Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje

Kutná Hora (5. 5. 2019)

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 5.5.2019 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 2:33.19
2 Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 2:36.32
3 Šimon ŠmídŠimon Šmíd 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 2:36.93
4 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 2:36.96
5 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 2:39.53
6 Matěj BacílekMatěj Bacílek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:44.65
7 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 2:48.97
8 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 9 2:51.01
9 Petr MalinaPetr Malina 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 12 2:51.83
10 Kryštof KocúrekKryštof Kocúrek 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 11 3:00.13
11 Miroslav MalinaMiroslav Malina 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 13 3:04.00
12 Radim AulickýRadim Aulický 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 10 3:14.11
Josef VonšovskýJosef Vonšovský 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 DNS
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (ne, 5.5.2019 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel MarákDaniel Marák 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 2:30.86
2 Jiří StrnadJiří Strnad 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 10 2:36.57
3 Oto ŠubrOto Šubr 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 11 2:49.90
4 Jan VeselýJan Veselý 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 12 2:51.89
5 Matyáš KuklaMatyáš Kukla 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 2:54.62
6 Daniel ZemekDaniel Zemek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13 2:56.83
7 Matyáš KohoutMatyáš Kohout 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 2:56.88
8 Šimon SojkaŠimon Sojka 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 9 2:58.86
9 Jáchym KubánekJáchym Kubánek 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 3:02.72
10 Kryštof PokornýKryštof Pokorný 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 3:02.99
11 Lukáš BendákLukáš Bendák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 3:10.82
David KobylarzDavid Kobylarz 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 DNS
Petr RoubíčekPetr Roubíček 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 8 DNS
Celkem 13 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel MarákDaniel Marák 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 2:30.86
2 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 2:33.19
3 Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 2:36.32
4 Jiří StrnadJiří Strnad 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 10 2:36.57
5 Šimon ŠmídŠimon Šmíd 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 2:36.93
6 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 2:36.96
7 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 2:39.53
8 Matěj BacílekMatěj Bacílek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:44.65
9 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 2:48.97
10 Oto ŠubrOto Šubr 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 11 2:49.90
11 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 9 2:51.01
12 Petr MalinaPetr Malina 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 12 2:51.83
13 Jan VeselýJan Veselý 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 12 2:51.89
14 Matyáš KuklaMatyáš Kukla 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 2:54.62
15 Daniel ZemekDaniel Zemek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13 2:56.83
16 Matyáš KohoutMatyáš Kohout 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 2:56.88
17 Šimon SojkaŠimon Sojka 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 9 2:58.86
18 Kryštof KocúrekKryštof Kocúrek 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 11 3:00.13
19 Jáchym KubánekJáchym Kubánek 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 3:02.72
20 Kryštof PokornýKryštof Pokorný 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 3:02.99
21 Miroslav MalinaMiroslav Malina 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 13 3:04.00
22 Lukáš BendákLukáš Bendák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 3:10.82
23 Radim AulickýRadim Aulický 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 10 3:14.11
Josef VonšovskýJosef Vonšovský 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 DNS
David KobylarzDavid Kobylarz 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 DNS
Petr RoubíčekPetr Roubíček 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 8 DNS

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 5.5.2019 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora MíkováBarbora Míková 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 12 2:28.94
2 Karolína KučerováKarolína Kučerová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 2:34.99
3 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 2:36.15
4 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 2:39.83
5 Lucie LetováLucie Letová 06 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 10 2:40.86
6 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 2:42.78
7 Anna SmetanováAnna Smetanová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 2:50.85
8 Kateřina ČernohorskáKateřina Černohorská 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 2:52.59
9 Martina JeníkováMartina Jeníková 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 9 2:54.49
10 Eliška DiedrichováEliška Diedrichová 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 2:54.81
11 Lucie LodrováLucie Lodrová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 11 3:00.02
12 Barbora BadinováBarbora Badinová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 3:02.24
13 Aneta TesařováAneta Tesařová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 13 3:24.61
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (ne, 5.5.2019 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11 2:39.03
2 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 2:42.33
3 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 10 2:49.20
4 Natálie KondrátováNatálie Kondrátová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 2:50.29
5 Alžběta KovaříkováAlžběta Kovaříková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 2:51.92
6 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 2:52.00
7 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 2:53.72
8 Natálie ZvoníkováNatálie Zvoníková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12 3:00.80
9 Romana ŠandováRomana Šandová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 9 3:03.87
10 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 3:05.36
Valerie NovákováValerie Nováková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 DNS
Magda KalašováMagda Kalašová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 DNS
Celkem 12 závodníků
Běh 03 (ne, 5.5.2019 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie NejedláLucie Nejedlá 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 2:44.06
2 Karolína BaxováKarolína Baxová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:47.36
3 Anna SlavíkováAnna Slavíková 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 9 2:52.23
4 Zuzana HavlínováZuzana Havlínová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 2:54.59
5 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 2:56.00
6 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 2:57.04
7 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 2:57.32
8 Eliška DragounováEliška Dragounová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 2:58.66
9 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 2:58.78
10 Kristýna ŠediváKristýna Šedivá 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10 3:00.36
11 Hana VotavováHana Votavová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 12 3:20.75
Nicole ŠmerdováNicole Šmerdová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 11 DNF
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora MíkováBarbora Míková 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 12 2:28.94
2 Karolína KučerováKarolína Kučerová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 2:34.99
3 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 2:36.15
4 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11 2:39.03
5 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 2:39.83
6 Lucie LetováLucie Letová 06 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 10 2:40.86
7 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 2:42.33
8 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 2:42.78
9 Lucie NejedláLucie Nejedlá 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 2:44.06
10 Karolína BaxováKarolína Baxová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:47.36
11 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 10 2:49.20
12 Natálie KondrátováNatálie Kondrátová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 2:50.29
13 Anna SmetanováAnna Smetanová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 2:50.85
14 Alžběta KovaříkováAlžběta Kovaříková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 2:51.92
15 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 2:52.00
16 Anna SlavíkováAnna Slavíková 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 9 2:52.23
17 Kateřina ČernohorskáKateřina Černohorská 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 2:52.59
18 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 2:53.72
19 Martina JeníkováMartina Jeníková 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 9 2:54.49
20 Zuzana HavlínováZuzana Havlínová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 2:54.59
21 Eliška DiedrichováEliška Diedrichová 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 2:54.81
22 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 2:56.00
23 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 2:57.04
24 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 2:57.32
25 Eliška DragounováEliška Dragounová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 2:58.66
26 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 2:58.78
27 Lucie LodrováLucie Lodrová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 11 3:00.02
28 Kristýna ŠediváKristýna Šedivá 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10 3:00.36
29 Natálie ZvoníkováNatálie Zvoníková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12 3:00.80
30 Barbora BadinováBarbora Badinová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 3:02.24
31 Romana ŠandováRomana Šandová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 9 3:03.87
32 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 3:05.36
33 Hana VotavováHana Votavová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 12 3:20.75
34 Aneta TesařováAneta Tesařová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 13 3:24.61
Valerie NovákováValerie Nováková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 DNS
Magda KalašováMagda Kalašová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 DNS
Nicole ŠmerdováNicole Šmerdová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 11 DNF