Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo společného KPD mužů a žen (Pardubického a Královéhradeckého KAS)

Týniště nad Orlicí (19. 5. 2019)

400 m překážek (0.91) - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 19.5.2019 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 24 Ondřej PetiškaOndřej Petiška 97 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 61.16 11.00
2 Jan PajurekJan Pajurek 82 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 5 63.41 7.00
3 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 65.83 6.00
4 Ondřej ČešíkOndřej Češík 85 AK SlatiňanyAK Slatiňany 2 67.94 5.00
5 Jaroslav NespěšnýJaroslav Nespěšný 90 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 70.41 4.00
6 Josef NovákJosef Novák 85 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 71.56 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 19.5.2019 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš KadlecAleš Kadlec 98 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 61.25 9.00
2 20 Jan TomšůJan Tomšů 98 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 2 63.07 8.00
3 Ladislav JiroušekLadislav Jiroušek 86 AK SlatiňanyAK Slatiňany 4 71.66 2.00
4 Šimon NěmecŠimon Němec 99 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 73.82 1.00
5 6 Pavel ŠimonekPavel Šimonek 66 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 6 85.08
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 24 Ondřej PetiškaOndřej Petiška 97 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 61.16 11.00
2 Aleš KadlecAleš Kadlec 98 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 61.25 9.00
3 20 Jan TomšůJan Tomšů 98 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 2 63.07 8.00
4 Jan PajurekJan Pajurek 82 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 5 63.41 7.00
5 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 65.83 6.00
6 Ondřej ČešíkOndřej Češík 85 AK SlatiňanyAK Slatiňany 2 67.94 5.00
7 Jaroslav NespěšnýJaroslav Nespěšný 90 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 70.41 4.00
8 Josef NovákJosef Novák 85 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 71.56 3.00
9 Ladislav JiroušekLadislav Jiroušek 86 AK SlatiňanyAK Slatiňany 4 71.66 2.00
10 Šimon NěmecŠimon Němec 99 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 73.82 1.00
11 6 Pavel ŠimonekPavel Šimonek 66 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 6 85.08

400 m překážek (0.76) - Ženy

(ne, 19.5.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KubíčkováLucie Kubíčková 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 70.07 11.00
2 Ludmila JiráskováLudmila Jirásková 01 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 71.08 9.00
3 Lucie ChlupováLucie Chlupová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 97.10 8.00
Celkem 3 závodníků