výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Pětiboj SpS

Plzeň (9. 5. 2019)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 9.5.2019 - 16:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 467 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 07.89 592.00
2 35 David BímanDavid Bíman 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.84 340.00
3 53 Daniel BártaDaniel Bárta 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 09.11 280.00
4 423 Tobiáš FricTobiáš Fric 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 09.16 270.00
5 468 Jakub FialaJakub Fiala 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 09.92 132.00
6 66 Matyáš BriknerMatyáš Brikner 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 10.40 68.00
7 409 Tomáš HájekTomáš Hájek 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 10.79 31.00
60 Tomáš EichackerTomáš Eichacker 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 9.5.2019 - 16:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 487 Jan SeveraJan Severa 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 08.41 447.00
2 397 Martin HonlMartin Honl 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.18 266.00
3 418 Sebastian MatoušekSebastian Matoušek 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.35 231.00
4 408 Jakub HarazímJakub Harazím 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 09.99 122.00
5 497 Tomáš LojínTomáš Lojín 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.11 105.00
6 406 Karel MarešKarel Mareš 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 10.41 67.00
7 476 Marek PoljakMarek Poljak 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 10.85 26.00
8 474 Martin KošařMartin Košař 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.03 14.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 9.5.2019 - 16:30) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 72 Oliver VeselýOliver Veselý 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 08.46 434.00
2 383 Oliver SoukupOliver Soukup 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.52 418.00
3 398 Jan ŠkarbanJan Škarban 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09.22 257.00
4 396 Tomáš ŽákTomáš Žák 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 09.26 249.00
5 339 Matěj ZajícMatěj Zajíc 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 09.45 212.00
6 204 Jáchym VojtíšekJáchym Vojtíšek 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 09.48 207.00
7 182 Alex SteinerAlex Steiner 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.51 201.00
8 359 Štěpán ZajícŠtěpán Zajíc 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.95 0.00
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 467 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 07.89 592.00
2 487 Jan SeveraJan Severa 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 08.41 447.00
3 72 Oliver VeselýOliver Veselý 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 08.46 434.00
4 383 Oliver SoukupOliver Soukup 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.52 418.00
5 35 David BímanDavid Bíman 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.84 340.00
6 53 Daniel BártaDaniel Bárta 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 09.11 280.00
7 423 Tobiáš FricTobiáš Fric 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 09.16 270.00
8 397 Martin HonlMartin Honl 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.18 266.00
9 398 Jan ŠkarbanJan Škarban 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09.22 257.00
10 396 Tomáš ŽákTomáš Žák 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 09.26 249.00
11 418 Sebastian MatoušekSebastian Matoušek 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.35 231.00
12 339 Matěj ZajícMatěj Zajíc 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 09.45 212.00
13 204 Jáchym VojtíšekJáchym Vojtíšek 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 09.48 207.00
14 182 Alex SteinerAlex Steiner 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.51 201.00
15 468 Jakub FialaJakub Fiala 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 09.92 132.00
16 408 Jakub HarazímJakub Harazím 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 09.99 122.00
17 497 Tomáš LojínTomáš Lojín 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.11 105.00
18 66 Matyáš BriknerMatyáš Brikner 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 10.40 68.00
19 406 Karel MarešKarel Mareš 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 10.41 67.00
20 409 Tomáš HájekTomáš Hájek 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 10.79 31.00
21 476 Marek PoljakMarek Poljak 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 10.85 26.00
22 474 Martin KošařMartin Košař 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.03 14.00
23 359 Štěpán ZajícŠtěpán Zajíc 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.95 0.00
60 Tomáš EichackerTomáš Eichacker 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNS

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 9.5.2019 - 16:15) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 450 Ellen BartákováEllen Bartáková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.91 589.00
2 451 Marcela ČadkováMarcela Čadková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 09.18 521.00
3 488 Veronika BenešováVeronika Benešová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.19 518.00
4 466 Andrea BielikováAndrea Bieliková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09.68 404.00
5 465 Žaneta DlouháŽaneta Dlouhá 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.08 320.00
6 448 Markéta CihlářováMarkéta Cihlářová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.12 312.00
7 469 Ester DvořákováEster Dvořáková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 10.23 291.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 9.5.2019 - 16:15) official Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 445 Barbora FrankováBarbora Franková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 09.05 553.00
2 410 Anna IvasienkováAnna Ivasienková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 09.38 472.00
3 443 Agáta ChvojkováAgáta Chvojková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09.54 435.00
4 471 Terezie JanečkováTerezie Janečková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 10.10 316.00
5 441 Magdalena MarešováMagdalena Marešová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 11.54 91.00
444 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNS
432 Lenka HostičkováLenka Hostičková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 9.5.2019 - 16:15) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 386 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 08.48 706.00
2 399 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.97 574.00
3 419 Zuzana JelínkováZuzana Jelínková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 09.41 465.00
4 321 Magdalena KolínkováMagdalena Kolínková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.67 406.00
5 318 Andrea KohoutováAndrea Kohoutová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 09.79 380.00
6 384 Kateřina JežováKateřina Ježová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.98 340.00
7 176 Nikola KoppováNikola Koppová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 10.60 224.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (čt, 9.5.2019 - 16:15) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 30 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 08.56 684.00
2 175 Ludmila LobovskáLudmila Lobovská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 09.14 531.00
3 180 Ema KučerováEma Kučerová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.54 435.00
4 173 Simona LepkováSimona Lepková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 09.66 408.00
5 172 Barbora KudličkováBarbora Kudličková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09.87 363.00
6 178 Daniela KošařováDaniela Košařová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 09.89 359.00
7 39 Lenka PařízkováLenka Pařízková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 09.97 342.00
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (čt, 9.5.2019 - 16:15) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 70 Karolína RumlováKarolína Rumlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 09.05 553.00
2 17 Martina ŠmídováMartina Šmídová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.17 523.00
3 31 Petra SukováPetra Suková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 09.40 468.00
4 33 Karolína PetrušováKarolína Petrušová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.76 386.00
5 395 Nicol RosinováNicol Rosinová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09.78 382.00
6 87 Štěpánka PeškováŠtěpánka Pešková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 09.79 380.00
7 19 Kristýna ŠnajdrováKristýna Šnajdrová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 10.03 330.00
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (čt, 9.5.2019 - 16:15) official Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 40 Lenka ŠtědronskáLenka Štědronská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.43 461.00
2 16 Barbora ŠtverákováBarbora Štveráková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09.54 435.00
3 44 Markéta ŠvamberkováMarkéta Švamberková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 09.63 415.00
4 62 Lucie TůmováLucie Tůmová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 09.68 404.00
5 54 Tereza ŠnajdrováTereza Šnajdrová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 09.69 402.00
6 51 Natálie ZachováNatálie Zachová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.04 328.00
7 43 Martina ZíkováMartina Zíková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 10.76 198.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 386 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 08.48 706.00
2 30 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 08.56 684.00
3 450 Ellen BartákováEllen Bartáková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.91 589.00
4 399 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.97 574.00
5 445 Barbora FrankováBarbora Franková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 09.05 553.00
5 70 Karolína RumlováKarolína Rumlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 09.05 553.00
7 175 Ludmila LobovskáLudmila Lobovská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 09.14 531.00
8 17 Martina ŠmídováMartina Šmídová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.17 523.00
9 451 Marcela ČadkováMarcela Čadková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 09.18 521.00
10 488 Veronika BenešováVeronika Benešová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.19 518.00
11 410 Anna IvasienkováAnna Ivasienková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 09.38 472.00
12 31 Petra SukováPetra Suková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 09.40 468.00
13 419 Zuzana JelínkováZuzana Jelínková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 09.41 465.00
14 40 Lenka ŠtědronskáLenka Štědronská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.43 461.00
15 443 Agáta ChvojkováAgáta Chvojková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09.54 435.00
15 180 Ema KučerováEma Kučerová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.54 435.00
15 16 Barbora ŠtverákováBarbora Štveráková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09.54 435.00
18 44 Markéta ŠvamberkováMarkéta Švamberková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 09.63 415.00
19 173 Simona LepkováSimona Lepková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 09.66 408.00
20 321 Magdalena KolínkováMagdalena Kolínková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.67 406.00
21 466 Andrea BielikováAndrea Bieliková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09.68 404.00
21 62 Lucie TůmováLucie Tůmová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 09.68 404.00
23 54 Tereza ŠnajdrováTereza Šnajdrová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 09.69 402.00
24 33 Karolína PetrušováKarolína Petrušová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.76 386.00
25 395 Nicol RosinováNicol Rosinová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09.78 382.00
26 318 Andrea KohoutováAndrea Kohoutová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 09.79 380.00
26 87 Štěpánka PeškováŠtěpánka Pešková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 09.79 380.00
28 172 Barbora KudličkováBarbora Kudličková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09.87 363.00
29 178 Daniela KošařováDaniela Košařová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 09.89 359.00
30 39 Lenka PařízkováLenka Pařízková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 09.97 342.00
31 384 Kateřina JežováKateřina Ježová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.98 340.00
32 19 Kristýna ŠnajdrováKristýna Šnajdrová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 10.03 330.00
33 51 Natálie ZachováNatálie Zachová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.04 328.00
34 465 Žaneta DlouháŽaneta Dlouhá 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.08 320.00
35 471 Terezie JanečkováTerezie Janečková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 10.10 316.00
36 448 Markéta CihlářováMarkéta Cihlářová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.12 312.00
37 469 Ester DvořákováEster Dvořáková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 10.23 291.00
38 176 Nikola KoppováNikola Koppová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 10.60 224.00
39 43 Martina ZíkováMartina Zíková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 10.76 198.00
40 441 Magdalena MarešováMagdalena Marešová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 11.54 91.00
444 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNS
432 Lenka HostičkováLenka Hostičková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 DNS

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 9.5.2019 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 35 David BímanDavid Bíman 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:39.39 396.00
2 397 Martin HonlMartin Honl 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10 2:53.99 266.00
3 467 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 3:04.95 184.00
4 423 Tobiáš FricTobiáš Fric 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 3:05.26 182.00
5 408 Jakub HarazímJakub Harazím 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 3:17.15 110.00
6 53 Daniel BártaDaniel Bárta 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 3:18.94 100.00
7 468 Jakub FialaJakub Fiala 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 3:19.74 96.00
8 497 Tomáš LojínTomáš Lojín 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12 3:21.19 89.00
9 474 Martin KošařMartin Košař 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11 3:44.20 10.00
10 66 Matyáš BriknerMatyáš Brikner 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 3:53.28 0.00
11 409 Tomáš HájekTomáš Hájek 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 4:19.98 0.00
60 Tomáš EichackerTomáš Eichacker 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 DNS
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (čt, 9.5.2019 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 383 Oliver SoukupOliver Soukup 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:29.89 493.00
2 398 Jan ŠkarbanJan Škarban 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 2:36.04 429.00
3 339 Matěj ZajícMatěj Zajíc 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11 2:45.82 336.00
4 487 Jan SeveraJan Severa 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:56.18 249.00
5 72 Oliver VeselýOliver Veselý 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 3:04.51 187.00
6 204 Jáchym VojtíšekJáchym Vojtíšek 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 3:05.33 182.00
7 418 Sebastian MatoušekSebastian Matoušek 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 3:05.50 181.00
8 182 Alex SteinerAlex Steiner 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 3:06.27 176.00
9 406 Karel MarešKarel Mareš 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 3:23.63 77.00
10 476 Marek PoljakMarek Poljak 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 3:37.72 25.00
396 Tomáš ŽákTomáš Žák 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12 DNS
359 Štěpán ZajícŠtěpán Zajíc 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10 DNS
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 383 Oliver SoukupOliver Soukup 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:29.89 493.00
2 398 Jan ŠkarbanJan Škarban 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 2:36.04 429.00
3 35 David BímanDavid Bíman 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:39.39 396.00
4 339 Matěj ZajícMatěj Zajíc 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11 2:45.82 336.00
5 397 Martin HonlMartin Honl 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10 2:53.99 266.00
6 487 Jan SeveraJan Severa 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:56.18 249.00
7 72 Oliver VeselýOliver Veselý 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 3:04.51 187.00
8 467 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 3:04.95 184.00
9 423 Tobiáš FricTobiáš Fric 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 3:05.26 182.00
10 204 Jáchym VojtíšekJáchym Vojtíšek 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 3:05.33 182.00
11 418 Sebastian MatoušekSebastian Matoušek 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 3:05.50 181.00
12 182 Alex SteinerAlex Steiner 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 3:06.27 176.00
13 408 Jakub HarazímJakub Harazím 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 3:17.15 110.00
14 53 Daniel BártaDaniel Bárta 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 3:18.94 100.00
15 468 Jakub FialaJakub Fiala 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 3:19.74 96.00
16 497 Tomáš LojínTomáš Lojín 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12 3:21.19 89.00
17 406 Karel MarešKarel Mareš 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 3:23.63 77.00
18 476 Marek PoljakMarek Poljak 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 3:37.72 25.00
19 474 Martin KošařMartin Košař 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11 3:44.20 10.00
20 66 Matyáš BriknerMatyáš Brikner 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 3:53.28 0.00
21 409 Tomáš HájekTomáš Hájek 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 4:19.98 0.00
60 Tomáš EichackerTomáš Eichacker 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 DNS
396 Tomáš ŽákTomáš Žák 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12 DNS
359 Štěpán ZajícŠtěpán Zajíc 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10 DNS

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 9.5.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 466 Andrea BielikováAndrea Bieliková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:41.36 557.00
2 488 Veronika BenešováVeronika Benešová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:43.00 539.00
3 451 Marcela ČadkováMarcela Čadková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:50.45 459.00
4 445 Barbora FrankováBarbora Franková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 2:55.47 408.00
5 450 Ellen BartákováEllen Bartáková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:56.10 402.00
6 469 Ester DvořákováEster Dvořáková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 3:11.78 263.00
7 448 Markéta CihlářováMarkéta Cihlářová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 3:25.60 164.00
8 465 Žaneta DlouháŽaneta Dlouhá 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 3:29.59 140.00
432 Lenka HostičkováLenka Hostičková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10 DNS
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (čt, 9.5.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 399 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 2:53.71 426.00
2 386 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 2:55.48 408.00
3 471 Terezie JanečkováTerezie Janečková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 3:08.94 287.00
4 410 Anna IvasienkováAnna Ivasienková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 3:12.18 260.00
5 321 Magdalena KolínkováMagdalena Kolínková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11 3:12.20 260.00
6 318 Andrea KohoutováAndrea Kohoutová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10 3:13.68 249.00
7 419 Zuzana JelínkováZuzana Jelínková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 3:15.47 235.00
8 443 Agáta ChvojkováAgáta Chvojková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 3:29.69 139.00
9 384 Kateřina JežováKateřina Ježová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 3:29.73 139.00
10 441 Magdalena MarešováMagdalena Marešová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 3:53.30 33.00
444 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 DNS
Celkem 11 závodníků
Běh 03 (čt, 9.5.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 175 Ludmila LobovskáLudmila Lobovská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:49.67 467.00
2 30 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 2:51.64 447.00
3 178 Daniela KošařováDaniela Košařová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:57.20 392.00
4 180 Ema KučerováEma Kučerová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:58.61 378.00
5 173 Simona LepkováSimona Lepková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 3:08.62 289.00
6 172 Barbora KudličkováBarbora Kudličková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 3:14.59 241.00
7 33 Karolína PetrušováKarolína Petrušová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10 3:21.39 192.00
8 395 Nicol RosinováNicol Rosinová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11 3:21.47 192.00
9 87 Štěpánka PeškováŠtěpánka Pešková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 3:22.10 187.00
10 176 Nikola KoppováNikola Koppová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 3:22.34 186.00
11 39 Lenka PařízkováLenka Pařízková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 3:24.86 169.00
Celkem 11 závodníků
Běh 04 (čt, 9.5.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 70 Karolína RumlováKarolína Rumlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:55.44 409.00
2 17 Martina ŠmídováMartina Šmídová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:57.79 386.00
3 62 Lucie TůmováLucie Tůmová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 2:59.89 366.00
4 40 Lenka ŠtědronskáLenka Štědronská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 3:00.74 358.00
5 44 Markéta ŠvamberkováMarkéta Švamberková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 3:03.21 336.00
6 31 Petra SukováPetra Suková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 3:07.26 301.00
7 51 Natálie ZachováNatálie Zachová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10 3:07.79 296.00
8 19 Kristýna ŠnajdrováKristýna Šnajdrová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 3:20.19 200.00
9 54 Tereza ŠnajdrováTereza Šnajdrová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 3:22.31 186.00
10 43 Martina ZíkováMartina Zíková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11 3:52.56 35.00
16 Barbora ŠtverákováBarbora Štveráková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 DNF
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 466 Andrea BielikováAndrea Bieliková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:41.36 557.00
2 488 Veronika BenešováVeronika Benešová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:43.00 539.00
3 175 Ludmila LobovskáLudmila Lobovská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:49.67 467.00
4 451 Marcela ČadkováMarcela Čadková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:50.45 459.00
5 30 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 2:51.64 447.00
6 399 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 2:53.71 426.00
7 70 Karolína RumlováKarolína Rumlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:55.44 409.00
8 445 Barbora FrankováBarbora Franková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 2:55.47 408.00
9 386 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 2:55.48 408.00
10 450 Ellen BartákováEllen Bartáková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:56.10 402.00
11 178 Daniela KošařováDaniela Košařová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:57.20 392.00
12 17 Martina ŠmídováMartina Šmídová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:57.79 386.00
13 180 Ema KučerováEma Kučerová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:58.61 378.00
14 62 Lucie TůmováLucie Tůmová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 2:59.89 366.00
15 40 Lenka ŠtědronskáLenka Štědronská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 3:00.74 358.00
16 44 Markéta ŠvamberkováMarkéta Švamberková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 3:03.21 336.00
17 31 Petra SukováPetra Suková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 3:07.26 301.00
18 51 Natálie ZachováNatálie Zachová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10 3:07.79 296.00
19 173 Simona LepkováSimona Lepková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 3:08.62 289.00
20 471 Terezie JanečkováTerezie Janečková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 3:08.94 287.00
21 469 Ester DvořákováEster Dvořáková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 3:11.78 263.00
22 410 Anna IvasienkováAnna Ivasienková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 3:12.18 260.00
23 321 Magdalena KolínkováMagdalena Kolínková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11 3:12.20 260.00
24 318 Andrea KohoutováAndrea Kohoutová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10 3:13.68 249.00
25 172 Barbora KudličkováBarbora Kudličková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 3:14.59 241.00
26 419 Zuzana JelínkováZuzana Jelínková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 3:15.47 235.00
27 19 Kristýna ŠnajdrováKristýna Šnajdrová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 3:20.19 200.00
28 33 Karolína PetrušováKarolína Petrušová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10 3:21.39 192.00
29 395 Nicol RosinováNicol Rosinová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11 3:21.47 192.00
30 87 Štěpánka PeškováŠtěpánka Pešková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 3:22.10 187.00
31 54 Tereza ŠnajdrováTereza Šnajdrová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 3:22.31 186.00
32 176 Nikola KoppováNikola Koppová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 3:22.34 186.00
33 39 Lenka PařízkováLenka Pařízková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 3:24.86 169.00
34 448 Markéta CihlářováMarkéta Cihlářová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 3:25.60 164.00
35 465 Žaneta DlouháŽaneta Dlouhá 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 3:29.59 140.00
36 443 Agáta ChvojkováAgáta Chvojková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 3:29.69 139.00
37 384 Kateřina JežováKateřina Ježová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 3:29.73 139.00
38 43 Martina ZíkováMartina Zíková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11 3:52.56 35.00
39 441 Magdalena MarešováMagdalena Marešová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 3:53.30 33.00
432 Lenka HostičkováLenka Hostičková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10 DNS
444 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 DNS
16 Barbora ŠtverákováBarbora Štveráková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 DNF

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 9.5.2019 - 15:15) official Vítr: -3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 467 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.26 493.00
2 53 Daniel BártaDaniel Bárta 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 12.20 203.00
3 35 David BímanDavid Bíman 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 12.23 199.00
4 468 Jakub FialaJakub Fiala 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 12.37 183.00
5 66 Matyáš BriknerMatyáš Brikner 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 15.34 0.00
60 Tomáš EichackerTomáš Eichacker 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 9.5.2019 - 15:15) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 423 Tobiáš FricTobiáš Fric 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.27 327.00
2 397 Martin HonlMartin Honl 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.49 295.00
3 497 Tomáš LojínTomáš Lojín 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 13.30 93.00
4 408 Jakub HarazímJakub Harazím 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 13.98 45.00
5 409 Tomáš HájekTomáš Hájek 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 15.28 1.00
6 474 Martin KošařMartin Košař 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 16.84 0.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 9.5.2019 - 15:15) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 383 Oliver SoukupOliver Soukup 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 10.46 457.00
2 487 Jan SeveraJan Severa 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.74 410.00
3 182 Alex SteinerAlex Steiner 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 12.08 217.00
4 418 Sebastian MatoušekSebastian Matoušek 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 13.33 90.00
5 476 Marek PoljakMarek Poljak 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 14.65 15.00
406 Karel MarešKarel Mareš 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 9.5.2019 - 15:15) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 398 Jan ŠkarbanJan Škarban 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.70 416.00
2 72 Oliver VeselýOliver Veselý 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.24 331.00
3 339 Matěj ZajícMatěj Zajíc 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 11.30 322.00
4 204 Jáchym VojtíšekJáchym Vojtíšek 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.90 240.00
5 396 Tomáš ŽákTomáš Žák 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 12.44 175.00
359 Štěpán ZajícŠtěpán Zajíc 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNF
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 467 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.26 493.00
2 383 Oliver SoukupOliver Soukup 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 10.46 457.00
3 398 Jan ŠkarbanJan Škarban 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.70 416.00
4 487 Jan SeveraJan Severa 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.74 410.00
5 72 Oliver VeselýOliver Veselý 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.24 331.00
6 423 Tobiáš FricTobiáš Fric 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.27 327.00
7 339 Matěj ZajícMatěj Zajíc 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 11.30 322.00
8 397 Martin HonlMartin Honl 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.49 295.00
9 204 Jáchym VojtíšekJáchym Vojtíšek 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.90 240.00
10 182 Alex SteinerAlex Steiner 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 12.08 217.00
11 53 Daniel BártaDaniel Bárta 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 12.20 203.00
12 35 David BímanDavid Bíman 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 12.23 199.00
13 468 Jakub FialaJakub Fiala 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 12.37 183.00
14 396 Tomáš ŽákTomáš Žák 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 12.44 175.00
15 497 Tomáš LojínTomáš Lojín 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 13.30 93.00
16 418 Sebastian MatoušekSebastian Matoušek 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 13.33 90.00
17 408 Jakub HarazímJakub Harazím 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 13.98 45.00
18 476 Marek PoljakMarek Poljak 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 14.65 15.00
19 409 Tomáš HájekTomáš Hájek 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 15.28 1.00
20 66 Matyáš BriknerMatyáš Brikner 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 15.34 0.00
21 474 Martin KošařMartin Košař 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 16.84 0.00
60 Tomáš EichackerTomáš Eichacker 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNS
406 Karel MarešKarel Mareš 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 DNF
359 Štěpán ZajícŠtěpán Zajíc 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNF

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 9.5.2019 - 15:00) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 450 Ellen BartákováEllen Bartáková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.58 607.00
2 488 Veronika BenešováVeronika Benešová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.15 512.00
3 451 Marcela ČadkováMarcela Čadková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 12.06 375.00
4 466 Andrea BielikováAndrea Bieliková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 13.72 177.00
5 448 Markéta CihlářováMarkéta Cihlářová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 13.92 157.00
6 465 Žaneta DlouháŽaneta Dlouhá 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 13.97 153.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 9.5.2019 - 15:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 410 Anna IvasienkováAnna Ivasienková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 10.81 568.00
2 445 Barbora FrankováBarbora Franková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.00 537.00
3 432 Lenka HostičkováLenka Hostičková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.67 432.00
4 443 Agáta ChvojkováAgáta Chvojková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 13.09 244.00
5 471 Terezie JanečkováTerezie Janečková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 14.01 149.00
6 469 Ester DvořákováEster Dvořáková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 14.28 125.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 9.5.2019 - 15:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 444 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 09.80 750.00
2 399 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 10.80 570.00
3 386 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 11.09 522.00
4 384 Kateřina JežováKateřina Ježová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 12.39 331.00
5 419 Zuzana JelínkováZuzana Jelínková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 14.19 133.00
6 441 Magdalena MarešováMagdalena Marešová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 16.77 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 9.5.2019 - 15:00) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 321 Magdalena KolínkováMagdalena Kolínková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.66 433.00
2 172 Barbora KudličkováBarbora Kudličková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 12.46 321.00
3 180 Ema KučerováEma Kučerová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 12.77 282.00
4 318 Andrea KohoutováAndrea Kohoutová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 13.38 212.00
5 178 Daniela KošařováDaniela Košařová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 13.69 180.00
6 176 Nikola KoppováNikola Koppová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 14.19 133.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 9.5.2019 - 15:00) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 30 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 10.84 563.00
2 175 Ludmila LobovskáLudmila Lobovská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 12.21 355.00
3 33 Karolína PetrušováKarolína Petrušová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 13.30 221.00
4 87 Štěpánka PeškováŠtěpánka Pešková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 14.13 138.00
5 173 Simona LepkováSimona Lepková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 14.17 135.00
39 Lenka PařízkováLenka Pařízková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (čt, 9.5.2019 - 15:00) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 17 Martina ŠmídováMartina Šmídová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.21 503.00
2 31 Petra SukováPetra Suková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 12.79 280.00
3 70 Karolína RumlováKarolína Rumlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 12.88 269.00
4 19 Kristýna ŠnajdrováKristýna Šnajdrová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 13.80 169.00
5 395 Nicol RosinováNicol Rosinová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 14.45 111.00
54 Tereza ŠnajdrováTereza Šnajdrová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (čt, 9.5.2019 - 15:00) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 62 Lucie TůmováLucie Tůmová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 12.87 270.00
2 16 Barbora ŠtverákováBarbora Štveráková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 13.04 250.00
3 44 Markéta ŠvamberkováMarkéta Švamberková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 13.64 185.00
4 51 Natálie ZachováNatálie Zachová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 14.10 141.00
5 40 Lenka ŠtědronskáLenka Štědronská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 15.46 44.00
6 43 Martina ZíkováMartina Zíková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 15.53 40.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 444 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 09.80 750.00
2 450 Ellen BartákováEllen Bartáková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.58 607.00
3 399 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 10.80 570.00
4 410 Anna IvasienkováAnna Ivasienková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 10.81 568.00
5 30 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 10.84 563.00
6 445 Barbora FrankováBarbora Franková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.00 537.00
7 386 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 11.09 522.00
8 488 Veronika BenešováVeronika Benešová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.15 512.00
9 17 Martina ŠmídováMartina Šmídová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.21 503.00
10 321 Magdalena KolínkováMagdalena Kolínková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.66 433.00
11 432 Lenka HostičkováLenka Hostičková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.67 432.00
12 451 Marcela ČadkováMarcela Čadková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 12.06 375.00
13 175 Ludmila LobovskáLudmila Lobovská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 12.21 355.00
14 384 Kateřina JežováKateřina Ježová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 12.39 331.00
15 172 Barbora KudličkováBarbora Kudličková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 12.46 321.00
16 180 Ema KučerováEma Kučerová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 12.77 282.00
17 31 Petra SukováPetra Suková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 12.79 280.00
18 62 Lucie TůmováLucie Tůmová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 12.87 270.00
19 70 Karolína RumlováKarolína Rumlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 12.88 269.00
20 16 Barbora ŠtverákováBarbora Štveráková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 13.04 250.00
21 443 Agáta ChvojkováAgáta Chvojková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 13.09 244.00
22 33 Karolína PetrušováKarolína Petrušová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 13.30 221.00
23 318 Andrea KohoutováAndrea Kohoutová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 13.38 212.00
24 44 Markéta ŠvamberkováMarkéta Švamberková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 13.64 185.00
25 178 Daniela KošařováDaniela Košařová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 13.69 180.00
26 466 Andrea BielikováAndrea Bieliková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 13.72 177.00
27 19 Kristýna ŠnajdrováKristýna Šnajdrová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 13.80 169.00
28 448 Markéta CihlářováMarkéta Cihlářová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 13.92 157.00
29 465 Žaneta DlouháŽaneta Dlouhá 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 13.97 153.00
30 471 Terezie JanečkováTerezie Janečková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 14.01 149.00
31 51 Natálie ZachováNatálie Zachová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 14.10 141.00
32 87 Štěpánka PeškováŠtěpánka Pešková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 14.13 138.00
33 173 Simona LepkováSimona Lepková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 14.17 135.00
34 419 Zuzana JelínkováZuzana Jelínková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 14.19 133.00
34 176 Nikola KoppováNikola Koppová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 14.19 133.00
36 469 Ester DvořákováEster Dvořáková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 14.28 125.00
37 395 Nicol RosinováNicol Rosinová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 14.45 111.00
38 40 Lenka ŠtědronskáLenka Štědronská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 15.46 44.00
39 43 Martina ZíkováMartina Zíková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 15.53 40.00
40 441 Magdalena MarešováMagdalena Marešová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 16.77 1.00
39 Lenka PařízkováLenka Pařízková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNF
54 Tereza ŠnajdrováTereza Šnajdrová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DQ

Skok daleký - Ml. žáci

(čt, 9.5.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 383 Oliver SoukupOliver Soukup
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 17 4.98 +1.8 m/s 4.87  +2.34.53  -1.54.98  +1.84.980.00.00.0 378.00
2 72 Oliver VeselýOliver Veselý
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 20 4.50 +1.6 m/s 4.41  +1.54.31  +0.34.50  +1.64.500.00.00.0 290.00
3 423 Tobiáš FricTobiáš Fric
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 7 4.43 +2.7 m/s 4.31 +0.7 m/s 4.35  +2.94.31  +0.74.43  +2.74.430.00.00.0 278.00
4 467 Jonáš FleisigJonáš Fleisig
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 6 4.36 +1.8 m/s 4.36  +1.8xx4.360.00.00.0 266.00
5 35 David BímanDavid Bíman
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 2 4.30 +2.9 m/s 4.19 -1.8 m/s x4.30  +2.94.19  -1.84.300.00.00.0 255.00
6 53 Daniel BártaDaniel Bárta
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 1 4.21 -0.5 m/s x4.05  +1.34.21  -0.54.210.00.00.0 240.00
7 398 Jan ŠkarbanJan Škarban
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 19 4.12 -2.4 m/s 3.58  +4.34.12  -2.43.96  +1.14.120.00.00.0 225.00
8 339 Matěj ZajícMatěj Zajíc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 22 4.10 -0.3 m/s 4.10  -0.33.35  +2.53.93  +1.94.100.00.00.0 222.00
9 418 Sebastian MatoušekSebastian Matoušek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 14 3.91 +0.2 m/s 3.91  +0.23.47  -1.1x3.910.00.00.0 191.00
10 204 Jáchym VojtíšekJáchym Vojtíšek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 21 3.81 +1.9 m/s 3.81  +1.92.90  -0.53.80  +1.93.810.00.00.0 176.00
11 397 Martin HonlMartin Honl
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 10 3.76 +0.5 m/s 3.74  +2.93.76  +0.53.65  +2.43.760.00.00.0 168.00
12 396 Tomáš ŽákTomáš Žák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 24 3.57 +5.0 m/s 3.38  +2.93.51  +4.13.57  +5.03.570.00.00.0 140.00
13 497 Tomáš LojínTomáš Lojín
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 12 3.53 +3.3 m/s 3.35 +1.5 m/s 3.35  +1.5x3.53  +3.33.530.00.00.0 135.00
14 468 Jakub FialaJakub Fiala
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 5 3.52 +1.6 m/s 3.52  +1.63.43  -1.03.30  -0.43.520.00.00.0 133.00
15 406 Karel MarešKarel Mareš
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 13 3.33 +2.4 m/s 3.09 -0.6 m/s 3.33  +2.43.09  -0.63.01  +3.13.330.00.00.0 107.00
16 487 Jan SeveraJan Severa
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 16 3.33 +2.6 m/s xx3.33  +2.63.330.00.00.0 107.00
17 408 Jakub HarazímJakub Harazím
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 9 3.24 +0.0 m/s 2.95  +2.53.24  +0.02.86  +1.43.240.00.00.0 95.00
18 476 Marek PoljakMarek Poljak
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 15 3.13 +3.8 m/s 3.05 -1.2 m/s x3.05  -1.23.13  +3.83.130.00.00.0 81.00
19 474 Martin KošařMartin Košař
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 11 2.94 +0.7 m/s 2.73  +2.12.94  +0.7x2.940.00.00.0 59.00
20 409 Tomáš HájekTomáš Hájek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 8 2.84 +1.9 m/s x2.39  +1.52.84  +1.92.840.00.00.0 48.00
21 359 Štěpán ZajícŠtěpán Zajíc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 23 2.79 +1.6 m/s 2.79  +1.62.79  +2.02.72  +2.22.790.00.00.0 43.00
22 66 Matyáš BriknerMatyáš Brikner
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 3 2.79 +2.3 m/s 2.60 +0.0 m/s 2.60  +0.0x2.79  +2.32.790.00.00.0 43.00
60 Tomáš EichackerTomáš Eichacker
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 4 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
182 Alex SteinerAlex Steiner
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 18 NM xxx0.00.00.00.0 0.00
Celkem 24 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(čt, 9.5.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 30 Aneta MertlováAneta Mertlová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 28 4.83 4.83  +4.5x4.48  +0.74.830.00.00.0 514.00
2 386 Valentýna JindrováValentýna Jindrová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 18 4.62 4.62  +1.24.46  +2.14.18  +1.84.620.00.00.0 459.00
3 175 Ludmila LobovskáLudmila Lobovská
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 27 4.37 3.43  +4.74.18  +2.74.00  +0.74.180.00.00.0 396.00
4 432 Lenka HostičkováLenka Hostičková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 10 4.28 4.22  +0.24.28  +1.63.92  +1.04.280.00.00.0 374.00
5 70 Karolína RumlováKarolína Rumlová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 33 4.10 3.76  +0.04.00  +3.74.10  +0.34.100.00.00.0 331.00
6 445 Barbora FrankováBarbora Franková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 9 4.10 3.78  +0.53.93  +2.84.10  +0.74.100.00.00.0 331.00
7 488 Veronika BenešováVeronika Benešová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 2 4.08 3.90  -2.93.79  +0.04.08  +3.94.080.00.00.0 326.00
8 321 Magdalena KolínkováMagdalena Kolínková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 21 4.01 4.01  +1.03.94  +2.43.72  +0.84.010.00.00.0 310.00
9 16 Barbora ŠtverákováBarbora Štveráková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 39 3.98 x3.98  +2.12.90  -0.93.980.00.00.0 303.00
10 17 Martina ŠmídováMartina Šmídová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 35 3.95 3.83  +2.03.78  +2.93.95  +0.23.950.00.00.0 296.00
11 451 Marcela ČadkováMarcela Čadková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 5 3.93 3.70  +2.53.73  -0.33.93  +0.83.930.00.00.0 292.00
12 180 Ema KučerováEma Kučerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 24 3.91 3.91  +2.83.84  +1.73.91  +0.73.910.00.00.0 287.00
13 399 Anežka KárníkováAnežka Kárníková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 19 3.90 3.73  +0.2x3.90  +0.93.900.00.00.0 285.00
14 410 Anna IvasienkováAnna Ivasienková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 12 3.80 3.80  +1.5xx3.800.00.00.0 263.00
15 40 Lenka ŠtědronskáLenka Štědronská
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 38 3.79 3.79  -0.93.60  +1.93.75  +0.43.790.00.00.0 261.00
16 419 Zuzana JelínkováZuzana Jelínková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 16 3.74 3.62  -0.73.74  +0.63.54  +0.73.740.00.00.0 250.00
17 62 Lucie TůmováLucie Tůmová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 41 3.70 3.70  -1.23.16  +1.32.60  -1.83.700.00.00.0 242.00
18 31 Petra SukováPetra Suková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 34 3.65 2.87  +2.13.65  +2.62.73  +2.03.650.00.00.0 231.00
19 178 Daniela KošařováDaniela Košařová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 23 3.63 3.63  +2.5x3.50  +1.43.630.00.00.0 227.00
20 466 Andrea BielikováAndrea Bieliková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 3 3.59 3.59  +2.22.86  -0.33.47  +3.23.590.00.00.0 218.00
21 44 Markéta ŠvamberkováMarkéta Švamberková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 40 3.53 2.75  -0.12.86  +1.13.53  +1.83.530.00.00.0 206.00
22 384 Kateřina JežováKateřina Ježová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 17 3.50 3.49  +0.03.50  +2.23.38  +0.83.500.00.00.0 200.00
23 443 Agáta ChvojkováAgáta Chvojková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 11 3.50 3.22  -0.23.50  +2.72.77  +0.63.500.00.00.0 200.00
24 39 Lenka PařízkováLenka Pařízková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 29 3.48 3.13  +0.63.48  +3.13.28  +0.63.480.00.00.0 196.00
25 54 Tereza ŠnajdrováTereza Šnajdrová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 37 3.47 3.13  -1.23.47  +1.33.33  -0.23.470.00.00.0 194.00
26 87 Štěpánka PeškováŠtěpánka Pešková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 30 3.45 3.35  -0.43.45  +3.63.20  +0.13.450.00.00.0 190.00
27 172 Barbora KudličkováBarbora Kudličková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 25 3.44 3.27  +3.7x3.44  +0.73.440.00.00.0 188.00
28 471 Terezie JanečkováTerezie Janečková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 13 3.43 3.43  -0.9xx3.430.00.00.0 186.00
29 173 Simona LepkováSimona Lepková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 26 3.40 3.40  +1.33.36  +3.33.36  +2.53.400.00.00.0 180.00
30 51 Natálie ZachováNatálie Zachová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 42 3.39 2.66  -0.3x3.39  +0.03.390.00.00.0 178.00
31 448 Markéta CihlářováMarkéta Cihlářová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 4 3.38 3.13  +1.23.21  +0.53.38  +1.43.380.00.00.0 176.00
32 19 Kristýna ŠnajdrováKristýna Šnajdrová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 36 3.36 2.90  +1.63.36  +0.13.29  +1.33.360.00.00.0 172.00
33 318 Andrea KohoutováAndrea Kohoutová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 20 3.29 3.27  -0.13.29  +1.43.08  +4.23.290.00.00.0 159.00
34 469 Ester DvořákováEster Dvořáková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 8 3.17 3.17  +0.42.90  +1.02.94  +0.33.170.00.00.0 137.00
35 176 Nikola KoppováNikola Koppová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 22 3.15 3.12  +0.92.77  +2.03.15  +1.93.150.00.00.0 133.00
36 33 Karolína PetrušováKarolína Petrušová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 31 3.11 2.99  -0.93.06  +3.03.11  +0.43.110.00.00.0 126.00
37 465 Žaneta DlouháŽaneta Dlouhá
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 7 3.04 2.45  +0.63.04  +0.42.71  +1.33.040.00.00.0 114.00
38 395 Nicol RosinováNicol Rosinová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 32 2.96 2.96  -0.6x2.83  +2.12.960.00.00.0 100.00
39 450 Ellen BartákováEllen Bartáková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 1 2.76 xx2.76  +4.52.760.00.00.0 69.00
40 43 Martina ZíkováMartina Zíková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 43 2.63 2.63  +0.72.50  +3.92.43  +0.32.630.00.00.0 50.00
41 441 Magdalena MarešováMagdalena Marešová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 15 2.59 2.59  -0.82.49  +1.82.49  +1.02.590.00.00.0 45.00
444 Viktorie JánskáViktorie Jánská
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 14 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
Celkem 42 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(čt, 9.5.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 487 Jan SeveraJan Severa
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 16 48.70 0.0 297.00
2 467 Jonáš FleisigJonáš Fleisig
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 6 48.10 0.0 292.00
3 418 Sebastian MatoušekSebastian Matoušek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 14 47.28 0.0 285.00
4 53 Daniel BártaDaniel Bárta
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 1 46.85 0.0 281.00
5 398 Jan ŠkarbanJan Škarban
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 19 43.71 0.0 255.00
6 383 Oliver SoukupOliver Soukup
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 17 42.84 0.0 248.00
7 204 Jáchym VojtíšekJáchym Vojtíšek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 21 39.60 0.0 221.00
8 476 Marek PoljakMarek Poljak
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 15 38.86 0.0 215.00
9 72 Oliver VeselýOliver Veselý
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 20 38.62 0.0 213.00
10 423 Tobiáš FricTobiáš Fric
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 7 36.39 0.0 195.00
11 397 Martin HonlMartin Honl
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 10 34.40 0.0 179.00
12 35 David BímanDavid Bíman
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 2 33.06 0.0 168.00
13 182 Alex SteinerAlex Steiner
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 18 32.54 0.0 164.00
14 409 Tomáš HájekTomáš Hájek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 8 32.13 0.0 160.00
15 406 Karel MarešKarel Mareš
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 13 31.04 0.0 152.00
16 339 Matěj ZajícMatěj Zajíc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 22 30.04 0.0 144.00
17 66 Matyáš BriknerMatyáš Brikner
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 3 29.76 0.0 141.00
18 468 Jakub FialaJakub Fiala
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 5 29.30 0.0 138.00
19 474 Martin KošařMartin Košař
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 11 27.82 0.0 126.00
20 497 Tomáš LojínTomáš Lojín
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 12 23.00 0.0 89.00
21 396 Tomáš ŽákTomáš Žák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 24 22.40 0.0 85.00
22 408 Jakub HarazímJakub Harazím
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 9 20.12 0.0 67.00
23 359 Štěpán ZajícŠtěpán Zajíc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 23 17.50 0.0 48.00
60 Tomáš EichackerTomáš Eichacker
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 4 DNS 0.0 0.00
Celkem 24 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(čt, 9.5.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 17 Martina ŠmídováMartina Šmídová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 35 49.37 0.0 471.00
2 30 Aneta MertlováAneta Mertlová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 28 45.33 0.0 421.00
3 399 Anežka KárníkováAnežka Kárníková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 19 41.22 0.0 370.00
4 445 Barbora FrankováBarbora Franková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 9 40.86 0.0 366.00
5 410 Anna IvasienkováAnna Ivasienková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 12 36.37 0.0 311.00
6 395 Nicol RosinováNicol Rosinová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 32 34.79 0.0 292.00
7 450 Ellen BartákováEllen Bartáková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 1 34.58 0.0 290.00
8 386 Valentýna JindrováValentýna Jindrová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 18 31.42 0.0 252.00
9 321 Magdalena KolínkováMagdalena Kolínková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 21 31.24 0.0 250.00
10 471 Terezie JanečkováTerezie Janečková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 13 30.93 0.0 246.00
11 70 Karolína RumlováKarolína Rumlová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 33 29.97 0.0 235.00
12 448 Markéta CihlářováMarkéta Cihlářová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 4 29.71 0.0 232.00
13 175 Ludmila LobovskáLudmila Lobovská
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 27 28.91 0.0 222.00
14 16 Barbora ŠtverákováBarbora Štveráková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 39 28.87 0.0 222.00
15 87 Štěpánka PeškováŠtěpánka Pešková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 30 28.79 0.0 221.00
16 488 Veronika BenešováVeronika Benešová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 2 28.08 0.0 213.00
17 31 Petra SukováPetra Suková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 34 28.03 0.0 212.00
18 384 Kateřina JežováKateřina Ježová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 17 27.40 0.0 205.00
19 172 Barbora KudličkováBarbora Kudličková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 25 26.87 0.0 199.00
20 39 Lenka PařízkováLenka Pařízková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 29 26.34 0.0 192.00
21 180 Ema KučerováEma Kučerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 24 26.32 0.0 192.00
22 441 Magdalena MarešováMagdalena Marešová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 15 24.95 0.0 176.00
23 419 Zuzana JelínkováZuzana Jelínková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 16 24.92 0.0 176.00
24 62 Lucie TůmováLucie Tůmová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 41 24.84 0.0 175.00
25 451 Marcela ČadkováMarcela Čadková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 5 24.46 0.0 171.00
26 465 Žaneta DlouháŽaneta Dlouhá
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 7 24.10 0.0 167.00
27 173 Simona LepkováSimona Lepková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 26 24.00 0.0 166.00
28 466 Andrea BielikováAndrea Bieliková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 3 23.81 0.0 163.00
29 43 Martina ZíkováMartina Zíková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 43 23.64 0.0 161.00
30 44 Markéta ŠvamberkováMarkéta Švamberková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 40 23.61 0.0 161.00
31 54 Tereza ŠnajdrováTereza Šnajdrová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 37 23.57 0.0 161.00
32 19 Kristýna ŠnajdrováKristýna Šnajdrová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 36 22.36 0.0 147.00
33 469 Ester DvořákováEster Dvořáková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 8 21.10 0.0 133.00
34 443 Agáta ChvojkováAgáta Chvojková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 11 20.61 0.0 127.00
35 33 Karolína PetrušováKarolína Petrušová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 31 20.45 0.0 126.00
36 178 Daniela KošařováDaniela Košařová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 23 19.69 0.0 117.00
37 51 Natálie ZachováNatálie Zachová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 42 19.00 0.0 109.00
38 176 Nikola KoppováNikola Koppová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 22 18.81 0.0 107.00
39 40 Lenka ŠtědronskáLenka Štědronská
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 38 18.48 0.0 104.00
40 318 Andrea KohoutováAndrea Kohoutová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 20 16.54 0.0 83.00
432 Lenka HostičkováLenka Hostičková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 10 DNS 0.0 0.00
444 Viktorie JánskáViktorie Jánská
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 14 DNS 0.0 0.00
Celkem 42 závodníků
Pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Oliver SoukupOliver Soukup 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1994
2 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1827
3 Jan ŠkarbanJan Škarban 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1582
4 Jan SeveraJan Severa 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1510
5 Oliver VeselýOliver Veselý 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1455
6 David BímanDavid Bíman 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1358
7 Tobiáš FricTobiáš Fric 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1252
8 Matěj ZajícMatěj Zajíc 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1236
9 Martin HonlMartin Honl 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1174
10 Daniel BártaDaniel Bárta 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1104
11 Jáchym VojtíšekJáchym Vojtíšek 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1026
12 Sebastian MatoušekSebastian Matoušek 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 0978
13 Alex SteinerAlex Steiner 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 0758
14 Jakub FialaJakub Fiala 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 0682
15 Tomáš LojínTomáš Lojín 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 0511
16 Jakub HarazímJakub Harazím 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 0439
17 Karel MarešKarel Mareš 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 0403
18 Marek PoljakMarek Poljak 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 0362
19 Matyáš BriknerMatyáš Brikner 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 0252
20 Tomáš HájekTomáš Hájek 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 0240
21 Martin KošařMartin Košař 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 0209
Tomáš EichackerTomáš Eichacker 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Tomáš ŽákTomáš Žák 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNF
Štěpán ZajícŠtěpán Zajíc 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNF
Celkem 24 závodníků
Pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2629
2 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2347
3 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2225
4 Barbora FrankováBarbora Franková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2195
5 Martina ŠmídováMartina Šmídová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2179
6 Veronika BenešováVeronika Benešová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2108
7 Ludmila LobovskáLudmila Lobovská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1971
8 Ellen BartákováEllen Bartáková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1957
9 Anna IvasienkováAnna Ivasienková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1874
10 Marcela ČadkováMarcela Čadková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1818
11 Karolína RumlováKarolína Rumlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1797
12 Magdalena KolínkováMagdalena Kolínková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1659
13 Ema KučerováEma Kučerová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1574
14 Andrea BielikováAndrea Bieliková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1519
15 Petra SukováPetra Suková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1492
16 Lucie TůmováLucie Tůmová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1457
17 Barbora KudličkováBarbora Kudličková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1312
18 Markéta ŠvamberkováMarkéta Švamberková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1303
19 Daniela KošařováDaniela Košařová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1275
20 Zuzana JelínkováZuzana Jelínková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1259
21 Lenka ŠtědronskáLenka Štědronská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1228
22 Kateřina JežováKateřina Ježová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1215
23 Barbora ŠtverákováBarbora Štveráková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1210
24 Terezie JanečkováTerezie Janečková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1184
25 Simona LepkováSimona Lepková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1178
26 Agáta ChvojkováAgáta Chvojková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1145
27 Štěpánka PeškováŠtěpánka Pešková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1116
28 Andrea KohoutováAndrea Kohoutová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1083
29 Nicol RosinováNicol Rosinová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1077
30 Natálie ZachováNatálie Zachová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1052
31 Karolína PetrušováKarolína Petrušová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1051
32 Markéta CihlářováMarkéta Cihlářová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1041
33 Kristýna ŠnajdrováKristýna Šnajdrová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1018
34 Ester DvořákováEster Dvořáková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 0949
35 Tereza ŠnajdrováTereza Šnajdrová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 0943
36 Lenka PařízkováLenka Pařízková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 0899
37 Žaneta DlouháŽaneta Dlouhá 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 0894
Lenka HostičkováLenka Hostičková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNF
39 Nikola KoppováNikola Koppová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 0783
Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNF
41 Martina ZíkováMartina Zíková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 0484
42 Magdalena MarešováMagdalena Marešová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 0346
Celkem 42 závodníků