Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP jednotlivců ve vícebojích LKAS

Rumburk (11. - 12. 5. 2019)

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(ne, 12.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš HornaLukáš Horna
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 6 54.90 0.0 350.00
2 Jan VodičkaJan Vodička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 17 50.82 0.0 315.00
3 Filip HejnaFilip Hejna
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 5 45.76 0.0 272.00
4 Josef TomašovJosef Tomašov
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
06 15 45.50 0.0 270.00
5 Benjamín VaníčekBenjamín Vaníček
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 16 44.17 0.0 259.00
6 Vojtěch NovákVojtěch Novák
AC Česká LípaAC Česká Lípa
07 11 43.63 0.0 254.00
7 Jan FilipecJan Filipec
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 4 42.36 0.0 244.00
8 Vojtěch MarekVojtěch Marek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 9 41.62 0.0 238.00
9 Karel HottmarKarel Hottmar
TJ RumburkTJ Rumburk
07 7 38.96 0.0 216.00
10 Tomáš VrbaTomáš Vrba
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 18 38.17 0.0 209.00
11 Jan LöfflerJan Löffler
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 8 37.25 0.0 202.00
12 Vojtěch ŠelmeciVojtěch Šelmeci
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
07 13 36.92 0.0 199.00
13 Tomáš DolejšíTomáš Dolejší
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 2 35.27 0.0 186.00
14 Aleš EkrtAleš Ekrt
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
06 34.27 0.0 177.00
15 Matyáš FilipMatyáš Filip
AC TJ JičínAC TJ Jičín
06 3 32.62 0.0 164.00
Celkem 15 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(ne, 12.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Magdaléna LiskováMagdaléna Lisková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 13 39.79 0.0 353.00
2 Amálie LorenzováAmálie Lorenzová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
06 14 39.38 0.0 348.00
3 Anna ČernínováAnna Černínová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
06 4 35.54 0.0 301.00
4 Leona KoškováLeona Košková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 11 34.68 0.0 291.00
5 Kateřina HavelkováKateřina Havelková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
06 7 34.14 0.0 284.00
6 Nela ChristovaNela Christova
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 8 34.13 0.0 284.00
7 Viktorie BártováViktorie Bártová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
06 2 30.56 0.0 242.00
8 Jasmína GrebeníčkováJasmína Grebeníčková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 6 28.66 0.0 219.00
9 Aneta RajmováAneta Rajmová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 19 28.15 0.0 213.00
10 Amálie BabákováAmálie Babáková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 1 27.56 0.0 207.00
11= Lucie UlvrováLucie Ulvrová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 21 26.57 0.0 195.00
11= Markéta KomanickáMarkéta Komanická
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
07 10 26.57 0.0 195.00
13 Anežka IndráčkováAnežka Indráčková
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
06 9 26.12 0.0 190.00
14 Tereza PlecháčováTereza Plecháčová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 17 25.60 0.0 184.00
15 Thea VošvrdováThea Vošvrdová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 22 25.14 0.0 179.00
16 Natálie KožuškováNatálie Kožušková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 12 25.00 0.0 177.00
17 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 16 24.82 0.0 175.00
18 Veronika MarkováVeronika Marková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 15 23.22 0.0 157.00
19 Kristýna TrlidováKristýna Trlidová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 20 22.96 0.0 154.00
20 Elena BrožkováElena Brožková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 3 21.39 0.0 136.00
21 Adéla DitrichováAdéla Ditrichová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 5 21.38 0.0 136.00
22 Beata PtáčníkováBeata Ptáčníková
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
06 18 19.11 0.0 111.00
23 Anežka FrýbováAnežka Frýbová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
06 17.90 0.0 97.00
Celkem 23 závodníků