výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Opava Kategorie IV

Opava (21. 5. 2019)

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 21.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 3 Denis VáclavíkDenis Václavík 04 ZŠG VítkovZŠG Vítkov 4 4:37.20 698.00
2 Jakub KnitlJakub Knitl 03 ZŠ OtickáZŠ Otická 6 4:46.57 640.00
3 Adam HazuchaAdam Hazucha 04 ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A 2 4:59.74 561.00
4= MATĚJ BEKMATĚJ BEK 04 ZŠ ŠrámkovaZŠ Šrámkova 12 5:00.98 554.00
4= Vojtěch UrbánekVojtěch Urbánek 05 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 5 5:00.98 554.00
6 Přemek ŘehánekPřemek Řehánek 03 Základní škola a Mateřská škola BolaticeZákladní škola a Mateřská š... 3 5:02.80 544.00
7 Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička 03 ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A 1 5:03.52 540.00
8 5 Patrik MoravecPatrik Moravec 03 ZŠG VítkovZŠG Vítkov 11 5:04.69 533.00
9 ŠTĚPÁN STŘÍBNÝŠTĚPÁN STŘÍBNÝ 03 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š... 17 5:11.97 493.00
10 Daniel GebauerDaniel Gebauer 04 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 8 5:15.59 473.00
11 Šimon AdamčíkŠimon Adamčík 04 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 10 5:16.87 466.00
12 David MatuščíkDavid Matuščík 04 ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B 13 5:18.01 460.00
13 Lukáš RittmannLukáš Rittmann 03 ZŠ OtickáZŠ Otická 19 5:19.24 454.00
14 Tadeáš BinarTadeáš Binar 04 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 14 5:19.99 450.00
15 Maxim DlabolaMaxim Dlabola 04 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 15 5:20.43 448.00
16 Dominik JanošDominik Janoš 04 ZŠ OtickáZŠ Otická 20 5:21.28 443.00
17 6 Ondřej MoravecOndřej Moravec 03 ZŠG VítkovZŠG Vítkov 21 5:22.76 436.00
18 ŠTĚPÁN KRAUTWURSTŠTĚPÁN KRAUTWURST 03 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š... 16 5:23.23 433.00
19 Teymur AbbasovTeymur Abbasov 05 ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B 7 5:42.57 340.00
20 Jan PoštulkaJan Poštulka 04 Základní škola a Mateřská škola BolaticeZákladní škola a Mateřská š... 9 5:42.62 339.00
21 Ondřej VíchaOndřej Vícha 05 ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B 18 5:51.64 299.00
Celkem 21 závodníků
Běh 02 (út, 21.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš WendelínTomáš Wendelín 05 ZŠ Edvarda Beneše, OpavaZŠ Edvarda Beneše, Opava 21 5:07.34 518.00
2 Hynek VaryšHynek Varyš 03 ZŠ a MŠ NeplachoviceZŠ a MŠ Neplachovice 2 5:12.75 489.00
3 Matyáš ThimelMatyáš Thimel 04 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 20 5:14.79 478.00
4 Tomáš NováčekTomáš Nováček 05 ZŠ T.G.Masaryka OpavaZŠ T.G.Masaryka Opava 6 5:15.77 472.00
5 Dominik KubalaDominik Kubala 03 ZŠ SlavkovZŠ Slavkov 3 5:18.44 458.00
6 Tadeáš SýkoraTadeáš Sýkora 03 ZŠ Hlučín RovninyZŠ Hlučín Rovniny 4 5:22.28 438.00
7 Ondřej BotziánOndřej Botzián 04 ZŠ a MŠ NeplachoviceZŠ a MŠ Neplachovice 13 5:23.48 432.00
8 TOMÁŠ MENŠÍKTOMÁŠ MENŠÍK 03 ZŠ ŠrámkovaZŠ Šrámkova 5 5:26.21 418.00
9 Dalibor PavelekDalibor Pavelek 03 ZŠ SlavkovZŠ Slavkov 12 5:28.39 407.00
10 DOMINIK DOLEŽÍDOMINIK DOLEŽÍ 05 ZŠ ŠrámkovaZŠ Šrámkova 9 5:28.58 406.00
11 Šimon KwašnýŠimon Kwašný 03 ZŠ Hlučín RovninyZŠ Hlučín Rovniny 11 5:29.65 401.00
12 Josef FichnaJosef Fichna 04 ZŠ Hlučín RovninyZŠ Hlučín Rovniny 16 5:34.42 378.00
13 Matyáš SvrčekMatyáš Svrček 03 ZŠ T.G.Masaryka OpavaZŠ T.G.Masaryka Opava 8 5:52.75 294.00
14 Jaromír MikušJaromír Mikuš 04 ZŠ Edvarda Beneše, OpavaZŠ Edvarda Beneše, Opava 17 5:54.42 287.00
15 Adam BílkaAdam Bílka 04 ZŠ Opava Mařádkova 15ZŠ Opava Mařádkova 15 14 5:55.37 283.00
16 Vojtěch ŤapťuchVojtěch Ťapťuch 04 ZŠ Opava Mařádkova 15ZŠ Opava Mařádkova 15 19 5:56.12 280.00
17 Adam StuchlíkAdam Stuchlík 05 ZŠ Háj ve SlezskuZŠ Háj ve Slezsku 7 6:04.83 245.00
18 Adam BernátAdam Bernát 05 ZŠ Háj ve SlezskuZŠ Háj ve Slezsku 1 6:09.00 229.00
19 Jiří DroběnaJiří Droběna 04 ZŠ Edvarda Beneše, OpavaZŠ Edvarda Beneše, Opava 15 6:25.33 170.00
20 Jiří Špičák.Jiří Špičák. 04 ZŠ Opava Mařádkova 15ZŠ Opava Mařádkova 15 18 6:39.31 126.00
Filip LhotskýFilip Lhotský 04 ZŠ SlavkovZŠ Slavkov 10 DNS
Celkem 21 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 3 Denis VáclavíkDenis Václavík 04 ZŠG VítkovZŠG Vítkov 4 4:37.20 698.00
2 Jakub KnitlJakub Knitl 03 ZŠ OtickáZŠ Otická 6 4:46.57 640.00
3 Adam HazuchaAdam Hazucha 04 ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A 2 4:59.74 561.00
4 MATĚJ BEKMATĚJ BEK 04 ZŠ ŠrámkovaZŠ Šrámkova 12 5:00.98 554.00
4 Vojtěch UrbánekVojtěch Urbánek 05 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 5 5:00.98 554.00
6 Přemek ŘehánekPřemek Řehánek 03 Základní škola a Mateřská škola BolaticeZákladní škola a Mateřská š... 3 5:02.80 544.00
7 Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička 03 ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A 1 5:03.52 540.00
8 5 Patrik MoravecPatrik Moravec 03 ZŠG VítkovZŠG Vítkov 11 5:04.69 533.00
9 Tomáš WendelínTomáš Wendelín 05 ZŠ Edvarda Beneše, OpavaZŠ Edvarda Beneše, Opava 21 5:07.34 518.00
10 ŠTĚPÁN STŘÍBNÝŠTĚPÁN STŘÍBNÝ 03 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š... 17 5:11.97 493.00
11 Hynek VaryšHynek Varyš 03 ZŠ a MŠ NeplachoviceZŠ a MŠ Neplachovice 2 5:12.75 489.00
12 Matyáš ThimelMatyáš Thimel 04 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 20 5:14.79 478.00
13 Daniel GebauerDaniel Gebauer 04 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 8 5:15.59 473.00
14 Tomáš NováčekTomáš Nováček 05 ZŠ T.G.Masaryka OpavaZŠ T.G.Masaryka Opava 6 5:15.77 472.00
15 Šimon AdamčíkŠimon Adamčík 04 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 10 5:16.87 466.00
16 David MatuščíkDavid Matuščík 04 ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B 13 5:18.01 460.00
17 Dominik KubalaDominik Kubala 03 ZŠ SlavkovZŠ Slavkov 3 5:18.44 458.00
18 Lukáš RittmannLukáš Rittmann 03 ZŠ OtickáZŠ Otická 19 5:19.24 454.00
19 Tadeáš BinarTadeáš Binar 04 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 14 5:19.99 450.00
20 Maxim DlabolaMaxim Dlabola 04 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 15 5:20.43 448.00
21 Dominik JanošDominik Janoš 04 ZŠ OtickáZŠ Otická 20 5:21.28 443.00
22 Tadeáš SýkoraTadeáš Sýkora 03 ZŠ Hlučín RovninyZŠ Hlučín Rovniny 4 5:22.28 438.00
23 6 Ondřej MoravecOndřej Moravec 03 ZŠG VítkovZŠG Vítkov 21 5:22.76 436.00
24 ŠTĚPÁN KRAUTWURSTŠTĚPÁN KRAUTWURST 03 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š... 16 5:23.23 433.00
25 Ondřej BotziánOndřej Botzián 04 ZŠ a MŠ NeplachoviceZŠ a MŠ Neplachovice 13 5:23.48 432.00
26 TOMÁŠ MENŠÍKTOMÁŠ MENŠÍK 03 ZŠ ŠrámkovaZŠ Šrámkova 5 5:26.21 418.00
27 Dalibor PavelekDalibor Pavelek 03 ZŠ SlavkovZŠ Slavkov 12 5:28.39 407.00
28 DOMINIK DOLEŽÍDOMINIK DOLEŽÍ 05 ZŠ ŠrámkovaZŠ Šrámkova 9 5:28.58 406.00
29 Šimon KwašnýŠimon Kwašný 03 ZŠ Hlučín RovninyZŠ Hlučín Rovniny 11 5:29.65 401.00
30 Josef FichnaJosef Fichna 04 ZŠ Hlučín RovninyZŠ Hlučín Rovniny 16 5:34.42 378.00
31 Teymur AbbasovTeymur Abbasov 05 ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B 7 5:42.57 340.00
32 Jan PoštulkaJan Poštulka 04 Základní škola a Mateřská škola BolaticeZákladní škola a Mateřská š... 9 5:42.62 339.00
33 Ondřej VíchaOndřej Vícha 05 ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B 18 5:51.64 299.00
34 Matyáš SvrčekMatyáš Svrček 03 ZŠ T.G.Masaryka OpavaZŠ T.G.Masaryka Opava 8 5:52.75 294.00
35 Jaromír MikušJaromír Mikuš 04 ZŠ Edvarda Beneše, OpavaZŠ Edvarda Beneše, Opava 17 5:54.42 287.00
36 Adam BílkaAdam Bílka 04 ZŠ Opava Mařádkova 15ZŠ Opava Mařádkova 15 14 5:55.37 283.00
37 Vojtěch ŤapťuchVojtěch Ťapťuch 04 ZŠ Opava Mařádkova 15ZŠ Opava Mařádkova 15 19 5:56.12 280.00
38 Adam StuchlíkAdam Stuchlík 05 ZŠ Háj ve SlezskuZŠ Háj ve Slezsku 7 6:04.83 245.00
39 Adam BernátAdam Bernát 05 ZŠ Háj ve SlezskuZŠ Háj ve Slezsku 1 6:09.00 229.00
40 Jiří DroběnaJiří Droběna 04 ZŠ Edvarda Beneše, OpavaZŠ Edvarda Beneše, Opava 15 6:25.33 170.00
41 Jiří Špičák.Jiří Špičák. 04 ZŠ Opava Mařádkova 15ZŠ Opava Mařádkova 15 18 6:39.31 126.00
Filip LhotskýFilip Lhotský 04 ZŠ SlavkovZŠ Slavkov 10 DNS