výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo společného KPD mužů a žen (Pardubického a Královéhradeckého KAS)

Týniště nad Orlicí (19. 5. 2019)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Lakotová, Tereza 00 AC Choceň, spolek 33,00
2 Šafářová, Kristýna 98 ATLETIKA Polička, spolek 31,00
3 Kubíčková, Lucie 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 28,00
4 Kvapil, Lukáš 81 ATLETIKA Polička, spolek 28,00
5 Šmídová, Petra 79 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 27,50
6 Ziková, Adéla 01 TJ Svitavy, z. s. 26,00
7 Slanař, Jan 93 Atletika Chrudim, z.s. 26,00
8 Mojžíš, Dominik 97 TJ Sokol Jaroměř 26,00
9 Červinka, Václav 94 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. 25,00
10 Průšová, Radka 96 TJ Svitavy, z. s. 24,00
11 Schauerová, Lenka 88 ATLETIKA Polička, spolek 24,00
12 Petrová, Pavlína 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 24,00
13 Frydrychová, Eliška 01 AC Choceň, spolek 24,00
14 Petiška, Ondřej 97 TJ Sokol Jaroměř 22,00
15 Kadlec, Aleš 98 Atletika Chrudim, z.s. 20,00
16 Zdražil, Tomáš 86 Atletika Chrudim, z.s. 20,00
17 Miler, Adam 00 TJ Sokol Jaroměř 20,00
18 Šilarová, Michaela 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 20,00
19 Stodolová, Martina 77 TJ Svitavy, z. s. 20,00
20 Ješátko, Jiří 74 Atletika Chrudim, z.s. 19,00
21 Stránská, Vendula 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 19,00
22 Šafářová, Natálie 01 ATLETIKA Polička, spolek 19,00
23 Červený, Matěj 97 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 19,00
24 Vaněk, Martin 99 AC Vysoké Mýto z.s. 19,00
25 Jirásková, Ludmila 01 TJ Svitavy, z. s. 18,00
26 Šimek, Bohuslav 79 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 18,00
27 Malenovský, Leoš 68 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. 18,00
28 Fliedr, Tomáš 76 ATLETIKA Polička, spolek 17,00
29 Petiška, Vojtěch 00 TJ Sokol Jaroměř 17,00
30 Juránová, Eliška 03 TJ Svitavy, z. s. 17,00
31 Hodek, Martin 80 Atletika Chrudim, z.s. 16,50
32 Dudlová, Kateřina 04 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 16,00
33 Moravec, Filip 00 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. 16,00
34 Machek, Jiří 98 ATLETIKA Polička, spolek 16,00
35 Šedová, Tereza 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 16,00
36 Kazda, Tomáš 96 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 16,00
37 Voleský, Kryštof 95 AC Vysoké Mýto z.s. 16,00
38 Přikrylová, Apolena 04 TJ Svitavy, z. s. 15,50
39 Rýdl, Josef 01 TJ SOKOL Nová Paka 15,00
40 Peterková, Veronika 84 TJ Svitavy, z. s. 15,00
41 Novák, Josef 85 TJ Svitavy, z. s. 14,50
42 Češík, Ondřej 85 AK Slatiňany 14,00
43 Hubková, Kateřina 84 AC Choceň, spolek 14,00
44 Killar, Lukáš 99 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 14,00
45 Nožka, Stanislav 75 ATLETIKA Polička, spolek 14,00
46 Fiedler, Pavel 72 Atletika Chrudim, z.s. 14,00
47 Hlaváčová, Dorota 03 TJ Svitavy, z. s. 13,00
48 Vosáhlo, Vít 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 13,00
49 Tlapák, Jaroslav 87 ATLETIKA Polička, spolek 13,00
50 Tomšů, Jan 98 ATLETIKA Polička, spolek 13,00
51 Lakota, Antonín 95 AC Vysoké Mýto z.s. 12,00
52 Nožička, Michal 98 TJ Sokol Jaroměř 12,00
53 Vebrová, Monika 79 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 12,00
54 Severa, Tomáš 02 AC Vysoké Mýto z.s. 12,00
55 Jahnický, Erik 83 Atletika Chrudim, z.s. 12,00
56 Hanyková, Vanessa 05 ATLETIKA Polička, spolek 12,00
57 Cogan, Rudolf 71 TJ SOKOL Nová Paka 11,00
58 Janů, Monika 05 TJ Svitavy, z. s. 11,00
59 Pilař, Lukáš 95 Atletika Chrudim, z.s. 11,00
60 Sirový, Michal 87 AK Slatiňany 11,00
61 Pajurek, Jan 82 TJ SOKOL Nová Paka 10,00
62 Čejková, Petra 75 AC Choceň, spolek 10,00
63 Závorka, Marcel 75 AK Slatiňany 10,00
64 Carbová, Adéla 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 9,00
65 Košňarová, Barbora 03 ATLETIKA Polička, spolek 9,00
66 Kos, Tomáš 00 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. 9,00
67 Nespěšný, Jaroslav 90 AC Vysoké Mýto z.s. 9,00
68 Radiměřský, Karel 87 ATLETIKA Polička, spolek 8,00
69 Šmíd, Josef 92 Atletika Chrudim, z.s. 8,00
70 Klička, Ondřej 88 TJ Svitavy, z. s. 8,00
71 Klát, Stanislav 96 AC Vysoké Mýto z.s. 8,00
72 Pecháček, Lukáš 94 Atletika Chrudim, z.s. 8,00
73 Rostová, Eliška 03 TJ Svitavy, z. s. 8,00
74 Hájková, Michaela 99 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 8,00
75 Dušek, Milan 03 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. 8,00
76 Droščák, Martin 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8,00
77 Krušinová, Jana 03 TJ Svitavy, z. s. 8,00
78 Chlupová, Lucie 04 TJ Svitavy, z. s. 8,00
79 Rufer, Ivo 69 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. 8,00
80 Marek, Josef 75 TJ Svitavy, z. s. 8,00
81 Lehká, Jana 79 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 8,00
82 Navrátilová, Marika 04 TJ Svitavy, z. s. 7,00
83 Čejková, Lucie 05 TJ Svitavy, z. s. 7,00
84 Bukáček, Marek 04 ATLETIKA Polička, spolek 7,00
85 Bednář, Tomáš 04 ATLETIKA Polička, spolek 7,00
86 Vintr, Matyáš 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7,00
87 Němec, Šimon 99 AC Vysoké Mýto z.s. 7,00
88 Chmelík, Radek 98 AC Vysoké Mýto z.s. 7,00
89 Janů, Radim 03 TJ Svitavy, z. s. 6,50
90 Spěvák, Martin 00 TJ Svitavy, z. s. 6,00
91 Červený, Jakub 95 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6,00
92 Laštovicová, Veronika 88 ATLETIKA Polička, spolek 6,00
93 Turbaková, Barbora 90 ATLETIKA Polička, spolek 6,00
94 Kroulíková, Žaneta 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 6,00
95 Popelka, Tomáš 99 AC Vysoké Mýto z.s. 5,00
96 Krunčík, Pavel 85 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. 5,00
97 Vaculík, Miroslav 85 TJ Svitavy, z. s. 5,00
98 Porubek, Ondřej 00 TJ Sokol Jaroměř 5,00
99 Novák, Matyáš 02 AC Vysoké Mýto z.s. 5,00
100 Stodolová, Veronika 05 TJ Svitavy, z. s. 5,00
101 Frydrychová, Radka 74 AC Choceň, spolek 5,00
102 Kopecký, Roman 79 TJ Sokol Jaroměř 4,50
103 Motlová, Kateřina 05 TJ Svitavy, z. s. 4,00
104 Šimonek, Pavel 66 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. 4,00
105 Šantroch, Petr 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4,00
106 Lomozová, Eliška 88 TJ Svitavy, z. s. 4,00
107 Žáková, Nikola 05 ATLETIKA Polička, spolek 3,00
108 Kapoun, Jan 03 ATLETIKA Polička, spolek 3,00
109 Jonáš, Jakub 03 TJ Svitavy, z. s. 3,00
110 Nykl, Tomáš 04 ATLETIKA Polička, spolek 3,00
111 Zoicas, Daniel 04 TJ Svitavy, z. s. 3,00
112 Maděrová, Justýna 05 TJ Svitavy, z. s. 3,00
113 Vondra, Josef 71 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. 2,00
114 Neumeisterová, Julie 03 TJ Svitavy, z. s. 2,00
115 Jiroušek, Ladislav 86 AK Slatiňany 2,00
116 Šmídová, Tereza 89 TJ Svitavy, z. s. 1,00
117 Kosucinski, Slawomir 81 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1,00
118 Klempush, Myroslava 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 1,00
119 Voborníková, Hana 03 AC Choceň, spolek 1,00
120 Chmelík, Dominik 01 Atletika Chrudim, z.s. 1,00
121 Poláková, Eliška 00 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 1,00
122 Erlebach, Petr 61 TJ SOKOL Nová Paka 1,00
123 Kapoun, Petr 75 ATLETIKA Polička, spolek 1,00