Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KPJ - mladší žactvo

Veselí nad Lužnicí (26. 5. 2019)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 26.5.2019 - 11:25) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 08.39
2 David ČutkaDavid Čutka 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 09.17
3 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 09.18
4 Dominik HálekDominik Hálek 08 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 09.99
5 Šimon DaněkŠimon Daněk 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 10.17
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (ne, 26.5.2019 - 11:25) official Vítr: -8.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radovan KrejčíRadovan Krejčí 06 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 1 08.67
2 Jonáš BöhmJonáš Böhm 07 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 3 08.70
3 Tomáš NovákTomáš Novák 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 09.09
4 Jan ŠustrJan Šustr 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 09.37
5 Jiří NovotnýJiří Novotný 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 5 09.77
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (ne, 26.5.2019 - 11:25) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon KořánekŠimon Kořánek 06 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 3 08.56
2 Tomáš KratoškaTomáš Kratoška 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 09.57
3 Vítězslav ČernýVítězslav Černý 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 10.25
4 Šimon KovářŠimon Kovář 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 5 10.56
Matyáš RašmanMatyáš Rašman 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (ne, 26.5.2019 - 11:25) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub FlorekJakub Florek 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 08.58
2 Mikuláš PetrMikuláš Petr 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 4 09.22
3 Jan ČermákJan Čermák 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 09.37
4 Eliáš AlbrechtEliáš Albrecht 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 09.81
5 Lukáš MalinskýLukáš Malinský 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 09.88
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (ne, 26.5.2019 - 11:25) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip KortanFilip Kortan 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 08.91
2 Matěj NovotnýMatěj Novotný 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 09.35
3 Filip ŠubarskýFilip Šubarský 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 5 09.68
4 Petr MachPetr Mach 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 09.72
5 Jan VšetečkaJan Všetečka 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 10.09
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 08.39
2 Šimon KořánekŠimon Kořánek 06 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 3 08.56
3 Jakub FlorekJakub Florek 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 08.58
4 Radovan KrejčíRadovan Krejčí 06 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 1 08.67
5 Jonáš BöhmJonáš Böhm 07 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 3 08.70
6 Filip KortanFilip Kortan 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 08.91
7 Tomáš NovákTomáš Novák 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 09.09
8 David ČutkaDavid Čutka 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 09.17
9 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 09.18
10 Mikuláš PetrMikuláš Petr 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 4 09.22
11 Matěj NovotnýMatěj Novotný 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 09.35
12 Jan ŠustrJan Šustr 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 09.37
12 Jan ČermákJan Čermák 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 09.37
14 Tomáš KratoškaTomáš Kratoška 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 09.57
15 Filip ŠubarskýFilip Šubarský 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 5 09.68
16 Petr MachPetr Mach 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 09.72
17 Jiří NovotnýJiří Novotný 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 5 09.77
18 Eliáš AlbrechtEliáš Albrecht 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 09.81
19 Lukáš MalinskýLukáš Malinský 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 09.88
20 Dominik HálekDominik Hálek 08 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 09.99
21 Jan VšetečkaJan Všetečka 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 10.09
22 Šimon DaněkŠimon Daněk 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 10.17
23 Vítězslav ČernýVítězslav Černý 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 10.25
24 Šimon KovářŠimon Kovář 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 5 10.56
Matyáš RašmanMatyáš Rašman 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 DNS

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 26.5.2019 - 12:35) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 08.40
2 Jonáš BöhmJonáš Böhm 07 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 1 08.43
3 Jakub FlorekJakub Florek 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 08.50
4 Šimon KořánekŠimon Kořánek 06 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4 08.59
5 Radovan KrejčíRadovan Krejčí 06 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 08.93
6 Filip KortanFilip Kortan 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 6 09.20
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 26.5.2019 - 12:30) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 08.68
2 Linda MarušováLinda Marušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 08.71
3 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 08.78
4 Tereza DočkalováTereza Dočkalová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 08.82
5 Tereza LorencováTereza Lorencová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 08.87
6 Tereza KozákováTereza Kozáková 08 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 09.14
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 26.5.2019 - 11:00) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda MarušováLinda Marušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 08.72
2 Tereza KozákováTereza Kozáková 08 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 08.81
3 Tereza HurtováTereza Hurtová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 09.11
4 Anna HruškováAnna Hrušková 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 09.44
5 24 Lucie NýdlováLucie Nýdlová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 09.56
6 Barbora KubováBarbora Kubová 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 10.36
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 26.5.2019 - 11:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 08.82
2 Barbora KačerováBarbora Kačerová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 09.29
3 Adriana HolušováAdriana Holušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 09.34
4 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 09.59
5 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 09.89
6 Leontýna HálkováLeontýna Hálková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 10.00
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 26.5.2019 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza DočkalováTereza Dočkalová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 08.84
2 Daniela VeseláDaniela Veselá 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 09.31
3 Julie BoháčováJulie Boháčová 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 09.39
4 Daniela KrálováDaniela Králová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 10.09
5 Amálie ZelenkováAmálie Zelenková 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 10.35
6 Eliška DvořákováEliška Dvořáková 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 6 10.40
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 26.5.2019 - 11:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 08.67
2 Kateřina KubačkováKateřina Kubačková 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 09.49
3 Magdaléna ZdeňkováMagdaléna Zdeňková 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 09.62
4 7 Barbora DvořáčkováBarbora Dvořáčková 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 09.75
5 Natálie TušlováNatálie Tušlová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 10.04
6 Nela NovotnáNela Novotná 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1 10.30
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (ne, 26.5.2019 - 11:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 08.88
2 Eliška StolinováEliška Stolinová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 09.01
3 9 Ema VondráškováEma Vondrášková 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 09.52
4 Jasmína KořenářováJasmína Kořenářová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 09.62
5= Aneta EllederováAneta Ellederová 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 10.06
5= Veronika HorkáVeronika Horká 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 10.06
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (ne, 26.5.2019 - 11:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ZikmundováEliška Zikmundová 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 09.12
2 Tereza PospíchalováTereza Pospíchalová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 09.52
3 Anna HotováAnna Hotová 06 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 1 09.62
4 10 Nela TůmováNela Tůmová 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 09.72
5 Eva SlavíkováEva Slavíková 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 5 10.20
6 Lenka HouskováLenka Housková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 10.73
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (ne, 26.5.2019 - 11:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ChválováAdéla Chválová 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 09.01
2 Nela ŠebestováNela Šebestová 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 09.42
3 Adina RoženskáAdina Roženská 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 09.78
4 Markéta BuchlovskáMarkéta Buchlovská 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 5 10.03
5 Hana KubíkováHana Kubíková 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 10.17
6 Karolína ZpěvákováKarolína Zpěváková 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 11.69
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (ne, 26.5.2019 - 11:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 09.03
2 Tereza BoháčováTereza Boháčová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 09.07
3 Natálie ŠtěpánováNatálie Štěpánová 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 09.53
4 Dita ForstováDita Forstová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 09.88
5 Michaela ZáhorováMichaela Záhorová 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 5 09.98
6 Michaela GregorováMichaela Gregorová 07 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 1 11.27
Celkem 6 závodníků
Rozběh 09 (ne, 26.5.2019 - 11:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza LorencováTereza Lorencová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 08.84
2 Eliška KodadováEliška Kodadová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 09.08
3 Kateřina MatějkováKateřina Matějková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 09.63
4 Tereza KořínkováTereza Kořínková 08 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 09.72
5 Valerie NečasováValerie Nečasová 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 10.05
6 Marcela ŽákováMarcela Žáková 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 5 10.15
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 08.67
2 Linda MarušováLinda Marušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 08.72
3 Tereza KozákováTereza Kozáková 08 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 08.81
4 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 08.82
5 Tereza DočkalováTereza Dočkalová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 08.84
5 Tereza LorencováTereza Lorencová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 08.84
7 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 08.88
8 Eliška StolinováEliška Stolinová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 09.01
8 Adéla ChválováAdéla Chválová 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 09.01
10 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 09.03
11 Tereza BoháčováTereza Boháčová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 09.07
12 Eliška KodadováEliška Kodadová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 09.08
13 Tereza HurtováTereza Hurtová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 09.11
14 Eliška ZikmundováEliška Zikmundová 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 09.12
15 Barbora KačerováBarbora Kačerová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 09.29
16 Daniela VeseláDaniela Veselá 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 09.31
17 Adriana HolušováAdriana Holušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 09.34
18 Julie BoháčováJulie Boháčová 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 09.39
19 Nela ŠebestováNela Šebestová 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 09.42
20 Anna HruškováAnna Hrušková 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 09.44
21 Kateřina KubačkováKateřina Kubačková 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 09.49
22 9 Ema VondráškováEma Vondrášková 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 09.52
22 Tereza PospíchalováTereza Pospíchalová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 09.52
24 Natálie ŠtěpánováNatálie Štěpánová 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 09.53
25 24 Lucie NýdlováLucie Nýdlová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 09.56
26 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 09.59
27 Magdaléna ZdeňkováMagdaléna Zdeňková 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 09.62
27 Jasmína KořenářováJasmína Kořenářová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 09.62
27 Anna HotováAnna Hotová 06 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 1 09.62
30 Kateřina MatějkováKateřina Matějková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 09.63
31 10 Nela TůmováNela Tůmová 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 09.72
31 Tereza KořínkováTereza Kořínková 08 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 09.72
33 7 Barbora DvořáčkováBarbora Dvořáčková 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 09.75
34 Adina RoženskáAdina Roženská 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 09.78
35 Dita ForstováDita Forstová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 09.88
36 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 09.89
37 Michaela ZáhorováMichaela Záhorová 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 5 09.98
38 Leontýna HálkováLeontýna Hálková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 10.00
39 Markéta BuchlovskáMarkéta Buchlovská 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 5 10.03
40 Natálie TušlováNatálie Tušlová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 10.04
41 Valerie NečasováValerie Nečasová 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 10.05
42 Aneta EllederováAneta Ellederová 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 10.06
42 Veronika HorkáVeronika Horká 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 10.06
44 Daniela KrálováDaniela Králová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 10.09
45 Marcela ŽákováMarcela Žáková 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 5 10.15
46 Hana KubíkováHana Kubíková 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 10.17
47 Eva SlavíkováEva Slavíková 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 5 10.20
48 Nela NovotnáNela Novotná 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1 10.30
49 Amálie ZelenkováAmálie Zelenková 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 10.35
50 Barbora KubováBarbora Kubová 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 10.36
51 Eliška DvořákováEliška Dvořáková 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 6 10.40
52 Lenka HouskováLenka Housková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 10.73
53 Michaela GregorováMichaela Gregorová 07 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 1 11.27
54 Karolína ZpěvákováKarolína Zpěváková 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 11.69

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 26.5.2019 - 13:25) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 21.74
2 Mikuláš PetrMikuláš Petr 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 22.37
3 Matěj NovotnýMatěj Novotný 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 23.29
4 Štěpán KlečkaŠtěpán Klečka 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1 27.46
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 26.5.2019 - 13:25) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 7 Vojtěch PetrVojtěch Petr 08 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 3 25.42
2 Šimon KovářŠimon Kovář 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 26.63
3 6 Matěj FučíkMatěj Fučík 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 27.42
4 Jakub HojdarJakub Hojdar 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 31.51
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 26.5.2019 - 13:25) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rostislav PivecRostislav Pivec 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 22.99
2 Jiří NovotnýJiří Novotný 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 4 23.50
3 4 Tomáš ČokaTomáš Čoka 08 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 24.04
4 Lukáš MalinskýLukáš Malinský 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 24.77
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 26.5.2019 - 13:25) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon KořánekŠimon Kořánek 06 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4 21.13
2 Matěj ŠívrMatěj Šívr 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 22.75
3 Dominik HálekDominik Hálek 08 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 26.00
Jakub DohnalJakub Dohnal 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 26.5.2019 - 13:25) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 20.75
2 1 Jakub JandaJakub Janda 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 20.86
3 Jakub FlorekJakub Florek 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 21.30
4 Eliáš AlbrechtEliáš Albrecht 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 24.07
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (ne, 26.5.2019 - 13:25) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj NovotnýMatěj Novotný 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 22.65
2 Jan ČermákJan Čermák 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 23.18
3 Martin ObornýMartin Oborný 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 24.20
4 Jan VšetečkaJan Všetečka 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 25.85
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 20.75
2 1 Jakub JandaJakub Janda 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 20.86
3 Šimon KořánekŠimon Kořánek 06 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4 21.13
4 Jakub FlorekJakub Florek 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 21.30
5 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 21.74
6 Mikuláš PetrMikuláš Petr 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 22.37
7 Matěj NovotnýMatěj Novotný 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 22.65
8 Matěj ŠívrMatěj Šívr 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 22.75
9 Rostislav PivecRostislav Pivec 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 22.99
10 Jan ČermákJan Čermák 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 23.18
11 Matěj NovotnýMatěj Novotný 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 23.29
12 Jiří NovotnýJiří Novotný 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 4 23.50
13 4 Tomáš ČokaTomáš Čoka 08 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 24.04
14 Eliáš AlbrechtEliáš Albrecht 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 24.07
15 Martin ObornýMartin Oborný 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 24.20
16 Lukáš MalinskýLukáš Malinský 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 24.77
17 7 Vojtěch PetrVojtěch Petr 08 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 3 25.42
18 Jan VšetečkaJan Všetečka 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 25.85
19 Dominik HálekDominik Hálek 08 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 26.00
20 Šimon KovářŠimon Kovář 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 26.63
21 6 Matěj FučíkMatěj Fučík 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 27.42
22 Štěpán KlečkaŠtěpán Klečka 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1 27.46
23 Jakub HojdarJakub Hojdar 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 31.51
Jakub DohnalJakub Dohnal 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 DNS

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 26.5.2019 - 13:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 21.43
2 Sofia VoldřichováSofia Voldřichová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 21.63
3 3 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 22.07
4 8 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 1 22.81
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 26.5.2019 - 13:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 21.75
2 17 Tereza ŘíhováTereza Říhová 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 22.33
3 Adéla StruskováAdéla Strusková 06 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 22.38
4 Nela ŠebestováNela Šebestová 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 22.69
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 26.5.2019 - 13:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára FoučkováSára Foučková 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 22.25
2 Marika KouřimováMarika Kouřimová 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1 22.90
3 Barbora MatouškováBarbora Matoušková 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 23.27
4 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 23.29
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 26.5.2019 - 13:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva SlavíkováEva Slavíková 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 24.93
2 Barbora KubováBarbora Kubová 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 25.02
3 27 Ludmila KozlováLudmila Kozlová 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 25.26
4 Nela NovotnáNela Novotná 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 26.05
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 26.5.2019 - 13:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza HurtováTereza Hurtová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 22.26
2 Hana KubíkováHana Kubíková 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 25.55
3 Marcela ŽákováMarcela Žáková 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 26.12
4 Karolína ZpěvákováKarolína Zpěváková 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 31.27
Poznámky:
0
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (ne, 26.5.2019 - 13:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela VeseláDaniela Veselá 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 22.62
2 Eva MaršálkováEva Maršálková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 24.00
3 19 Silvie TrpkováSilvie Trpková 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 24.65
4 20 Linda NovákováLinda Nováková 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 24.73
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (ne, 26.5.2019 - 13:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 21.38
2 Anna HruškováAnna Hrušková 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 23.52
3 Tereza KořínkováTereza Kořínková 08 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 24.38
4 Eliška PlachtováEliška Plachtová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 24.39
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (ne, 26.5.2019 - 13:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nina TouškováNina Toušková 07 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 1 22.91
2 Barbora KačerováBarbora Kačerová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 23.41
3 Kateřina KubičkováKateřina Kubičková 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 25.28
Andrea ŠirokáAndrea Široká 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (ne, 26.5.2019 - 13:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana VolfováHana Volfová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 22.86
2 Aneta HrnečkováAneta Hrnečková 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 25.83
3 Eliška DvořákováEliška Dvořáková 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 25.84
Eliška StolinováEliška Stolinová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (ne, 26.5.2019 - 13:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta FišerováAneta Fišerová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 22.72
2 Veronika HorkáVeronika Horká 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 24.28
3 22 Klára SchlauchováKlára Schlauchová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 24.51
Celkem 3 závodníků
Běh 11 (ne, 26.5.2019 - 13:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza LorencováTereza Lorencová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 21.42
2 Magdaléna ZdeňkováMagdaléna Zdeňková 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 23.51
3 Valerie NečasováValerie Nečasová 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 25.15
Celkem 3 závodníků
Běh 12 (ne, 26.5.2019 - 13:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 21.60
2 Kristýna NovotnáKristýna Novotná 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 24.39
3 Dominika ŠkrletováDominika Škrletová 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 24.66
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 21.38
2 Tereza LorencováTereza Lorencová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 21.42
3 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 21.43
4 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 21.60
5 Sofia VoldřichováSofia Voldřichová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 21.63
6 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 21.75
7 3 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 22.07
8 Sára FoučkováSára Foučková 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 22.25
9 Tereza HurtováTereza Hurtová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 22.26
10 17 Tereza ŘíhováTereza Říhová 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 22.33
11 Adéla StruskováAdéla Strusková 06 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 22.38
12 Daniela VeseláDaniela Veselá 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 22.62
13 Nela ŠebestováNela Šebestová 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 22.69
14 Aneta FišerováAneta Fišerová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 22.72
15 8 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 1 22.81
16 Hana VolfováHana Volfová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 22.86
17 Marika KouřimováMarika Kouřimová 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1 22.90
18 Nina TouškováNina Toušková 07 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 1 22.91
19 Barbora MatouškováBarbora Matoušková 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 23.27
20 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 23.29
21 Barbora KačerováBarbora Kačerová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 23.41
22 Magdaléna ZdeňkováMagdaléna Zdeňková 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 23.51
23 Anna HruškováAnna Hrušková 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 23.52
24 Eva MaršálkováEva Maršálková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 24.00
25 Veronika HorkáVeronika Horká 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 24.28
26 Tereza KořínkováTereza Kořínková 08 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 24.38
27 Eliška PlachtováEliška Plachtová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 24.39
27 Kristýna NovotnáKristýna Novotná 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 24.39
29 22 Klára SchlauchováKlára Schlauchová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 24.51
30 19 Silvie TrpkováSilvie Trpková 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 24.65
31 Dominika ŠkrletováDominika Škrletová 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 24.66
32 20 Linda NovákováLinda Nováková 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 24.73
33 Eva SlavíkováEva Slavíková 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 24.93
34 Barbora KubováBarbora Kubová 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 25.02
35 Valerie NečasováValerie Nečasová 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 25.15
36 27 Ludmila KozlováLudmila Kozlová 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 25.26
37 Kateřina KubičkováKateřina Kubičková 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 25.28
38 Hana KubíkováHana Kubíková 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 25.55
39 Aneta HrnečkováAneta Hrnečková 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 25.83
40 Eliška DvořákováEliška Dvořáková 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 25.84
41 Nela NovotnáNela Novotná 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 26.05
42 Marcela ŽákováMarcela Žáková 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 26.12
43 Karolína ZpěvákováKarolína Zpěváková 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 31.27
Andrea ŠirokáAndrea Široká 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 DNS
Eliška StolinováEliška Stolinová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 DNS

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 26.5.2019 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 45.86
2 Matěj ŠívrMatěj Šívr 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 47.60
3 Jakub DohnalJakub Dohnal 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 48.68
3 Vojtěch MaloňVojtěch Maloň 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 26.5.2019 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 47.76
2 5 Adam KvasničkaAdam Kvasnička 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 49.45
3 Petr MachPetr Mach 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1 50.33
4 Jan SujaJan Suja 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 52.26
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 26.5.2019 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radovan KrejčíRadovan Krejčí 06 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 1 44.95
2 Šimon DaněkŠimon Daněk 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 53.18
3 Kryštof PlánekKryštof Plánek 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 55.97
4 Šimon KovářŠimon Kovář 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 58.25
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 26.5.2019 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 9 Radim ČančuraRadim Čančura 08 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 55.60
2 Dominik HálekDominik Hálek 08 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 57.72
3 Jakub HojdarJakub Hojdar 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 65.87
Matyáš RašmanMatyáš Rašman 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radovan KrejčíRadovan Krejčí 06 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 1 44.95
2 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 45.86
3 Matěj ŠívrMatěj Šívr 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 47.60
4 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 47.76
5 Jakub DohnalJakub Dohnal 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 48.68
6 5 Adam KvasničkaAdam Kvasnička 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 49.45
7 Petr MachPetr Mach 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1 50.33
8 Jan SujaJan Suja 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 52.26
9 Šimon DaněkŠimon Daněk 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 53.18
10 9 Radim ČančuraRadim Čančura 08 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 55.60
11 Kryštof PlánekKryštof Plánek 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 55.97
12 Dominik HálekDominik Hálek 08 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 57.72
13 Šimon KovářŠimon Kovář 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 58.25
14 Jakub HojdarJakub Hojdar 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 65.87
3 Vojtěch MaloňVojtěch Maloň 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 DNS
Matyáš RašmanMatyáš Rašman 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 DNS

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 26.5.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza DočkalováTereza Dočkalová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 46.18
2 Tereza BoháčováTereza Boháčová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 47.48
3 Tereza HurtováTereza Hurtová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 47.75
4 Hana VolfováHana Volfová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 48.08
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 26.5.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 11 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 47.12
2 8 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 49.69
3 26 Kristýna MorongováKristýna Morongová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 50.46
4 2 Eliška SlivkováEliška Slivková 07 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4 51.80
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 26.5.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KozákováTereza Kozáková 08 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 49.94
2 12 Karolína MičkováKarolína Mičková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 52.57
3 Aneta EllederováAneta Ellederová 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 54.97
4 Anna HotováAnna Hotová 06 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 2 56.13
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 26.5.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 15 Adéla ŠtefanováAdéla Štefanová 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 50.11
2 Bára BorováBára Borová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 51.22
3 21 Michaela BěhounováMichaela Běhounová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 51.95
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza DočkalováTereza Dočkalová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 46.18
2 11 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 47.12
3 Tereza BoháčováTereza Boháčová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 47.48
4 Tereza HurtováTereza Hurtová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 47.75
5 Hana VolfováHana Volfová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 48.08
6 8 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 49.69
7 Tereza KozákováTereza Kozáková 08 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 49.94
8 15 Adéla ŠtefanováAdéla Štefanová 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 50.11
9 26 Kristýna MorongováKristýna Morongová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 50.46
10 Bára BorováBára Borová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 51.22
11 2 Eliška SlivkováEliška Slivková 07 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4 51.80
12 21 Michaela BěhounováMichaela Běhounová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 51.95
13 12 Karolína MičkováKarolína Mičková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 52.57
14 Aneta EllederováAneta Ellederová 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 54.97
15 Anna HotováAnna Hotová 06 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 2 56.13

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 26.5.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 1 Jakub JandaJakub Janda 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 2:18.95
2 3 Vojtěch MaloňVojtěch Maloň 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 2:29.05
3 8 Teodor BrckoTeodor Brcko 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 8 2:30.06
4 Jakub DohnalJakub Dohnal 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 2:30.30
5 4 Tomáš ČokaTomáš Čoka 08 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 2:41.98
6 9 Radim ČančuraRadim Čančura 08 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 9 2:43.21
7 10 František NovotnýFrantišek Novotný 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 10 2:44.13
8 5 Adam KvasničkaAdam Kvasnička 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 2:45.10
9 13 Václav TurekVáclav Turek 06 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 13 2:47.55
10 11 Jan ŠílaJan Šíla 08 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 11 2:49.61
11 6 Matěj FučíkMatěj Fučík 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 3:03.18
12 7 Vojtěch PetrVojtěch Petr 08 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 7 3:08.58
Celkem 12 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 26.5.2019 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 11 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 2:34.16
2 13 Veronika ŘepováVeronika Řepová 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 2:37.89
3 3 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 2:39.88
4 7 Barbora DvořáčkováBarbora Dvořáčková 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 2:42.01
5 9 Ema VondráškováEma Vondrášková 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 2:42.91
6 8 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 1 2:46.73
7 12 Karolína MičkováKarolína Mičková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 2:47.71
8 2 Eliška SlivkováEliška Slivková 07 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 1 2:48.42
9 6 Kristýna KašparcováKristýna Kašparcová 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 2:56.55
10 10 Nela TůmováNela Tůmová 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1 2:56.61
11 4 Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 3:01.19
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (ne, 26.5.2019 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 15 Adéla ŠtefanováAdéla Štefanová 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 2:34.65
2 21 Michaela BěhounováMichaela Běhounová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 2:53.95
3 17 Tereza ŘíhováTereza Říhová 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 2:54.38
4 19 Silvie TrpkováSilvie Trpková 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 2:56.91
5 26 Kristýna MorongováKristýna Morongová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 2:58.51
6 27 Ludmila KozlováLudmila Kozlová 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 3:00.26
7 24 Lucie NýdlováLucie Nýdlová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 3:00.94
8 20 Linda NovákováLinda Nováková 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 3:05.52
9 22 Klára SchlauchováKlára Schlauchová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 3:06.91
10 23 Marie TicháMarie Tichá 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 3:08.09
11 25 Žaneta ŽákováŽaneta Žáková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 3:13.54
12 16 Ema PřevrátilováEma Převrátilová 06 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 1 3:16.83
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 11 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 2:34.16
2 15 Adéla ŠtefanováAdéla Štefanová 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 2:34.65
3 13 Veronika ŘepováVeronika Řepová 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 2:37.89
4 3 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 2:39.88
5 7 Barbora DvořáčkováBarbora Dvořáčková 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 2:42.01
6 9 Ema VondráškováEma Vondrášková 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 2:42.91
7 8 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 1 2:46.73
8 12 Karolína MičkováKarolína Mičková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 2:47.71
9 2 Eliška SlivkováEliška Slivková 07 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 1 2:48.42
10 21 Michaela BěhounováMichaela Běhounová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 2:53.95
11 17 Tereza ŘíhováTereza Říhová 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 2:54.38
12 6 Kristýna KašparcováKristýna Kašparcová 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 2:56.55
13 10 Nela TůmováNela Tůmová 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1 2:56.61
14 19 Silvie TrpkováSilvie Trpková 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 2:56.91
15 26 Kristýna MorongováKristýna Morongová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 2:58.51
16 27 Ludmila KozlováLudmila Kozlová 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 3:00.26
17 24 Lucie NýdlováLucie Nýdlová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 3:00.94
18 4 Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 3:01.19
19 20 Linda NovákováLinda Nováková 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 3:05.52
20 22 Klára SchlauchováKlára Schlauchová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 3:06.91
21 23 Marie TicháMarie Tichá 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 3:08.09
22 25 Žaneta ŽákováŽaneta Žáková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 3:13.54
23 16 Ema PřevrátilováEma Převrátilová 06 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 1 3:16.83

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 26.5.2019 - 10:20) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 09.83
2 Marek KunaMarek Kuna 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 09.89
3 Šimon KořánekŠimon Kořánek 06 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4 11.20
4 Filip KortanFilip Kortan 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 6 11.24
5 Mikuláš PetrMikuláš Petr 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 5 11.47
6 Martin ObornýMartin Oborný 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 1 12.46
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 26.5.2019 - 10:20) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub FlorekJakub Florek 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 10.48
2 Jonáš BöhmJonáš Böhm 07 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 3 11.48
3 René SteinkeRené Steinke 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 11.59
4 Rostislav PivecRostislav Pivec 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 12.08
5 Štěpán FohlŠtěpán Fohl 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 14.46
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 09.83
2 Marek KunaMarek Kuna 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 09.89
3 Jakub FlorekJakub Florek 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 10.48
4 Šimon KořánekŠimon Kořánek 06 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4 11.20
5 Filip KortanFilip Kortan 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 6 11.24
6 Mikuláš PetrMikuláš Petr 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 5 11.47
7 Jonáš BöhmJonáš Böhm 07 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 3 11.48
8 René SteinkeRené Steinke 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 11.59
9 Rostislav PivecRostislav Pivec 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 12.08
10 Martin ObornýMartin Oborný 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 1 12.46
11 Štěpán FohlŠtěpán Fohl 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 14.46

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 26.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda MarušováLinda Marušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 10.34
2 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 10.50
3 Adriana HolušováAdriana Holušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 10.65
4 Tereza PospíchalováTereza Pospíchalová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 11.66
5 Andrea RypáčkováAndrea Rypáčková 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 11.87
6 Kateřina PeniaštekováKateřina Peniašteková 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 15.08
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 26.5.2019 - 10:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie TušlováNatálie Tušlová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 12.24
2 Veronika HejdováVeronika Hejdová 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 12.26
3 Kateřina KubačkováKateřina Kubačková 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 12.54
4 Tereza ČápováTereza Čápová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 12.76
5 Bára BorováBára Borová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 12.91
6 25 Žaneta ŽákováŽaneta Žáková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 16.02
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 26.5.2019 - 10:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 21 Michaela BěhounováMichaela Běhounová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 10.96
2 Jasmína KořenářováJasmína Kořenářová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 12.32
3 Sára FoučkováSára Foučková 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 12.59
4 Andrea ŠirokáAndrea Široká 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 12.99
5 Eliška PlachtováEliška Plachtová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 13.60
6 Amálie ZelenkováAmálie Zelenková 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 14.03
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda MarušováLinda Marušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 10.34
2 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 10.50
3 Adriana HolušováAdriana Holušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 10.65
4 21 Michaela BěhounováMichaela Běhounová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 10.96
5 Tereza PospíchalováTereza Pospíchalová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 11.66
6 Andrea RypáčkováAndrea Rypáčková 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 11.87
7 Natálie TušlováNatálie Tušlová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 12.24
8 Veronika HejdováVeronika Hejdová 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 12.26
9 Jasmína KořenářováJasmína Kořenářová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 12.32
10 Kateřina KubačkováKateřina Kubačková 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 12.54
11 Sára FoučkováSára Foučková 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 12.59
12 Tereza ČápováTereza Čápová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 12.76
13 Bára BorováBára Borová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 12.91
14 Andrea ŠirokáAndrea Široká 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 12.99
15 Eliška PlachtováEliška Plachtová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 13.60
16 Amálie ZelenkováAmálie Zelenková 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 14.03
17 Kateřina PeniaštekováKateřina Peniašteková 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 15.08
18 25 Žaneta ŽákováŽaneta Žáková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 16.02

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 26.5.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rada, Novák, Florek, Kroupa Rada, Novák, Florek, Kroupa T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 34.01
2 Steinke, Šustr, Kratoška, Dohnal Steinke, Šustr, Kratoška, Dohnal TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 34.48
3 Čermák, Čoka, Krejčí, Oborný Čermák, Čoka, Krejčí, Oborný TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 35.13
4 7 Petr, Novotný, Novotný, Petr Petr, Novotný, Novotný, Petr VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 36.48
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 26.5.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1 Janda, Krejčí, Maloň, Šonka Janda, Krejčí, Maloň, Šonka T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 34.19
2 8 Brcko, Kvasnička, Šíla, Kuna Brcko, Kvasnička, Šíla, Kuna SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 35.04
3 Malinský, Čutka, Černý, Albrecht Malinský, Čutka, Černý, Albrecht T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 37.07
4 6 Fučík, Novotný, Plánek, Kovář Fučík, Novotný, Plánek, Kovář Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 37.74
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rada, Novák, Florek, Kroupa Rada, Novák, Florek, Kroupa T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 34.01
2 1 Janda, Krejčí, Maloň, Šonka Janda, Krejčí, Maloň, Šonka T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 34.19
3 Steinke, Šustr, Kratoška, Dohnal Steinke, Šustr, Kratoška, Dohnal TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 34.48
4 8 Brcko, Kvasnička, Šíla, Kuna Brcko, Kvasnička, Šíla, Kuna SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 35.04
5 Čermák, Čoka, Krejčí, Oborný Čermák, Čoka, Krejčí, Oborný TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 35.13
6 7 Petr, Novotný, Novotný, Petr Petr, Novotný, Novotný, Petr VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 36.48
7 Malinský, Čutka, Černý, Albrecht Malinský, Čutka, Černý, Albrecht T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 37.07
8 6 Fučík, Novotný, Plánek, Kovář Fučík, Novotný, Plánek, Kovář Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 37.74

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 26.5.2019 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Chmátalová, Marušová, Lorencová, Holušová Chmátalová, Marušová, Lorencová, Holušová TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 32.95
2 Chválová, Konfrštová, Říhová, Kozáková Chválová, Konfrštová, Říhová, Kozáková Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 34.12
3 Boháčová, Voldřichová, Radová, Holubová Boháčová, Voldřichová, Radová, Holubová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 34.15
4 Zikmundová, Zdeňková, Kubíková, Novotná Zikmundová, Zdeňková, Kubíková, Novotná TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 36.62
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 26.5.2019 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kubačková, Šebestová, Štěpánová, Buchlovská Kubačková, Šebestová, Štěpánová, Buchlovská Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 36.40
2 Široká, Hrnečková, Řepová, Dočkalová Široká, Hrnečková, Řepová, Dočkalová SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 36.68
3 Kouřimová, Slavíková, Novotná, Matoušková Kouřimová, Slavíková, Novotná, Matoušková TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 37.14
4 Králová, Tušlová, Forstová, Dvořáková Králová, Tušlová, Forstová, Dvořáková T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 37.27
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 26.5.2019 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Černá, Borová, Peniašteková, Veselá Černá, Borová, Peniašteková, Veselá TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 35.02
2 Voráčková, Horká, Jinochová, Škrletová Voráčková, Horká, Jinochová, Škrletová TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 36.23
3 10 Tůmová, Boháčová, Matoušková, Žáková Tůmová, Boháčová, Matoušková, Žáková TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 37.08
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (ne, 26.5.2019 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Fíziková, Hejdová, Janišová, Tylová Fíziková, Hejdová, Janišová, Tylová SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 36.35
2 23 Tichá, Nováková, Schlauchová, Morongová Tichá, Nováková, Schlauchová, Morongová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 38.32
Zelenková, Mácová, Hurtová, Šišková Zelenková, Mácová, Hurtová, Šišková TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 170.7
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (ne, 26.5.2019 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 21 Běhounová, Rypáčková, Čápová, Kodadová Běhounová, Rypáčková, Čápová, Kodadová TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 36.05
2 Böhmová, Maršálková, Roženská, Plachtová Böhmová, Maršálková, Roženská, Plachtová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 36.57
3 Hrušková, Ellederová, Záhorová, Vondrášková Hrušková, Ellederová, Záhorová, Vondrášková TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 37.82
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Chmátalová, Marušová, Lorencová, Holušová Chmátalová, Marušová, Lorencová, Holušová TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 32.95
2 Chválová, Konfrštová, Říhová, Kozáková Chválová, Konfrštová, Říhová, Kozáková Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 34.12
3 Boháčová, Voldřichová, Radová, Holubová Boháčová, Voldřichová, Radová, Holubová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 34.15
4 Černá, Borová, Peniašteková, Veselá Černá, Borová, Peniašteková, Veselá TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 35.02
5 21 Běhounová, Rypáčková, Čápová, Kodadová Běhounová, Rypáčková, Čápová, Kodadová TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 36.05
6 Voráčková, Horká, Jinochová, Škrletová Voráčková, Horká, Jinochová, Škrletová TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 36.23
7 4 Fíziková, Hejdová, Janišová, Tylová Fíziková, Hejdová, Janišová, Tylová SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 36.35
8 Kubačková, Šebestová, Štěpánová, Buchlovská Kubačková, Šebestová, Štěpánová, Buchlovská Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 36.40
9 Böhmová, Maršálková, Roženská, Plachtová Böhmová, Maršálková, Roženská, Plachtová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 36.57
10 Zikmundová, Zdeňková, Kubíková, Novotná Zikmundová, Zdeňková, Kubíková, Novotná TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 36.62
11 Široká, Hrnečková, Řepová, Dočkalová Široká, Hrnečková, Řepová, Dočkalová SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 36.68
12 10 Tůmová, Boháčová, Matoušková, Žáková Tůmová, Boháčová, Matoušková, Žáková TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 37.08
13 Kouřimová, Slavíková, Novotná, Matoušková Kouřimová, Slavíková, Novotná, Matoušková TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 37.14
14 Králová, Tušlová, Forstová, Dvořáková Králová, Tušlová, Forstová, Dvořáková T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 37.27
15 Hrušková, Ellederová, Záhorová, Vondrášková Hrušková, Ellederová, Záhorová, Vondrášková TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 37.82
16 23 Tichá, Nováková, Schlauchová, Morongová Tichá, Nováková, Schlauchová, Morongová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 38.32
Zelenková, Mácová, Hurtová, Šišková Zelenková, Mácová, Hurtová, Šišková TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 DQ

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 26.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.141.191.241.291.341.391.441.511.551.58
1 Marek KunaMarek Kuna
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 9 1.51 --oo-oooxxx
2 René SteinkeRené Steinke
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 8 1.39 oooxooxxoxxx
3 Jáchym ŠonkaJáchym Šonka
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 10 1.34 oooooxxx
4 David KrejčíDavid Krejčí
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 6 1.29 ooxooxxx
5 Matěj NovotnýMatěj Novotný
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 7 1.29 oooxoxxx
6= 8 Teodor BrckoTeodor Brcko
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 1 1.24 ooxxoxxx
6= 10 František NovotnýFrantišek Novotný
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
06 5 1.24 ooxxoxxx
8 11 Jan ŠílaJan Šíla
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
08 3 1.19 oxoxxx
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 26.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.091.141.191.241.291.341.391.441.471.501.531.561.591.62
1 Barbora KubánkováBarbora Kubánková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 17 1.53 -oooooooooxoxxx
2 Adéla ChválováAdéla Chválová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
06 16 1.50 ----oooooxoxxx
3 Martina BöhmováMartina Böhmová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 14 1.44 -ooxooooxoxxx
4 Sofia VoldřichováSofia Voldřichová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 3 1.39 -ooxooooxxx
5 Veronika TylováVeronika Tylová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 15 1.34 ooxooxooxxx
6 12 Karolína MičkováKarolína Mičková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 12 1.34 ooooxoxoxxx
7 Tereza ČápováTereza Čápová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 11 1.29 -oooo-xxx
8 Michaela ČernáMichaela Černá
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 10 1.29 oooxoxoxxx
9= 11 Adéla HolubováAdéla Holubová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 9 1.24 ooooxxx
9= Anna Marie ŠiškováAnna Marie Šišková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 13 1.24 ooooxxx
9= Kateřina KubičkováKateřina Kubičková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
06 7 1.24 ooooxxx
9= Jolana JanišováJolana Janišová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
07 8 1.24 ooooxxx
13 Markéta MácováMarkéta Mácová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 2 1.19 oooxxx
14 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
08 5 1.19 xooxoxxx
15 Tereza KořínkováTereza Kořínková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
08 6 1.09 oxxx
6 Kristýna KašparcováKristýna Kašparcová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
07 1 NM xxx
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 26.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marek KunaMarek Kuna
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 20 5.11 +0.0 m/s 4.97  +0.04.94  +0.04.75  +0.04.974.95  +0.05.00  +0.05.11  +0.0
2 Michal RadaMichal Rada
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 19 4.91 +0.0 m/s 4.65  +0.0x4.62  +0.04.654.08  +0.04.91  +0.0x
3 Tomáš NovákTomáš Novák
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 16 4.48 +0.0 m/s 4.48  +0.0x4.48  +0.04.484.13  +0.0xx
4 Filip KortanFilip Kortan
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
07 12 4.45 -0.1 m/s 3.86  -0.14.34  -0.14.45  -0.14.454.25  +0.04.27  -0.23.55  +0.0
5 Lukáš KvasničkaLukáš Kvasnička
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 14 4.45 +0.0 m/s 4.23  +0.04.23  +0.03.96  +0.04.234.45  +0.04.14  +0.24.30  +0.0
6 Matěj NovotnýMatěj Novotný
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
06 10 4.30 +0.0 m/s 3.93  +0.04.05  +0.03.91  +0.04.053.53  +0.03.74  +0.04.30  +0.0
7 Vojtěch StříbrnýVojtěch Stříbrný
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 17 4.21 +0.0 m/s 4.21  +0.04.09  +0.03.98  -0.64.213.74  +0.03.97  +0.04.13  +0.0
8 Jáchym ŠonkaJáchym Šonka
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 18 4.16 +0.0 m/s 3.95  +0.03.68  +0.04.14  +0.04.144.16  +0.03.93  +0.03.91  +0.0
9 Jan SujaJan Suja
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
07 11 3.89 +0.0 m/s 3.77  +0.0x3.89  +0.03.890.00.00.0
10 Jonáš BöhmJonáš Böhm
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
07 15 3.87 -0.4 m/s xx3.87  -0.43.870.00.00.0
11 10 František NovotnýFrantišek Novotný
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
06 13 3.85 -0.4 m/s 3.85  -0.43.24  -0.2x3.850.00.00.0
12 Filip ŠubarskýFilip Šubarský
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 3 3.83 +0.0 m/s 3.83  +0.03.52  +0.13.67  +0.03.830.00.00.0
13 Eliáš AlbrechtEliáš Albrecht
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 4 3.70 +0.1 m/s 3.25  +0.03.62  -0.13.70  +0.13.700.00.00.0
14 Kryštof PlánekKryštof Plánek
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
07 9 3.65 +0.0 m/s 2.70  +0.03.65  +0.03.63  +0.03.650.00.00.0
15 David ČutkaDavid Čutka
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 8 3.38 +0.0 m/s 3.19  +0.03.38  +0.03.36  +0.03.380.00.00.0
16 Štěpán FohlŠtěpán Fohl
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 5 3.23 +0.0 m/s 3.15  +0.03.12  +0.03.23  +0.03.230.00.00.0
17 Vítězslav ČernýVítězslav Černý
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 6 3.15 +0.0 m/s 3.05  +0.03.07  +0.03.15  +0.03.150.00.00.0
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 26.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nina RadováNina Radová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 38 4.84 +0.0 m/s 4.26  +0.04.37  -0.14.37  -0.34.374.55  +0.04.58  +0.04.84  +0.0
2 Eliška ZikmundováEliška Zikmundová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
06 34 4.59 -0.4 m/s 4.29  -0.24.59  -0.4x4.594.59  -0.64.30  -0.14.43  +0.0
3 Eliška StolinováEliška Stolinová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 36 4.34 -1.0 m/s 4.27  +0.03.90  -0.53.81  -0.94.274.14  -1.44.34  -1.0x
4 Aneta FišerováAneta Fišerová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 37 4.20 -1.6 m/s 4.11  +0.03.92  -0.13.93  +0.04.114.20  -1.64.08  -0.64.07  +0.0
5 Julie BoháčováJulie Boháčová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
06 4.11 -0.8 m/s 4.06  -0.83.54  -1.22.89  +0.04.063.68  -0.4x4.11  -0.8
6 Linda MarušováLinda Marušová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 35 4.10 +0.0 m/s 4.07  -0.74.09  +0.04.02  -2.04.094.02  -0.64.10  +0.03.80  +0.0
7 Nina TouškováNina Toušková
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
07 31 4.08 -0.9 m/s x3.85  -1.04.08  -0.94.08xxx
8 Eliška KodadováEliška Kodadová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 20 4.04 -0.1 m/s 4.04  -0.1xx4.04x3.98  -1.7x
9 Nela ŠebestováNela Šebestová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
07 10 3.96 +0.0 m/s 3.96  +0.0xx3.960.00.00.0
10 Tereza PospíchalováTereza Pospíchalová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 33 3.84 -1.1 m/s 3.84  -1.13.70  -1.23.55  -0.53.840.00.00.0
11 Kateřina PeniaštekováKateřina Peniašteková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 32 3.82 -0.3 m/s 3.82  -0.3xx3.820.00.00.0
12 Martina BöhmováMartina Böhmová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 26 3.79 -1.1 m/s 3.37  -0.53.06  -1.23.79  -1.13.790.00.00.0
13 Markéta BuchlovskáMarkéta Buchlovská
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
06 16 3.78 +0.0 m/s 3.78  +0.03.49  +0.43.42  -0.23.780.00.00.0
14 17 Tereza ŘíhováTereza Říhová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
07 18 3.74 +0.0 m/s 3.57  -0.13.74  +0.03.28  +0.03.740.00.00.0
15 Kateřina KubičkováKateřina Kubičková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
06 24 3.64 -0.5 m/s 3.64  -0.53.35  +0.03.52  +0.03.640.00.00.0
16 Daniela KrálováDaniela Králová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 13 3.63 -1.0 m/s 3.63  -1.03.23  +0.33.38  +0.03.630.00.00.0
17 Ema ChramostováEma Chramostová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 15 3.60 +0.0 m/s 3.56  -1.53.60  +0.03.48  +0.03.600.00.00.0
18 25 Žaneta ŽákováŽaneta Žáková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 19 3.60 -1.5 m/s 3.60  -1.5x-3.600.00.00.0
19 Barbora KubováBarbora Kubová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
07 4 3.58 -0.2 m/s x3.24  +0.03.58  -0.23.580.00.00.0
20 Dita ForstováDita Forstová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 17 3.56 +0.0 m/s 3.51  +0.03.56  +0.03.36  +0.03.560.00.00.0
21 Linda BednářováLinda Bednářová
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
06 25 3.55 -0.5 m/s 3.53  -1.63.40  -1.53.55  -0.53.550.00.00.0
22 Eva MaršálkováEva Maršálková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 23 3.54 +0.0 m/s 3.51  -1.33.54  +0.03.52  -0.53.540.00.00.0
23 Veronika HejdováVeronika Hejdová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 27 3.54 +0.1 m/s 3.54  +0.13.31  -0.13.20  -1.93.540.00.00.0
24 Barbora MatouškováBarbora Matoušková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
07 29 3.45 -2.1 m/s x3.32  +0.03.45  -2.13.450.00.00.0
25 Leontýna HálkováLeontýna Hálková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 12 3.45 +0.0 m/s x3.26  +0.03.45  +0.03.450.00.00.0
26 Kateřina MatějkováKateřina Matějková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 2 3.44 -0.9 m/s x3.44  -0.93.28  +0.03.440.00.00.0
27 Natálie ŠtěpánováNatálie Štěpánová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
06 22 3.40 +0.0 m/s 3.38  -0.63.11  +0.03.40  +0.03.400.00.00.0
28 Nikola JinochováNikola Jinochová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 6 3.29 +0.0 m/s x2.82  +0.03.29  +0.03.290.00.00.0
29 Michaela ZáhorováMichaela Záhorová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
07 9 2.83 +0.0 m/s 2.03  +0.0x2.83  +0.02.830.00.00.0
Claudie MikulíkováClaudie Mikulíková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 21 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Eliška DvořákováEliška Dvořáková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
07 1 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 31 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 26.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika DivišováVeronika Divišová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
06 29 10.67 10.5710.6710.6610.6710.4010.0309.72
2 Barbora LeváBarbora Levá
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
06 32 10.53 10.5309.2809.1110.5309.1709.5710.32
3 Veronika TylováVeronika Tylová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 31 10.10 09.4509.6410.1010.1009.5809.7109.48
4 Barbora KubánkováBarbora Kubánková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 27 09.55 08.9809.0308.2009.0308.3309.4409.55
5 Kristýna NovotnáKristýna Novotná
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 30 09.49 08.6109.1609.2109.2109.1309.4409.49
6 Thea PetrůThea Petrů
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 8 09.28 08.5308.9308.7808.9309.1709.2809.28
7 Kateřina KubačkováKateřina Kubačková
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
07 28 09.24 08.8308.3308.9108.9108.1209.2408.90
8 Adéla StruskováAdéla Strusková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
06 25 08.74 08.0908.3408.5108.5108.7008.6108.74
9 Michaela ČernáMichaela Černá
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 2 08.50 07.4208.5008.3108.500.00.00.0
10 Viktorie VítováViktorie Vítová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 26 08.42 08.22x08.4208.420.00.00.0
11 Andrea ŠirokáAndrea Široká
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
07 21 08.26 07.0607.3708.2608.260.00.00.0
12 Natálie ŠtěpánováNatálie Štěpánová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
06 24 07.85 07.6706.9107.8507.850.00.00.0
13 Barbora KačerováBarbora Kačerová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
06 18 07.78 06.1407.7807.6007.780.00.00.0
14 Markéta BuchlovskáMarkéta Buchlovská
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
06 23 07.76 07.7307.3607.7607.760.00.00.0
15 Tereza DočkalováTereza Dočkalová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
06 3 07.62 07.4107.6207.0607.620.00.00.0
16 Karolína ProkešováKarolína Prokešová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 9 07.51 06.2406.8407.5107.510.00.00.0
17 Andrea RypáčkováAndrea Rypáčková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 20 07.48 06.8007.4806.7407.480.00.00.0
18 Veronika HejdováVeronika Hejdová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 19 07.45 07.3407.0207.4507.450.00.00.0
19 Natálie NěmcováNatálie Němcová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
06 22 06.93 06.4306.3606.9306.930.00.00.0
20 Anna Marie ŠiškováAnna Marie Šišková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 15 06.92 05.7905.8106.9206.920.00.00.0
21 Marika KouřimováMarika Kouřimová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
07 13 06.89 06.7006.5106.8906.890.00.00.0
22 Linda BednářováLinda Bednářová
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
06 1 06.78 05.4306.7805.6706.780.00.00.0
23 Markéta MácováMarkéta Mácová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 7 06.75 05.9706.4806.7506.750.00.00.0
24 Veronika HorkáVeronika Horká
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
06 17 06.57 05.8306.5706.2606.570.00.00.0
25 Jolana JanišováJolana Janišová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
07 16 06.53 06.5305.8106.2006.530.00.00.0
26 6 Kristýna KašparcováKristýna Kašparcová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
07 5 06.37 06.3705.4605.7106.370.00.00.0
27 Anna HotováAnna Hotová
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
06 4 06.21 06.2105.7006.0006.210.00.00.0
28 Anna ZemanováAnna Zemanová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 14 06.19 06.11x06.1906.190.00.00.0
29 4 Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
07 12 05.79 04.5905.2005.7905.790.00.00.0
30 Adina RoženskáAdina Roženská
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 11 05.63 05.6304.9704.8705.630.00.00.0
Celkem 30 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 26.5.2019 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Abdunazar SaidovAbdunazar Saidov
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 17 10.98 10.5209.7110.3910.5210.9310.5710.98
2 Jakub KorešJakub Koreš
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 16 10.62 09.4009.0510.0310.0309.3009.8210.62
3 1 Jakub JandaJakub Janda
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 18 10.01 09.8910.0109.3010.0109.7409.5209.64
4 Vojtěch StříbrnýVojtěch Stříbrný
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 15 07.95 07.9507.7807.5207.9506.8507.2107.59
5 Jiří DohnalJiří Dohnal
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 14 07.71 07.3607.7106.9407.7106.8806.9007.13
6 Filip RůžičkaFilip Růžička
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 13 07.37 06.8907.3706.7507.3706.8107.1907.22
7 Ondřej PleskačOndřej Pleskač
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
07 6 07.19 07.1907.1006.9607.1907.0606.9506.45
8 Matěj TomášekMatěj Tomášek
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
07 12 07.18 07.1807.0006.6207.1806.7106.4106.71
9 Jiří NovotnýJiří Novotný
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
06 3 06.93 06.9305.7206.5806.930.00.00.0
10 Štěpán KlečkaŠtěpán Klečka
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
06 11 06.75 06.2406.1806.7506.750.00.00.0
11 Tomáš KratoškaTomáš Kratoška
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 9 06.57 06.5706.3005.3506.570.00.00.0
12 Patrik SedlákPatrik Sedlák
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
06 8 06.48 05.9606.4606.4806.480.00.00.0
13 Tomáš NovýTomáš Nový
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
07 4 04.96 04.2504.9604.8904.960.00.00.0
Celkem 13 závodníků

Hod oštěpem 400g - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 26.5.2019 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora KubánkováBarbora Kubánková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 30 30.36 28.5330.3626.5630.36x27.4826.38
2 Ema ChramostováEma Chramostová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 21 26.05 23.6322.1316.0423.63x26.0524.90
3 Tereza LorencováTereza Lorencová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 28 25.49 x21.5125.4925.4920.6621.0623.92
4 Sofia VoldřichováSofia Voldřichová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 29 25.02 x24.6023.8924.6023.7623.2925.02
5 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
07 27 24.84 20.7624.8422.6324.8418.9121.8019.87
6 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 17 21.43 19.9415.5817.9819.9416.5518.1021.43
7 Karolína ProkešováKarolína Prokešová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 7 20.45 18.8418.8019.8819.8820.4517.8218.31
8 Aneta FišerováAneta Fišerová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 26 19.75 17.1118.3419.7519.7515.9216.1119.07
9 Adéla StruskováAdéla Strusková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
06 25 19.73 x19.7318.8419.730.00.00.0
10 Barbora LeváBarbora Levá
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
06 24 18.98 18.9817.2513.3418.980.00.00.0
11 Sára FoučkováSára Foučková
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
06 23 18.57 14.2918.5715.0518.570.00.00.0
12 Bára BorováBára Borová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 1 18.42 18.4217.0013.9518.420.00.00.0
13 Natálie VoráčkováNatálie Voráčková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
08 10 17.75 08.3713.7517.7517.750.00.00.0
14 Veronika DivišováVeronika Divišová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
06 22 17.53 14.4017.5315.0917.530.00.00.0
15 Tereza ČápováTereza Čápová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 2 17.40 x17.4013.6917.400.00.00.0
16 Thea PetrůThea Petrů
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 6 17.33 14.3717.3315.4017.330.00.00.0
17 Viktorie VítováViktorie Vítová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 20 17.19 x17.1914.0917.190.00.00.0
18 Jolana JanišováJolana Janišová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
07 3 16.04 15.9713.1416.0416.040.00.00.0
19 Anna ZemanováAnna Zemanová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 18 15.87 x15.8715.2215.870.00.00.0
20 Dominika ŠkrletováDominika Škrletová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 16 15.78 14.0314.4815.7815.780.00.00.0
21 Linda BednářováLinda Bednářová
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
06 19 15.23 09.7314.5715.2315.230.00.00.0
22 Leontýna HálkováLeontýna Hálková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 14 12.90 12.9007.3209.5112.900.00.00.0
23 Markéta MácováMarkéta Mácová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 4 11.84 x10.7211.8411.840.00.00.0
24 Nikola JinochováNikola Jinochová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 15 11.73 x11.73x11.730.00.00.0
25 Anna Marie ŠiškováAnna Marie Šišková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 13 11.67 11.6711.2410.1411.670.00.00.0
26 Kateřina MatějkováKateřina Matějková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 5 10.27 10.27xx10.270.00.00.0
27 Natálie NěmcováNatálie Němcová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
06 12 09.78 09.7809.48x09.780.00.00.0
28 Andrea RypáčkováAndrea Rypáčková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 9 09.51 07.8907.7409.5109.510.00.00.0
29 Amálie ZelenkováAmálie Zelenková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 11 08.50 07.9207.8608.5008.500.00.00.0
30 16 Ema PřevrátilováEma Převrátilová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
06 8 05.93 xx05.9305.930.00.00.0
Celkem 30 závodníků

Hod oštěpem 500g - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 26.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš KvasničkaLukáš Kvasnička
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 3 34.67 32.0230.9232.0132.0234.6732.9831.93
2 David KrejčíDavid Krejčí
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 11 26.27 26.2726.08x26.27x24.66x
3 René SteinkeRené Steinke
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 12 24.96 22.2022.6023.5723.5724.6324.4324.96
4 Rostislav PivecRostislav Pivec
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
08 5 22.12 13.2313.9018.2218.2222.1218.8218.18
5 Filip RůžičkaFilip Růžička
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 10 20.65 x15.3820.6420.6414.6619.2220.65
6 Filip ŠubarskýFilip Šubarský
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 6 20.55 20.0017.3719.4820.0020.5514.9718.19
7 Matěj ŠívrMatěj Šívr
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 8 19.45 16.6817.55x17.5519.45x17.84
8 Patrik SedlákPatrik Sedlák
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
06 7 17.15 17.1516.3615.3617.1515.1315.80x
9 Matěj TomášekMatěj Tomášek
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
07 9 16.92 15.5016.9214.4616.920.00.00.0
10 Tomáš NovýTomáš Nový
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
07 4 12.38 09.8512.38x12.380.00.00.0
11 Jiří DohnalJiří Dohnal
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 1 11.87 10.7611.8711.5011.870.00.00.0
Celkem 11 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 26.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš KvasničkaLukáš Kvasnička
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 4 58.06 57.0047.5252.1557.0052.1854.9158.06
2 Vojtěch StříbrnýVojtěch Stříbrný
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 9 50.20 47.1750.2046.7950.2042.1248.8846.43
3 Ondřej PleskačOndřej Pleskač
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
07 21 48.30 39.6548.1843.5248.1848.3030.2945.53
4 Matěj NovotnýMatěj Novotný
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 20 43.44 36.0641.0039.1941.0042.2543.4434.08
5 Filip RůžičkaFilip Růžička
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 6 42.39 41.9542.3239.5042.3242.3940.0939.92
6 Jakub KorešJakub Koreš
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 19 41.04 39.1039.5540.1440.1439.4838.4541.04
7 Štěpán KlečkaŠtěpán Klečka
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
06 3 39.32 28.1833.5939.3239.3235.1233.4433.19
8 Petr MachPetr Mach
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
06 5 38.85 38.8534.5234.4738.8530.8034.1432.12
9 Šimon DaněkŠimon Daněk
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
07 1 37.35 36.2337.3533.8837.350.00.00.0
10 Jan ŠustrJan Šustr
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 12 36.79 36.7934.0635.6736.790.00.00.0
11 Tomáš NovýTomáš Nový
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
07 15 36.37 35.9236.37x36.370.00.00.0
12 Abdunazar SaidovAbdunazar Saidov
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 7 35.07 35.0733.0933.0835.070.00.00.0
13 11 Jan ŠílaJan Šíla
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
08 11 34.13 33.64-34.1334.130.00.00.0
14 Jan SujaJan Suja
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
07 10 34.00 33.0534.0031.2334.000.00.00.0
15 Kryštof PlánekKryštof Plánek
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
07 17 32.42 31.1732.4232.2032.420.00.00.0
16 13 Václav TurekVáclav Turek
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
06 14 32.18 29.34-32.1832.180.00.00.0
17 Patrik SedlákPatrik Sedlák
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
06 8 31.57 x27.2031.5731.570.00.00.0
18 9 Radim ČančuraRadim Čančura
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
08 16 31.50 26.24-31.5031.500.00.00.0
19 Jiří DohnalJiří Dohnal
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 2 28.75 x28.7523.3128.750.00.00.0
20 Matěj TomášekMatěj Tomášek
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
07 13 24.17 x24.17x24.170.00.00.0
Celkem 20 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 26.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika TylováVeronika Tylová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 20 43.05 40.6543.05x43.0534.8936.6536.05
2 Thea PetrůThea Petrů
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 22 41.82 38.93x34.9638.9341.8241.0340.36
3 Kateřina PeniaštekováKateřina Peniašteková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 21 39.39 35.1838.56x38.56-39.39x
4 Kristýna NovotnáKristýna Novotná
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 15 37.92 27.8728.2033.9733.9737.92x30.45
5 7 Barbora DvořáčkováBarbora Dvořáčková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
07 19 37.46 30.3734.9333.1034.9337.4635.6537.43
6 3 Klára KonfrštováKlára Konfrštová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
06 7 36.90 36.0535.5936.9036.9036.1136.7136.72
7 13 Veronika ŘepováVeronika Řepová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
07 18 36.12 x35.0525.6735.0532.9432.5136.12
8 Tereza KozákováTereza Kozáková
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
08 16 34.40 33.4533.2334.3834.3833.0134.4034.35
9 Ema ChramostováEma Chramostová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 6 32.77 28.7332.7729.3332.770.00.00.0
10 Adriana HolušováAdriana Holušová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 3 32.60 29.06-32.6032.600.00.00.0
11 Barbora LeváBarbora Levá
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
06 12 31.25 29.7917.0831.2531.250.00.00.0
12 Veronika DivišováVeronika Divišová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
06 1 30.48 30.4829.6429.1030.480.00.00.0
13 4 Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
07 2 30.46 x29.0030.4630.460.00.00.0
14 Jasmína KořenářováJasmína Kořenářová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 17 30.18 xx30.1830.180.00.00.0
15 Valerie NečasováValerie Nečasová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
08 13 29.12 19.3526.7229.1229.120.00.00.0
16 Natálie VoráčkováNatálie Voráčková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
08 14 27.37 20.3027.3722.6827.370.00.00.0
17 Dominika ŠkrletováDominika Škrletová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 10 26.92 22.0626.8426.9226.920.00.00.0
18 23 Marie TicháMarie Tichá
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 11 25.91 25.9121.4017.9325.910.00.00.0
19 Adina RoženskáAdina Roženská
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 9 22.65 22.6521.3822.6122.650.00.00.0
20 16 Ema PřevrátilováEma Převrátilová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
06 8 21.92 21.9215.7721.1221.920.00.00.0
21 Lenka HouskováLenka Housková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 4 17.03 x13.7617.0317.030.00.00.0
22 Michaela GregorováMichaela Gregorová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
07 17.00 13.0114.5517.0017.000.00.00.0
23 Aneta HrnečkováAneta Hrnečková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
07 5 15.30 15.30x15.0615.300.00.00.0
Celkem 23 závodníků