Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje

Kutná Hora (5. 5. 2019)

skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 5.5.2019 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin BuchtaMartin Buchta
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 42 4.99 -0.8 m/s x4.99  -0.84.964.99x4.694.25
2 Vojtěch SadilVojtěch Sadil
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 43 4.88 -1.2 m/s 4.744.66x4.744.88  -1.2x4.57
3 Petr JordánPetr Jordán
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 7 4.68 -0.5 m/s x3.764.68  -0.54.684.424.37x
4 Václav ApltauerVáclav Apltauer
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
07 41 4.31 -1.1 m/s 4.274.234.31  -1.14.314.124.104.12
5 Daniel KulhánekDaniel Kulhánek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 40 4.31 -1.1 m/s 4.222.74x4.224.244.31  -1.13.67
6 Adam SomsedíkAdam Somsedík
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 38 4.28 -1.0 m/s 3.944.094.28  -1.04.284.083.654.05
7 Vítek LoužeckýVítek Loužecký
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 10 4.23 -1.1 m/s 4.153.834.23  -1.14.234.043.923.87
8 Jakub StrnadJakub Strnad
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 37 4.19 -1.1 m/s 4.19  -1.14.14x4.19x4.034.08
9 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 39 4.16 -1.3 m/s 4.16  -1.33.634.014.160.00.00.0
10 Jiří GyarfašJiří Gyarfaš
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 5 4.13 -1.2 m/s 4.074.13  -1.2x4.130.00.00.0
11 Richard StředaRichard Středa
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 16 4.13 -1.0 m/s 4.13  -1.04.034.044.130.00.00.0
12 Tadeáš SkalníkTadeáš Skalník
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 14 3.98 -1.3 m/s 3.98  -1.33.32x3.980.00.00.0
13 Tomáš MachTomáš Mach
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
06 36 3.94 -1.2 m/s 3.773.833.94  -1.23.940.00.00.0
14 Ondřej PernetOndřej Pernet
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
07 35 3.83 -1.2 m/s 3.663.553.83  -1.23.830.00.00.0
15 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 29 3.81 -1.3 m/s 3.81  -1.3x3.793.810.00.00.0
16 Jonáš JaníkJonáš Janík
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
07 28 3.73 -1.3 m/s 3.553.73  -1.3x3.730.00.00.0
17 Vojtěch PerglVojtěch Pergl
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
08 34 3.72 -1.3 m/s 3.553.683.72  -1.33.720.00.00.0
18 Ondřej UrbanOndřej Urban
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 19 3.72 -1.3 m/s 3.453.583.72  -1.33.720.00.00.0
19 Michal BalounMichal Baloun
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 1 3.71 -1.4 m/s 3.593.503.71  -1.43.710.00.00.0
20 Petr MaťhaPetr Maťha
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 11 3.68 -1.7 m/s xx3.68  -1.73.680.00.00.0
21 Jakub HoráčekJakub Horáček
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 6 3.67 -1.4 m/s 3.433.67  -1.43.563.670.00.00.0
22 František ChytilFrantišek Chytil
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 30 3.65 -1.4 m/s 3.633.593.65  -1.43.650.00.00.0
23 Michael UdovenkoMichael Udovenko
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 18 3.63 -1.4 m/s 3.63  -1.43.393.493.630.00.00.0
24 Michal KrůtaMichal Krůta
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 9 3.60 -1.3 m/s x3.60  -1.33.343.600.00.00.0
25 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 26 3.57 -1.5 m/s 3.543.57  -1.5x3.570.00.00.0
26 Lukáš ZárubaLukáš Záruba
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 20 3.50 -1.3 m/s x3.50  -1.3x3.500.00.00.0
27 Oto ŠubrOto Šubr
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 17 3.49 -1.7 m/s 3.193.333.49  -1.73.490.00.00.0
28 Jakub SolomJakub Solom
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 25 3.48 -1.5 m/s x3.48  -1.52.873.480.00.00.0
29 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 22 3.47 -1.6 m/s 3.47  -1.63.393.363.470.00.00.0
30 Šimon StarýŠimon Starý
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 15 3.45 -1.5 m/s 3.423.45  -1.53.333.450.00.00.0
31 Vojtěch BenešVojtěch Beneš
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 2 3.42 -1.4 m/s x3.263.42  -1.43.420.00.00.0
32 Pavel BudilPavel Budil
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
08 3 3.38 -1.6 m/s 3.38  -1.62.873.343.380.00.00.0
33 Daniel BurgheleaDaniel Burghelea
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 4 3.38 -1.5 m/s 3.38  -1.5x3.323.380.00.00.0
34 Adam VlčekAdam Vlček
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 21 3.37 -1.4 m/s 3.343.37  -1.43.163.370.00.00.0
35 Adam KomrskaAdam Komrska
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 31 3.36 -1.4 m/s x3.36  -1.4x3.360.00.00.0
36 Jan HertlJan Hertl
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 23 3.31 -1.6 m/s xx3.31  -1.63.310.00.00.0
37 Šimon ČervenýŠimon Červený
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
07 24 3.30 -1.5 m/s 3.143.253.30  -1.53.300.00.00.0
38 Matyáš KohoutMatyáš Kohout
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
08 8 3.12 -1.6 m/s 3.12  -1.6x2.993.120.00.00.0
39 Jakub LenochJakub Lenoch
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 27 3.08 -1.6 m/s 3.08  -1.63.033.063.080.00.00.0
40 Ondřej PrincOndřej Princ
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 13 2.60 -1.4 m/s 2.60  -1.42.512.502.600.00.00.0
Marek NajmanMarek Najman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 32 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Tomáš DoškářTomáš Doškář
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 33 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Michal PekárekMichal Pekárek
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
07 12 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 43 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Jedna skupina)

Jedna skupina A (ne, 5.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristýna VopařilováKristýna Vopařilová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 23 4.04 -1.1 m/s 3.684.04  -1.13.704.040.00.00.0
2 Lucie BláhováLucie Bláhová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
06 2 4.02 -1.2 m/s x4.02  -1.2x4.020.00.00.0
3 Adéla ŽemličkováAdéla Žemličková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 25 3.91 -1.2 m/s 3.91  -1.23.743.623.910.00.00.0
4 Nikola KocourkováNikola Kocourková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 10 3.85 -1.4 m/s 3.85  -1.43.783.713.850.00.00.0
5 Nela FučíkováNela Fučíková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 7 3.78 -1.1 m/s 2.943.78  -1.13.643.780.00.00.0
6 Kristýna ŠediváKristýna Šedivá
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 21 3.74 -1.2 m/s 3.74  -1.23.633.483.740.00.00.0
7 Anna DvořákováAnna Dvořáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 6 3.74 -1.2 m/s 3.74  -1.2x3.043.740.00.00.0
8 Beáta ŠestákováBeáta Šestáková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
06 30 3.71 -1.6 m/s 3.523.71  -1.63.553.710.00.00.0
9 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 5 3.62 -1.2 m/s 3.62  -1.23.363.203.620.00.00.0
10 Šárka SedláčkováŠárka Sedláčková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
06 20 3.61 -1.3 m/s 3.563.61  -1.32.903.610.00.00.0
11 Magdalena NedvědováMagdalena Nedvědová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
06 31 3.61 -1.5 m/s x3.61  -1.52.713.610.00.00.0
12 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
07 22 3.58 -1.4 m/s 3.313.493.58  -1.43.580.00.00.0
13 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 8 3.55 -1.5 m/s x3.55  -1.53.363.550.00.00.0
14 Veronika PokornáVeronika Pokorná
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 19 3.52 -1.6 m/s 3.52  -1.6x3.193.520.00.00.0
15 Diana LevčukDiana Levčuk
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 14 3.51 -1.6 m/s 3.463.353.51  -1.63.510.00.00.0
16 Adéla VágnerováAdéla Vágnerová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
08 33 3.49 -1.6 m/s 3.453.49  -1.6x3.490.00.00.0
17 Kristýna KrososkováKristýna Krososková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
07 13 3.49 -1.8 m/s 3.323.363.49  -1.83.490.00.00.0
18 Lucie KottováLucie Kottová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 11 3.42 -1.4 m/s 3.203.42  -1.42.883.420.00.00.0
19 Šárka MokráŠárka Mokrá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 17 3.38 -1.6 m/s 3.38  -1.63.103.133.380.00.00.0
20 Jana NěmcováJana Němcová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 18 3.36 -1.2 m/s 3.36  -1.23.262.893.360.00.00.0
21 Natálie DočkalováNatálie Dočkalová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 4 3.22 -1.1 m/s x3.22  -1.1x3.220.00.00.0
22 Nikola BlechováNikola Blechová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 3 3.21 -1.3 m/s 3.053.21  -1.33.093.210.00.00.0
23 Anežka HolakovskáAnežka Holakovská
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
07 29 3.19 -1.5 m/s 3.19  -1.52.843.173.190.00.00.0
24 Františka AulickáFrantiška Aulická
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
07 27 3.13 -1.6 m/s 3.13  -1.63.123.033.130.00.00.0
25 Eliška BergmanováEliška Bergmanová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 1 3.12 -1.3 m/s 3.12  -1.32.78x3.120.00.00.0
26 Adéla MatouškováAdéla Matoušková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
08 16 3.04 3.00  -1.5x3.043.040.00.00.0
27 Natálie MarešováNatálie Marešová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 15 3.01 -1.9 m/s 3.01  -1.9x-3.010.00.00.0
28 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
07 9 2.98 -1.6 m/s 2.98  -1.62.912.532.980.00.00.0
29 Vanesa ŽežulkováVanesa Žežulková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 26 2.96 -1.6 m/s 2.96  -1.62.852.952.960.00.00.0
30 Agáta KratochvílováAgáta Kratochvílová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 12 2.89 -1.7 m/s 2.822.882.89  -1.72.890.00.00.0
31 Ema WelkováEma Welková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 24 2.86 -1.7 m/s 2.86  -1.7xx2.860.00.00.0
32 Denisa LukešováDenisa Lukešová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 28 2.71 -1.7 m/s 2.71  -1.7xx2.710.00.00.0
33 Jana MajtaníkováJana Majtaníková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 32 2.48 -1.9 m/s x2.48  -1.92.442.480.00.00.0
Celkem 33 závodníků
Jedna skupina B (ne, 5.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 4.90 -0.9 m/s 4.48x4.58  -1.34.584.724.90  -0.94.72
2 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 4.53 -0.9 m/s 4.31  -1.24.274.124.314.53  -0.9x4.43
3 Kristýna BradováKristýna Bradová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 4.41 -1.0 m/s 3.444.41  -1.04.234.41x4.344.25
4 Amálie SchederováAmálie Schederová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 4.40 -1.0 m/s 4.40  -1.04.284.054.40--4.02
5 Agáta PrůšováAgáta Průšová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
06 4.37 -0.9 m/s 4.29  -1.14.164.234.29x4.094.37  -0.9
6 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 4.22 -1.0 m/s 3.653.944.09  -1.14.094.174.22  -1.0x
7 Adéla SahulkováAdéla Sahulková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 4.20 -1.2 m/s 4.20  -1.24.094.004.204.023.974.04
8 Ema PajerováEma Pajerová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 4.19 -1.0 m/s 4.19  -1.02.993.694.194.074.03x
9 Nicole VilímováNicole Vilímová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 3.98 -1.2 m/s 3.87x3.98  -1.23.980.00.00.0
10 Sophie PischnothováSophie Pischnothová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 3.96 -1.0 m/s 3.673.96  -1.03.903.960.00.00.0
11 Kateřina ČernohorskáKateřina Černohorská
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 3.95 -1.3 m/s 3.703.673.95  -1.33.950.00.00.0
12 Klára PokornáKlára Pokorná
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 3.93 -1.0 m/s 3.533.93  -1.03.763.930.00.00.0
13 Klára TulachováKlára Tulachová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 3.92 -1.4 m/s 3.903.92  -1.43.673.920.00.00.0
14 Natálie MatesováNatálie Matesová
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
06 3.88 -1.3 m/s 3.88  -1.33.75x3.880.00.00.0
15 Sára CibulkováSára Cibulková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 3.87 -1.7 m/s 3.823.87  -1.7x3.870.00.00.0
16 Eliška DundychováEliška Dundychová
Atletika BenešovAtletika Benešov
06 3.84 -1.5 m/s x3.763.84  -1.53.840.00.00.0
17 Eliška DubskáEliška Dubská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 3.81 -1.5 m/s 3.723.81  -1.5x3.810.00.00.0
18 Anna DražanováAnna Dražanová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
07 3.79 -1.6 m/s 3.773.753.79  -1.63.790.00.00.0
19 Monika AdámkováMonika Adámková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 3.79 -1.4 m/s 3.773.693.79  -1.43.790.00.00.0
20 Tereza MachováTereza Machová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 3.79 -1.4 m/s 3.79  -1.43.703.733.790.00.00.0
21 Michaela PazderováMichaela Pazderová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 3.76 -1.2 m/s 3.76  -1.23.713.213.760.00.00.0
22 Anna NěmcováAnna Němcová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 3.76 -1.4 m/s 3.263.643.76  -1.43.760.00.00.0
23 Marie KozlováMarie Kozlová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
06 3.73 -1.3 m/s 2.803.503.73  -1.33.730.00.00.0
24 Valentýna OlivováValentýna Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 3.73 -1.4 m/s 3.463.73  -1.4-3.730.00.00.0
25 Eliška HumlováEliška Humlová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
08 3.72 -1.2 m/s 3.203.463.72  -1.23.720.00.00.0
26 Kateřina MacákováKateřina Macáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 3.71 -1.5 m/s 2.983.553.71  -1.53.710.00.00.0
27 Ema KřížkováEma Křížková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 3.68 -1.6 m/s 3.523.68  -1.6x3.680.00.00.0
28 Ilona NovákováIlona Nováková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 3.60 -1.3 m/s 3.60  -1.33.353.553.600.00.00.0
29 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 3.56 -1.5 m/s 3.56  -1.5x3.483.560.00.00.0
30 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 3.53 -1.5 m/s 3.143.53  -1.53.053.530.00.00.0
31 Lenka KolmanováLenka Kolmanová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 3.51 -1.2 m/s 3.51  -1.23.433.433.510.00.00.0
32 Natálie BernardováNatálie Bernardová
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
07 3.37 -1.6 m/s 3.37  -1.63.073.253.370.00.00.0
33 Magdaléna HamplováMagdaléna Hamplová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
06 3.16 -1.7 m/s 3.16  -1.7--3.160.00.00.0
34 Tereza PetříkováTereza Petříková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
07 3.01 -1.6 m/s 3.01  -1.6x2.983.010.00.00.0
35 Kateřina TondlováKateřina Tondlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 2.52 -1.6 m/s 2.52  -1.62.28x2.520.00.00.0
Celkem 35 závodníků