výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Opava Kategorie IV

Opava (21. 5. 2019)
Pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Richard ŠenkRichard Šenk 04 ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A 1907
2 Vít TampaVít Tampa 04 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 1746
3 Pavel HalátekPavel Halátek 04 ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A 1552
4 Ota BenešOta Beneš 03 ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B 1535
5 MATĚJ PETEREKMATĚJ PETEREK 04 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š... 1492
6 MATĚJ BEKMATĚJ BEK 04 ZŠ ŠrámkovaZŠ Šrámkova 1487
7 René BlažčíkRené Blažčík 03 Základní škola a Mateřská škola BolaticeZákladní škola a Mateřská š... 1478
8 Šimon PetlákŠimon Petlák 04 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 1474
9 Filip ŠenkFilip Šenk 03 ZŠ SlavkovZŠ Slavkov 1393
10 Tomáš StočekTomáš Stoček 03 ZŠ Edvarda Beneše, OpavaZŠ Edvarda Beneše, Opava 1336
11 Jakub KnitlJakub Knitl 03 ZŠ OtickáZŠ Otická 1283
12 Šimon BartečekŠimon Barteček 05 ZŠ Háj ve SlezskuZŠ Háj ve Slezsku 1259
13 Ondřej VláčilOndřej Vláčil 04 ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A 1256
14 Daniel ToušDaniel Touš 03 ZŠ Hlučín RovninyZŠ Hlučín Rovniny 1214
15 Roman PelikánRoman Pelikán 03 ZŠ Opava Mařádkova 15ZŠ Opava Mařádkova 15 1198
16 Denis VáclavíkDenis Václavík 04 ZŠG VítkovZŠG Vítkov 1185
17 Vojta RadošVojta Radoš 03 ZŠ OtickáZŠ Otická 1166
18 Ondřej MeisselOndřej Meissel 04 ZŠ a MŠ NeplachoviceZŠ a MŠ Neplachovice 1139
19 Lukáš ManderlaLukáš Manderla 03 ZŠ OtickáZŠ Otická 1042
20 Robin HendrychRobin Hendrych 04 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 1023
21 Matěj JarošMatěj Jaroš 03 ZŠ SlavkovZŠ Slavkov 1017
22 Přemek ŘehánekPřemek Řehánek 03 Základní škola a Mateřská škola BolaticeZákladní škola a Mateřská š... 1016
23 Matyáš ŠvestkaMatyáš Švestka 03 ZŠ Hlučín RovninyZŠ Hlučín Rovniny 0994
24 Filip ChládekFilip Chládek 04 ZŠ Edvarda Beneše, OpavaZŠ Edvarda Beneše, Opava 0971
25= Dalibor PavelekDalibor Pavelek 03 ZŠ SlavkovZŠ Slavkov 0946
25= Pavel SmolkaPavel Smolka 03 ZŠG VítkovZŠG Vítkov 0946
27 MIKULÁŠ KUBNÝMIKULÁŠ KUBNÝ 04 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š... 0935
28 TADEÁŠ KRETTEKTADEÁŠ KRETTEK 04 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š... 0928
29 Daniel GebauerDaniel Gebauer 04 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 0926
30 Tadeáš SýkoraTadeáš Sýkora 03 ZŠ Hlučín RovninyZŠ Hlučín Rovniny 0912
31 Jonáš HolušaJonáš Holuša 04 ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B 0910
32 Daniel VavrečkaDaniel Vavrečka 04 ZŠ SlavkovZŠ Slavkov 0898
33 Adam ŽigaAdam Žiga 04 ZŠ Opava Mařádkova 15ZŠ Opava Mařádkova 15 0894
34 Martin SolnýMartin Solný 19 ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B 0890
35 ŠTĚPÁN STŘÍBNÝŠTĚPÁN STŘÍBNÝ 03 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š... 0874
36 Tomáš NováčekTomáš Nováček 05 ZŠ T.G.Masaryka OpavaZŠ T.G.Masaryka Opava 0873
37 Daniel KrátkýDaniel Krátký 03 ZŠG VítkovZŠG Vítkov 0857
38 ROMAN ŠELEPSKÝROMAN ŠELEPSKÝ 04 ZŠ ŠrámkovaZŠ Šrámkova 0851
39 Tomáš NistlerTomáš Nistler 04 ZŠ Háj ve SlezskuZŠ Háj ve Slezsku 0847
40 Hynek VaryšHynek Varyš 03 ZŠ a MŠ NeplachoviceZŠ a MŠ Neplachovice 0841
41 Dominik KubalaDominik Kubala 03 ZŠ SlavkovZŠ Slavkov 0839
42 Mojmír HajkaMojmír Hajka 03 ZŠ OtickáZŠ Otická 0838
43 LUKÁŠ JAGUSZTÝNLUKÁŠ JAGUSZTÝN 03 ZŠ ŠrámkovaZŠ Šrámkova 0836
44 Lukáš ChovanecLukáš Chovanec 05 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 0820
45 Matěj KrömerMatěj Krömer 04 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 0812
46 Patrik MoravecPatrik Moravec 03 ZŠG VítkovZŠG Vítkov 0804
47 Jan KupčíkJan Kupčík 05 ZŠ T.G.Masaryka OpavaZŠ T.G.Masaryka Opava 0803
48 Filip DrozdFilip Drozd 04 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 0771
49 David MeisselDavid Meissel 05 ZŠ a MŠ NeplachoviceZŠ a MŠ Neplachovice 0752
50 Martin VajdaMartin Vajda 04 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 0747
51 Maxmilián ŠindlářMaxmilián Šindlář 03 ZŠ Háj ve SlezskuZŠ Háj ve Slezsku 0735
52 Tomáš KročilTomáš Kročil 03 Základní škola a Mateřská škola BolaticeZákladní škola a Mateřská š... 0717
53 Filip TůmaFilip Tůma 04 ZŠ T.G.Masaryka OpavaZŠ T.G.Masaryka Opava 0715
54 Luca JanikLuca Janik 04 Základní škola a Mateřská škola BolaticeZákladní škola a Mateřská š... 0704
55 TOMÁŠ MENŠÍKTOMÁŠ MENŠÍK 03 ZŠ ŠrámkovaZŠ Šrámkova 0699
56 Matyáš SvrčekMatyáš Svrček 03 ZŠ T.G.Masaryka OpavaZŠ T.G.Masaryka Opava 0697
57 Šimon KwašnýŠimon Kwašný 03 ZŠ Hlučín RovninyZŠ Hlučín Rovniny 0671
58 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A 0650
59 Jan MrázJan Mráz 03 ZŠ Opava Mařádkova 15ZŠ Opava Mařádkova 15 0603
60 Adam HazuchaAdam Hazucha 04 ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A 0561
61 Vojtěch UrbánekVojtěch Urbánek 05 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 0554
62 Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička 03 ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A 0540
63 Jan KnitlJan Knitl 03 ZŠ OtickáZŠ Otická 0525
64 Tomáš WendelínTomáš Wendelín 05 ZŠ Edvarda Beneše, OpavaZŠ Edvarda Beneše, Opava 0518
65 Michal GlocmanMichal Glocman 04 ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A 0516
66 Štěpán ReiskýŠtěpán Reiský 04 ZŠ Hlučín RovninyZŠ Hlučín Rovniny 0512
67 Jakub KamrádJakub Kamrád 04 Základní škola a Mateřská škola BolaticeZákladní škola a Mateřská š... 0509
68 VOJTĚCH KROČAVOJTĚCH KROČA 03 ZŠ ŠrámkovaZŠ Šrámkova 0507
69 Michael GrufíkMichael Grufík 03 ZŠ OtickáZŠ Otická 0496
70 Adam JahodaAdam Jahoda 04 ZŠ Opava Mařádkova 15ZŠ Opava Mařádkova 15 0491
71 Jan CamfrlaJan Camfrla 03 ZŠ a MŠ NeplachoviceZŠ a MŠ Neplachovice 0487
72 Vojtěch ZíkaVojtěch Zíka 04 ZŠ T.G.Masaryka OpavaZŠ T.G.Masaryka Opava 0485
73 Matyáš ThimelMatyáš Thimel 04 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 0478
74 Kamil VavrečkaKamil Vavrečka 04 ZŠ Edvarda Beneše, OpavaZŠ Edvarda Beneše, Opava 0474
75 Jan KupkaJan Kupka 04 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 0472
76 Šimon AdamčíkŠimon Adamčík 04 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 0466
77= David MatuščíkDavid Matuščík 04 ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B 0460
77= Filip UvíraFilip Uvíra 04 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 0460
79 Lukáš RittmannLukáš Rittmann 03 ZŠ OtickáZŠ Otická 0454
80 Daniel FabíkDaniel Fabík 03 ZŠG VítkovZŠG Vítkov 0450
81 Marek LeksMarek Leks 04 ZŠ Edvarda Beneše, OpavaZŠ Edvarda Beneše, Opava 0447
82 MICHAL KREISELMICHAL KREISEL 04 ZŠ ŠrámkovaZŠ Šrámkova 0444
83 Jiří HančilJiří Hančil 03 ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B 0439
84 ŠTĚPÁN KRAUTWURSTŠTĚPÁN KRAUTWURST 03 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š... 0433
85 Ondřej BotziánOndřej Botzián 04 ZŠ a MŠ NeplachoviceZŠ a MŠ Neplachovice 0432
86 Jakub PačkaJakub Pačka 04 ZŠ Háj ve SlezskuZŠ Háj ve Slezsku 0431
87 Matěj HartmannMatěj Hartmann 03 ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B 0411
88 Vojtěch KarásekVojtěch Karásek 03 ZŠ a MŠ NeplachoviceZŠ a MŠ Neplachovice 0406
89 Vojtěch FiedlerVojtěch Fiedler 04 ZŠ Háj ve SlezskuZŠ Háj ve Slezsku 0397
90 Ondřej StellarOndřej Stellar 04 ZŠ Edvarda Beneše, OpavaZŠ Edvarda Beneše, Opava 0381
91 Marek StříbnýMarek Stříbný 03 ZŠ Hlučín RovninyZŠ Hlučín Rovniny 0375
92 Ondřej MoravecOndřej Moravec 03 ZŠG VítkovZŠG Vítkov 0352
93 Teymur AbbasovTeymur Abbasov 05 ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B 0340
94 Jan PoštulkaJan Poštulka 04 Základní škola a Mateřská škola BolaticeZákladní škola a Mateřská š... 0339
95 Šimon VšetečkaŠimon Všetečka 04 ZŠ Hlučín RovninyZŠ Hlučín Rovniny 0324
96 Jakub HýbelJakub Hýbel 03 ZŠG VítkovZŠG Vítkov 0297
97 Jaromír MikušJaromír Mikuš 04 ZŠ Edvarda Beneše, OpavaZŠ Edvarda Beneše, Opava 0287
98 Jiří DroběnaJiří Droběna 04 ZŠ Edvarda Beneše, OpavaZŠ Edvarda Beneše, Opava 0285
99 Adam BílkaAdam Bílka 04 ZŠ Opava Mařádkova 15ZŠ Opava Mařádkova 15 0283
100 Vojtěch ŤapťuchVojtěch Ťapťuch 04 ZŠ Opava Mařádkova 15ZŠ Opava Mařádkova 15 0280
101 Radek SeipelRadek Seipel 05 ZŠ a MŠ NeplachoviceZŠ a MŠ Neplachovice 0270
102 David HeinzkeDavid Heinzke 04 ZŠ T.G.Masaryka OpavaZŠ T.G.Masaryka Opava 0267
103 Adam StuchlíkAdam Stuchlík 05 ZŠ Háj ve SlezskuZŠ Háj ve Slezsku 0245
104 Adam BernátAdam Bernát 05 ZŠ Háj ve SlezskuZŠ Háj ve Slezsku 0229
105 ONDŘEJ BOČEKONDŘEJ BOČEK 04 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š... 0219
106= Maxim DlabolaMaxim Dlabola 04 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 0000
106= Adam SochorAdam Sochor 04 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 0000
106= Jonáš GebauerJonáš Gebauer 04 ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A 0000
106= DOMINIK DOLEŽÍDOMINIK DOLEŽÍ 05 ZŠ ŠrámkovaZŠ Šrámkova 0000
106= Ondřej VíchaOndřej Vícha 05 ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B 0000
106= Tadeáš BinarTadeáš Binar 04 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 0000
106= Philipp SkrontPhilipp Skront 03 ZŠ OtickáZŠ Otická 0000
106= Jiří Špičák.Jiří Špičák. 04 ZŠ Opava Mařádkova 15ZŠ Opava Mařádkova 15 0000
106= Šimon LudvíčekŠimon Ludvíček 04 ZŠ Opava Mařádkova 15ZŠ Opava Mařádkova 15 0000
106= Vítězslav ReinVítězslav Rein 04 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 0000
106= Dominik JanošDominik Janoš 04 ZŠ OtickáZŠ Otická 0000
106= Jakub SkopalJakub Skopal 03 ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A 0000
106= Michal PompMichal Pomp 04 ZŠ a MŠ NeplachoviceZŠ a MŠ Neplachovice 0000
106= Tobiáš GratkeTobiáš Gratke 05 ZŠ Háj ve SlezskuZŠ Háj ve Slezsku 0000
106= Jiří RyplJiří Rypl 04 ZŠ SlavkovZŠ Slavkov 0000
106= Ladislav NovotnýLadislav Novotný 04 ZŠ Hlučín RovninyZŠ Hlučín Rovniny 0000
106= MATĚJ HANSLÍKMATĚJ HANSLÍK 05 ZŠ ŠrámkovaZŠ Šrámkova 0000
106= Jakub DzidaJakub Dzida 04 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 0000
106= Ondřej LubeníkOndřej Lubeník 05 ZŠ a MŠ NeplachoviceZŠ a MŠ Neplachovice 0000
106= Jiří ŠnajdrJiří Šnajdr 03 ZŠ Opava Mařádkova 15ZŠ Opava Mařádkova 15 0000
106= Filip GužiakFilip Gužiak 04 ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B 0000
106= Ondřej StellarOndřej Stellar 04 ZŠ Edvarda Beneše, OpavaZŠ Edvarda Beneše, Opava 0000
106= Josef FichnaJosef Fichna 04 ZŠ Hlučín RovninyZŠ Hlučín Rovniny 0000
106= Filip LhotskýFilip Lhotský 04 ZŠ SlavkovZŠ Slavkov 0000
106= Vít PflegrVít Pflegr 03 ZŠ OtickáZŠ Otická 0000
106= Jakub SlanýJakub Slaný 03 ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A 0000
106= Vojtěch ŠenkVojtěch Šenk 04 ZŠ SlavkovZŠ Slavkov 0000
106= Martin RychtrMartin Rychtr 05 ZŠ Edvarda Beneše, OpavaZŠ Edvarda Beneše, Opava 0000
106= Jonáš KwašnýJonáš Kwašný 06 ZŠ Hlučín RovninyZŠ Hlučín Rovniny 0000
Celkem 134 závodníků
Pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Martina FialováMartina Fialová 04 ZŠ T.G.Masaryka OpavaZŠ T.G.Masaryka Opava 1780
2 Melánie PejšováMelánie Pejšová 04 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 1767
3 Aneta VojtěškováAneta Vojtěšková 04 ZŠ OtickáZŠ Otická 1698
4 Kristýna KadulováKristýna Kadulová 04 ZŠ Háj ve SlezskuZŠ Háj ve Slezsku 1691
5 Vendula SilberováVendula Silberová 05 ZŠ a MŠ NeplachoviceZŠ a MŠ Neplachovice 1670
6 Klára KazimírskáKlára Kazimírská 03 ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B 1463
7 Carolina KroutilováCarolina Kroutilová 05 ZŠ Opava Mařádkova 15ZŠ Opava Mařádkova 15 1432
8 Karolína MachulováKarolína Machulová 04 ZŠG VítkovZŠG Vítkov 1349
9 Simona BartošováSimona Bartošová 04 ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A 1324
10 Dagmar DostálováDagmar Dostálová 03 ZŠ Hlučín RovninyZŠ Hlučín Rovniny 1321
11 Tereza WittasskováTereza Wittassková 04 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 1309
12 Vendula TrojančíkováVendula Trojančíková 05 ZŠ SlavkovZŠ Slavkov 1245
13 Michaela VíchováMichaela Víchová 03 ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A 1234
14 Alexandra SkuplíkováAlexandra Skuplíková 03 ZŠ OtickáZŠ Otická 1105
15 ELIŠKA VITÁSKOVÁELIŠKA VITÁSKOVÁ 03 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š... 1074
16 Hana HerudkováHana Herudková 04 ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A 1060
17 Rozálie MuraňováRozálie Muraňová 04 ZŠ a MŠ NeplachoviceZŠ a MŠ Neplachovice 1016
18 Julie VlčkováJulie Vlčková 05 ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B 0977
19 Lucie KaštovskáLucie Kaštovská 04 ZŠ Háj ve SlezskuZŠ Háj ve Slezsku 0971
20 Eliška StonišováEliška Stonišová 04 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 0947
21 Amálie BartákováAmálie Bartáková 04 ZŠ SlavkovZŠ Slavkov 0886
22 BARBORA KUBNÁBARBORA KUBNÁ 04 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š... 0847
23 Valérie ŠavrdováValérie Šavrdová 04 ZŠG VítkovZŠG Vítkov 0846
24 Nela VyklickáNela Vyklická 03 ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B 0845
25 Eliška HamplováEliška Hamplová 04 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 0839
26 Aneta PaterováAneta Paterová 03 ZŠ Hlučín RovninyZŠ Hlučín Rovniny 0832
27 MARIE HANZLÍKOVÁMARIE HANZLÍKOVÁ 04 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š... 0806
28 Lucie KoschatzkáLucie Koschatzká 04 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 0804
29 ANETA LASÁKOVÁANETA LASÁKOVÁ 04 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š... 0778
30 Gabriela BriováGabriela Briová 05 ZŠG VítkovZŠG Vítkov 0763
31 Veronika ČernáVeronika Černá 04 ZŠ Háj ve SlezskuZŠ Háj ve Slezsku 0759
32 Anna StrnadelAnna Strnadel 05 ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A 0735
33 Nela PospěchováNela Pospěchová 04 ZŠ OtickáZŠ Otická 0700
34 Stěpánka ChrenováStěpánka Chrenová 03 ZŠ Hlučín RovninyZŠ Hlučín Rovniny 0692
35 Tereza JankůTereza Janků 05 ZŠ SlavkovZŠ Slavkov 0679
36 Nikola BenešováNikola Benešová 05 ZŠ Opava Mařádkova 15ZŠ Opava Mařádkova 15 0677
37 Lucie DračkováLucie Dračková 04 ZŠ Opava Mařádkova 15ZŠ Opava Mařádkova 15 0643
38 Savannah QuirozováSavannah Quirozová 03 ZŠ T.G.Masaryka OpavaZŠ T.G.Masaryka Opava 0641
39 Denisa SchneidrováDenisa Schneidrová 05 ZŠ SlavkovZŠ Slavkov 0608
40= Viktorie NovotnáViktorie Novotná 04 ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A 0599
40= Adéla GrabiášováAdéla Grabiášová 04 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 0599
42 Natálie RafaelisováNatálie Rafaelisová 03 ZŠ Hlučín RovninyZŠ Hlučín Rovniny 0595
43 Adéla GrabiášováAdéla Grabiášová 03 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 0583
44 Klára BrixováKlára Brixová 05 ZŠ T.G.Masaryka OpavaZŠ T.G.Masaryka Opava 0574
45= Pavla ĎaďováPavla Ďaďová 03 ZŠ Háj ve SlezskuZŠ Háj ve Slezsku 0567
45= Eliška TylšarováEliška Tylšarová 04 ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A 0567
47 Valérie LuzarováValérie Luzarová 03 ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A 0547
48 Karolína KlechováKarolína Klechová 04 ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A 0531
49 Barbora JiroušováBarbora Jiroušová 05 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 0519
50 Gabriela ZubíkováGabriela Zubíková 03 ZŠG VítkovZŠG Vítkov 0482
51 Simona GillováSimona Gillová 04 ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B 0479
52 Bára VitáskováBára Vitásková 03 ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B 0466
53 Anna PacholskáAnna Pacholská 05 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 0460
54 Adéla StonišováAdéla Stonišová 04 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 0430
55 Sabina SkřivánkováSabina Skřivánková 05 ZŠ a MŠ NeplachoviceZŠ a MŠ Neplachovice 0429
56 Eva KokořováEva Kokořová 04 ZŠ OtickáZŠ Otická 0409
57 Kateřina NěmcováKateřina Němcová 03 ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B 0397
58 Natálie SupováNatálie Supová 04 ZŠ OtickáZŠ Otická 0396
59= Natálie LipnickáNatálie Lipnická 03 ZŠ Hlučín RovninyZŠ Hlučín Rovniny 0389
59= Kateřina QuisováKateřina Quisová 05 ZŠ a MŠ NeplachoviceZŠ a MŠ Neplachovice 0389
61 ADÉLA MORAVCOVÁADÉLA MORAVCOVÁ 04 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š... 0378
62 Eliška BarwenczikováEliška Barwencziková 03 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 0372
63 Eliška MatouškováEliška Matoušková 03 ZŠ a MŠ NeplachoviceZŠ a MŠ Neplachovice 0370
64 Marie SedláčkováMarie Sedláčková 04 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 0362
65 Darina LukešováDarina Lukešová 05 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 0358
66 Adéla GrodováAdéla Grodová 04 ZŠ OtickáZŠ Otická 0357
67= Emílie HavlíkováEmílie Havlíková 04 ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B 0350
67= Gabriela DzurenkováGabriela Dzurenková 04 ZŠ T.G.Masaryka OpavaZŠ T.G.Masaryka Opava 0350
67= TEREZA KERMESOVÁTEREZA KERMESOVÁ 04 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š... 0350
67= Kateřina BazalováKateřina Bazalová 03 ZŠ Háj ve SlezskuZŠ Háj ve Slezsku 0350
71 Marie GebauerováMarie Gebauerová 04 ZŠ Opava Mařádkova 15ZŠ Opava Mařádkova 15 0349
72 Michaela KonečnáMichaela Konečná 03 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 0347
73 Erika KreuzerováErika Kreuzerová 04 ZŠ Hlučín RovninyZŠ Hlučín Rovniny 0345
74= Natálie DostálováNatálie Dostálová 03 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 0343
74= Michaela HeczkováMichaela Heczková 03 ZŠ T.G.Masaryka OpavaZŠ T.G.Masaryka Opava 0343
74= Karolína FiedlerováKarolína Fiedlerová 03 ZŠ a MŠ NeplachoviceZŠ a MŠ Neplachovice 0343
77 Melisa GrigierováMelisa Grigierová 04 ZŠ T.G.Masaryka OpavaZŠ T.G.Masaryka Opava 0340
78 Jana AdámkováJana Adámková 03 ZŠ Hlučín RovninyZŠ Hlučín Rovniny 0338
79 Tereza PlachkáTereza Plachká 03 ZŠ OtickáZŠ Otická 0334
80 Natálie PavlíkováNatálie Pavlíková 04 ZŠ Háj ve SlezskuZŠ Háj ve Slezsku 0327
81 Lucie KempkováLucie Kempková 05 ZŠ SlavkovZŠ Slavkov 0318
82 Natálie KlapetkováNatálie Klapetková 04 ZŠG VítkovZŠG Vítkov 0317
83= Vendula BokischováVendula Bokischová 04 ZŠ a MŠ NeplachoviceZŠ a MŠ Neplachovice 0308
83= Marie KrátkáMarie Krátká 04 ZŠ T.G.Masaryka OpavaZŠ T.G.Masaryka Opava 0308
85 Kristýna BuchwaldováKristýna Buchwaldová 03 ZŠG VítkovZŠG Vítkov 0306
86 Kateřina MikeskováKateřina Mikesková 04 ZŠG VítkovZŠG Vítkov 0304
87 BARBORA KOPCOVÁBARBORA KOPCOVÁ 03 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š... 0301
88 Elen MalchárkováElen Malchárková 03 ZŠ SlavkovZŠ Slavkov 0279
89 Anita DietrichováAnita Dietrichová 05 ZŠ Opava Mařádkova 15ZŠ Opava Mařádkova 15 0276
90 Kateřina JombíkováKateřina Jombíková 04 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 0263
91= Aneta ŠtrohalmováAneta Štrohalmová 05 ZŠ a MŠ NeplachoviceZŠ a MŠ Neplachovice 0259
91= Emílie VitáskováEmílie Vitásková 04 ZŠ Hlučín RovninyZŠ Hlučín Rovniny 0259
93 Natálie RozsypalováNatálie Rozsypalová 03 ZŠ Opava Mařádkova 15ZŠ Opava Mařádkova 15 0256
94 Kristýna HausmatzováKristýna Hausmatzová 05 ZŠ T.G.Masaryka OpavaZŠ T.G.Masaryka Opava 0235
95= Julie Vlčková.Julie Vlčková. 05 ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B 0000
95= Eliška StokláskováEliška Stoklásková 04 ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B 0000
97= Pavlína KružberskáPavlína Kružberská 03 ZŠ OtickáZŠ Otická 0000
97= Kristina KubáňováKristina Kubáňová 03 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 0000
97= Hana KremserováHana Kremserová 05 ZŠ T.G.Masaryka OpavaZŠ T.G.Masaryka Opava 0000
97= Veronika PauschováVeronika Pauschová 04 ZŠG VítkovZŠG Vítkov 0000
97= Karolína BodziuchKarolína Bodziuch 04 ZŠ Háj ve SlezskuZŠ Háj ve Slezsku 0000
97= Karolína TvrdáKarolína Tvrdá 03 ZŠ Hlučín RovninyZŠ Hlučín Rovniny 0000
97= Barbora LexováBarbora Lexová 04 ZŠ Opava Mařádkova 15ZŠ Opava Mařádkova 15 0000
97= Natálie KrčmářováNatálie Krčmářová 04 ZŠ Opava Mařádkova 15ZŠ Opava Mařádkova 15 0000
97= Matulová MercedesMatulová Mercedes 04 ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A 0000
97= Nela PospěchováNela Pospěchová 19 ZŠ OtickáZŠ Otická 0000
97= Bára VitáskováBára Vitásková 03 ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B 0000
97= Amálie SembolováAmálie Sembolová 05 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 0000
97= Klára ZavadilováKlára Zavadilová 03 ZŠ T.G.Masaryka OpavaZŠ T.G.Masaryka Opava 0000
97= Anežka BravencováAnežka Bravencová 04 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 0000
97= Tereza FialováTereza Fialová 04 ZŠ Háj ve SlezskuZŠ Háj ve Slezsku 0000
97= Sára MiervováSára Miervová 03 ZŠ OtickáZŠ Otická 0000
97= Simona KadeřábkováSimona Kadeřábková 05 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 0000
97= Jana NavrátilováJana Navrátilová 03 ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A 0000
97= Mercedes MatulováMercedes Matulová 04 ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B 0000
97= Tereza MalčekováTereza Malčeková 03 ZŠ SlavkovZŠ Slavkov 0000
Celkem 116 závodníků