Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje

Kutná Hora (5. 5. 2019)

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 5.5.2019 - 10:00) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 09.57
2 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 09.58
3 Filip PalásekFilip Palásek 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 09.96
4 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 11.17
5 Lukáš RosenkranzLukáš Rosenkranz 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 12.90
6 Daniel SoukupDaniel Soukup 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 15.37
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 5.5.2019 - 10:00) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 10.71
2 David VýbornýDavid Výborný 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 11.23
3 Jakub BudínJakub Budín 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 11.97
4 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 12.76
5 Ondřej ŠvejdaOndřej Švejda 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 13.07
6 Ondřej PrincOndřej Princ 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 14.23
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 5.5.2019 - 10:00) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 10.06
2 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 10.14
3 Ondřej ŠmídOndřej Šmíd 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 10.69
4 Matěj LipertMatěj Lipert 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 12.18
5 Štěpán KlírŠtěpán Klír 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 12.99
6 Matěj RosmarinMatěj Rosmarin 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 13.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 5.5.2019 - 10:00) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vítek LoužeckýVítek Loužecký 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 10.87
2 Radim AulickýRadim Aulický 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 11.90
3 Jakub HoráčekJakub Horáček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 11.93
4 Patrik SukPatrik Suk 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 12.72
5 Jan BartoníčekJan Bartoníček 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 12.75
6 Filip CísařFilip Císař 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 12.85
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 09.57
2 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 09.58
3 Filip PalásekFilip Palásek 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 09.96
4 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 10.06
5 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 10.14
6 Ondřej ŠmídOndřej Šmíd 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 10.69
7 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 10.71
8 Vítek LoužeckýVítek Loužecký 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 10.87
9 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 11.17
10 David VýbornýDavid Výborný 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 11.23
11 Radim AulickýRadim Aulický 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 11.90
12 Jakub HoráčekJakub Horáček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 11.93
13 Jakub BudínJakub Budín 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 11.97
14 Matěj LipertMatěj Lipert 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 12.18
15 Patrik SukPatrik Suk 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 12.72
16 Jan BartoníčekJan Bartoníček 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 12.75
17 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 12.76
18 Filip CísařFilip Císař 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 12.85
19 Lukáš RosenkranzLukáš Rosenkranz 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 12.90
20 Štěpán KlírŠtěpán Klír 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 12.99
21 Matěj RosmarinMatěj Rosmarin 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 13.00
22 Ondřej ŠvejdaOndřej Švejda 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 13.07
23 Ondřej PrincOndřej Princ 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 14.23
24 Daniel SoukupDaniel Soukup 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 15.37

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 5.5.2019 - 10:20) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 09.84
2 Elen PlíškováElen Plíšková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 09.85
3 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 10.53
4 Veronika ČermákováVeronika Čermáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 10.59
5 Pavla FiškováPavla Fišková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 11.08
6 Kristýna PeterkováKristýna Peterková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 11.41
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 5.5.2019 - 10:20) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikol ŠpinkováNikol Špinková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 10.68
2 Alžběta NovotnáAlžběta Novotná 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 10.74
3 Ela VostráEla Vostrá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 10.81
4 Klára PokornáKlára Pokorná 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 10.87
5 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 10.87
6 Rozálie LebduškováRozálie Lebdušková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 12.08
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 5.5.2019 - 10:20) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 10.93
2 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 7 11.82
3 Kateřina ČernohorskáKateřina Černohorská 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 11.95
4 Anna SmetanováAnna Smetanová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 11.99
5 Magdalena NedvědováMagdalena Nedvědová 06 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 12.47
6 Anna SvátkováAnna Svátková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 12.81
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 5.5.2019 - 10:20) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 11.27
2 Rozálie PačesováRozálie Pačesová 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 11.76
3 Lucie PastyříkováLucie Pastyříková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 12.00
4 Nikoleta LarNikoleta Lar 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 12.33
5 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 12.36
6 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 13.29
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 5.5.2019 - 10:20) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina VydrováKateřina Vydrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.99
2 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 10.00
3 Lenka BerkováLenka Berková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 12.23
4 Barbora KuklíkováBarbora Kuklíková 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 13.11
5 Jana MajtaníkováJana Majtaníková 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 13.89
6 Lenka ČernáLenka Černá 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 14.59
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 5.5.2019 - 10:20) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 10.07
2 Lucie RůžkováLucie Růžková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 12.57
3 Kristýna VopařilováKristýna Vopařilová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 13.32
4 Martina JeníkováMartina Jeníková 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 13.40
5 Beáta ŠestákováBeáta Šestáková 06 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 14.22
6 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 15.50
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (ne, 5.5.2019 - 10:20) official Vítr: +4.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza HojsákováTereza Hojsáková 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 12.04
2 Nela ČálkováNela Čálková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 12.06
3 Kateřina KubováKateřina Kubová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 12.62
4 Lucie Ela PrchalováLucie Ela Prchalová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 14.03
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 09.84
2 Elen PlíškováElen Plíšková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 09.85
3 Kateřina VydrováKateřina Vydrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.99
4 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 10.00
5 Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 10.07
6 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 10.53
7 Veronika ČermákováVeronika Čermáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 10.59
8 Nikol ŠpinkováNikol Špinková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 10.68
9 Alžběta NovotnáAlžběta Novotná 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 10.74
10 Ela VostráEla Vostrá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 10.81
11 Klára PokornáKlára Pokorná 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 10.87
11 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 10.87
13 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 10.93
14 Pavla FiškováPavla Fišková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 11.08
15 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 11.27
16 Kristýna PeterkováKristýna Peterková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 11.41
17 Rozálie PačesováRozálie Pačesová 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 11.76
18 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 7 11.82
19 Kateřina ČernohorskáKateřina Černohorská 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 11.95
20 Anna SmetanováAnna Smetanová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 11.99
21 Lucie PastyříkováLucie Pastyříková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 12.00
22 Tereza HojsákováTereza Hojsáková 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 12.04
23 Nela ČálkováNela Čálková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 12.06
24 Rozálie LebduškováRozálie Lebdušková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 12.08
25 Lenka BerkováLenka Berková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 12.23
26 Nikoleta LarNikoleta Lar 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 12.33
27 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 12.36
28 Magdalena NedvědováMagdalena Nedvědová 06 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 12.47
29 Lucie RůžkováLucie Růžková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 12.57
30 Kateřina KubováKateřina Kubová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 12.62
31 Anna SvátkováAnna Svátková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 12.81
32 Barbora KuklíkováBarbora Kuklíková 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 13.11
33 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 13.29
34 Kristýna VopařilováKristýna Vopařilová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 13.32
35 Martina JeníkováMartina Jeníková 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 13.40
36 Jana MajtaníkováJana Majtaníková 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 13.89
37 Lucie Ela PrchalováLucie Ela Prchalová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 14.03
38 Beáta ŠestákováBeáta Šestáková 06 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 14.22
39 Lenka ČernáLenka Černá 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 14.59
40 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 15.50