výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Karlovarského kraje mladšího žactva ve vícebojích a I. kolo OMD mladšího žactva skupina C

Mariánské Lázně (14. 5. 2019)

Skok daleký - Ml. žáci

(út, 14.5.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 198 Lukáš KrbecLukáš Krbec
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 15 4.16 0.0 232.00
2 174 Jan ŠveňhaJan Šveňha
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
06 31 4.14 0.0 229.00
3 192 Petr KlíčekPetr Klíček
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 12 3.97 0.0 201.00
4 161 Robert KučeraRobert Kučera
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 16 3.94 0.0 196.00
5 166 Matěj DenkMatěj Denk
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
06 3 3.81 0.0 176.00
6 193 Kryštof PupíkKryštof Pupík
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
08 25 3.71 0.0 161.00
7 191 Dominik JirsaDominik Jirsa
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
08 10 3.68 0.0 156.00
8 325 František ŠevčíkFrantišek Ševčík
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 29 3.65 0.0 152.00
9= 165 Štěpán DenkŠtěpán Denk
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
08 4 3.61 0.0 146.00
9= 171 Martin AustMartin Aust
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
07 1 3.61 0.0 146.00
11 164 Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
06 23 3.56 0.0 139.00
12 159 Jakub JaneckýJakub Janecký
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
07 9 3.55 0.0 137.00
13 176 Vojtěch MikešVojtěch Mikeš
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 21 3.53 0.0 135.00
14 178 Petr DankaničPetr Dankanič
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 2 3.48 0.0 127.00
15 197 Aleš HendrichAleš Hendrich
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
08 6 3.42 0.0 119.00
16 182 Jakub StaněkJakub Staněk
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 27 3.38 0.0 114.00
17 169 Samuel ZítkoSamuel Zítko
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
06 34 3.36 0.0 111.00
18 175 Maxmilian RüsterMaxmilian Rüster
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 26 3.34 0.0 108.00
19 180 Filip KosFilip Kos
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 14 3.32 0.0 106.00
20 181 Matyáš ProkopMatyáš Prokop
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 24 3.26 0.0 98.00
21 172 Jiří KalousJiří Kalous
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 11 3.19 0.0 89.00
22 170 Daniel NikonovDaniel Nikonov
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
07 22 3.18 0.0 88.00
23 162 Sebastian MerhulíkSebastian Merhulík
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
08 20 3.09 0.0 76.00
24 183 Alexandr KulaAlexandr Kula
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
06 17 3.08 0.0 75.00
25 158 Matěj MaršíkMatěj Maršík
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
07 19 3.07 0.0 74.00
26 173 Tobias LinhartTobias Linhart
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
07 18 3.05 0.0 72.00
27 167 Josef JandaJosef Janda
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
07 8 3.02 0.0 68.00
28 179 Adam HolzerAdam Holzer
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 7 3.01 0.0 67.00
29 163 Matyáš TůmaMatyáš Tůma
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
07 32 2.99 0.0 65.00
30 155 Filip ŠvecFilip Švec
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
07 30 2.95 0.0 60.00
31 194 Lev UvarovLev Uvarov
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 33 2.90 0.0 54.00
32 184 Adam GlaserAdam Glaser
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
08 5 2.88 0.0 52.00
33 160 Lukáš KopeckýLukáš Kopecký
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
07 13 2.81 0.0 45.00
34 168 Šimon StrádalŠimon Strádal
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
07 28 2.67 0.0 31.00
Celkem 34 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(út, 14.5.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 62 Terezie DrobnáTerezie Drobná
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
06 6 4.29 0.0 376.00
2 150 Barbora KadlecováBarbora Kadlecová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 11 4.12 0.0 336.00
3 153 Lucie MaškováLucie Mašková
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
06 24 4.11 0.0 333.00
4= 135 Tereza KosováTereza Kosová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 14 4.04 0.0 317.00
4= 119 Alice ČesákováAlice Česáková
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
07 4 4.04 0.0 317.00
6 126 Nella TrinerováNella Trinerová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 29 4.01 0.0 310.00
7 95 Tereza ZáhořováTereza Záhořová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
06 32 3.98 0.0 303.00
8 70 Gabriela FarářováGabriela Farářová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
06 8 3.95 0.0 296.00
9 19 Viktorie DrobnáViktorie Drobná
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
06 7 3.93 0.0 292.00
10 128 Petra FischbachováPetra Fischbachová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 9 3.76 0.0 254.00
11 98 Nina PeterkováNina Peterková
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
07 26 3.73 0.0 248.00
12 100 Eva VokáčováEva Vokáčová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
07 31 3.65 0.0 231.00
13 97 Klaudie KohutárováKlaudie Kohutárová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
06 12 3.56 0.0 212.00
14 145 Karolína LichnovskáKarolína Lichnovská
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 23 3.55 0.0 210.00
15= 66 Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
07 33 3.48 0.0 196.00
15= 99 Tereza SkalováTereza Skalová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
06 28 3.48 0.0 196.00
17 28 Eliška DibďákováEliška Dibďáková
Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz...
08 5 3.44 0.0 188.00
18 27 Adéla ČedíkováAdéla Čedíková
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 3 3.43 0.0 186.00
19= 120 Kamila KosováKamila Kosová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 13 3.38 0.0 176.00
19= 84 Kateřina KoubkováKateřina Koubková
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
07 16 3.38 0.0 176.00
21 87 Kateřina LepšíKateřina Lepší
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
06 21 3.37 0.0 174.00
22 113 Magdaléna PotužníkováMagdaléna Potužníková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
08 27 3.36 0.0 172.00
23= 117 Kristýna KotlánováKristýna Kotlánová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
07 15 3.35 0.0 170.00
23= 96 Eva UrbánkováEva Urbánková
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
06 30 3.35 0.0 170.00
25 122 Tereza LichnerováTereza Lichnerová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 22 3.24 0.0 150.00
26 24 Kateřina BeckováKateřina Becková
Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz...
08 2 3.20 0.0 142.00
27 118 Carla BašistováCarla Bašistová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
08 1 3.07 0.0 119.00
28 Adéla BönischováAdéla Bönischová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 3.02 0.0 110.00
29 17 Zuzana NěmcováZuzana Němcová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
07 25 2.86 0.0 84.00
30 75 Veronika KoubkováVeronika Koubková
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
07 17 2.67 0.0 56.00
31 127 Lucie KrálováLucie Králová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
07 18 2.65 0.0 53.00
32 132 Kateřina JungmannováKateřina Jungmannová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
08 10 2.54 0.0 39.00
33 151 Markéta KrámováMarkéta Krámová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
07 19 2.26 0.0 9.00
67 Tereza KrejčováTereza Krejčová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
08 20 DNS 0.0 0.00
Celkem 34 závodníků