Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje

Kutná Hora (5. 5. 2019)

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 5.5.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Křída, Středa, Udovenko, Vališ Křída, Středa, Udovenko, Vališ SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 34.27
2 Huml, Šimurda, Babuka, Pergl Huml, Šimurda, Babuka, Pergl Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 36.00
3 Horník, Krůta, Burghelea, Císař Horník, Krůta, Burghelea, Císař TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 37.53
4 Drmla, Havelka, Červený, Janík Drmla, Havelka, Červený, Janík SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 37.82
5 Tretiník, Zrzavý, Kubánek, Hacker Tretiník, Zrzavý, Kubánek, Hacker Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 38.56
6 Hadač, Princ, Urban, Pospíšil Hadač, Princ, Urban, Pospíšil Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 39.82
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 5.5.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Musil, Starý, Marák, Šmíd Musil, Starý, Marák, Šmíd SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 34.65
2 Kulhánek, Štěpánek, Lipert, Černý Kulhánek, Štěpánek, Lipert, Černý A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 35.33
3 Bacílek, Donynets, Nežerný, Soukup Bacílek, Donynets, Nežerný, Soukup A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 35.40
4 Budil, Kohout, Loužecký, Kárník Budil, Kohout, Loužecký, Kárník TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 36.62
Sadil, Korbel, Slavík, Přibyl Sadil, Korbel, Slavík, Přibyl Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 5.5.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Strnad, Komrska, Klicpera, Janků Strnad, Komrska, Klicpera, Janků TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 34.87
2 Pernica, Vejrosta, Apltauer, Kohout Pernica, Vejrosta, Apltauer, Kohout AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 35.17
3 Maťha, Popr, Krejčí, Jobák Maťha, Popr, Krejčí, Jobák SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 35.42
4 Cardoso, Velíšek, Herbs, Šátek Cardoso, Velíšek, Herbs, Šátek A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 35.85
5 Vonšovský, Solom, Petržálek, Kondrát Vonšovský, Solom, Petržálek, Kondrát TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 37.62
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Křída, Středa, Udovenko, Vališ Křída, Středa, Udovenko, Vališ SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 34.27
2 Musil, Starý, Marák, Šmíd Musil, Starý, Marák, Šmíd SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 34.65
3 Strnad, Komrska, Klicpera, Janků Strnad, Komrska, Klicpera, Janků TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 34.87
4 Pernica, Vejrosta, Apltauer, Kohout Pernica, Vejrosta, Apltauer, Kohout AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 35.17
5 Kulhánek, Štěpánek, Lipert, Černý Kulhánek, Štěpánek, Lipert, Černý A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 35.33
6 Bacílek, Donynets, Nežerný, Soukup Bacílek, Donynets, Nežerný, Soukup A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 35.40
7 Maťha, Popr, Krejčí, Jobák Maťha, Popr, Krejčí, Jobák SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 35.42
8 Cardoso, Velíšek, Herbs, Šátek Cardoso, Velíšek, Herbs, Šátek A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 35.85
9 Huml, Šimurda, Babuka, Pergl Huml, Šimurda, Babuka, Pergl Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 36.00
10 Budil, Kohout, Loužecký, Kárník Budil, Kohout, Loužecký, Kárník TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 36.62
11 Horník, Krůta, Burghelea, Císař Horník, Krůta, Burghelea, Císař TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 37.53
12 Vonšovský, Solom, Petržálek, Kondrát Vonšovský, Solom, Petržálek, Kondrát TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 37.62
13 Drmla, Havelka, Červený, Janík Drmla, Havelka, Červený, Janík SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 37.82
14 Tretiník, Zrzavý, Kubánek, Hacker Tretiník, Zrzavý, Kubánek, Hacker Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 38.56
15 Hadač, Princ, Urban, Pospíšil Hadač, Princ, Urban, Pospíšil Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 39.82
Sadil, Korbel, Slavík, Přibyl Sadil, Korbel, Slavík, Přibyl Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 DQ

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 5.5.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Káňová, Macáková, Hassmannová, Preti Káňová, Macáková, Hassmannová, Preti A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 33.15
2 Machová, Kocourková, Nyžnyková, Kučerová Machová, Kocourková, Nyžnyková, Kučerová TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 34.86
3 Diedrichová, Menclová, Švarcová, Schönová Diedrichová, Menclová, Švarcová, Schönová Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 34.93
4 Lebdušková, Baxová, Novotná, Čermáková Lebdušková, Baxová, Novotná, Čermáková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 35.38
5 Bláhová, Průšová, Kubová, Dragounová Bláhová, Průšová, Kubová, Dragounová SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 36.22
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 5.5.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Havlíčková, Lar, Dupalová, Nevrlá Havlíčková, Lar, Dupalová, Nevrlá AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 33.17
2 Cibulková, Pazderová, Pajerová, Nováková Cibulková, Pazderová, Pajerová, Nováková SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 33.95
3 Bramborová, Lednická, Valachová, Blaschkeová Bramborová, Lednická, Valachová, Blaschkeová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 34.50
4 Kolmanová, Adámková, Čálková, Kotrbová Kolmanová, Adámková, Čálková, Kotrbová SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 34.88
5 Šedivá, Štuksová, Konečná, Nedvědová Šedivá, Štuksová, Konečná, Nedvědová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 37.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 5.5.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bauerová, Maršonová, Hojsáková, Vydrová Bauerová, Maršonová, Hojsáková, Vydrová SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 34.92
2 Klejnová, Kohoutová, Staňková, Česká Klejnová, Kohoutová, Staňková, Česká TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 36.33
3 Maliňáková, Vaňková, Sedláčková, Dalešická Maliňáková, Vaňková, Sedláčková, Dalešická AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 36.95
4 Hovorková, Marková, Šteflová, Chaloupecká Hovorková, Marková, Šteflová, Chaloupecká A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 37.20
5 Bergmanová, Nováková, Čepeláková, Blechová Bergmanová, Nováková, Čepeláková, Blechová TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 37.97
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 5.5.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sahulková, Tondlová, Pokorná, Kondrátová Sahulková, Tondlová, Pokorná, Kondrátová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 34.74
2 Pokorná, Němcová, Fučíková, Dohnalová Pokorná, Němcová, Fučíková, Dohnalová SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 34.75
3 Dundychová, Němcová, Ottlová, Eichlerová Dundychová, Němcová, Ottlová, Eichlerová Atletika BenešovAtletika Benešov 4 35.29
4 Miková, Franková, Petrová, Špringrová Miková, Franková, Petrová, Špringrová SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 35.98
5 Fišková, Poláčková, Majtaníková, Havlíčková Fišková, Poláčková, Majtaníková, Havlíčková Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 38.06
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 5.5.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nejedlá, Pokorná, Welková, Bošková Nejedlá, Pokorná, Welková, Bošková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 37.30
2 Dražanová, Jeníková, Vojířová, Šamšulová Dražanová, Jeníková, Vojířová, Šamšulová SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 37.50
3 Jakabová, Studenovská, Bártová, Šmerdová Jakabová, Studenovská, Bártová, Šmerdová Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 37.93
Chawner, Čuříková, Kašková, Slavíková Chawner, Čuříková, Kašková, Slavíková Atletika BenešovAtletika Benešov 3 DNS
Levčuk, Zídková, Tulachová, Dušková Levčuk, Zídková, Tulachová, Dušková TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 DNF
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Káňová, Macáková, Hassmannová, Preti Káňová, Macáková, Hassmannová, Preti A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 33.15
2 Havlíčková, Lar, Dupalová, Nevrlá Havlíčková, Lar, Dupalová, Nevrlá AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 33.17
3 Cibulková, Pazderová, Pajerová, Nováková Cibulková, Pazderová, Pajerová, Nováková SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 33.95
4 Bramborová, Lednická, Valachová, Blaschkeová Bramborová, Lednická, Valachová, Blaschkeová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 34.50
5 Sahulková, Tondlová, Pokorná, Kondrátová Sahulková, Tondlová, Pokorná, Kondrátová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 34.74
6 Pokorná, Němcová, Fučíková, Dohnalová Pokorná, Němcová, Fučíková, Dohnalová SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 34.75
7 Machová, Kocourková, Nyžnyková, Kučerová Machová, Kocourková, Nyžnyková, Kučerová TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 34.86
8 Kolmanová, Adámková, Čálková, Kotrbová Kolmanová, Adámková, Čálková, Kotrbová SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 34.88
9 Bauerová, Maršonová, Hojsáková, Vydrová Bauerová, Maršonová, Hojsáková, Vydrová SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 34.92
10 Diedrichová, Menclová, Švarcová, Schönová Diedrichová, Menclová, Švarcová, Schönová Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 34.93
11 Dundychová, Němcová, Ottlová, Eichlerová Dundychová, Němcová, Ottlová, Eichlerová Atletika BenešovAtletika Benešov 4 35.29
12 Lebdušková, Baxová, Novotná, Čermáková Lebdušková, Baxová, Novotná, Čermáková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 35.38
13 Miková, Franková, Petrová, Špringrová Miková, Franková, Petrová, Špringrová SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 35.98
14 Bláhová, Průšová, Kubová, Dragounová Bláhová, Průšová, Kubová, Dragounová SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 36.22
15 Klejnová, Kohoutová, Staňková, Česká Klejnová, Kohoutová, Staňková, Česká TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 36.33
16 Maliňáková, Vaňková, Sedláčková, Dalešická Maliňáková, Vaňková, Sedláčková, Dalešická AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 36.95
17 Šedivá, Štuksová, Konečná, Nedvědová Šedivá, Štuksová, Konečná, Nedvědová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 37.00
18 Hovorková, Marková, Šteflová, Chaloupecká Hovorková, Marková, Šteflová, Chaloupecká A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 37.20
19 Nejedlá, Pokorná, Welková, Bošková Nejedlá, Pokorná, Welková, Bošková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 37.30
20 Dražanová, Jeníková, Vojířová, Šamšulová Dražanová, Jeníková, Vojířová, Šamšulová SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 37.50
21 Jakabová, Studenovská, Bártová, Šmerdová Jakabová, Studenovská, Bártová, Šmerdová Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 37.93
22 Bergmanová, Nováková, Čepeláková, Blechová Bergmanová, Nováková, Čepeláková, Blechová TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 37.97
23 Fišková, Poláčková, Majtaníková, Havlíčková Fišková, Poláčková, Majtaníková, Havlíčková Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 38.06
Chawner, Čuříková, Kašková, Slavíková Chawner, Čuříková, Kašková, Slavíková Atletika BenešovAtletika Benešov 3 DNS
Levčuk, Zídková, Tulachová, Dušková Levčuk, Zídková, Tulachová, Dušková TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 DNF