výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Karlovarského kraje mladšího žactva ve vícebojích a I. kolo OMD mladšího žactva skupina C

Mariánské Lázně (14. 5. 2019)

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 192 Petr KlíčekPetr Klíček 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 2:26.8 527.00
2 171 Martin AustMartin Aust 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 2:39.1 399.00
3 174 Jan ŠveňhaJan Šveňha 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 2:39.7 393.00
4 166 Matěj DenkMatěj Denk 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 2:45.6 338.00
5 191 Dominik JirsaDominik Jirsa 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 2:45.8 336.00
6 161 Robert KučeraRobert Kučera 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 2:53.5 270.00
7 165 Štěpán DenkŠtěpán Denk 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 2:54.0 266.00
8 198 Lukáš KrbecLukáš Krbec 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 2:58.2 233.00
9 182 Jakub StaněkJakub Staněk 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 3:12.0 139.00
10 325 František ŠevčíkFrantišek Ševčík 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 3:31.6 45.00
Poznámky:
časy měřeny ručně
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 181 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 2:59.0 227.00
2 159 Jakub JaneckýJakub Janecký 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 2:59.3 225.00
3 164 Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 3:02.3 203.00
4 172 Jiří KalousJiří Kalous 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 3:06.2 176.00
5 176 Vojtěch MikešVojtěch Mikeš 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 3:11.3 143.00
6 179 Adam HolzerAdam Holzer 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 3:13.3 131.00
7 178 Petr DankaničPetr Dankanič 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 3:15.3 120.00
8 169 Samuel ZítkoSamuel Zítko 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1 3:15.4 119.00
9 170 Daniel NikonovDaniel Nikonov 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 3:22.3 84.00
10 193 Kryštof PupíkKryštof Pupík 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 3:22.7 82.00
11 162 Sebastian MerhulíkSebastian Merhulík 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 3:24.7 73.00
12 173 Tobias LinhartTobias Linhart 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 3:27.8 59.00
Celkem 12 závodníků
Běh 03 (út, 14.5.2019 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 183 Alexandr KulaAlexandr Kula 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 2:54.7 261.00
2 158 Matěj MaršíkMatěj Maršík 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 3:14.1 127.00
3 175 Maxmilian RüsterMaxmilian Rüster 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 3:15.2 121.00
4 197 Aleš HendrichAleš Hendrich 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 3:18.0 105.00
5 194 Lev UvarovLev Uvarov 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 3:18.1 105.00
6 180 Filip KosFilip Kos 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 3:28.4 57.00
7 167 Josef JandaJosef Janda 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 3:33.0 40.00
8 184 Adam GlaserAdam Glaser 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 3:34.7 34.00
9 168 Šimon StrádalŠimon Strádal 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 3:37.2 27.00
10 163 Matyáš TůmaMatyáš Tůma 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 3:39.0 22.00
11 155 Filip ŠvecFilip Švec 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 3:40.7 18.00
12 160 Lukáš KopeckýLukáš Kopecký 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 3:47.4 5.00
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 192 Petr KlíčekPetr Klíček 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 2:26.8 527.00
2 171 Martin AustMartin Aust 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 2:39.1 399.00
3 174 Jan ŠveňhaJan Šveňha 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 2:39.7 393.00
4 166 Matěj DenkMatěj Denk 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 2:45.6 338.00
5 191 Dominik JirsaDominik Jirsa 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 2:45.8 336.00
6 161 Robert KučeraRobert Kučera 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 2:53.5 270.00
7 165 Štěpán DenkŠtěpán Denk 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 2:54.0 266.00
8 183 Alexandr KulaAlexandr Kula 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 2:54.7 261.00
9 198 Lukáš KrbecLukáš Krbec 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 2:58.2 233.00
10 181 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 2:59.0 227.00
11 159 Jakub JaneckýJakub Janecký 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 2:59.3 225.00
12 164 Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 3:02.3 203.00
13 172 Jiří KalousJiří Kalous 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 3:06.2 176.00
14 176 Vojtěch MikešVojtěch Mikeš 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 3:11.3 143.00
15 182 Jakub StaněkJakub Staněk 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 3:12.0 139.00
16 179 Adam HolzerAdam Holzer 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 3:13.3 131.00
17 158 Matěj MaršíkMatěj Maršík 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 3:14.1 127.00
18 175 Maxmilian RüsterMaxmilian Rüster 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 3:15.2 121.00
19 178 Petr DankaničPetr Dankanič 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 3:15.3 120.00
20 169 Samuel ZítkoSamuel Zítko 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1 3:15.4 119.00
21 197 Aleš HendrichAleš Hendrich 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 3:18.0 105.00
22 194 Lev UvarovLev Uvarov 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 3:18.1 105.00
23 170 Daniel NikonovDaniel Nikonov 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 3:22.3 84.00
24 193 Kryštof PupíkKryštof Pupík 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 3:22.7 82.00
25 162 Sebastian MerhulíkSebastian Merhulík 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 3:24.7 73.00
26 173 Tobias LinhartTobias Linhart 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 3:27.8 59.00
27 180 Filip KosFilip Kos 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 3:28.4 57.00
28 325 František ŠevčíkFrantišek Ševčík 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 3:31.6 45.00
29 167 Josef JandaJosef Janda 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 3:33.0 40.00
30 184 Adam GlaserAdam Glaser 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 3:34.7 34.00
31 168 Šimon StrádalŠimon Strádal 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 3:37.2 27.00
32 163 Matyáš TůmaMatyáš Tůma 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 3:39.0 22.00
33 155 Filip ŠvecFilip Švec 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 3:40.7 18.00
34 160 Lukáš KopeckýLukáš Kopecký 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 3:47.4 5.00

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 150 Barbora KadlecováBarbora Kadlecová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 2:38.4 591.00
2 19 Viktorie DrobnáViktorie Drobná 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 2:39.6 577.00
3 62 Terezie DrobnáTerezie Drobná 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 2:48.1 484.00
4 145 Karolína LichnovskáKarolína Lichnovská 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 2:50.0 464.00
5 119 Alice ČesákováAlice Česáková 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 2:59.8 367.00
6 153 Lucie MaškováLucie Mašková 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 3:00.4 361.00
7 99 Tereza SkalováTereza Skalová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 3:01.5 351.00
8 70 Gabriela FarářováGabriela Farářová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 3:02.0 347.00
9 128 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 3:06.5 307.00
10 126 Nella TrinerováNella Trinerová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 3:07.1 302.00
11 27 Adéla ČedíkováAdéla Čedíková 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 3:27.9 150.00
95 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 DNS
Poznámky:
časy měřeny ručně
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 66 Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 2:51.3 450.00
2 98 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 2:58.6 378.00
3 87 Kateřina LepšíKateřina Lepší 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 3:03.2 336.00
4 100 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 3:05.0 320.00
5 135 Tereza KosováTereza Kosová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 3:05.4 317.00
6 120 Kamila KosováKamila Kosová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 3:05.8 313.00
7 28 Eliška DibďákováEliška Dibďáková 08 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 5 3:08.4 291.00
8 97 Klaudie KohutárováKlaudie Kohutárová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 3:08.7 289.00
9 84 Kateřina KoubkováKateřina Koubková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 3:11.6 265.00
10 17 Zuzana NěmcováZuzana Němcová 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1 3:15.2 237.00
122 Tereza LichnerováTereza Lichnerová 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 DNF
Poznámky:
časy měřeny ručně
Celkem 11 závodníků
Běh 03 (út, 14.5.2019 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 24 Kateřina BeckováKateřina Becková 08 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 3 2:51.6 447.00
2 117 Kristýna KotlánováKristýna Kotlánová 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 2:57.2 392.00
3 118 Carla BašistováCarla Bašistová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 2:59.4 371.00
4 132 Kateřina JungmannováKateřina Jungmannová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 3:00.4 361.00
5 96 Eva UrbánkováEva Urbánková 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 3:05.0 320.00
6 Adéla BönischováAdéla Bönischová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3:07.8 296.00
7 151 Markéta KrámováMarkéta Krámová 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 3:09.3 284.00
8 75 Veronika KoubkováVeronika Koubková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 3:10.2 276.00
9 127 Lucie KrálováLucie Králová 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 3:11.3 267.00
10 113 Magdaléna PotužníkováMagdaléna Potužníková 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 3:16.2 229.00
Poznámky:
časy měřeny ručně
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 150 Barbora KadlecováBarbora Kadlecová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 2:38.4 591.00
2 19 Viktorie DrobnáViktorie Drobná 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 2:39.6 577.00
3 62 Terezie DrobnáTerezie Drobná 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 2:48.1 484.00
4 145 Karolína LichnovskáKarolína Lichnovská 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 2:50.0 464.00
5 66 Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 2:51.3 450.00
6 24 Kateřina BeckováKateřina Becková 08 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 3 2:51.6 447.00
7 117 Kristýna KotlánováKristýna Kotlánová 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 2:57.2 392.00
8 98 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 2:58.6 378.00
9 118 Carla BašistováCarla Bašistová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 2:59.4 371.00
10 119 Alice ČesákováAlice Česáková 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 2:59.8 367.00
11 153 Lucie MaškováLucie Mašková 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 3:00.4 361.00
11 132 Kateřina JungmannováKateřina Jungmannová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 3:00.4 361.00
13 99 Tereza SkalováTereza Skalová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 3:01.5 351.00
14 70 Gabriela FarářováGabriela Farářová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 3:02.0 347.00
15 87 Kateřina LepšíKateřina Lepší 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 3:03.2 336.00
16 100 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 3:05.0 320.00
16 96 Eva UrbánkováEva Urbánková 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 3:05.0 320.00
18 135 Tereza KosováTereza Kosová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 3:05.4 317.00
19 120 Kamila KosováKamila Kosová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 3:05.8 313.00
20 128 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 3:06.5 307.00
21 126 Nella TrinerováNella Trinerová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 3:07.1 302.00
22 Adéla BönischováAdéla Bönischová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3:07.8 296.00
23 28 Eliška DibďákováEliška Dibďáková 08 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 5 3:08.4 291.00
24 97 Klaudie KohutárováKlaudie Kohutárová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 3:08.7 289.00
25 151 Markéta KrámováMarkéta Krámová 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 3:09.3 284.00
26 75 Veronika KoubkováVeronika Koubková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 3:10.2 276.00
27 127 Lucie KrálováLucie Králová 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 3:11.3 267.00
28 84 Kateřina KoubkováKateřina Koubková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 3:11.6 265.00
29 17 Zuzana NěmcováZuzana Němcová 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1 3:15.2 237.00
30 113 Magdaléna PotužníkováMagdaléna Potužníková 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 3:16.2 229.00
31 27 Adéla ČedíkováAdéla Čedíková 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 3:27.9 150.00
95 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 DNS
122 Tereza LichnerováTereza Lichnerová 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 DNF