Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

O pohár pražského primátora

Praha - Juliska (3. 6. 2019)
60 m - Ml. žáci (pondělí, 3.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 07.95 574
2 Matyáš PallasMatyáš Pallas 060105 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.24 492
3 Jan BromJan Brom 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 08.35 462
800 m - Ml. žáci (pondělí, 3.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Mateo StraubMateo Straub 06 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 2:24.32 555
2 Teodor BrckoTeodor Brcko 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2:25.63 540
3 Tomáš ČáhaTomáš Čáha 06 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 2:27.32 521
800 m - Ml. žákyně (pondělí, 3.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Heda MikolášováHeda Mikolášová 06 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 2:23.49 777
2 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:34.48 638
3 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2:37.83 598
4 x 200 m - Ml. žáci (pondělí, 3.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Straub Matteo, Surga David, Rundt Karel, Tůma Ondřej Straub Matteo, Surga David, Rundt Karel, Tůma Ondřej 06 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 1:52.24 972
2 Grabovski Adam, Hodr Marek, Doležal Adam, Čáha Tomáš Grabovski Adam, Hodr Marek, Doležal Adam, Čáha Tomáš 06 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 1:55.06 931
3 Kuna Marek, Brom Jan, Brčko Teodor, Kvasnička Lukáš Kuna Marek, Brom Jan, Brčko Teodor, Kvasnička Lukáš 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1:56.60 909
4 x 200 m - Ml. žákyně (pondělí, 3.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Machová Alžběta, Ayeni Sofie, Matoušková Dominika, Mikolášová Heda Machová Alžběta, Ayeni Sofie, Matoušková Dominika, Mikolášová Heda 07 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 1:56.98 1164
2 Hegerová Vanda, Kyselicová Ema, Tocháčková Anna, Kramešová Eliška Hegerová Vanda, Kyselicová Ema, Tocháčková Anna, Kramešová Eliška 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1:58.26 1144
3 Daněčková Silva, Oplištilová Anastázie, Hoffmannová Elen, Veselková Josefína Daněčková Silva, Oplištilová Anastázie, Hoffmannová Elen, Veselková Josefína 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:00.34 1111