Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP jednotlivců ve vícebojích LKAS

Rumburk (11. - 12. 5. 2019)
skok vysoký - Muži (sobota, 11.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan RejhaJan Rejha 99 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1.77 602.00
2 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1.71 552.00
3 Patrik StupkaPatrik Stupka 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1.59 457.00
skok vysoký - Junioři (sobota, 11.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr VacátkoPetr Vacátko 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1.77 602.00
2 Jan PatkaJan Patka 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1.71 552.00
3 Daniel StádníkDaniel Stádník 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1.65 504.00
skok vysoký - Dorostenci (sobota, 11.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1.95 758.00
2 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1.71 552.00
3 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1.68 528.00
skok vysoký - Žáci (neděle, 12.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1.77 602.00
2 Marek MoudrýMarek Moudrý 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1.62 480.00
3 Radek FišerRadek Fišer 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1.59 457.00
skok vysoký - Juniorky (sobota, 11.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1.71 867.00
2 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1.48 599.00
3 Kateřina HorníkováKateřina Horníková 01 ASK DěčínASK Děčín 1.45 566.00
skok vysoký - Dorostenky (sobota, 11.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Miluše PáskováMiluše Pásková 03 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 1.48 599.00
2 Eliška VizingrováEliška Vizingrová 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1.45 566.00
3 Lenka BártováLenka Bártová 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1.39 502.00
skok vysoký - Žákyně (sobota, 11.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1.51 632.00
2 Lucie PeškařováLucie Peškařová 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1.48 599.00
3 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1.42 534.00
skok vysoký - Ml. žákyně (neděle, 12.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
skok o tyči - Muži (neděle, 12.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Patrik StupkaPatrik Stupka 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4.10 645.00
skok o tyči - Junioři (neděle, 12.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr VacátkoPetr Vacátko 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3.70 535.00
2= Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2.90 333.00
2= Daniel StádníkDaniel Stádník 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2.90 333.00
skok o tyči - Dorostenci (neděle, 12.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3.90 590.00
2 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3.70 535.00
3 Dušan VodičkaDušan Vodička 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3.50 482.00
skok o tyči - Žáci (sobota, 11.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3.80 562.00
2 Radek FišerRadek Fišer 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3.00 357.00
3 Marek MoudrýMarek Moudrý 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2.70 286.00
skok daleký - Muži (sobota, 11.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6.58 716.00
2 Jan RejhaJan Rejha 99 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 6.58 716.00
3 Jakub KohoutJakub Kohout 99 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6.43 682.00
skok daleký - Junioři (sobota, 11.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1= Jan PatkaJan Patka 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6.04 595.00
1= Petr VacátkoPetr Vacátko 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6.04 595.00
3 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 5.67 516.00
skok daleký - Dorostenci (sobota, 11.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 6.73 750.00
2 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6.42 679.00
3 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 6.17 624.00
skok daleký - Žáci (neděle, 12.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6.22 635.00
2 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5.53 487.00
3 Marek MoudrýMarek Moudrý 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4.81 346.00
skok daleký - Ml. žáci (neděle, 12.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan FilipecJan Filipec 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5.08 398.00
2 Lukáš HornaLukáš Horna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4.99 380.00
3 Tomáš VrbaTomáš Vrba 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4.78 341.00
skok daleký - Juniorky (neděle, 12.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5.99 846.00
2 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5.25 628.00
3 Kateřina HorníkováKateřina Horníková 01 ASK DěčínASK Děčín 4.90 532.00
skok daleký - Dorostenky (neděle, 12.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5.01 562.00
2 Miluše PáskováMiluše Pásková 03 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 4.86 522.00
3 Eliška VizingrováEliška Vizingrová 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4.71 482.00
skok daleký - Žákyně (neděle, 12.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5.09 584.00
2 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4.89 530.00
3 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4.80 506.00
skok daleký - Ml. žákyně (neděle, 12.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Amálie LorenzováAmálie Lorenzová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4.58 448.00
2 Anna ČernínováAnna Černínová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4.52 433.00
3 Tereza PlecháčováTereza Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4.38 398.00
vrh koulí 3kg - Dorostenky (sobota, 11.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Dominika ŠirlováDominika Širlová 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 11.17 606.00
2 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10.88 587.00
3 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.68 574.00
vrh koulí 3kg - Žákyně (sobota, 11.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza ZmatlíkováTereza Zmatlíková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 10.29 548.00
2 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 09.57 501.00
3 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.39 490.00
vrh koulí 4kg - Žáci (neděle, 12.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 11.58 581.00
2 Radek FišerRadek Fišer 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 11.22 559.00
vrh koulí 4kg - Juniorky (sobota, 11.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 11.41 622.00
2 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 11.28 614.00
3 Kateřina HorníkováKateřina Horníková 01 ASK DěčínASK Děčín 08.43 427.00
vrh koulí 5kg - Dorostenci (sobota, 11.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 13.56 701.00
2 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 12.26 622.00
3 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 12.12 614.00
vrh koulí 6kg - Junioři (sobota, 11.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan PatkaJan Patka 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 13.82 717.00
2 Petr VacátkoPetr Vacátko 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10.60 522.00
3 Daniel StádníkDaniel Stádník 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 10.02 487.00
vrh koulí 7,26kg - Muži (sobota, 11.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 11.10 552.00
2 Patrik StupkaPatrik Stupka 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.43 451.00
3 Jan RejhaJan Rejha 99 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 09.21 438.00
hod diskem 1kg - Žáci (sobota, 11.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 42.01 706.00
2 Radek FišerRadek Fišer 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 29.41 453.00
3 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 29.40 453.00
hod diskem 1,5kg - Dorostenci (neděle, 12.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 39.86 662.00
2 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 36.33 590.00
3 Dušan VodičkaDušan Vodička 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 35.62 576.00
hod diskem 1,75kg - Junioři (neděle, 12.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr VacátkoPetr Vacátko 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 31.09 486.00
2 Daniel StádníkDaniel Stádník 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 26.73 401.00
3 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 23.64 341.00
hod diskem 2kg - Muži (neděle, 12.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 34.47 553.00
2 Jan RejhaJan Rejha 99 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 27.66 419.00
3 Patrik StupkaPatrik Stupka 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 26.82 402.00
hod oštěpem 400g - Ml. žákyně (neděle, 12.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
hod oštěpem 500g - Dorostenky (neděle, 12.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 37.62 622.00
2 Dominika ŠirlováDominika Širlová 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 35.25 576.00
3 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 34.50 562.00
hod oštěpem 500g - Žákyně (neděle, 12.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 30.61 488.00
2 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 28.60 450.00
3 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 27.43 428.00
hod oštěpem 600g - Žáci (sobota, 11.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 45.00 515.00
2 Radek FišerRadek Fišer 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 36.41 390.00
3 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 33.96 355.00
hod oštěpem 600g - Juniorky (neděle, 12.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 37.29 615.00
2 Kateřina HorníkováKateřina Horníková 01 ASK DěčínASK Děčín 29.68 471.00
3 Sabina KrákorováSabina Krákorová 01 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 27.94 438.00
hod oštěpem 700g - Dorostenci (neděle, 12.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 56.03 678.00
2 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 55.30 667.00
3 Dušan VodičkaDušan Vodička 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 54.59 657.00
hod oštěpem 800g - Muži (neděle, 12.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 47.84 557.00
2 Patrik StupkaPatrik Stupka 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 44.25 504.00
3 Jan RejhaJan Rejha 99 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 43.91 499.00
hod oštěpem 800g - Junioři (neděle, 12.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr VacátkoPetr Vacátko 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 39.68 437.00
2 Daniel StádníkDaniel Stádník 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 37.85 411.00
3 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 30.76 310.00
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (neděle, 12.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lukáš HornaLukáš Horna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 54.90 350.00
2 Jan VodičkaJan Vodička 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 50.82 315.00
3 Filip HejnaFilip Hejna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 45.76 272.00
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (neděle, 12.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Magdaléna LiskováMagdaléna Lisková 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 39.79 353.00
2 Amálie LorenzováAmálie Lorenzová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 39.38 348.00
3 Anna ČernínováAnna Černínová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 35.54 301.00