Mia RechtorisováMia Rechtorisová
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
09 15.78
22 Martina PilátováMartina Pilátová
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
08 15.65
23 Kristýna FilipováKristýna Filipová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
08 15.52
24 Katka BezroukováKatka Bezrouková
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ...
08 15.32
25 Alžběta BednářováAlžběta Bednářová
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
10 14.84
26 Veronika HenychováVeronika Henychová
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
09 14.52
27 Lucie ThérováLucie Thérová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
08 14.27
28 Kateřina MalinováKateřina Malinová
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
11 14.27
29 Natálie NovákováNatálie Nováková
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
10 12.15
30 Denisa KleandrováDenisa Kleandrová
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
11 08.13
Celkem 30 závodníků
čtyřboj - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tomáš PeteraTomáš Petera 08 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 1183
2 Filip ZolmanFilip Zolman 08 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 1146
3 Tony ImlaufTony Imlauf 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 1051
4 Tomáš MetelkaTomáš Metelka 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1050
5 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 0992
6 Martin SvobodaMartin Svoboda 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 0955
7 Ondřej ČernýOndřej Černý 08 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ... 0917
8 Milan KudláčekMilan Kudláček 10 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 0892
9 Adam PosltAdam Poslt 08 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 0783
10 Matěj SchmidtMatěj Schmidt 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 0781
11 Jáchym BémJáchym Bém 09 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 0747
12 Filip WolfFilip Wolf 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 0719
13 Dominik BílekDominik Bílek 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 0712
MS Filip VosátkaFilip Vosátka 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0702
15 Jakub LánskýJakub Lánský 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z.... 0679
16 Václav BoukalVáclav Boukal 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 0669
17 Tobias ŠidloTobias Šidlo 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z.... 0646
18 Lukáš BaliharLukáš Balihar 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 0639
19 Vojtěch WalterVojtěch Walter 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 0626
MS Jan ZadrobílekJan Zadrobílek 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0613
21 Jakub ŠritrJakub Šritr 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 0600
22 Filip MarekFilip Marek 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0549
23 Marek WeisserMarek Weisser 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ... 0523
24 Tadeáš DrašarTadeáš Drašar 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z.... 0486
25 Matěj BorovičkaMatěj Borovička 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0473
26 Lukáš NygyLukáš Nygy 08 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 0461
27 Matěj ČeškaMatěj Češka 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0444
28 Robin HonbergRobin Honberg 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z.... 0409
29 Jan TruhlářJan Truhlář 08 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ... 0400
30 Václav MachekVáclav Machek 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0361
31 Matyáš TěšinaMatyáš Těšina 11 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0353
32 Lukáš RepiskýLukáš Repiský 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0352
MS Martin KotenMartin Koten 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0307
34 Filip VolejníkFilip Volejník 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z.... 0302
35 Matouš MrázekMatouš Mrázek 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ... 0262
36 Antonín JanskýAntonín Janský 11 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0248
37 Richard KolářRichard Kolář 08 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ... 0241
38 Filip WeisserFilip Weisser 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ... 0191
39 Aleš DrozdíkAleš Drozdík 10 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ... 0167
40 Jakub VeberJakub Veber 08 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0159
41 Adam TruhlářAdam Truhlář 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ... 0127
MS Filip RevajFilip Revaj 12 Týniště nad OrlicíTýniště nad Orlicí 0125
43 Ladislav KopeckýLadislav Kopecký 08 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0088
44 Radim MylerRadim Myler 10 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ... 0063
45 Kryštof ČernýKryštof Černý 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ... 0039
46 Tobiáš KvětenskýTobiáš Květenský 10 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ... 0007
47 Lukáš VavřínLukáš Vavřín 10 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0000
Celkem 47 závodníků
čtyřboj - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kristýna PerunKristýna Perun 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1235
2 Barbora ZáhorskáBarbora Záhorská 09 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 1156
3 Ema KloutvorováEma Kloutvorová 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 1090
4 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1078
5 Amélie LinkováAmélie Linková 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1045
6 Justýna JelenováJustýna Jelenová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1038
7 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 09 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 0996
8 Bára DusováBára Dusová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 0838
9 Mariana VomáčkováMariana Vomáčková 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0837
10 Klára ZedníkováKlára Zedníková 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 0823
11 Natálie LánskáNatálie Lánská 08 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 0804
12 Martina PilátováMartina Pilátová 08 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 0791
13 Barbora HockeBarbora Hocke 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ... 0787
14 Klára PastuszkováKlára Pastuszková 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 0760
15 Markéta MičánkováMarkéta Mičánková 09 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 0660
16 Tereza BajerováTereza Bajerová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 0632
17 Tereza ProkopováTereza Prokopová 10 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 0629
18 Jasmína SvobodováJasmína Svobodová 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0593
19 Natálie NovákováNatálie Nováková 10 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 0575
20 Vendula DostálováVendula Dostálová 10 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 0535
21 Barbora ČernovskáBarbora Černovská 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0509
22 Kristýna FilipováKristýna Filipová 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0508
23 Mia RechtorisováMia Rechtorisová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 0499
24 Lucie ThérováLucie Thérová 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0487
25 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 0474
26 Katka BezroukováKatka Bezrouková 08 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ... 0379
27 Veronika HenychováVeronika Henychová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 0321
28 Kateřina MalinováKateřina Malinová 11 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0252
29 Alžběta BednářováAlžběta Bednářová 10 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0246
30 Denisa KleandrováDenisa Kleandrová 11 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0023
Celkem 30 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jaroměř A Jaroměř A 08 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 4004
2 Hradec Králové A Hradec Králové A 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3505
3 OstroměřA OstroměřA 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 3394
4 OstroměřB OstroměřB 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z.... 2220
5 Týniště nad Orlicí A Týniště nad Orlicí A 08 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ... 2081
6 Hradec Králové B Hradec Králové B 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1827
7 Jaroměř B Jaroměř B 08 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0848
8 Týniště nad Orlicí B Týniště nad Orlicí B 08 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ... 0619
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Hradec Králové A Hradec Králové A 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4396
2 Hradec Králové C Hradec Králové C 08 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 3411
3 OstroměřA OstroměřA 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 3044
4 Jaroměř A Jaroměř A 08 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2735
5 Hradec Králové B Hradec Králové B 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2447
6 Týniště n.O.A Týniště n.O.A 08 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ... 1166
7 Jaroměř B Jaroměř B 08 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0521
Hradec Králové D Hradec Králové D 08 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 0000
Celkem 8 závodníků