Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje

Kutná Hora (5. 5. 2019)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 5.5.2019 - 10:45) official Vítr: +3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 08.42
2 Ondřej PernetOndřej Pernet 07 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 4 08.85
3 Tadeáš SkalníkTadeáš Skalník 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 09.15
4 David NežernýDavid Nežerný 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 09.23
5 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.25
6 Matěj KlicperaMatěj Klicpera 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 09.29
7 Matyáš KohoutMatyáš Kohout 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 09.87
8 Daniel ZemekDaniel Zemek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 10.12
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 5.5.2019 - 10:45) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří StrnadJiří Strnad 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 08.58
2 Richard StředaRichard Středa 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 08.65
3 Jiří GyarfašJiří Gyarfaš 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 08.83
4 Šimon ŠmídŠimon Šmíd 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 09.45
5 Jan HertlJan Hertl 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 09.92
Michal PekárekMichal Pekárek 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 DNS
Tomáš DoškářTomáš Doškář 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 DNS
Michal HadačMichal Hadač 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 5.5.2019 - 10:45) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 08.42
2 Marek HorníkMarek Horník 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 08.59
3 David VýbornýDavid Výborný 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.81
4 Petr MaťhaPetr Maťha 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 09.19
5 Šimon VítŠimon Vít 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 09.27
6 Štěpán KohoutŠtěpán Kohout 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 09.72
7 Petr MalinaPetr Malina 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 10.06
8 Jan BartoníčekJan Bartoníček 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 10.16
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (ne, 5.5.2019 - 10:45) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr JordánPetr Jordán 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 08.29
2 Filip PalásekFilip Palásek 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.46
3 Ondřej VališOndřej Vališ 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 08.52
4 Štěpán KárníkŠtěpán Kárník 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 08.84
5 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.85
6 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 09.17
7 Tadeáš VítTadeáš Vít 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 09.40
8 Filip CísařFilip Císař 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 10.04
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (ne, 5.5.2019 - 10:45) official Vítr: +3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj BacílekMatěj Bacílek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.65
2 Vítek LoužeckýVítek Loužecký 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 08.88
3 Adam KomrskaAdam Komrska 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 09.13
4 Josef DrmlaJosef Drmla 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 09.16
5 Daniel MarákDaniel Marák 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.27
6 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 09.56
7 Adam VlčekAdam Vlček 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 09.80
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (ne, 5.5.2019 - 10:45) official Vítr: +3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch PerglVojtěch Pergl 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.73
2 František KorbelFrantišek Korbel 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 08.76
3 František ChytilFrantišek Chytil 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.20
4 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 09.25
5 Jakub LenochJakub Lenoch 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 8 09.55
6 Adam KondrátAdam Kondrát 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 09.74
7 Jakub VíšekJakub Víšek 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 10.08
Celkem 7 závodníků
Rozběh 07 (ne, 5.5.2019 - 10:45) official Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 08.55
2 Michal VošickýMichal Vošický 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.70
3 Michal KrůtaMichal Krůta 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 09.24
4 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 09.32
5 Václav PetržálekVáclav Petržálek 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 09.78
6 Kryštof KocúrekKryštof Kocúrek 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.93
7 Mikuláš SmetánkaMikuláš Smetánka 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 09.98
Celkem 7 závodníků
Rozběh 08 (ne, 5.5.2019 - 10:45) official Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam SomsedíkAdam Somsedík 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 08.87
2 Martin DonynetsMartin Donynets 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 09.05
3 Denis HackerDenis Hacker 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 09.17
4 Ondřej MusilOndřej Musil 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 09.20
5 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 09.57
6 Marek NajmanMarek Najman 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 09.65
7 Vojtěch LerchVojtěch Lerch 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 10.19
Celkem 7 závodníků
Rozběh 09 (ne, 5.5.2019 - 10:45) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš MachTomáš Mach 06 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 7 08.56
2 Jan HumlJan Huml 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 09.10
3 Lukas CardosoLukas Cardoso 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 09.11
4 Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 09.14
5 David SajfrtDavid Sajfrt 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.38
6 Jakub SolomJakub Solom 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 09.56
7 Pavel BudilPavel Budil 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 09.69
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (ne, 5.5.2019 - 12:10) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 08.26
2 Petr JordánPetr Jordán 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.29
3 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 08.37
4 Jiří StrnadJiří Strnad 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 08.40
5 Filip PalásekFilip Palásek 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.44
6 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 08.45
7 Tomáš MachTomáš Mach 06 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 8 08.54
8 Ondřej VališOndřej Vališ 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 08.57
Celkem 8 závodníků
Finále B (ne, 5.5.2019 - 12:10) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Richard StředaRichard Středa 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 08.44
2 Marek HorníkMarek Horník 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.52
3 Michal VošickýMichal Vošický 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.60
4 David VýbornýDavid Výborný 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 08.73
5 Jiří GyarfašJiří Gyarfaš 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 08.80
6 Vojtěch PerglVojtěch Pergl 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 08.82
7 František KorbelFrantišek Korbel 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 08.85
8 Matěj BacílekMatěj Bacílek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.89
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (ne, 5.5.2019 - 12:20) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 08.24
2 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 08.27
3 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.45
4 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 08.48
5 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.48
6 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 08.48
7 Elen PlíškováElen Plíšková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08.56
8 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 8 08.79
Celkem 8 závodníků
Finále B (ne, 5.5.2019 - 12:20) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 08.59
2 Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 08.65
3 Milena StránskáMilena Stránská 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.67
4 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 08.73
5 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 08.73
6 Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 8 08.88
7 Magda KalašováMagda Kalašová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 08.94
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 5.5.2019 - 11:10) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magda KalašováMagda Kalašová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.73
2 Anna BramborováAnna Bramborová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 08.88
3 Karolína BaxováKarolína Baxová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 09.11
4 Anna DuškováAnna Dušková 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 09.20
5 Ema KřížkováEma Křížková 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 09.40
6 Kateřina MenclováKateřina Menclová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 09.40
7 Karla ČepelákováKarla Čepeláková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 09.43
8 Anna NěmcováAnna Němcová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 09.78
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 5.5.2019 - 11:10) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.47
2 Josefína PrůšováJosefína Průšová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 08.81
3 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.94
4 Natálie BernardováNatálie Bernardová 07 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 3 08.96
5 Kateřina MacákováKateřina Macáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 09.00
6 Jana JirouchováJana Jirouchová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 09.31
7 Erika ŠtuksováErika Štuksová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 09.42
8 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 09.61
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 5.5.2019 - 11:10) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 08.34
2 Natálie MatesováNatálie Matesová 06 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 8 08.95
3 Michaela PazderováMichaela Pazderová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 09.22
4 Monika MaliňákováMonika Maliňáková 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 09.28
5 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 09.45
6 Barbora KonečnáBarbora Konečná 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 09.84
7 Natálie DočkalováNatálie Dočkalová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 09.95
8 Petra VocetkováPetra Vocetková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 10.07
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (ne, 5.5.2019 - 11:10) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.55
2 Milena StránskáMilena Stránská 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 08.60
3 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 08.79
4 Ema PajerováEma Pajerová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 08.96
5 Anita EichlerováAnita Eichlerová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 09.66
6 Nicole ŠmerdováNicole Šmerdová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 8 09.95
7 Anna SvátkováAnna Svátková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 10.43
Tereza PetříkováTereza Petříková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (ne, 5.5.2019 - 11:10) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.45
2 Magdaléna HamplováMagdaléna Hamplová 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 08.93
3 Michaela PospíšilováMichaela Pospíšilová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 09.29
4 Julie KotrbováJulie Kotrbová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 09.32
5 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 09.39
6 Eliška JunáškováEliška Junášková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 09.88
7 Eliška BártováEliška Bártová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 10.18
Klára PoláčkováKlára Poláčková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 06 (ne, 5.5.2019 - 11:10) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Elen PlíškováElen Plíšková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.45
2 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.94
3 Pavla FiškováPavla Fišková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 09.23
4 Agáta KratochvílováAgáta Kratochvílová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 09.25
5 Šárka MokráŠárka Mokrá 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 09.57
6 Nela NěmcováNela Němcová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 09.71
7 Anna ZelenkováAnna Zelenková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 09.78
8 Vanesa ŽežulkováVanesa Žežulková 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 09.84
Celkem 8 závodníků
Rozběh 07 (ne, 5.5.2019 - 11:10) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 08.36
2 Veronika HavlíčkováVeronika Havlíčková 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 08.79
3 Eliška DiedrichováEliška Diedrichová 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 09.12
4 Jana NěmcováJana Němcová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 09.23
5 Veronika HovorkováVeronika Hovorková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 09.56
6 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.65
7 Tereza ŠamšulováTereza Šamšulová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 09.95
8 Alena KordíkováAlena Kordíková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 10.39
Celkem 8 závodníků
Rozběh 08 (ne, 5.5.2019 - 11:10) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.55
2 Sára CibulkováSára Cibulková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 08.86
3 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.05
4 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 09.19
5 Diana LevčukDiana Levčuk 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 09.39
6 Stela VojířováStela Vojířová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 09.84
7 Veronika ČuříkováVeronika Čuříková 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 09.90
8 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 8 10.00
Celkem 8 závodníků
Rozběh 09 (ne, 5.5.2019 - 11:10) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.51
2 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.72
3 Dominika BauerováDominika Bauerová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.16
4 Lucie RambouskováLucie Rambousková 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 09.63
5 Lucie RůžkováLucie Růžková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 09.71
6 Noemi LexováNoemi Lexová 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 10.77
7 Denisa LukešováDenisa Lukešová 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 8 10.87
Celkem 7 závodníků
Rozběh 10 (ne, 5.5.2019 - 11:10) official Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 08.89
2 Ema HrabákováEma Hrabáková 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.99
3 Šárka SedláčkováŠárka Sedláčková 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 09.24
4 Klára TulachováKlára Tulachová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 09.24
5 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 09.34
6 Eliška DubskáEliška Dubská 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 09.38
7 Adéla VágnerováAdéla Vágnerová 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 09.62
8 Kristýna ChawnerKristýna Chawner 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 09.78
Celkem 8 závodníků
Rozběh 11 (ne, 5.5.2019 - 11:10) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 08.74
2 Adéla ŽemličkováAdéla Žemličková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 08.93
3 Marie KozlováMarie Kozlová 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 09.01
4 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 09.67
5 Lucie CirmanováLucie Cirmanová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 09.70
6 Tereza StaňkováTereza Staňková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 10.07
7 Anna PíšováAnna Píšová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 10.16
Celkem 7 závodníků
Rozběh 12 (ne, 5.5.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára NedvědováKlára Nedvědová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 09.00
2 Anna DvořákováAnna Dvořáková 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 09.24
3 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 09.28
4 Sophie MikováSophie Miková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.64
5 Klára BrodskáKlára Brodská 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.67
6 Gabriela KaškováGabriela Kašková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 10.13
Celkem 6 závodníků
Rozběh 13 (ne, 5.5.2019 - 11:10) official Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 08.58
2 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.64
3 Magdalena LednickáMagdalena Lednická 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.89
4 Klára BulířováKlára Bulířová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 09.42
5 Kateřina TondlováKateřina Tondlová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 09.66
6 Veronika ZadákováVeronika Zadáková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 10.28
7 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 10.60
Celkem 7 závodníků
Rozběh 14 (ne, 5.5.2019 - 11:10) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 08.69
2 Eliška HumlováEliška Humlová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 09.28
3 Nikol ŠpinkováNikol Špinková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 09.29
4 Adéla MarešováAdéla Marešová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 09.91
5 Agáta MarkováAgáta Marková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 10.01
Barbora KmeťováBarbora Kmeťová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 DNS
Natálie MarešováNatálie Marešová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 DNS
Celkem 7 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 5.5.2019 - 12:55) official Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip PalásekFilip Palásek 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 20.58
2 David VýbornýDavid Výborný 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 20.98
3 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 21.74
4 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 21.77
5 Ondřej PernetOndřej Pernet 07 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 5 22.22
6 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 22.86
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 5.5.2019 - 12:55) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 21.47
2 Michal BabukaMichal Babuka 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 22.42
3 Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 22.60
4 Vít VašataVít Vašata 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 24.44
5 Mikuláš SmetánkaMikuláš Smetánka 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 24.45
6 Jakub VíšekJakub Víšek 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 25.51
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 5.5.2019 - 12:55) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel SoukupDaniel Soukup 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 21.84
2 Štěpán KárníkŠtěpán Kárník 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 21.99
3 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 23.01
4 David NežernýDavid Nežerný 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 23.26
5 Teodor DanišTeodor Daniš 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 25.18
6 Lukáš BendákLukáš Bendák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 26.53
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 5.5.2019 - 12:55) official Vítr: +4.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek HorníkMarek Horník 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 20.65
2 Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 22.18
3 Václav HavelkaVáclav Havelka 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 22.41
4 Petr MaťhaPetr Maťha 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 22.46
5 Michal ŠvarcMichal Švarc 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 25.13
6 Vojtěch LerchVojtěch Lerch 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 25.98
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 5.5.2019 - 12:55) official Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 22.40
2 Šimon VítŠimon Vít 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 22.75
3 Tadeáš VítTadeáš Vít 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 23.35
4 Tadeáš SkalníkTadeáš Skalník 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 23.76
5 Matyáš KuklaMatyáš Kukla 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 23.91
Tomáš DoškářTomáš Doškář 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 5.5.2019 - 12:55) official Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal VošickýMichal Vošický 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 20.75
2 Adam SomsedíkAdam Somsedík 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 21.40
3 Jakub StrnadJakub Strnad 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 22.07
4 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 22.59
5 František ChytilFrantišek Chytil 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 22.61
6 Kryštof KocúrekKryštof Kocúrek 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 25.18
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (ne, 5.5.2019 - 12:55) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš MachTomáš Mach 06 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 2 21.52
2 Jonáš JaníkJonáš Janík 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 24.17
3 Šimon ČervenýŠimon Červený 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 24.65
4 Jan BartoníčekJan Bartoníček 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 24.90
5 Ondřej ŠvejdaOndřej Švejda 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 25.07
Eliáš MotlEliáš Motl 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (ne, 5.5.2019 - 12:55) official Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukas CardosoLukas Cardoso 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 22.18
2 Jakub VelíšekJakub Velíšek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 22.72
3 Matěj LipertMatěj Lipert 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 22.79
4 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 24.38
5 Štěpán KohoutŠtěpán Kohout 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 24.72
6 Daniel ZemekDaniel Zemek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 26.31
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (ne, 5.5.2019 - 12:55) official Vítr: +3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 20.46
2 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 20.90
3 Ondřej VališOndřej Vališ 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 21.45
4 Jakub BudínJakub Budín 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 23.70
5 Ondřej UrbanOndřej Urban 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 24.35
Petr JordánPetr Jordán 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (ne, 5.5.2019 - 12:55) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 19.98
2 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 20.38
3 Jiří KrejčíJiří Krejčí 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 22.41
4 Ondřej MusilOndřej Musil 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 22.52
5 David ZrzavýDavid Zrzavý 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 23.04
Jan VeselýJan Veselý 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 11 (ne, 5.5.2019 - 12:55) official Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej ŠmídOndřej Šmíd 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 20.40
2 Šimon StarýŠimon Starý 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 22.75
3 Šimon SojkaŠimon Sojka 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 23.53
4 Marek JeníkMarek Jeník 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 23.79
5 Kryštof PokornýKryštof Pokorný 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 25.12
6 František LaštovičkaFrantišek Laštovička 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 26.17
Celkem 6 závodníků
Běh 12 (ne, 5.5.2019 - 12:55) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Richard StředaRichard Středa 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 21.31
2 Matěj KlicperaMatěj Klicpera 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 23.55
3 David PospíšilDavid Pospíšil 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 25.13
Celkem 3 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 5.5.2019 - 13:30) official Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 20.60
2 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 20.80
3 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 21.06
4 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 21.07
5 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 21.34
6 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 21.37
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 5.5.2019 - 13:30) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 21.13
2 Marie KozlováMarie Kozlová 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 21.38
3 Eliška DundychováEliška Dundychová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 21.81
4 Kristýna KrososkováKristýna Krososková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 21.96
5 Anna DuškováAnna Dušková 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 22.25
Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 5.5.2019 - 13:30) official Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola KocourkováNikola Kocourková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 21.76
2 Tereza MachováTereza Machová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 22.53
3 Michaela JakabováMichaela Jakabová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 22.68
4 Kateřina MenclováKateřina Menclová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 23.17
5 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 23.26
6 Nela NěmcováNela Němcová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 23.62
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 5.5.2019 - 13:30) official Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anita EichlerováAnita Eichlerová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 23.50
2 Adéla VágnerováAdéla Vágnerová 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 23.69
3 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 23.96
4 Kristýna ChawnerKristýna Chawner 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 24.02
5 Tereza StaňkováTereza Staňková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 24.60
6 Veronika ČuříkováVeronika Čuříková 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 25.02
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 5.5.2019 - 13:30) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 20.73
2 Nela ČálkováNela Čálková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 22.77
3 Karla ČepelákováKarla Čepeláková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 23.84
4 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 24.17
5 Anežka HolakovskáAnežka Holakovská 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 24.65
6 Lucie Ela PrchalováLucie Ela Prchalová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 25.96
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 5.5.2019 - 13:30) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie BernardováNatálie Bernardová 07 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 4 22.28
2 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 22.70
3 Tereza HojsákováTereza Hojsáková 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 22.72
4 Alžběta KovaříkováAlžběta Kovaříková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 23.12
5 Hana VotavováHana Votavová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 24.35
6 Tereza PetříkováTereza Petříková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 25.93
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (ne, 5.5.2019 - 13:30) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie MatesováNatálie Matesová 06 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 5 21.49
2 Monika MaliňákováMonika Maliňáková 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 23.12
3 Sophie MikováSophie Miková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 23.88
4 Anna ZelenkováAnna Zelenková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 24.17
5 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 25.40
6 Alena KordíkováAlena Kordíková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 26.76
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (ne, 5.5.2019 - 13:30) official Vítr: +3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 21.38
2 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 21.88
3 Lucie NejedláLucie Nejedlá 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 22.53
4 Magdalena NedvědováMagdalena Nedvědová 06 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 23.12
5 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 24.27
6 Františka AulickáFrantiška Aulická 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 25.87
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (ne, 5.5.2019 - 13:30) official Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 21.22
2 Jana JirouchováJana Jirouchová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 22.52
3 Lucie RambouskováLucie Rambousková 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 24.26
4 Kateřina KubováKateřina Kubová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 24.53
5 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 25.39
6 Anna PíšováAnna Píšová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 25.58
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (ne, 5.5.2019 - 13:30) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 21.98
2 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 22.95
3 Ema KřížkováEma Křížková 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 24.45
4 Klára BrodskáKlára Brodská 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 24.88
5 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 26.57
6 Noemi LexováNoemi Lexová 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 27.05
Celkem 6 závodníků
Běh 11 (ne, 5.5.2019 - 13:30) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 20.15
2 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 21.34
3 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 22.92
4 Eliška DragounováEliška Dragounová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 23.05
5 Gabriela KaškováGabriela Kašková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 24.51
Barbora KmeťováBarbora Kmeťová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 12 (ne, 5.5.2019 - 13:30) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valentýna OlivováValentýna Olivová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 21.26
2 Natálie KondrátováNatálie Kondrátová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 21.66
3 Ema PajerováEma Pajerová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 21.78
4 Sára CibulkováSára Cibulková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 22.42
5 Lucie LodrováLucie Lodrová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 24.29
6 Barbora BadinováBarbora Badinová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 24.42
Celkem 6 závodníků
Běh 13 (ne, 5.5.2019 - 13:30) official Vítr: +3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 21.43
2 Magdalena LednickáMagdalena Lednická 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 21.64
3 Klára NedvědováKlára Nedvědová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 22.02
4 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 22.52
5 Eliška DubskáEliška Dubská 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 23.02
6 Zděnka NetolickáZděnka Netolická 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 27.52
Celkem 6 závodníků
Běh 14 (ne, 5.5.2019 - 13:30) official Vítr: +3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna BramborováAnna Bramborová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 21.56
2 Nikol ŠpinkováNikol Špinková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 23.01
3 Kristýna PeterkováKristýna Peterková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 23.26
4 Petra VocetkováPetra Vocetková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 24.88
5 Tereza SátrováTereza Sátrová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 25.24
Celkem 5 závodníků
Běh 15 (ne, 5.5.2019 - 13:30) official Vítr: +3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Milena StránskáMilena Stránská 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 21.12
2 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 21.37
3 Elen PlíškováElen Plíšková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 21.46
4 Lucie PastyříkováLucie Pastyříková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 22.34
5 Romana ŠandováRomana Šandová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 22.38
6 Ela VostráEla Vostrá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 22.53
Celkem 6 závodníků
Běh 16 (ne, 5.5.2019 - 13:30) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 19.67
2 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 21.40
3 Lucie LetováLucie Letová 06 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 3 22.00
4 Jana NěmcováJana Němcová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 22.60
5 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 22.76
6 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 22.83
Celkem 6 závodníků
Běh 17 (ne, 5.5.2019 - 13:30) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina VydrováKateřina Vydrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 20.34
2 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 22.56
3 Lenka ČernáLenka Černá 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 24.33
4 Vanesa ŽežulkováVanesa Žežulková 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 24.64
5 Viola JandusováViola Jandusová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 24.65
6 Tereza KrajánkováTereza Krajánková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 25.24
Celkem 6 závodníků
Běh 18 (ne, 5.5.2019 - 13:30) official Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema WelkováEma Welková 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 23.60
2 Stela VojířováStela Vojířová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 24.34
Aneta TesařováAneta Tesařová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 DNS
Celkem 3 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 5.5.2019 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 2:33.19
2 Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 2:36.32
3 Šimon ŠmídŠimon Šmíd 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 2:36.93
4 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 2:36.96
5 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 2:39.53
6 Matěj BacílekMatěj Bacílek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:44.65
7 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 2:48.97
8 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 9 2:51.01
9 Petr MalinaPetr Malina 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 12 2:51.83
10 Kryštof KocúrekKryštof Kocúrek 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 11 3:00.13
11 Miroslav MalinaMiroslav Malina 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 13 3:04.00
12 Radim AulickýRadim Aulický 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 10 3:14.11
Josef VonšovskýJosef Vonšovský 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 DNS
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (ne, 5.5.2019 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel MarákDaniel Marák 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 2:30.86
2 Jiří StrnadJiří Strnad 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 10 2:36.57
3 Oto ŠubrOto Šubr 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 11 2:49.90
4 Jan VeselýJan Veselý 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 12 2:51.89
5 Matyáš KuklaMatyáš Kukla 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 2:54.62
6 Daniel ZemekDaniel Zemek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13 2:56.83
7 Matyáš KohoutMatyáš Kohout 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 2:56.88
8 Šimon SojkaŠimon Sojka 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 9 2:58.86
9 Jáchym KubánekJáchym Kubánek 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 3:02.72
10 Kryštof PokornýKryštof Pokorný 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 3:02.99
11 Lukáš BendákLukáš Bendák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 3:10.82
David KobylarzDavid Kobylarz 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 DNS
Petr RoubíčekPetr Roubíček 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 8 DNS
Celkem 13 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 5.5.2019 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora MíkováBarbora Míková 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 12 2:28.94
2 Karolína KučerováKarolína Kučerová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 2:34.99
3 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 2:36.15
4 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 2:39.83
5 Lucie LetováLucie Letová 06 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 10 2:40.86
6 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 2:42.78
7 Anna SmetanováAnna Smetanová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 2:50.85
8 Kateřina ČernohorskáKateřina Černohorská 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 2:52.59
9 Martina JeníkováMartina Jeníková 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 9 2:54.49
10 Eliška DiedrichováEliška Diedrichová 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 2:54.81
11 Lucie LodrováLucie Lodrová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 11 3:00.02
12 Barbora BadinováBarbora Badinová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 3:02.24
13 Aneta TesařováAneta Tesařová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 13 3:24.61
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (ne, 5.5.2019 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11 2:39.03
2 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 2:42.33
3 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 10 2:49.20
4 Natálie KondrátováNatálie Kondrátová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 2:50.29
5 Alžběta KovaříkováAlžběta Kovaříková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 2:51.92
6 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 2:52.00
7 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 2:53.72
8 Natálie ZvoníkováNatálie Zvoníková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12 3:00.80
9 Romana ŠandováRomana Šandová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 9 3:03.87
10 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 3:05.36
Valerie NovákováValerie Nováková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 DNS
Magda KalašováMagda Kalašová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 DNS
Celkem 12 závodníků
Běh 03 (ne, 5.5.2019 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie NejedláLucie Nejedlá 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 2:44.06
2 Karolína BaxováKarolína Baxová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:47.36
3 Anna SlavíkováAnna Slavíková 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 9 2:52.23
4 Zuzana HavlínováZuzana Havlínová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 2:54.59
5 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 2:56.00
6 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 2:57.04
7 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 2:57.32
8 Eliška DragounováEliška Dragounová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 2:58.66
9 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 2:58.78
10 Kristýna ŠediváKristýna Šedivá 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10 3:00.36
11 Hana VotavováHana Votavová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 12 3:20.75
Nicole ŠmerdováNicole Šmerdová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 11 DNF
Celkem 12 závodníků

1500 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 5.5.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:19.78
2 Radek HavlíčekRadek Havlíček 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5:22.05
3 Michal ŠvarcMichal Švarc 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5:25.96
4 Adam KondrátAdam Kondrát 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:26.52
5 Šimon LuhanŠimon Luhan 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5:30.75
6 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5:32.78
7 Václav PetržálekVáclav Petržálek 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:36.66
8 Štěpán KlírŠtěpán Klír 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5:36.85
9 Jakub FantaJakub Fanta 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6:02.31
10 David SajfrtDavid Sajfrt 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6:04.52
Celkem 10 závodníků

1500 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 5.5.2019 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora JedličkováBarbora Jedličková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5:34.58
2 Julie KotrbováJulie Kotrbová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5:48.68
3 Žaneta VařekováŽaneta Vařeková 06 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 5:57.26
4 Eliška TesařováEliška Tesařová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6:02.25
5 Barbora KuklíkováBarbora Kuklíková 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6:08.38
6 Veronika HovorkováVeronika Hovorková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6:09.19
7 Kristýna KindováKristýna Kindová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6:16.44
8 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6:37.97
Viktorie ŽáčkováViktorie Žáčková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. DNS
Celkem 9 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 5.5.2019 - 10:00) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 09.57
2 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 09.58
3 Filip PalásekFilip Palásek 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 09.96
4 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 11.17
5 Lukáš RosenkranzLukáš Rosenkranz 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 12.90
6 Daniel SoukupDaniel Soukup 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 15.37
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 5.5.2019 - 10:00) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 10.71
2 David VýbornýDavid Výborný 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 11.23
3 Jakub BudínJakub Budín 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 11.97
4 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 12.76
5 Ondřej ŠvejdaOndřej Švejda 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 13.07
6 Ondřej PrincOndřej Princ 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 14.23
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 5.5.2019 - 10:00) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 10.06
2 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 10.14
3 Ondřej ŠmídOndřej Šmíd 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 10.69
4 Matěj LipertMatěj Lipert 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 12.18
5 Štěpán KlírŠtěpán Klír 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 12.99
6 Matěj RosmarinMatěj Rosmarin 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 13.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 5.5.2019 - 10:00) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vítek LoužeckýVítek Loužecký 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 10.87
2 Radim AulickýRadim Aulický 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 11.90
3 Jakub HoráčekJakub Horáček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 11.93
4 Patrik SukPatrik Suk 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 12.72
5 Jan BartoníčekJan Bartoníček 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 12.75
6 Filip CísařFilip Císař 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 12.85
Celkem 6 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 5.5.2019 - 10:20) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 09.84
2 Elen PlíškováElen Plíšková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 09.85
3 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 10.53
4 Veronika ČermákováVeronika Čermáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 10.59
5 Pavla FiškováPavla Fišková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 11.08
6 Kristýna PeterkováKristýna Peterková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 11.41
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 5.5.2019 - 10:20) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikol ŠpinkováNikol Špinková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 10.68
2 Alžběta NovotnáAlžběta Novotná 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 10.74
3 Ela VostráEla Vostrá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 10.81
4 Klára PokornáKlára Pokorná 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 10.87
5 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 10.87
6 Rozálie LebduškováRozálie Lebdušková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 12.08
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 5.5.2019 - 10:20) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 10.93
2 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 7 11.82
3 Kateřina ČernohorskáKateřina Černohorská 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 11.95
4 Anna SmetanováAnna Smetanová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 11.99
5 Magdalena NedvědováMagdalena Nedvědová 06 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 12.47
6 Anna SvátkováAnna Svátková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 12.81
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 5.5.2019 - 10:20) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 11.27
2 Rozálie PačesováRozálie Pačesová 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 11.76
3 Lucie PastyříkováLucie Pastyříková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 12.00
4 Nikoleta LarNikoleta Lar 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 12.33
5 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 12.36
6 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 13.29
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 5.5.2019 - 10:20) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina VydrováKateřina Vydrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.99
2 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 10.00
3 Lenka BerkováLenka Berková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 12.23
4 Barbora KuklíkováBarbora Kuklíková 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 13.11
5 Jana MajtaníkováJana Majtaníková 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 13.89
6 Lenka ČernáLenka Černá 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 14.59
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 5.5.2019 - 10:20) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 10.07
2 Lucie RůžkováLucie Růžková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 12.57
3 Kristýna VopařilováKristýna Vopařilová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 13.32
4 Martina JeníkováMartina Jeníková 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 13.40
5 Beáta ŠestákováBeáta Šestáková 06 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 14.22
6 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 15.50
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (ne, 5.5.2019 - 10:20) official Vítr: +4.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza HojsákováTereza Hojsáková 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 12.04
2 Nela ČálkováNela Čálková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 12.06
3 Kateřina KubováKateřina Kubová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 12.62
4 Lucie Ela PrchalováLucie Ela Prchalová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 14.03
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 5.5.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Křída, Středa, Udovenko, Vališ Křída, Středa, Udovenko, Vališ SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 34.27
2 Huml, Šimurda, Babuka, Pergl Huml, Šimurda, Babuka, Pergl Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 36.00
3 Horník, Krůta, Burghelea, Císař Horník, Krůta, Burghelea, Císař TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 37.53
4 Drmla, Havelka, Červený, Janík Drmla, Havelka, Červený, Janík SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 37.82
5 Tretiník, Zrzavý, Kubánek, Hacker Tretiník, Zrzavý, Kubánek, Hacker Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 38.56
6 Hadač, Princ, Urban, Pospíšil Hadač, Princ, Urban, Pospíšil Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 39.82
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 5.5.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Musil, Starý, Marák, Šmíd Musil, Starý, Marák, Šmíd SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 34.65
2 Kulhánek, Štěpánek, Lipert, Černý Kulhánek, Štěpánek, Lipert, Černý A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 35.33
3 Bacílek, Donynets, Nežerný, Soukup Bacílek, Donynets, Nežerný, Soukup A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 35.40
4 Budil, Kohout, Loužecký, Kárník Budil, Kohout, Loužecký, Kárník TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 36.62
Sadil, Korbel, Slavík, Přibyl Sadil, Korbel, Slavík, Přibyl Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 5.5.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Strnad, Komrska, Klicpera, Janků Strnad, Komrska, Klicpera, Janků TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 34.87
2 Pernica, Vejrosta, Apltauer, Kohout Pernica, Vejrosta, Apltauer, Kohout AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 35.17
3 Maťha, Popr, Krejčí, Jobák Maťha, Popr, Krejčí, Jobák SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 35.42
4 Cardoso, Velíšek, Herbs, Šátek Cardoso, Velíšek, Herbs, Šátek A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 35.85
5 Vonšovský, Solom, Petržálek, Kondrát Vonšovský, Solom, Petržálek, Kondrát TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 37.62
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 5.5.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Káňová, Macáková, Hassmannová, Preti Káňová, Macáková, Hassmannová, Preti A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 33.15
2 Machová, Kocourková, Nyžnyková, Kučerová Machová, Kocourková, Nyžnyková, Kučerová TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 34.86
3 Diedrichová, Menclová, Švarcová, Schönová Diedrichová, Menclová, Švarcová, Schönová Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 34.93
4 Lebdušková, Baxová, Novotná, Čermáková Lebdušková, Baxová, Novotná, Čermáková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 35.38
5 Bláhová, Průšová, Kubová, Dragounová Bláhová, Průšová, Kubová, Dragounová SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 36.22
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 5.5.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Havlíčková, Lar, Dupalová, Nevrlá Havlíčková, Lar, Dupalová, Nevrlá AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 33.17
2 Cibulková, Pazderová, Pajerová, Nováková Cibulková, Pazderová, Pajerová, Nováková SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 33.95
3 Bramborová, Lednická, Valachová, Blaschkeová Bramborová, Lednická, Valachová, Blaschkeová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 34.50
4 Kolmanová, Adámková, Čálková, Kotrbová Kolmanová, Adámková, Čálková, Kotrbová SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 34.88
5 Šedivá, Štuksová, Konečná, Nedvědová Šedivá, Štuksová, Konečná, Nedvědová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 37.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 5.5.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bauerová, Maršonová, Hojsáková, Vydrová Bauerová, Maršonová, Hojsáková, Vydrová SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 34.92
2 Klejnová, Kohoutová, Staňková, Česká Klejnová, Kohoutová, Staňková, Česká TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 36.33
3 Maliňáková, Vaňková, Sedláčková, Dalešická Maliňáková, Vaňková, Sedláčková, Dalešická AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 36.95
4 Hovorková, Marková, Šteflová, Chaloupecká Hovorková, Marková, Šteflová, Chaloupecká A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 37.20
5 Bergmanová, Nováková, Čepeláková, Blechová Bergmanová, Nováková, Čepeláková, Blechová TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 37.97
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 5.5.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sahulková, Tondlová, Pokorná, Kondrátová Sahulková, Tondlová, Pokorná, Kondrátová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 34.74
2 Pokorná, Němcová, Fučíková, Dohnalová Pokorná, Němcová, Fučíková, Dohnalová SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 34.75
3 Dundychová, Němcová, Ottlová, Eichlerová Dundychová, Němcová, Ottlová, Eichlerová Atletika BenešovAtletika Benešov 4 35.29
4 Miková, Franková, Petrová, Špringrová Miková, Franková, Petrová, Špringrová SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 35.98
5 Fišková, Poláčková, Majtaníková, Havlíčková Fišková, Poláčková, Majtaníková, Havlíčková Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 38.06
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 5.5.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nejedlá, Pokorná, Welková, Bošková Nejedlá, Pokorná, Welková, Bošková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 37.30
2 Dražanová, Jeníková, Vojířová, Šamšulová Dražanová, Jeníková, Vojířová, Šamšulová SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 37.50
3 Jakabová, Studenovská, Bártová, Šmerdová Jakabová, Studenovská, Bártová, Šmerdová Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 37.93
Chawner, Čuříková, Kašková, Slavíková Chawner, Čuříková, Kašková, Slavíková Atletika BenešovAtletika Benešov 3 DNS
Levčuk, Zídková, Tulachová, Dušková Levčuk, Zídková, Tulachová, Dušková TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 DNF
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 5.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.151.201.251.301.351.381.411.441.471.501.531.561.59
1 Ondřej ŠmídOndřej Šmíd
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 16 1.53 --ooo-xoooooxxx
2 Stanislav KřídaStanislav Křída
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 4 1.44 ooxooxooxooxxx
3 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 14 1.44 ooooooxxoxxoxxx
4 Daniel KulhánekDaniel Kulhánek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 15 1.41 oooooooxxx
5 Šimon SlavíkŠimon Slavík
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 5 1.41 oxoxooxoxxoxoxxx
6 Jakub StrnadJakub Strnad
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 9 1.38 ooooxooxxx
7= Jan Tobias JankůJan Tobias Janků
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 12 1.25 -ooxxx
7= Andrej TretiníkAndrej Tretiník
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
06 11 1.25 oooxxx
9 Patrik SukPatrik Suk
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 6 1.25 ooxoxxx
10 Jiří KrejčíJiří Krejčí
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 3 1.20 ooxxx
11 Jakub HoráčekJakub Horáček
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 1 1.20 xooxxx
12 Michal HadačMichal Hadač
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 10 1.15 xoxxx
13= Denis HackerDenis Hacker
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
07 8 0.00 xxx
13= Lukáš ZárubaLukáš Záruba
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 7 0.00 xxx
Lukáš RosenkranzLukáš Rosenkranz
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 13 DNS
David KobylarzDavid Kobylarz
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 2 DNS
Celkem 16 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 5.5.2019 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.101.151.201.251.301.331.361.391.421.451.481.511.551.581.601.63
1 Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 30 1.60 ----oo-oo---ooxxoxxx
2 Veronika HavlíčkováVeronika Havlíčková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 4 1.39 --ooxooooxxx
3 Veronika ČermákováVeronika Čermáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 26 1.39 oooooxxoxooxxx
4 Lenka BerkováLenka Berková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 23 1.39 ooooooxxoxoxxx
5 Monika AdámkováMonika Adámková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 1 1.39 oooooxxooxxoxxx
6 Kateřina VydrováKateřina Vydrová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 11 1.36 -oooxooxoxxx
7 Valentýna OlivováValentýna Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 27 1.33 --ooooxxx
8 Kateřina KučerováKateřina Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 20 1.33 -oxooxooxxx
9 Alžběta NovotnáAlžběta Novotná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 29 1.33 oooooxoxxx
10 Barbora DolanováBarbora Dolanová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 3 1.30 -oxoooxxx
11 Nikola BlechováNikola Blechová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 2 1.30 ooooxoxxx
12= Kristýna PeterkováKristýna Peterková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 24 1.30 oooxoxoxxx
12= Beáta ŠestákováBeáta Šestáková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
06 28 1.30 oooxoxoxxx
14 Tereza HojsákováTereza Hojsáková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 5 1.30 oooxxoxxoxxx
15 Rozálie PačesováRozálie Pačesová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 9 1.25 -oooxxx
16= Klára PoláčkováKlára Poláčková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
06 17 1.25 ooxoxoxxx
16= Kristýna KrososkováKristýna Krososková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
07 22 1.25 ooxoxoxxx
18 Nikoleta LarNikoleta Lar
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 7 1.25 oooxxoxxx
19= Viktorie ŽáčkováViktorie Žáčková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 13 1.20 oooxxx
19= Eliška JunáškováEliška Junášková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 16 1.20 oooxx
21= Barbora JedličkováBarbora Jedličková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 6 1.20 oxxooxxx
21= Veronika ZadákováVeronika Zadáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 12 1.20 oxxooxxx
23 Michaela JakabováMichaela Jakabová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
07 19 1.20 ooxoxxx
24 Zuzana StudenovskáZuzana Studenovská
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
06 21 1.15 ooxxx
25= Eliška BártováEliška Bártová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
07 15 1.15 oxoxxx
25= Anna NěmcováAnna Němcová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 8 1.15 oxoxxx
27= Anna SlavíkováAnna Slavíková
Atletika BenešovAtletika Benešov
06 18 1.10 oxxx
27= Amélie VolfováAmélie Volfová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 10 1.10 oxxx
29 Agáta MarkováAgáta Marková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 14 0.00 xxx
Žaneta VařekováŽaneta Vařeková
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
06 25 DNS
Celkem 30 závodníků

skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 5.5.2019 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin BuchtaMartin Buchta
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 42 4.99 -0.8 m/s x4.99  -0.84.964.99x4.694.25
2 Vojtěch SadilVojtěch Sadil
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 43 4.88 -1.2 m/s 4.744.66x4.744.88  -1.2x4.57
3 Petr JordánPetr Jordán
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 7 4.68 -0.5 m/s x3.764.68  -0.54.684.424.37x
4 Václav ApltauerVáclav Apltauer
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
07 41 4.31 -1.1 m/s 4.274.234.31  -1.14.314.124.104.12
5 Daniel KulhánekDaniel Kulhánek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 40 4.31 -1.1 m/s 4.222.74x4.224.244.31  -1.13.67
6 Adam SomsedíkAdam Somsedík
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 38 4.28 -1.0 m/s 3.944.094.28  -1.04.284.083.654.05
7 Vítek LoužeckýVítek Loužecký
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 10 4.23 -1.1 m/s 4.153.834.23  -1.14.234.043.923.87
8 Jakub StrnadJakub Strnad
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 37 4.19 -1.1 m/s 4.19  -1.14.14x4.19x4.034.08
9 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 39 4.16 -1.3 m/s 4.16  -1.33.634.014.160.00.00.0
10 Jiří GyarfašJiří Gyarfaš
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 5 4.13 -1.2 m/s 4.074.13  -1.2x4.130.00.00.0
11 Richard StředaRichard Středa
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 16 4.13 -1.0 m/s 4.13  -1.04.034.044.130.00.00.0
12 Tadeáš SkalníkTadeáš Skalník
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 14 3.98 -1.3 m/s 3.98  -1.33.32x3.980.00.00.0
13 Tomáš MachTomáš Mach
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
06 36 3.94 -1.2 m/s 3.773.833.94  -1.23.940.00.00.0
14 Ondřej PernetOndřej Pernet
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
07 35 3.83 -1.2 m/s 3.663.553.83  -1.23.830.00.00.0
15 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 29 3.81 -1.3 m/s 3.81  -1.3x3.793.810.00.00.0
16 Jonáš JaníkJonáš Janík
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
07 28 3.73 -1.3 m/s 3.553.73  -1.3x3.730.00.00.0
17 Vojtěch PerglVojtěch Pergl
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
08 34 3.72 -1.3 m/s 3.553.683.72  -1.33.720.00.00.0
18 Ondřej UrbanOndřej Urban
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 19 3.72 -1.3 m/s 3.453.583.72  -1.33.720.00.00.0
19 Michal BalounMichal Baloun
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 1 3.71 -1.4 m/s 3.593.503.71  -1.43.710.00.00.0
20 Petr MaťhaPetr Maťha
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 11 3.68 -1.7 m/s xx3.68  -1.73.680.00.00.0
21 Jakub HoráčekJakub Horáček
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 6 3.67 -1.4 m/s 3.433.67  -1.43.563.670.00.00.0
22 František ChytilFrantišek Chytil
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 30 3.65 -1.4 m/s 3.633.593.65  -1.43.650.00.00.0
23 Michael UdovenkoMichael Udovenko
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 18 3.63 -1.4 m/s 3.63  -1.43.393.493.630.00.00.0
24 Michal KrůtaMichal Krůta
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 9 3.60 -1.3 m/s x3.60  -1.33.343.600.00.00.0
25 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 26 3.57 -1.5 m/s 3.543.57  -1.5x3.570.00.00.0
26 Lukáš ZárubaLukáš Záruba
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 20 3.50 -1.3 m/s x3.50  -1.3x3.500.00.00.0
27 Oto ŠubrOto Šubr
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 17 3.49 -1.7 m/s 3.193.333.49  -1.73.490.00.00.0
28 Jakub SolomJakub Solom
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 25 3.48 -1.5 m/s x3.48  -1.52.873.480.00.00.0
29 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 22 3.47 -1.6 m/s 3.47  -1.63.393.363.470.00.00.0
30 Šimon StarýŠimon Starý
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 15 3.45 -1.5 m/s 3.423.45  -1.53.333.450.00.00.0
31 Vojtěch BenešVojtěch Beneš
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 2 3.42 -1.4 m/s x3.263.42  -1.43.420.00.00.0
32 Pavel BudilPavel Budil
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
08 3 3.38 -1.6 m/s 3.38  -1.62.873.343.380.00.00.0
33 Daniel BurgheleaDaniel Burghelea
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 4 3.38 -1.5 m/s 3.38  -1.5x3.323.380.00.00.0
34 Adam VlčekAdam Vlček
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 21 3.37 -1.4 m/s 3.343.37  -1.43.163.370.00.00.0
35 Adam KomrskaAdam Komrska
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 31 3.36 -1.4 m/s x3.36  -1.4x3.360.00.00.0
36 Jan HertlJan Hertl
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 23 3.31 -1.6 m/s xx3.31  -1.63.310.00.00.0
37 Šimon ČervenýŠimon Červený
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
07 24 3.30 -1.5 m/s 3.143.253.30  -1.53.300.00.00.0
38 Matyáš KohoutMatyáš Kohout
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
08 8 3.12 -1.6 m/s 3.12  -1.6x2.993.120.00.00.0
39 Jakub LenochJakub Lenoch
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 27 3.08 -1.6 m/s 3.08  -1.63.033.063.080.00.00.0
40 Ondřej PrincOndřej Princ
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 13 2.60 -1.4 m/s 2.60  -1.42.512.502.600.00.00.0
Marek NajmanMarek Najman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 32 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Tomáš DoškářTomáš Doškář
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 33 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Michal PekárekMichal Pekárek
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
07 12 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 43 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Jedna skupina)

Jedna skupina A (ne, 5.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristýna VopařilováKristýna Vopařilová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 23 4.04 -1.1 m/s 3.684.04  -1.13.704.040.00.00.0
2 Lucie BláhováLucie Bláhová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
06 2 4.02 -1.2 m/s x4.02  -1.2x4.020.00.00.0
3 Adéla ŽemličkováAdéla Žemličková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 25 3.91 -1.2 m/s 3.91  -1.23.743.623.910.00.00.0
4 Nikola KocourkováNikola Kocourková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 10 3.85 -1.4 m/s 3.85  -1.43.783.713.850.00.00.0
5 Nela FučíkováNela Fučíková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 7 3.78 -1.1 m/s 2.943.78  -1.13.643.780.00.00.0
6 Kristýna ŠediváKristýna Šedivá
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 21 3.74 -1.2 m/s 3.74  -1.23.633.483.740.00.00.0
7 Anna DvořákováAnna Dvořáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 6 3.74 -1.2 m/s 3.74  -1.2x3.043.740.00.00.0
8 Beáta ŠestákováBeáta Šestáková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
06 30 3.71 -1.6 m/s 3.523.71  -1.63.553.710.00.00.0
9 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 5 3.62 -1.2 m/s 3.62  -1.23.363.203.620.00.00.0
10 Šárka SedláčkováŠárka Sedláčková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
06 20 3.61 -1.3 m/s 3.563.61  -1.32.903.610.00.00.0
11 Magdalena NedvědováMagdalena Nedvědová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
06 31 3.61 -1.5 m/s x3.61  -1.52.713.610.00.00.0
12 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
07 22 3.58 -1.4 m/s 3.313.493.58  -1.43.580.00.00.0
13 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 8 3.55 -1.5 m/s x3.55  -1.53.363.550.00.00.0
14 Veronika PokornáVeronika Pokorná
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 19 3.52 -1.6 m/s 3.52  -1.6x3.193.520.00.00.0
15 Diana LevčukDiana Levčuk
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 14 3.51 -1.6 m/s 3.463.353.51  -1.63.510.00.00.0
16 Adéla VágnerováAdéla Vágnerová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
08 33 3.49 -1.6 m/s 3.453.49  -1.6x3.490.00.00.0
17 Kristýna KrososkováKristýna Krososková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
07 13 3.49 -1.8 m/s 3.323.363.49  -1.83.490.00.00.0
18 Lucie KottováLucie Kottová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 11 3.42 -1.4 m/s 3.203.42  -1.42.883.420.00.00.0
19 Šárka MokráŠárka Mokrá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 17 3.38 -1.6 m/s 3.38  -1.63.103.133.380.00.00.0
20 Jana NěmcováJana Němcová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 18 3.36 -1.2 m/s 3.36  -1.23.262.893.360.00.00.0
21 Natálie DočkalováNatálie Dočkalová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 4 3.22 -1.1 m/s x3.22  -1.1x3.220.00.00.0
22 Nikola BlechováNikola Blechová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 3 3.21 -1.3 m/s 3.053.21  -1.33.093.210.00.00.0
23 Anežka HolakovskáAnežka Holakovská
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
07 29 3.19 -1.5 m/s 3.19  -1.52.843.173.190.00.00.0
24 Františka AulickáFrantiška Aulická
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
07 27 3.13 -1.6 m/s 3.13  -1.63.123.033.130.00.00.0
25 Eliška BergmanováEliška Bergmanová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 1 3.12 -1.3 m/s 3.12  -1.32.78x3.120.00.00.0
26 Adéla MatouškováAdéla Matoušková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
08 16 3.04 3.00  -1.5x3.043.040.00.00.0
27 Natálie MarešováNatálie Marešová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 15 3.01 -1.9 m/s 3.01  -1.9x-3.010.00.00.0
28 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
07 9 2.98 -1.6 m/s 2.98  -1.62.912.532.980.00.00.0
29 Vanesa ŽežulkováVanesa Žežulková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 26 2.96 -1.6 m/s 2.96  -1.62.852.952.960.00.00.0
30 Agáta KratochvílováAgáta Kratochvílová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 12 2.89 -1.7 m/s 2.822.882.89  -1.72.890.00.00.0
31 Ema WelkováEma Welková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 24 2.86 -1.7 m/s 2.86  -1.7xx2.860.00.00.0
32 Denisa LukešováDenisa Lukešová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 28 2.71 -1.7 m/s 2.71  -1.7xx2.710.00.00.0
33 Jana MajtaníkováJana Majtaníková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 32 2.48 -1.9 m/s x2.48  -1.92.442.480.00.00.0
Celkem 33 závodníků
Jedna skupina B (ne, 5.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 4.90 -0.9 m/s 4.48x4.58  -1.34.584.724.90  -0.94.72
2 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 4.53 -0.9 m/s 4.31  -1.24.274.124.314.53  -0.9x4.43
3 Kristýna BradováKristýna Bradová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 4.41 -1.0 m/s 3.444.41  -1.04.234.41x4.344.25
4 Amálie SchederováAmálie Schederová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 4.40 -1.0 m/s 4.40  -1.04.284.054.40--4.02
5 Agáta PrůšováAgáta Průšová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
06 4.37 -0.9 m/s 4.29  -1.14.164.234.29x4.094.37  -0.9
6 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 4.22 -1.0 m/s 3.653.944.09  -1.14.094.174.22  -1.0x
7 Adéla SahulkováAdéla Sahulková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 4.20 -1.2 m/s 4.20  -1.24.094.004.204.023.974.04
8 Ema PajerováEma Pajerová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 4.19 -1.0 m/s 4.19  -1.02.993.694.194.074.03x
9 Nicole VilímováNicole Vilímová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 3.98 -1.2 m/s 3.87x3.98  -1.23.980.00.00.0
10 Sophie PischnothováSophie Pischnothová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 3.96 -1.0 m/s 3.673.96  -1.03.903.960.00.00.0
11 Kateřina ČernohorskáKateřina Černohorská
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 3.95 -1.3 m/s 3.703.673.95  -1.33.950.00.00.0
12 Klára PokornáKlára Pokorná
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 3.93 -1.0 m/s 3.533.93  -1.03.763.930.00.00.0
13 Klára TulachováKlára Tulachová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 3.92 -1.4 m/s 3.903.92  -1.43.673.920.00.00.0
14 Natálie MatesováNatálie Matesová
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
06 3.88 -1.3 m/s 3.88  -1.33.75x3.880.00.00.0
15 Sára CibulkováSára Cibulková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 3.87 -1.7 m/s 3.823.87  -1.7x3.870.00.00.0
16 Eliška DundychováEliška Dundychová
Atletika BenešovAtletika Benešov
06 3.84 -1.5 m/s x3.763.84  -1.53.840.00.00.0
17 Eliška DubskáEliška Dubská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 3.81 -1.5 m/s 3.723.81  -1.5x3.810.00.00.0
18 Anna DražanováAnna Dražanová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
07 3.79 -1.6 m/s 3.773.753.79  -1.63.790.00.00.0
19 Monika AdámkováMonika Adámková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 3.79 -1.4 m/s 3.773.693.79  -1.43.790.00.00.0
20 Tereza MachováTereza Machová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 3.79 -1.4 m/s 3.79  -1.43.703.733.790.00.00.0
21 Michaela PazderováMichaela Pazderová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 3.76 -1.2 m/s 3.76  -1.23.713.213.760.00.00.0
22 Anna NěmcováAnna Němcová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 3.76 -1.4 m/s 3.263.643.76  -1.43.760.00.00.0
23 Marie KozlováMarie Kozlová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
06 3.73 -1.3 m/s 2.803.503.73  -1.33.730.00.00.0
24 Valentýna OlivováValentýna Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 3.73 -1.4 m/s 3.463.73  -1.4-3.730.00.00.0
25 Eliška HumlováEliška Humlová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
08 3.72 -1.2 m/s 3.203.463.72  -1.23.720.00.00.0
26 Kateřina MacákováKateřina Macáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 3.71 -1.5 m/s 2.983.553.71  -1.53.710.00.00.0
27 Ema KřížkováEma Křížková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 3.68 -1.6 m/s 3.523.68  -1.6x3.680.00.00.0
28 Ilona NovákováIlona Nováková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 3.60 -1.3 m/s 3.60  -1.33.353.553.600.00.00.0
29 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 3.56 -1.5 m/s 3.56  -1.5x3.483.560.00.00.0
30 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 3.53 -1.5 m/s 3.143.53  -1.53.053.530.00.00.0
31 Lenka KolmanováLenka Kolmanová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 3.51 -1.2 m/s 3.51  -1.23.433.433.510.00.00.0
32 Natálie BernardováNatálie Bernardová
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
07 3.37 -1.6 m/s 3.37  -1.63.073.253.370.00.00.0
33 Magdaléna HamplováMagdaléna Hamplová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
06 3.16 -1.7 m/s 3.16  -1.7--3.160.00.00.0
34 Tereza PetříkováTereza Petříková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
07 3.01 -1.6 m/s 3.01  -1.6x2.983.010.00.00.0
35 Kateřina TondlováKateřina Tondlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 2.52 -1.6 m/s 2.52  -1.62.28x2.520.00.00.0
Celkem 35 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 5.5.2019 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Viktorie MachováViktorie Machová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
08 20 11.62 10.45x11.3711.3711.0810.9011.62
2 Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 8 11.51 11.1111.51-11.5111.0010.9410.90
3 Ela VostráEla Vostrá
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 15 11.35 10.8511.0110.7411.0110.2510.6211.35
4 Karolína KuncováKarolína Kuncová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 19 10.87 10.7709.5109.7510.7709.4610.8710.01
5 Eliška BurdováEliška Burdová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 3 09.30 09.3008.6608.3209.3008.5008.1108.74
6 Dominika BauerováDominika Bauerová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 1 09.09 08.7208.3208.0608.7209.0908.4809.09
7 Lenka KolmanováLenka Kolmanová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 6 08.95 08.5608.51x08.5608.8808.6808.95
8 Julie KarbulkováJulie Karbulková
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
07 18 08.39 x08.2208.0808.2207.8507.0808.39
9 Michaela PazderováMichaela Pazderová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 10 06.84 06.4206.8406.2006.840.00.00.0
10 Anna DražanováAnna Dražanová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
07 5 06.67 06.6606.6706.1006.670.00.00.0
11 Michaela PospíšilováMichaela Pospíšilová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 12 06.37 06.37x05.9006.370.00.00.0
12 Natálie DočkalováNatálie Dočkalová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 4 06.36 06.2206.3605.3706.360.00.00.0
13 Lucie RambouskováLucie Rambousková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 17 06.32 06.3205.6206.0806.320.00.00.0
14 Zděnka NetolickáZděnka Netolická
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 9 06.25 06.0606.2406.2506.250.00.00.0
15 Klára StudnickáKlára Studnická
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 14 06.20 05.1906.2005.6906.200.00.00.0
16 Tereza KrajánkováTereza Krajánková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 7 06.02 06.0205.2105.1206.020.00.00.0
17 Tereza SátrováTereza Sátrová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 13 05.87 05.1505.2105.8705.870.00.00.0
18 Denisa LukešováDenisa Lukešová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 16 05.82 05.8205.6005.6305.820.00.00.0
19 Eliška BergmanováEliška Bergmanová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 2 05.71 x05.7105.4105.710.00.00.0
20 Anna PíšováAnna Píšová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 11 05.03 05.0304.90x05.030.00.00.0
Celkem 20 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 5.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal BabukaMichal Babuka
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 1 08.85 07.9007.5007.8107.9008.4507.9108.85
2 Šimon ČernýŠimon Černý
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 18 08.75 07.9008.7508.4108.7508.4208.0208.54
3 Ondřej ŠátekOndřej Šátek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 17 08.52 07.9607.9008.0208.0208.1208.5208.44
4 Lukáš VejvarLukáš Vejvar
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 12 08.51 07.8007.8408.0508.0507.8608.5108.45
5 Ondřej VališOndřej Vališ
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 10 08.31 07.9808.3107.4608.3107.8007.6008.06
6 Štěpán KárníkŠtěpán Kárník
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 5 08.14 08.1407.8507.6208.1407.39x06.32
7 Šimon StarýŠimon Starý
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 9 08.09 07.8407.5907.3907.8407.7608.0907.88
8 František LaštovičkaFrantišek Laštovička
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 6 07.78 07.7506.7607.7807.7807.7407.1907.61
9 Adam HrubýAdam Hrubý
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 2 07.74 07.7407.6107.5907.740.00.00.0
10 Tomáš JobákTomáš Jobák
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 4 07.34 06.2506.9807.3407.340.00.00.0
11 Stanislav ProcházkaStanislav Procházka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 16 07.01 07.0106.58x07.010.00.00.0
12 Filip SlabýFilip Slabý
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 7 06.79 06.7906.7206.7006.790.00.00.0
13 Ondřej ČernýOndřej Černý
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
06 15 06.50 06.3606.2806.5006.500.00.00.0
14 Vít VašataVít Vašata
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 11 06.40 06.0106.40x06.400.00.00.0
15 Teodor DanišTeodor Daniš
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 14 06.37 05.6405.3506.3706.370.00.00.0
16 Šimon SojkaŠimon Sojka
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 8 05.74 05.2905.6205.7405.740.00.00.0
17 Jakub JanoušekJakub Janoušek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 3 05.48 x04.2505.4805.480.00.00.0
18 Jonáš JelínekJonáš Jelínek
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
07 13 05.02 04.65x05.0205.020.00.00.0
Celkem 18 závodníků

hod oštěpem 400g - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 5.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza KučerováTereza Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 16 27.22 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Karolína KuncováKarolína Kuncová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 14 25.13 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Tereza BoškováTereza Bošková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 3 23.81 0.00.00.00.00.00.00.0
4 Kateřina ZimováKateřina Zimová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 10 23.20 0.00.00.00.00.00.00.0
5 Lucie LetováLucie Letová
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
06 7 21.85 0.00.00.00.00.00.00.0
6 Natálie ZvoníkováNatálie Zvoníková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 17 21.29 0.00.00.00.00.00.00.0
7 Vanda NyžnykováVanda Nyžnyková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 8 21.22 0.00.00.00.00.00.00.0
8 Michaela PospíšilováMichaela Pospíšilová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 9 18.59 0.00.00.00.00.00.00.0
9 Klaudie ČernáKlaudie Černá
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 15 17.54 0.00.00.00.00.00.00.0
10 Zuzana StudenovskáZuzana Studenovská
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
06 11 17.40 0.00.00.00.00.00.00.0
11 Dominika BauerováDominika Bauerová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 2 14.84 0.00.00.00.00.00.00.0
12