Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KPD - mladšího žactva LKAS

Rumburk (6. 6. 2019)

4 x 100 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 6.6.2019 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Boczan, Hamada, Šelmeci, Tomašov Boczan, Hamada, Šelmeci, Tomašov TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 54.50 40.00
2 Mádl, Košín, Klaus, Kalivoda Mádl, Košín, Klaus, Kalivoda TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 59.65 39.00
3 Ekrt, Ficaj, Janda, Kozler Ekrt, Ficaj, Janda, Kozler AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 60.77 38.00
4 Horák, Kohout, Korb, Wisina Horák, Kohout, Korb, Wisina AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 65.74 37.00
Vejvančický, Novák, Machorek, Fúsek Vejvančický, Novák, Machorek, Fúsek AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. DNS
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 6.6.2019 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čepeláková, Ditrichová, Jiroutová, Veselková Čepeláková, Ditrichová, Jiroutová, Veselková AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 60.39 37.00
2 Bubílková, Nováková, Pohludková, Kohútová Bubílková, Nováková, Pohludková, Kohútová TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 62.08 36.00
3 Bočková, Macelová, Pavlíčková Bočková, Macelová, Pavlíčková TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 67.10 35.00
4 Fürstová, Reinová, Sochalská, Tomancová Fürstová, Reinová, Sochalská, Tomancová AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 70.88 34.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 6.6.2019 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Baselová, Křenčilová, Kozderková, Lorenzová Baselová, Křenčilová, Kozderková, Lorenzová AC Česká LípaAC Česká Lípa 57.21 40.00
2 Půčková, Půčková, Nováková, Půlkrabková Půčková, Půčková, Nováková, Půlkrabková TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 59.80 39.00
3 Melicherčíková, Svobodová, Tumová, Zemková Melicherčíková, Svobodová, Tumová, Zemková Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 59.98 38.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Baselová, Křenčilová, Kozderková, Lorenzová Baselová, Křenčilová, Kozderková, Lorenzová AC Česká LípaAC Česká Lípa 57.21 40.00
2 Půčková, Půčková, Nováková, Půlkrabková Půčková, Půčková, Nováková, Půlkrabková TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 59.80 39.00
3 Melicherčíková, Svobodová, Tumová, Zemková Melicherčíková, Svobodová, Tumová, Zemková Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 59.98 38.00
4 Čepeláková, Ditrichová, Jiroutová, Veselková Čepeláková, Ditrichová, Jiroutová, Veselková AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 60.39 37.00
5 Bubílková, Nováková, Pohludková, Kohútová Bubílková, Nováková, Pohludková, Kohútová TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 62.08 36.00
6 Bočková, Macelová, Pavlíčková Bočková, Macelová, Pavlíčková TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 67.10 35.00
7 Fürstová, Reinová, Sochalská, Tomancová Fürstová, Reinová, Sochalská, Tomancová AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 70.88 34.00