Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo společného KPD mužů a žen (Pardubického a Královéhradeckého KAS)

Týniště nad Orlicí (19. 5. 2019)
skok vysoký - Muži (neděle, 19.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Filip MoravecFilip Moravec 00 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 1.92 11.00
2 Tomáš KosTomáš Kos 00 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 1.89 9.00
3 Milan DušekMilan Dušek 03 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 1.80 8.00
skok vysoký - Ženy (neděle, 19.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vanessa HanykováVanessa Hanyková 05 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 1.40 11.00
2 Monika JanůMonika Janů 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1.40 9.00
3= Apolena PřikrylováApolena Přikrylová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1.35 7.50
3= Petra ŠmídováPetra Šmídová 79 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1.35 7.50
skok o tyči - Muži (neděle, 19.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Václav ČervinkaVáclav Červinka 94 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 3.60 11.00
2 Pavel FiedlerPavel Fiedler 72 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3.20 9.00
3 Tomáš ZdražilTomáš Zdražil 86 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3.00 8.00
skok daleký - Muži (neděle, 19.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adam MilerAdam Miler 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6.27 11.00
2 Vojtěch PetiškaVojtěch Petiška 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6.10 9.00
3 19 Dominik MojžíšDominik Mojžíš 97 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6.09 8.00
skok daleký - Ženy (neděle, 19.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška JuránováEliška Juránová 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5.08 11.00
2 Adéla ZikováAdéla Ziková 01 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4.86 9.00
3 Lucie KubíčkováLucie Kubíčková 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4.84 8.00
trojskok - Muži (neděle, 19.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Leoš MalenovskýLeoš Malenovský 68 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 12.48 11.00
2 Adam MilerAdam Miler 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 11.93 9.00
3 Marcel ZávorkaMarcel Závorka 75 AK SlatiňanyAK Slatiňany 11.22 8.00
trojskok - Ženy (neděle, 19.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petra ŠmídováPetra Šmídová 79 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 10.19 11.00
2 Adéla ZikováAdéla Ziková 01 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 09.87 9.00
3 11 Radka PrůšováRadka Průšová 96 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 09.47 8.00
vrh koulí 4kg - Ženy (neděle, 19.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza LakotováTereza Lakotová 00 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 09.07 11.00
2 Pavlína PetrováPavlína Petrová 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 08.64 9.00
3 12 Lenka SchauerováLenka Schauerová 88 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 07.63 8.00
vrh koulí 7,26kg - Muži (neděle, 19.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 81 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 12.80 11.00
2 Bohuslav ŠimekBohuslav Šimek 79 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 12.55 9.00
3 Josef ŠmídJosef Šmíd 92 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 11.77 8.00
hod diskem 1kg - Ženy (neděle, 19.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza LakotováTereza Lakotová 00 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 26.62 11.00
2 Kateřina DudlováKateřina Dudlová 04 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 23.80 9.00
3 Pavlína PetrováPavlína Petrová 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 23.65 8.00
hod diskem 2kg - Muži (neděle, 19.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 81 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 40.68 11.00
2 Bohuslav ŠimekBohuslav Šimek 79 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 36.43 9.00
3 Martin HodekMartin Hodek 80 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 34.33 8.00
hod kladivem 4kg - Ženy (neděle, 19.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza LakotováTereza Lakotová 00 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 33.40 11.00
2 Petra ŠmídováPetra Šmídová 79 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 22.43 9.00
3 Martina StodolováMartina Stodolová 77 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 21.91 8.00
hod kladivem 7,26kg - Muži (neděle, 19.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michal SirovýMichal Sirový 87 AK SlatiňanyAK Slatiňany 37.89 11.00
2 Erik JahnickýErik Jahnický 83 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 37.46 9.00
3 Jiří JešátkoJiří Ješátko 74 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 37.40 8.00
hod oštěpem 400g - Ml. žákyně (neděle, 19.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
hod oštěpem 600g - Ženy (neděle, 19.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 11 Radka PrůšováRadka Průšová 96 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 30.79 11.00
2 Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová 98 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 27.43 9.00
3 Apolena PřikrylováApolena Přikrylová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 24.88 8.00
hod oštěpem 800g - Muži (neděle, 19.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan SlanařJan Slanař 93 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 54.26 11.00
2 Tomáš KazdaTomáš Kazda 96 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 46.89 9.00
3 Lukáš PecháčekLukáš Pecháček 94 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 45.68 8.00