Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo společného KPD mužů a žen (Pardubického a Královéhradeckého KAS)

Týniště nad Orlicí (19. 5. 2019)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 19.5.2019 - 11:00) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ČervenýMatěj Červený 97 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 11.60 QA
2 Lukáš KillarLukáš Killar 99 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 11.80 qA
3 Matyáš NovákMatyáš Novák 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 11.89 qB
4 Michal NožičkaMichal Nožička 98 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 12.34 qB
Jáchym TenglerJáchym Tengler 03 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 1 DNS
MS Marek DítěMarek Dítě 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 12.55
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 19.5.2019 - 11:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří MachekJiří Machek 98 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 1 11.43 QA
2 Šimon NěmecŠimon Němec 99 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 12.08 qB
3 Tomáš PopelkaTomáš Popelka 99 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 12.78 qB
4 Slawomir KosucinskiSlawomir Kosucinski 81 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 12.92
Michal PytlíkMichal Pytlík 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 DNS
MS Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 11.67
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 19.5.2019 - 11:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof VoleskýKryštof Voleský 95 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 11.63 QA
2 Stanislav KlátStanislav Klát 96 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 11.89 qA
3 13 Martin SpěvákMartin Spěvák 00 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 12.03 qB
4 Jiří PourJiří Pour 70 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 13.27
5 Jakub JonášJakub Jonáš 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 13.37
Filip SlanýFilip Slaný 97 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 19.5.2019 - 11:00) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef RýdlJosef Rýdl 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 4 11.48 QA
2 Jaroslav NespěšnýJaroslav Nespěšný 90 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 12.13 qB
3 Radim JanůRadim Janů 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 13.02
4 Jakub BlažekJakub Blažek 05 AK SlatiňanyAK Slatiňany 6 13.36
5 Dominik DudaDominik Duda 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 13.70
Celkem 5 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (ne, 19.5.2019 - 11:50) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří MachekJiří Machek 98 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 4 11.20 11.00
2 Josef RýdlJosef Rýdl 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 3 11.39 9.00
3 Matěj ČervenýMatěj Červený 97 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 11.48 8.00
4 Kryštof VoleskýKryštof Voleský 95 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 11.59 7.00
5 Lukáš KillarLukáš Killar 99 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 11.67 6.00
6 Stanislav KlátStanislav Klát 96 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 11.89 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 19.5.2019 - 11:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš NovákMatyáš Novák 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 12.02 4.00
2 Michal NožičkaMichal Nožička 98 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 12.14 3.00
3 Šimon NěmecŠimon Němec 99 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 12.21 2.00
4 Jaroslav NespěšnýJaroslav Nespěšný 90 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 12.25 1.00
5 13 Martin SpěvákMartin Spěvák 00 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 12.36
Tomáš PopelkaTomáš Popelka 99 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 19.5.2019 - 11:15) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová 98 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 2 12.96 QA
2 Adéla ZikováAdéla Ziková 01 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 13.36 qA
3 Marika NavrátilováMarika Navrátilová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 13.49 qA
4 Eliška RostováEliška Rostová 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 13.94 qA
5 Adéla CarbováAdéla Carbová 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 14.24 qB
6 Nikola ŽákováNikola Žáková 05 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 1 14.31 qB
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 19.5.2019 - 11:15) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ludmila JiráskováLudmila Jirásková 01 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 13.30 QA
2 Eliška JuránováEliška Juránová 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 13.54 qA
3 Michaela HájkováMichaela Hájková 99 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 14.58 qB
4 Myroslava KlempushMyroslava Klempush 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 14.63 qB
5 29 Julie NeumeisterováJulie Neumeisterová 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 15.13 qB
6 Hana VoborníkováHana Voborníková 03 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 3 15.74 qB
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (ne, 19.5.2019 - 12:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová 98 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 4 12.97 11.00
2 Ludmila JiráskováLudmila Jirásková 01 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 13.33 9.00
3 Adéla ZikováAdéla Ziková 01 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 13.54 8.00
4 Marika NavrátilováMarika Navrátilová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 13.70 7.00
5 Eliška JuránováEliška Juránová 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 13.80 6.00
6 Eliška RostováEliška Rostová 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 14.16 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 19.5.2019 - 12:00) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla CarbováAdéla Carbová 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 14.33 4.00
2 Nikola ŽákováNikola Žáková 05 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 3 14.39 3.00
3 Michaela HájkováMichaela Hájková 99 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 14.62 2.00
4 Myroslava KlempushMyroslava Klempush 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 14.86 1.00
5 29 Julie NeumeisterováJulie Neumeisterová 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 15.35
6 Hana VoborníkováHana Voborníková 03 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 1 15.73
Celkem 6 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 19.5.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ČervenýMatěj Červený 97 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 50.52 11.00
2 Kryštof VoleskýKryštof Voleský 95 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 51.17 9.00
3 Lukáš KillarLukáš Killar 99 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 52.94 8.00
4 Josef RýdlJosef Rýdl 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 6 54.61 6.00
5 Stanislav KlátStanislav Klát 96 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 56.44 3.00
6 Matyáš NovákMatyáš Novák 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 59.95
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 19.5.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 10 Vít VosáhloVít Vosáhlo 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 55.69 4.00
2 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 56.64 2.00
3 Radek ChmelíkRadek Chmelík 98 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 58.44
4 12 Petr ŠantrochPetr Šantroch 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 61.48
5 Dominik DudaDominik Duda 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 63.56
6 Adam FiebingerAdam Fiebinger 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 67.36
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 19.5.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal NožičkaMichal Nožička 98 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 53.37 7.00
2 Jiří MachekJiří Machek 98 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 6 54.94 5.00
3 Slawomir KosucinskiSlawomir Kosucinski 81 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 56.91 1.00
4 20 Jan TomšůJan Tomšů 98 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 1 57.58
5 Jakub BlažekJakub Blažek 05 AK SlatiňanyAK Slatiňany 4 61.02
6 19 Jan KapounJan Kapoun 03 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 3 62.87
Celkem 6 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 19.5.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 24 Michaela ŠilarováMichaela Šilarová 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 64.41 11.00
2 25 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 5 65.56 9.00
3 23 Vendula StránskáVendula Stránská 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 68.00 8.00
4 Lucie ČejkováLucie Čejková 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 68.42 7.00
5 1 Tereza ŠedováTereza Šedová 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 71.90 5.00
6 Justýna MaděrováJustýna Maděrová 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 72.93 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 19.5.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 7 Kateřina HubkováKateřina Hubková 84 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 3 71.25 6.00
2 Barbora KošňarováBarbora Košňarová 03 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 2 72.75 4.00
3 28 Veronika LaštovicováVeronika Laštovicová 88 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 4 74.61 2.00
4 Hana VoborníkováHana Voborníková 03 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 5 99.58 1.00
Celkem 4 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 19.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 15 Martin VaněkMartin Vaněk 99 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 2:04.75 11.00
2 10 Vít VosáhloVít Vosáhlo 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 2:05.17 9.00
3 9 Antonín LakotaAntonín Lakota 95 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 2:05.76 8.00
4 19 Dominik MojžíšDominik Mojžíš 97 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 11 2:12.60 7.00
5 13 Martin SpěvákMartin Spěvák 00 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 2:13.84 6.00
6 20 Jan TomšůJan Tomšů 98 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 12 2:14.97 5.00
7 12 Petr ŠantrochPetr Šantroch 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 2:15.39 4.00
8 17 Ondřej KličkaOndřej Klička 88 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 2:16.90 3.00
9 29 Josef VondraJosef Vondra 71 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 14 2:24.77 2.00
10 22 Petr KapounPetr Kapoun 75 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 10 2:26.01 1.00
11 21 Vladimír UrválekVladimír Urválek 91 AK SlatiňanyAK Slatiňany 13 2:26.54
12 17 Oldřich BrychOldřich Brych 82 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 9 2:39.58
MS 15 Vojtěch PotočekVojtěch Potoček 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 2:17.68
MS 16 Ondřej ČechOndřej Čech 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 8 2:27.34
Celkem 14 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 19.5.2019 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 23 Vendula StránskáVendula Stránská 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 2:27.64 11.00
2 24 Michaela ŠilarováMichaela Šilarová 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 2:28.89 9.00
3 25 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 3 2:29.47 8.00
4 12 Lenka SchauerováLenka Schauerová 88 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 9 2:36.37 7.00
5 7 Kateřina HubkováKateřina Hubková 84 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 5 2:40.38 6.00
6 4 Monika VebrováMonika Vebrová 79 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 12 2:42.41 5.00
7 28 Veronika LaštovicováVeronika Laštovicová 88 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 6 2:49.41 4.00
8 14 Barbora TurbakováBarbora Turbaková 90 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 11 2:49.83 3.00
9 29 Julie NeumeisterováJulie Neumeisterová 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 2:51.59 2.00
10 13 Tereza ŠmídováTereza Šmídová 89 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 10 2:52.48 1.00
11 26 Adéla NěmcováAdéla Němcová 04 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 4 2:58.53
2 Eliška PolákováEliška Poláková 00 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 DNS
Celkem 12 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 19.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 24 Ondřej PetiškaOndřej Petiška 97 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10 4:26.76 11.00
2 21 Tomáš FliedrTomáš Fliedr 76 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 7 4:33.99 9.00
3 15 Martin VaněkMartin Vaněk 99 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 4:34.54 8.00
4 18 Marek BukáčekMarek Bukáček 04 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 4 4:38.87 7.00
5 16 Jakub ČervenýJakub Červený 95 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 4:44.46 6.00
6 17 Ondřej KličkaOndřej Klička 88 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 4:46.23 5.00
7 28 Jaroslav TlapákJaroslav Tlapák 87 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 14 4:47.05 4.00
8 19 Jan KapounJan Kapoun 03 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 5 4:50.57 3.00
9 25 Karel RadiměřskýKarel Radiměřský 87 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 11 5:02.09 2.00
10 20 Dominik ChmelíkDominik Chmelík 01 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 5:06.50 1.00
11 29 Josef VondraJosef Vondra 71 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 15 5:08.90
12 23 Pavel KrunčíkPavel Krunčík 85 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 9 5:11.54
13 22 Petr KapounPetr Kapoun 75 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 8 5:37.43
27 Josef ŠuteraJosef Šutera 79 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 13 DNS
MS 26 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 03 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 12 4:27.85
Celkem 15 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 19.5.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 1 Tereza ŠedováTereza Šedová 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 5:28.17 11.00
2 12 Lenka SchauerováLenka Schauerová 88 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 12 5:33.76 9.00
3 8 Jana LehkáJana Lehká 79 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 5:38.92 8.00
4 4 Monika VebrováMonika Vebrová 79 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 5:41.74 7.00
5 3 Žaneta KroulíkováŽaneta Kroulíková 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 5:42.35 6.00
6 11 Radka PrůšováRadka Průšová 96 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 11 5:43.57 5.00
7 9 Eliška LomozováEliška Lomozová 88 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 9 5:50.40 4.00
8 14 Barbora TurbakováBarbora Turbaková 90 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 14 5:57.51 3.00
9 7 Kateřina HubkováKateřina Hubková 84 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 7 5:58.52 2.00
10 2 Eliška PolákováEliška Poláková 00 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 6:18.56 1.00
11 5 Petra ČejkováPetra Čejková 75 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 5 6:27.37
12 13 Tereza ŠmídováTereza Šmídová 89 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 13 6:30.06
13 10 Veronika PeterkováVeronika Peterková 84 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 10 6:35.07
14 6 Radka FrydrychováRadka Frydrychová 74 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 6 6:58.16
Celkem 14 závodníků

100 m překážek (0.84) - Ženy

(ne, 19.5.2019 - 10:20) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová 98 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 5 16.57 11.00
2 Lucie KubíčkováLucie Kubíčková 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 16.61 9.00
3 10 Veronika PeterkováVeronika Peterková 84 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 22.98 8.00
Celkem 3 závodníků

110 m překážek (1.06) - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 19.5.2019 - 10:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 19 Dominik MojžíšDominik Mojžíš 97 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 17.11 11.00
2 Aleš KadlecAleš Kadlec 98 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 17.32 9.00
3 Jan SlanařJan Slanař 93 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 18.40 8.00
4 Josef NovákJosef Novák 85 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 20.68 5.00
5 Ondřej ČešíkOndřej Češík 85 AK SlatiňanyAK Slatiňany 6 21.86 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 19.5.2019 - 10:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav ČervinkaVáclav Červinka 94 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 4 19.25 7.00
2 Stanislav NožkaStanislav Nožka 75 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 6 19.64 6.00
3 Šimon NěmecŠimon Němec 99 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 21.35 4.00
Ondřej KlimešOndřej Klimeš 95 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 3 DNS
Celkem 4 závodníků

400 m překážek (0.91) - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 19.5.2019 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 24 Ondřej PetiškaOndřej Petiška 97 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 61.16 11.00
2 Jan PajurekJan Pajurek 82 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 5 63.41 7.00
3 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 65.83 6.00
4 Ondřej ČešíkOndřej Češík 85 AK SlatiňanyAK Slatiňany 2 67.94 5.00
5 Jaroslav NespěšnýJaroslav Nespěšný 90 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 70.41 4.00
6 Josef NovákJosef Novák 85 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 71.56 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 19.5.2019 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš KadlecAleš Kadlec 98 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 61.25 9.00
2 20 Jan TomšůJan Tomšů 98 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 2 63.07 8.00
3 Ladislav JiroušekLadislav Jiroušek 86 AK SlatiňanyAK Slatiňany 4 71.66 2.00
4 Šimon NěmecŠimon Němec 99 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 73.82 1.00
5 6 Pavel ŠimonekPavel Šimonek 66 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 6 85.08
Celkem 5 závodníků

400 m překážek (0.76) - Ženy

(ne, 19.5.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KubíčkováLucie Kubíčková 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 70.07 11.00
2 Ludmila JiráskováLudmila Jirásková 01 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 71.08 9.00
3 Lucie ChlupováLucie Chlupová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 97.10 8.00
Celkem 3 závodníků

3000 m překážek - Muži

(ne, 19.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 3 Rudolf CoganRudolf Cogan 71 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 3 11:01.04 11.00
2 28 Jaroslav TlapákJaroslav Tlapák 87 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 8 11:07.79 9.00
3 21 Tomáš FliedrTomáš Fliedr 76 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 4 11:14.23 8.00
4 1 Matyáš VintrMatyáš Vintr 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 11:26.88 7.00
5 25 Karel RadiměřskýKarel Radiměřský 87 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 2 12:05.17 6.00
6 23 Pavel KrunčíkPavel Krunčík 85 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 5 12:33.82 5.00
7 6 Pavel ŠimonekPavel Šimonek 66 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 6 13:31.04 4.00
27 Josef ŠuteraJosef Šutera 79 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 7 DNS
Poznámky:
Přebor Královéhradeckého kraje: 1. Cogan Rudolf NPAKA 2. Vintr Matyáš TRUTN 3. Krunčík Pavel TYNOR
Celkem 8 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 19.5.2019 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Němec, Voleský, Klát, Nespěšný Němec, Voleský, Klát, Nespěšný AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 46.13 9.00
2 18 Bukáček, Kapoun, Tomšů, Machek Bukáček, Kapoun, Tomšů, Machek ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 4 47.96 7.00
3 10 Vosáhlo, Červený, Killar, Kosucinski Vosáhlo, Červený, Killar, Kosucinski TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 48.08 6.00
4 Janů, Jonáš, Spěvák, Zoicas Janů, Jonáš, Spěvák, Zoicas TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 49.15 5.00
5 Jiroušek, Češík, Urválek, Blažek Jiroušek, Češík, Urválek, Blažek AK SlatiňanyAK Slatiňany 5 51.61 2.00
Slanař, Pilař, Kadlec, Chmelík Slanař, Pilař, Kadlec, Chmelík Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 19.5.2019 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miler, Porubek, Mojžíš, Nožička Miler, Porubek, Mojžíš, Nožička TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 45.85 11.00
2 Popelka, Lakota, Chmelík, Vaněk Popelka, Lakota, Chmelík, Vaněk AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 47.85 8.00
3 16 Červený, Šantroch, Vintr, Duda Červený, Šantroch, Vintr, Duda TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 49.93 4.00
4 Pour, Kopecký, Petiška, Petiška Pour, Kopecký, Petiška, Petiška TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 50.37 3.00
5 21 Fliedr, Nykl, Kapoun, Nožka Fliedr, Nykl, Kapoun, Nožka ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 3 55.57 1.00
MS Kvapil, Dítě, Čech, Potoček Kvapil, Dítě, Čech, Potoček TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 48.46
Celkem 6 závodníků

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 19.5.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Juránová, Navrátilová, Rostová, Ziková Juránová, Navrátilová, Rostová, Ziková TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 55.81 11.00
2 Hájková, Klempush, Stránská, Šilarová Hájková, Klempush, Stránská, Šilarová TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 57.27 8.00
3 28 Laštovicová, Košňarová, Schauerová, Šafářová Laštovicová, Košňarová, Schauerová, Šafářová ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 5 58.26 7.00
4 7 Hubková, Frydrychová, Čejková, Frydrychová Hubková, Frydrychová, Čejková, Frydrychová AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 2 69.87 3.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 19.5.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čejková, Maděrová, Stodolová, Motlová Čejková, Maděrová, Stodolová, Motlová TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 56.15 9.00
2 8 Lehká, Kroulíková, Poláková, Šedová Lehká, Kroulíková, Poláková, Šedová TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 59.05 6.00
3 29 Neumeisterová, Chlupová, Krušinová, Jirásková Neumeisterová, Chlupová, Krušinová, Jirásková TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 59.59 5.00
4 10 Peterková, Šmídová, Průšová, Lomozová Peterková, Šmídová, Průšová, Lomozová TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 61.63 4.00
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Muži

(ne, 19.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,40 1,45 1,50 1,55 1,60 1,65 1,70 1,75 1,80 1,83 1,86 1,89 1,92 1,96 Body
1 Filip MoravecFilip Moravec
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
00 4 1.92 -----oooooooxoxxx 11.00
2 Tomáš KosTomáš Kos
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
00 3 1.89 -----oooooooxxx 9.00
3 Milan DušekMilan Dušek
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
03 2 1.80 --ooooxxoxxoox- 8.00
4 Václav ČervinkaVáclav Červinka
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
94 1 1.80 -----oxooxxoxxx 7.00
5 Vojtěch PetiškaVojtěch Petiška
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
00 6 1.70 ----o-oxxx 6.00
6 Ondřej PorubekOndřej Porubek
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
00 7 1.70 ---oo-xoxxx 5.00
7 Tomáš SeveraTomáš Severa
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
02 8 1.70 -ooxooxxoxxoxxx 4.00
8 Tomáš NyklTomáš Nykl
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
04 5 1.65 oxoooxxoxxoxxx 3.00
9 Aleš KadlecAleš Kadlec
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
98 11 1.60 ----oxxx 2.00
10 Tomáš BednářTomáš Bednář
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
04 9 1.60 oooxoxox 1.00
11 Jan FormánekJan Formánek
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
85 10 1.55 o-xoox-
Celkem 11 závodníků

skok vysoký - Ženy

(ne, 19.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,15 1,20 1,25 1,30 1,35 1,40 1,43 Body
1 Vanessa HanykováVanessa Hanyková
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
05 1 1.40 ooooooxxoxxx 11.00
2 Monika JanůMonika Janů
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
05 4 1.40 -xooooxoxxoxxx 9.00
3= Apolena PřikrylováApolena Přikrylová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 6 1.35 ----ooxxx 7.50
3= Petra ŠmídováPetra Šmídová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
79 3 1.35 --ooooxxx 7.50
5 Natálie ŠafářováNatálie Šafářová
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
01 2 1.30 ---ooxxx 6.00
6 Veronika StodolováVeronika Stodolová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
05 5 1.25 --xooxxx 5.00
Celkem 6 závodníků

skok o tyči - Muži

(ne, 19.5.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,40 2,60 2,80 3,00 3,20 3,40 3,60 3,80 Body
1 Václav ČervinkaVáclav Červinka
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
94 1 3.60 ------oxxx 11.00
2 Pavel FiedlerPavel Fiedler
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
72 10 3.20 ---ooxxx 9.00
3 Tomáš ZdražilTomáš Zdražil
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
86 11 3.00 ---ox-xx 8.00
4= Radim JanůRadim Janů
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
03 7 2.80 o-oxxx 6.50
4= Josef NovákJosef Novák
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
85 8 2.80 oooxxx 6.50
6= Martin HodekMartin Hodek
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
80 9 2.60 -o-xxx 4.50
6= Roman KopeckýRoman Kopecký
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
79 3 2.60 oox- 4.50
8 Jakub JonášJakub Jonáš
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
03 5 2.60 xxooxxx 3.00
9 Stanislav NožkaStanislav Nožka
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
75 4 2.40 oxxx 2.00
Jan FormánekJan Formánek
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
85 6 DNS
Martin ZemánekMartin Zemánek
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
00 12 DNS
MS Jiří HorákJiří Horák
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
72 2 3.60
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Muži

(ne, 19.5.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam MilerAdam Miler
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
00 16 6.27 +0.4 m/s 5.60  -0.55.62  -0.25.94  +0.35.946.27  +0.4xx 11.00
2 Vojtěch PetiškaVojtěch Petiška
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
00 6 6.10 -0.1 m/s 6.10  -0.15.81  +0.86.05  +0.36.105.95  -0.45.84  +0.6x 9.00
3 19 Dominik MojžíšDominik Mojžíš
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
97 2 6.09 +0.4 m/s 5.92  -0.5x6.09  +0.46.09--- 8.00
4 Leoš MalenovskýLeoš Malenovský
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
68 1 5.94 +0.6 m/s 3.73  +0.35.87  -0.55.94  +0.65.945.90  +0.85.87  +0.1- 7.00
5 Tomáš BednářTomáš Bednář
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
04 13 5.47 +0.0 m/s 5.27  +0.35.37  -0.45.47  +0.05.47xxx 6.00
6 Filip MoravecFilip Moravec
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
00 3 5.47 -0.2 m/s 5.33  +0.45.47  -0.2-5.47--- 5.00
7 Jaroslav NespěšnýJaroslav Nespěšný
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
90 15 5.45 +0.5 m/s 5.11  -0.25.24  -0.35.45  +0.55.455.24  +0.3-- 4.00
8 Daniel ZoicasDaniel Zoicas
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 12 5.39 +0.3 m/s 5.38  -0.44.93  -0.25.39  +0.35.39xxx 3.00
9 Michal NožičkaMichal Nožička
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
98 5 5.23 -0.2 m/s 5.16  +0.55.23  -0.25.03  +0.25.230.00.00.0 2.00
10 Matyáš NovákMatyáš Novák
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
02 4 5.12 +0.6 m/s 5.12  +0.64.77  +0.24.37  -0.55.120.00.00.0 1.00
11 Stanislav KlátStanislav Klát
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
96 18 5.07 +0.2 m/s 5.07  +0.2x4.31  -0.65.070.00.00.0
12 Jiří PourJiří Pour
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
70 7 5.06 +0.3 m/s 4.89  -0.34.60  -0.25.06  +0.35.060.00.00.0
13 Jan PajurekJan Pajurek
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
82 17 4.82 -0.2 m/s 4.72  +0.84.82  -0.2-4.820.00.00.0
Michal PytlíkMichal Pytlík
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
03 11 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Jáchym TenglerJáchym Tengler
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
03 8 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Radek ChmelíkRadek Chmelík
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
98 14 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
MS Marek DítěMarek Dítě
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 10 5.43 -0.3 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 17 závodníků

skok daleký - Ženy

(ne, 19.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška JuránováEliška Juránová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
03 14 5.08 +0.5 m/s 4.71  -0.15.01  -0.34.93  +0.25.015.08  +0.5x4.83  -0.1 11.00
2 Adéla ZikováAdéla Ziková
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
01 15 4.86 -0.3 m/s 4.48  +0.34.73  +0.24.82  -0.14.82x4.86  -0.3x 9.00
3 Lucie KubíčkováLucie Kubíčková
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
98 13 4.84 +0.5 m/s 4.63  +0.24.48  +0.14.62  -0.14.634.79  +0.34.84  +0.54.73  +0.2 8.00
4 25 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
01 1 4.73 -0.2 m/s 4.39  +0.04.73  -0.24.37  +0.34.734.36  -0.44.40  -0.64.55  +0.2 7.00
5 Michaela HájkováMichaela Hájková
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
99 9 4.59 -0.3 m/s 4.37  +0.34.45  +0.64.06  -0.24.454.59  -0.34.42  +0.54.29  -0.3 6.00
6 Adéla CarbováAdéla Carbová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
05 10 4.55 +0.5 m/s 4.29  +0.34.39  +0.44.43  -0.24.434.47  +0.34.55  +0.54.47  -0.1 5.00
7 Kateřina MotlováKateřina Motlová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
05 8 4.54 +0.5 m/s 4.18  -0.6x4.45  +0.34.454.31  +0.34.54  +0.54.42  -0.2 4.00
8 Eliška RostováEliška Rostová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
03 12 4.52 +0.3 m/s 4.43  +0.44.14  -0.24.52  +0.34.52xx4.16  +0.5 3.00
9 Monika JanůMonika Janů
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
05 7 4.15 -0.3 m/s 3.95  -0.2x4.15  -0.34.150.00.00.0 2.00
10 Vanessa HanykováVanessa Hanyková
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
05 2 4.01 +0.3 m/s 3.74  +0.23.51  +0.44.01  +0.34.010.00.00.0 1.00
11 28 Veronika LaštovicováVeronika Laštovicová
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
88 3 3.95 +0.1 m/s 3.84  -0.33.95  +0.13.89  +0.13.950.00.00.0
12 Nikola ŽákováNikola Žáková
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
05 6 3.94 +0.2 m/s 3.67  -0.53.94  +0.23.41  +0.53.940.00.00.0
13 Hana VoborníkováHana Voborníková
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
03 5 3.56 +0.4 m/s 3.47  +0.33.56  +0.4x3.560.00.00.0
14 26 Adéla NěmcováAdéla Němcová
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
04 4 3.42 -0.2 m/s 3.42  -0.23.16  +0.13.00  -0.33.420.00.00.0
MS Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 11 4.54 +0.1 m/s 4.41  +0.54.49  +0.34.54  +0.14.540.00.00.0
Celkem 15 závodníků

trojskok - Muži

(ne, 19.5.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Leoš MalenovskýLeoš Malenovský
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
68 4 12.48 -0.5 m/s 11.87  -0.212.48  -0.512.03  +0.312.48--- 11.00
2 Adam MilerAdam Miler
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
00 6 11.93 -0.5 m/s 11.61  -0.211.93  -0.511.61  +0.211.9310.92  +0.310.58  -0.6- 9.00
3 Marcel ZávorkaMarcel Závorka
AK SlatiňanyAK Slatiňany
75 11 11.22 +0.3 m/s 10.98  -0.611.22  +0.311.06  +0.211.22--- 8.00
4 Tomáš KazdaTomáš Kazda
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
96 2 11.09 -0.1 m/s x10.92  +0.5-10.92x10.21  +0.411.09  -0.1 7.00
5 Ondřej ČešíkOndřej Češík
AK SlatiňanyAK Slatiňany
85 1 10.58 -0.2 m/s 10.01  +0.510.53  -0.210.54  -0.410.5410.58  -0.2-- 6.00
6 Miroslav VaculíkMiroslav Vaculík
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
85 10 10.45 +0.4 m/s 09.68  -0.309.87  +0.109.61  +0.509.8709.51  +0.609.84  -0.210.45  +0.4 5.00
7 Lukáš PilařLukáš Pilař
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
95 12 10.41 -0.2 m/s xx10.41  -0.210.41xxx 4.00
8 Josef MarekJosef Marek
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
75 5 10.03 +0.2 m/s 10.02  +0.610.03  +0.2x10.030.00.00.0 3.00
Filip SlanýFilip Slaný
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
97 8 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Filip MoravecFilip Moravec
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
00 7 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Ondřej KlimešOndřej Klimeš
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
95 3 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
6 Pavel ŠimonekPavel Šimonek
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
66 9 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 12 závodníků

trojskok - Ženy

(ne, 19.5.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petra ŠmídováPetra Šmídová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
79 2 10.19 -0.1 m/s 09.93  -0.209.76  -0.510.19  -0.110.1909.93  +0.610.01  +0.1x 11.00
2 Adéla ZikováAdéla Ziková
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
01 3 09.87 +0.2 m/s xx09.87  +0.209.87xxx 9.00
3 11 Radka PrůšováRadka Průšová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
96 1 09.47 +0.6 m/s 09.47  +0.6xx09.47--- 8.00
Celkem 3 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(ne, 19.5.2019 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza LakotováTereza Lakotová
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
00 4 09.07 08.9009.0709.0309.0708.9508.0308.25 11.00
2 Pavlína PetrováPavlína Petrová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
01 5 08.64 08.2907.9208.5908.5908.2708.6408.39 9.00
3 12 Lenka SchauerováLenka Schauerová
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
88 6 07.63 07.11--07.1107.4307.2907.63 8.00
4 Natálie ŠafářováNatálie Šafářová
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
01 8 07.08 06.6106.6806.5006.6807.0806.98x 7.00
5 Martina StodolováMartina Stodolová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
77 7 06.93 06.2906.7506.9306.9306.26x- 6.00
6 Dorota HlaváčováDorota Hlaváčová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
03 2 06.58 06.4506.1106.2906.4506.1206.5806.09 5.00
7 Jana KrušinováJana Krušinová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
03 3 05.88 04.9505.1804.3405.1804.5205.2405.88 4.00
8 6 Radka FrydrychováRadka Frydrychová
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
74 1 05.39 05.23--05.2305.3905.2405.28 3.00
Celkem 8 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(ne, 19.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš KvapilLukáš Kvapil
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
81 14 12.80 12.5112.8012.1112.8011.99x12.08 11.00
2 Bohuslav ŠimekBohuslav Šimek
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
79 18 12.55 12.09xx12.0912.5512.1712.52 9.00
3 Josef ŠmídJosef Šmíd
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
92 13 11.77 11.5011.7711.6011.7711.2311.2311.36 8.00
4 Jan SlanařJan Slanař
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
93 11 11.43 11.33x10.8211.33x10.9611.43 7.00
5 Jiří JešátkoJiří Ješátko
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
74 10 11.27 x09.99x09.9910.1010.9311.27 6.00
6 Tomáš ZdražilTomáš Zdražil
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
86 17 11.24 10.9211.24-11.24--- 5.00
7 Martin HodekMartin Hodek
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
80 16 11.22 10.68x10.6010.6810.8210.9411.22 4.00
8 Martin DroščákMartin Droščák
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
01 1 10.54 09.6810.54x10.5409.72xx 3.00
9 Ivo RuferIvo Rufer
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
69 3 09.62 x09.6209.4509.620.00.00.0 2.00
10 Pavel FiedlerPavel Fiedler
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
72 12 09.60 x09.6009.3509.600.00.00.0 1.00
11 Marcel ZávorkaMarcel Závorka
AK SlatiňanyAK Slatiňany
75 6 09.50 09.50xx09.500.00.00.0
12 Michal SirovýMichal Sirový
AK SlatiňanyAK Slatiňany
87 7 09.37 09.10x09.3709.370.00.00.0
13 Václav VoborníkVáclav Voborník
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
96 5 09.34 09.1809.3409.2609.340.00.00.0
14 Roman KopeckýRoman Kopecký
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
79 2 09.22 08.2409.2209.1709.220.00.00.0
15 Jan TrdlikátJan Trdlikát
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
96 4 08.98 08.1808.7808.9808.980.00.00.0
Lukáš PecháčekLukáš Pecháček
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
94 9 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Petr ErlebachPetr Erlebach
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
61 8 DNS xxx0.00.00.00.0
Lukáš PilařLukáš Pilař
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
95 15 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 18 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy

(ne, 19.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza LakotováTereza Lakotová
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
00 5 26.62 0.0 11.00
2 Kateřina DudlováKateřina Dudlová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
04 2 23.80 0.0 9.00
3 Pavlína PetrováPavlína Petrová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
01 7 23.65 0.0 8.00
4 10 Veronika PeterkováVeronika Peterková
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
84 6 18.35 0.0 7.00
5 5 Petra ČejkováPetra Čejková
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
75 1 16.66 0.0 6.00
6 Dorota HlaváčováDorota Hlaváčová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
03 3 14.89 0.0 5.00
7 Jana KrušinováJana Krušinová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
03 4 09.97 0.0 4.00
Celkem 7 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(ne, 19.5.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš KvapilLukáš Kvapil
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
81 3 40.68 0.0 11.00
2 Bohuslav ŠimekBohuslav Šimek
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
79 16 36.43 0.0 9.00
3 Martin HodekMartin Hodek
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
80 15 34.33 0.0 8.00
4 Lukáš PilařLukáš Pilař
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
95 14 33.36 0.0 7.00
5 Ivo RuferIvo Rufer
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
69 4 32.39 0.0 6.00
6 Jiří JešátkoJiří Ješátko
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
74 13 32.13 0.0 5.00
7 Pavel FiedlerPavel Fiedler
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
72 12 31.09 0.0 4.00
8 Erik JahnickýErik Jahnický
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
83 11 30.03 0.0 3.00
9 Marcel ZávorkaMarcel Závorka
AK SlatiňanyAK Slatiňany
75 8 28.13 0.0 2.00
10 Martin DroščákMartin Droščák
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
01 1 28.11 0.0 1.00
11 Jan TrdlikátJan Trdlikát
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
96 5 27.68 0.0
12 Miroslav VaculíkMiroslav Vaculík
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
85 6 27.47 0.0
13 Roman KopeckýRoman Kopecký
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
79 2 26.39 0.0
14 Michal SirovýMichal Sirový
AK SlatiňanyAK Slatiňany
87 10 26.07 0.0
15 Václav VoborníkVáclav Voborník
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
96 7 25.22 0.0
16 Tomáš PopelkaTomáš Popelka
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
99 9 19.37 0.0
Celkem 16 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy

(ne, 19.5.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza LakotováTereza Lakotová
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
00 5 33.40 0.0 11.00
2 Petra ŠmídováPetra Šmídová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
79 4 22.43 0.0 9.00
3 Martina StodolováMartina Stodolová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
77 2 21.91 0.0 8.00
4 Pavlína PetrováPavlína Petrová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
01 1 16.93 0.0 7.00
5 Natálie ŠafářováNatálie Šafářová
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
01 3 16.92 0.0 6.00
Celkem 5 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži

(ne, 19.5.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal SirovýMichal Sirový
AK SlatiňanyAK Slatiňany
87 5 37.89 0.0 11.00
2 Erik JahnickýErik Jahnický
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
83 7 37.46 0.0 9.00
3 Jiří JešátkoJiří Ješátko
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
74 4 37.40 0.0 8.00
4 Tomáš ZdražilTomáš Zdražil
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
86 6 36.32 0.0 7.00
5 Lukáš KvapilLukáš Kvapil
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
81 2 33.04 0.0 6.00
6 Josef MarekJosef Marek
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
75 3 28.43 0.0 5.00
7 Martin DroščákMartin Droščák
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
01 1 24.35 0.0 4.00
Celkem 7 závodníků

hod oštěpem 400g - Ml. žákyně

(ne, 19.5.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Rozálie HorskáRozálie Horská
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 1 28.27 0.0
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy

(ne, 19.5.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 11 Radka PrůšováRadka Průšová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
96 7 30.79 0.0 11.00
2 Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
98 10 27.43 0.0 9.00
3 Apolena PřikrylováApolena Přikrylová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 8 24.88 0.0 8.00
4 Kateřina DudlováKateřina Dudlová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
04 2 24.85 0.0 7.00
5 Martina StodolováMartina Stodolová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
77 9 21.41 0.0 6.00
6 Barbora KošňarováBarbora Košňarová
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
03 5 18.81 0.0 5.00
7 5 Petra ČejkováPetra Čejková
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
75 1 18.11 0.0 4.00
8 Dorota HlaváčováDorota Hlaváčová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
03 4 15.88 0.0 3.00
9 6 Radka FrydrychováRadka Frydrychová
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
74 3 11.03 0.0 2.00
MS Nikola KrálíčkováNikola Králíčková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
98 6 23.23 0.0
Celkem 10 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

(ne, 19.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan SlanařJan Slanař
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
93 14 54.26 0.0 11.00
2 Tomáš KazdaTomáš Kazda
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
96 2 46.89 0.0 9.00
3 Lukáš PecháčekLukáš Pecháček
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
94 13 45.68 0.0 8.00
4 Radek ChmelíkRadek Chmelík
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
98 9 45.07 0.0 7.00
5 Stanislav NožkaStanislav Nožka
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
75 6 44.44 0.0 6.00
6 Tomáš PopelkaTomáš Popelka
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
99 8 42.98 0.0 5.00
7 9 Antonín LakotaAntonín Lakota
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
95 4 41.47 0.0 4.00
8 Jan PajurekJan Pajurek
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
82 12 37.45 0.0 3.00
9 Vojtěch PetiškaVojtěch Petiška
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
00 7 36.32 0.0 2.00
10 Petr ErlebachPetr Erlebach
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
61 11 36.12 0.0 1.00
11 Ondřej PorubekOndřej Porubek
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
00 10 33.99 0.0
12 Adam FiebingerAdam Fiebinger
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
03 1 25.51 0.0
Ondřej KlimešOndřej Klimeš
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
95 3 DNS 0.0
Gabriel NekutGabriel Nekut
AK SlatiňanyAK Slatiňany
98 5 DNS 0.0
Celkem 14 závodníků