výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský vrhačský pohár Ústí nad Labem - 3. kolo

Ústí nad Labem (2. 6. 2019)

Hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Leontýna ZitkováLeontýna Zitková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 24.93 0.0
2 Natálie FišerováNatálie Fišerová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
06 24.10 0.0
3 Eva NovákováEva Nováková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
05 23.37 0.0
4 Emma OlahováEmma Olahová
AK BílinaAK Bílina
04 17.10 0.0
5 Kristýna StoklasováKristýna Stoklasová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
04 15.28 0.0
Celkem 5 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniel BečvaříkDaniel Bečvařík
AK BílinaAK Bílina
04 30.84 0.0
2 Samuel GranátSamuel Granát
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 29.99 0.0
3 Miroslav ŠtrojsaMiroslav Štrojsa
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 29.12 0.0
Celkem 3 závodníků

Hod diskem 1kg - Veteráni (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Václav PanochaVáclav Panocha
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
33 20.94 0.0
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 1kg - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška NěmcováEliška Němcová
ASK DěčínASK Děčín
01 30.43 0.0
2 Štěpánka GermekováŠtěpánka Germeková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
01 26.31 0.0
Celkem 2 závodníků

Hod diskem 1kg - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla ŠediváAdéla Šedivá
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
02 24.37 0.0
2 Beata KaplanováBeata Kaplanová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 22.97 0.0
3 Adriana ŠrámkováAdriana Šrámková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 22.87 0.0
4 Kateřina VlasákováKateřina Vlasáková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 19.63 0.0
Celkem 4 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Šimon StudihradŠimon Studihrad
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 35.70 0.0
2 Marek ŠtrymplMarek Štrympl
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 35.32 0.0
3 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann
AK BílinaAK Bílina
02 30.32 0.0
4 Karel MesárošKarel Mesároš
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
03 20.31 0.0
5 Martin KmoníčekMartin Kmoníček
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
02 20.10 0.0
Celkem 5 závodníků

Hod diskem 1,75kg - Junioři (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Samuel CamaraSamuel Camara
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
00 26.30 0.0
2 Zdeněk MašekZdeněk Mašek
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
00 18.40 0.0
Celkem 2 závodníků

Hod kladivem 3kg - Veteráni (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Václav PanochaVáclav Panocha
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
33 25.78 0.0
Celkem 1 závodníků

Hod kladivem 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Beata KaplanováBeata Kaplanová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 45.17 0.0
2 Adéla ŠediváAdéla Šedivá
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
02 40.09 0.0
3 Adriana ŠrámkováAdriana Šrámková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 30.55 0.0
4 Kateřina VlasákováKateřina Vlasáková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 24.73 0.0
Celkem 4 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Leontýna ZitkováLeontýna Zitková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 39.62 0.0
2 Kristýna StoklasováKristýna Stoklasová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
04 31.63 0.0
3 Natálie FišerováNatálie Fišerová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
06 24.72 0.0
4 Eva NovákováEva Nováková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
05 22.28 0.0
5 Emma OlahováEmma Olahová
AK BílinaAK Bílina
04 18.60 0.0
Celkem 5 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Miroslav ŠtrojsaMiroslav Štrojsa
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 24.76 0.0
2 Daniel BečvaříkDaniel Bečvařík
AK BílinaAK Bílina
04 23.99 0.0
3 Samuel GranátSamuel Granát
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 22.14 0.0
Celkem 3 závodníků

Hod kladivem 4kg - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Štěpánka GermekováŠtěpánka Germeková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
01 34.50 0.0
2 Eliška NěmcováEliška Němcová
ASK DěčínASK Děčín
01 33.58 0.0
Celkem 2 závodníků

Hod kladivem 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marek ŠtrymplMarek Štrympl
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 41.28 0.0
2 Šimon StudihradŠimon Studihrad
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 36.50 0.0
3 Karel MesárošKarel Mesároš
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
03 21.99 0.0
4 Martin KmoníčekMartin Kmoníček
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
02 20.28 0.0
Celkem 4 závodníků

Hod kladivem 6kg - Junioři (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Samuel CamaraSamuel Camara
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
00 57.25 0.0
2 Zdeněk MašekZdeněk Mašek
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
00 14.37 0.0
Celkem 2 závodníků

Hod břemenem 10kg - Veteráni (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Václav PanochaVáclav Panocha
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
33 12.08 0.0
Celkem 1 závodníků