výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje

Kutná Hora (5. 5. 2019)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 5.5.2019 - 10:45) official Vítr: +3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 08.42
2 Ondřej PernetOndřej Pernet 07 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 4 08.85
3 Tadeáš SkalníkTadeáš Skalník 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 09.15
4 David NežernýDavid Nežerný 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 09.23
5 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.25
6 Matěj KlicperaMatěj Klicpera 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 09.29
7 Matyáš KohoutMatyáš Kohout 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 09.87
8 Daniel ZemekDaniel Zemek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 10.12
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 5.5.2019 - 10:45) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří StrnadJiří Strnad 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 08.58
2 Richard StředaRichard Středa 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 08.65
3 Jiří GyarfašJiří Gyarfaš 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 08.83
4 Šimon ŠmídŠimon Šmíd 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 09.45
5 Jan HertlJan Hertl 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 09.92
Michal PekárekMichal Pekárek 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 DNS
Tomáš DoškářTomáš Doškář 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 DNS
Michal HadačMichal Hadač 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 5.5.2019 - 10:45) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 08.42
2 Marek HorníkMarek Horník 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 08.59
3 David VýbornýDavid Výborný 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.81
4 Petr MaťhaPetr Maťha 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 09.19
5 Šimon VítŠimon Vít 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 09.27
6 Štěpán KohoutŠtěpán Kohout 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 09.72
7 Petr MalinaPetr Malina 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 10.06
8 Jan BartoníčekJan Bartoníček 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 10.16
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (ne, 5.5.2019 - 10:45) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr JordánPetr Jordán 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 08.29
2 Filip PalásekFilip Palásek 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.46
3 Ondřej VališOndřej Vališ 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 08.52
4 Štěpán KárníkŠtěpán Kárník 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 08.84
5 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.85
6 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 09.17
7 Tadeáš VítTadeáš Vít 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 09.40
8 Filip CísařFilip Císař 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 10.04
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (ne, 5.5.2019 - 10:45) official Vítr: +3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj BacílekMatěj Bacílek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.65
2 Vítek LoužeckýVítek Loužecký 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 08.88
3 Adam KomrskaAdam Komrska 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 09.13
4 Josef DrmlaJosef Drmla 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 09.16
5 Daniel MarákDaniel Marák 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.27
6 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 09.56
7 Adam VlčekAdam Vlček 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 09.80
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (ne, 5.5.2019 - 10:45) official Vítr: +3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch PerglVojtěch Pergl 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.73
2 František KorbelFrantišek Korbel 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 08.76
3 František ChytilFrantišek Chytil 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.20
4 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 09.25
5 Jakub LenochJakub Lenoch 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 8 09.55
6 Adam KondrátAdam Kondrát 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 09.74
7 Jakub VíšekJakub Víšek 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 10.08
Celkem 7 závodníků
Rozběh 07 (ne, 5.5.2019 - 10:45) official Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 08.55
2 Michal VošickýMichal Vošický 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.70
3 Michal KrůtaMichal Krůta 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 09.24
4 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 09.32
5 Václav PetržálekVáclav Petržálek 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 09.78
6 Kryštof KocúrekKryštof Kocúrek 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.93
7 Mikuláš SmetánkaMikuláš Smetánka 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 09.98
Celkem 7 závodníků
Rozběh 08 (ne, 5.5.2019 - 10:45) official Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam SomsedíkAdam Somsedík 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 08.87
2 Martin DonynetsMartin Donynets 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 09.05
3 Denis HackerDenis Hacker 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 09.17
4 Ondřej MusilOndřej Musil 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 09.20
5 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 09.57
6 Marek NajmanMarek Najman 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 09.65
7 Vojtěch LerchVojtěch Lerch 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 10.19
Celkem 7 závodníků
Rozběh 09 (ne, 5.5.2019 - 10:45) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš MachTomáš Mach 06 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 7 08.56
2 Jan HumlJan Huml 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 09.10
3 Lukas CardosoLukas Cardoso 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 09.11
4 Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 09.14
5 David SajfrtDavid Sajfrt 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.38
6 Jakub SolomJakub Solom 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 09.56
7 Pavel BudilPavel Budil 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 09.69
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr JordánPetr Jordán 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 08.29
2 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 08.42
2 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 08.42
4 Filip PalásekFilip Palásek 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.46
5 Ondřej VališOndřej Vališ 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 08.52
6 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 08.55
7 Tomáš MachTomáš Mach 06 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 7 08.56
8 Jiří StrnadJiří Strnad 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 08.58
9 Marek HorníkMarek Horník 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 08.59
10 Richard StředaRichard Středa 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 08.65
10 Matěj BacílekMatěj Bacílek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.65
12 Michal VošickýMichal Vošický 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.70
13 Vojtěch PerglVojtěch Pergl 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.73
14 František KorbelFrantišek Korbel 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 08.76
15 David VýbornýDavid Výborný 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.81
16 Jiří GyarfašJiří Gyarfaš 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 08.83
17 Štěpán KárníkŠtěpán Kárník 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 08.84
18 Ondřej PernetOndřej Pernet 07 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 4 08.85
18 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.85
20 Adam SomsedíkAdam Somsedík 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 08.87
21 Vítek LoužeckýVítek Loužecký 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 08.88
22 Martin DonynetsMartin Donynets 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 09.05
23 Jan HumlJan Huml 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 09.10
24 Lukas CardosoLukas Cardoso 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 09.11
25 Adam KomrskaAdam Komrska 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 09.13
26 Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 09.14
27 Tadeáš SkalníkTadeáš Skalník 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 09.15
28 Josef DrmlaJosef Drmla 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 09.16
29 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 09.17
29 Denis HackerDenis Hacker 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 09.17
31 Petr MaťhaPetr Maťha 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 09.19
32 František ChytilFrantišek Chytil 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.20
32 Ondřej MusilOndřej Musil 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 09.20
34 David NežernýDavid Nežerný 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 09.23
35 Michal KrůtaMichal Krůta 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 09.24
36 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.25
36 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 09.25
38 Šimon VítŠimon Vít 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 09.27
38 Daniel MarákDaniel Marák 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.27
40 Matěj KlicperaMatěj Klicpera 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 09.29
41 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 09.32
42 David SajfrtDavid Sajfrt 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.38
43 Tadeáš VítTadeáš Vít 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 09.40
44 Šimon ŠmídŠimon Šmíd 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 09.45
45 Jakub LenochJakub Lenoch 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 8 09.55
46 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 09.56
46 Jakub SolomJakub Solom 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 09.56
48 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 09.57
49 Marek NajmanMarek Najman 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 09.65
50 Pavel BudilPavel Budil 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 09.69
51 Štěpán KohoutŠtěpán Kohout 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 09.72
52 Adam KondrátAdam Kondrát 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 09.74
53 Václav PetržálekVáclav Petržálek 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 09.78
54 Adam VlčekAdam Vlček 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 09.80
55 Matyáš KohoutMatyáš Kohout 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 09.87
56 Jan HertlJan Hertl 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 09.92
57 Kryštof KocúrekKryštof Kocúrek 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.93
58 Mikuláš SmetánkaMikuláš Smetánka 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 09.98
59 Filip CísařFilip Císař 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 10.04
60 Petr MalinaPetr Malina 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 10.06
61 Jakub VíšekJakub Víšek 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 10.08
62 Daniel ZemekDaniel Zemek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 10.12
63 Jan BartoníčekJan Bartoníček 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 10.16
64 Vojtěch LerchVojtěch Lerch 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 10.19
Michal PekárekMichal Pekárek 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 DNS
Tomáš DoškářTomáš Doškář 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 DNS
Michal HadačMichal Hadač 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 DNS

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (ne, 5.5.2019 - 12:10) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 08.26
2 Petr JordánPetr Jordán 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.29
3 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 08.37
4 Jiří StrnadJiří Strnad 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 08.40
5 Filip PalásekFilip Palásek 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.44
6 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 08.45
7 Tomáš MachTomáš Mach 06 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 8 08.54
8 Ondřej VališOndřej Vališ 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 08.57
Celkem 8 závodníků
Finále B (ne, 5.5.2019 - 12:10) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Richard StředaRichard Středa 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 08.44
2 Marek HorníkMarek Horník 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.52
3 Michal VošickýMichal Vošický 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.60
4 David VýbornýDavid Výborný 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 08.73
5 Jiří GyarfašJiří Gyarfaš 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 08.80
6 Vojtěch PerglVojtěch Pergl 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 08.82
7 František KorbelFrantišek Korbel 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 08.85
8 Matěj BacílekMatěj Bacílek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.89
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (ne, 5.5.2019 - 12:20) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 08.24
2 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 08.27
3 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.45
4 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 08.48
5 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.48
6 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 08.48
7 Elen PlíškováElen Plíšková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08.56
8 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 8 08.79
Celkem 8 závodníků
Finále B (ne, 5.5.2019 - 12:20) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 08.59
2 Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 08.65
3 Milena StránskáMilena Stránská 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.67
4 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 08.73
5 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 08.73
6 Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 8 08.88
7 Magda KalašováMagda Kalašová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 08.94
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 5.5.2019 - 11:10) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magda KalašováMagda Kalašová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.73
2 Anna BramborováAnna Bramborová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 08.88
3 Karolína BaxováKarolína Baxová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 09.11
4 Anna DuškováAnna Dušková 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 09.20
5 Ema KřížkováEma Křížková 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 09.40
6 Kateřina MenclováKateřina Menclová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 09.40
7 Karla ČepelákováKarla Čepeláková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 09.43
8 Anna NěmcováAnna Němcová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 09.78
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 5.5.2019 - 11:10) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.47
2 Josefína PrůšováJosefína Průšová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 08.81
3 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.94
4 Natálie BernardováNatálie Bernardová 07 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 3 08.96
5 Kateřina MacákováKateřina Macáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 09.00
6 Jana JirouchováJana Jirouchová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 09.31
7 Erika ŠtuksováErika Štuksová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 09.42
8 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 09.61
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 5.5.2019 - 11:10) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 08.34
2 Natálie MatesováNatálie Matesová 06 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 8 08.95
3 Michaela PazderováMichaela Pazderová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 09.22
4 Monika MaliňákováMonika Maliňáková 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 09.28
5 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 09.45
6 Barbora KonečnáBarbora Konečná 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 09.84
7 Natálie DočkalováNatálie Dočkalová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 09.95
8 Petra VocetkováPetra Vocetková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 10.07
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (ne, 5.5.2019 - 11:10) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.55
2 Milena StránskáMilena Stránská 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 08.60
3 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 08.79
4 Ema PajerováEma Pajerová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 08.96
5 Anita EichlerováAnita Eichlerová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 09.66
6 Nicole ŠmerdováNicole Šmerdová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 8 09.95
7 Anna SvátkováAnna Svátková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 10.43
Tereza PetříkováTereza Petříková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (ne, 5.5.2019 - 11:10) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.45
2 Magdaléna HamplováMagdaléna Hamplová 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 08.93
3 Michaela PospíšilováMichaela Pospíšilová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 09.29
4 Julie KotrbováJulie Kotrbová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 09.32
5 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 09.39
6 Eliška JunáškováEliška Junášková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 09.88
7 Eliška BártováEliška Bártová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 10.18
Klára PoláčkováKlára Poláčková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 06 (ne, 5.5.2019 - 11:10) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Elen PlíškováElen Plíšková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.45
2 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.94
3 Pavla FiškováPavla Fišková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 09.23
4 Agáta KratochvílováAgáta Kratochvílová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 09.25
5 Šárka MokráŠárka Mokrá 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 09.57
6 Nela NěmcováNela Němcová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 09.71
7 Anna ZelenkováAnna Zelenková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 09.78
8 Vanesa ŽežulkováVanesa Žežulková 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 09.84
Celkem 8 závodníků
Rozběh 07 (ne, 5.5.2019 - 11:10) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 08.36
2 Veronika HavlíčkováVeronika Havlíčková 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 08.79
3 Eliška DiedrichováEliška Diedrichová 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 09.12
4 Jana NěmcováJana Němcová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 09.23
5 Veronika HovorkováVeronika Hovorková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 09.56
6 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.65
7 Tereza ŠamšulováTereza Šamšulová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 09.95
8 Alena KordíkováAlena Kordíková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 10.39
Celkem 8 závodníků
Rozběh 08 (ne, 5.5.2019 - 11:10) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.55
2 Sára CibulkováSára Cibulková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 08.86
3 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.05
4 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 09.19
5 Diana LevčukDiana Levčuk 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 09.39
6 Stela VojířováStela Vojířová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 09.84
7 Veronika ČuříkováVeronika Čuříková 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 09.90
8 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 8 10.00
Celkem 8 závodníků
Rozběh 09 (ne, 5.5.2019 - 11:10) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.51
2 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.72
3 Dominika BauerováDominika Bauerová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.16
4 Lucie RambouskováLucie Rambousková 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 09.63
5 Lucie RůžkováLucie Růžková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 09.71
6 Noemi LexováNoemi Lexová 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 10.77
7 Denisa LukešováDenisa Lukešová 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 8 10.87
Celkem 7 závodníků
Rozběh 10 (ne, 5.5.2019 - 11:10) official Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 08.89
2 Ema HrabákováEma Hrabáková 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.99
3 Šárka SedláčkováŠárka Sedláčková 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 09.24
4 Klára TulachováKlára Tulachová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 09.24
5 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 09.34
6 Eliška DubskáEliška Dubská 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 09.38
7 Adéla VágnerováAdéla Vágnerová 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 09.62
8 Kristýna ChawnerKristýna Chawner 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 09.78
Celkem 8 závodníků
Rozběh 11 (ne, 5.5.2019 - 11:10) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 08.74
2 Adéla ŽemličkováAdéla Žemličková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 08.93
3 Marie KozlováMarie Kozlová 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 09.01
4 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 09.67
5 Lucie CirmanováLucie Cirmanová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 09.70
6 Tereza StaňkováTereza Staňková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 10.07
7 Anna PíšováAnna Píšová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 10.16
Celkem 7 závodníků
Rozběh 12 (ne, 5.5.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára NedvědováKlára Nedvědová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 09.00
2 Anna DvořákováAnna Dvořáková 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 09.24
3 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 09.28
4 Sophie MikováSophie Miková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.64
5 Klára BrodskáKlára Brodská 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.67
6 Gabriela KaškováGabriela Kašková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 10.13
Celkem 6 závodníků
Rozběh 13 (ne, 5.5.2019 - 11:10) official Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 08.58
2 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.64
3 Magdalena LednickáMagdalena Lednická 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.89
4 Klára BulířováKlára Bulířová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 09.42
5 Kateřina TondlováKateřina Tondlová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 09.66
6 Veronika ZadákováVeronika Zadáková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 10.28
7 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 10.60
Celkem 7 závodníků
Rozběh 14 (ne, 5.5.2019 - 11:10) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 08.69
2 Eliška HumlováEliška Humlová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 09.28
3 Nikol ŠpinkováNikol Špinková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 09.29
4 Adéla MarešováAdéla Marešová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 09.91
5 Agáta MarkováAgáta Marková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 10.01
Barbora KmeťováBarbora Kmeťová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 DNS
Natálie MarešováNatálie Marešová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 08.34
2 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 08.36
3 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.45
3 Elen PlíškováElen Plíšková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.45
5 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.47
6 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.51
7 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.55
7 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.55
9 Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 08.58
10 Milena StránskáMilena Stránská 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 08.60
11 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.64
12 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 08.69
13 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.72
14 Magda KalašováMagda Kalašová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.73
15 Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 08.74
16 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 08.79
16 Veronika HavlíčkováVeronika Havlíčková 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 08.79
18 Josefína PrůšováJosefína Průšová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 08.81
19 Sára CibulkováSára Cibulková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 08.86
20 Anna BramborováAnna Bramborová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 08.88
21 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 08.89
21 Magdalena LednickáMagdalena Lednická 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.89
23 Magdaléna HamplováMagdaléna Hamplová 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 08.93
23 Adéla ŽemličkováAdéla Žemličková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 08.93
25 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.94
25 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.94
27 Natálie MatesováNatálie Matesová 06 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 8 08.95
28 Natálie BernardováNatálie Bernardová 07 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 3 08.96
28 Ema PajerováEma Pajerová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 08.96
30 Ema HrabákováEma Hrabáková 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.99
31 Kateřina MacákováKateřina Macáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 09.00
31 Klára NedvědováKlára Nedvědová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 09.00
33 Marie KozlováMarie Kozlová 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 09.01
34 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.05
35 Karolína BaxováKarolína Baxová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 09.11
36 Eliška DiedrichováEliška Diedrichová 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 09.12
37 Dominika BauerováDominika Bauerová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.16
38 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 09.19
39 Anna DuškováAnna Dušková 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 09.20
40 Michaela PazderováMichaela Pazderová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 09.22
41 Pavla FiškováPavla Fišková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 09.23
41 Jana NěmcováJana Němcová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 09.23
43 Šárka SedláčkováŠárka Sedláčková 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 09.24
43 Klára TulachováKlára Tulachová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 09.24
43 Anna DvořákováAnna Dvořáková 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 09.24
46 Agáta KratochvílováAgáta Kratochvílová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 09.25
47 Monika MaliňákováMonika Maliňáková 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 09.28
47 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 09.28
47 Eliška HumlováEliška Humlová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 09.28
50 Michaela PospíšilováMichaela Pospíšilová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 09.29
50 Nikol ŠpinkováNikol Špinková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 09.29
52 Jana JirouchováJana Jirouchová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 09.31
53 Julie KotrbováJulie Kotrbová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 09.32
54 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 09.34
55 Eliška DubskáEliška Dubská 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 09.38
56 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 09.39
56 Diana LevčukDiana Levčuk 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 09.39
58 Ema KřížkováEma Křížková 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 09.40
58 Kateřina MenclováKateřina Menclová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 09.40
60 Erika ŠtuksováErika Štuksová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 09.42
60 Klára BulířováKlára Bulířová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 09.42
62 Karla ČepelákováKarla Čepeláková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 09.43
63 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 09.45
64 Veronika HovorkováVeronika Hovorková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 09.56
65 Šárka MokráŠárka Mokrá 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 09.57
66 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 09.61
67 Adéla VágnerováAdéla Vágnerová 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 09.62
68 Lucie RambouskováLucie Rambousková 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 09.63
69 Sophie MikováSophie Miková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.64
70 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.65
71 Anita EichlerováAnita Eichlerová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 09.66
71 Kateřina TondlováKateřina Tondlová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 09.66
73 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 09.67
73 Klára BrodskáKlára Brodská 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.67
75 Lucie CirmanováLucie Cirmanová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 09.70
76 Nela NěmcováNela Němcová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 09.71
76 Lucie RůžkováLucie Růžková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 09.71
78 Anna NěmcováAnna Němcová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 09.78
78 Anna ZelenkováAnna Zelenková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 09.78
78 Kristýna ChawnerKristýna Chawner 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 09.78
81 Barbora KonečnáBarbora Konečná 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 09.84
81 Vanesa ŽežulkováVanesa Žežulková 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 09.84
81 Stela VojířováStela Vojířová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 09.84
84 Eliška JunáškováEliška Junášková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 09.88
85 Veronika ČuříkováVeronika Čuříková 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 09.90
86 Adéla MarešováAdéla Marešová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 09.91
87 Natálie DočkalováNatálie Dočkalová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 09.95
87 Nicole ŠmerdováNicole Šmerdová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 8 09.95
87 Tereza ŠamšulováTereza Šamšulová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 09.95
90 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 8 10.00
91 Agáta MarkováAgáta Marková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 10.01
92 Petra VocetkováPetra Vocetková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 10.07
92 Tereza StaňkováTereza Staňková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 10.07
94 Gabriela KaškováGabriela Kašková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 10.13
95 Anna PíšováAnna Píšová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 10.16
96 Eliška BártováEliška Bártová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 10.18
97 Veronika ZadákováVeronika Zadáková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 10.28
98 Alena KordíkováAlena Kordíková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 10.39
99 Anna SvátkováAnna Svátková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 10.43
100 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 10.60
101 Noemi LexováNoemi Lexová 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 10.77
102 Denisa LukešováDenisa Lukešová 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 8 10.87
Tereza PetříkováTereza Petříková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 DNS
Klára PoláčkováKlára Poláčková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 DNS
Barbora KmeťováBarbora Kmeťová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 DNS
Natálie MarešováNatálie Marešová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 DNS