Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Karlovarského kraje mladšího žactva ve vícebojích a I. kolo OMD mladšího žactva skupina C

Mariánské Lázně (14. 5. 2019)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
161 Robert KučeraRobert Kučera 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 NM
162 Sebastian MerhulíkSebastian Merhulík 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 NM
159 Jakub JaneckýJakub Janecký 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 NM
158 Matěj MaršíkMatěj Maršík 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 NM
155 Filip ŠvecFilip Švec 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 NM
160 Lukáš KopeckýLukáš Kopecký 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 NM
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
167 Josef JandaJosef Janda 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 NM
165 Štěpán DenkŠtěpán Denk 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 NM
166 Matěj DenkMatěj Denk 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 NM
168 Šimon StrádalŠimon Strádal 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 NM
163 Matyáš TůmaMatyáš Tůma 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 NM
164 Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 NM
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 14.5.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
171 Martin AustMartin Aust 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 NM
174 Jan ŠveňhaJan Šveňha 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 NM
170 Daniel NikonovDaniel Nikonov 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 NM
172 Jiří KalousJiří Kalous 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 NM
169 Samuel ZítkoSamuel Zítko 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1 NM
173 Tobias LinhartTobias Linhart 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 NM
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (út, 14.5.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
181 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 NM
179 Adam HolzerAdam Holzer 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 NM
175 Maxmilian RüsterMaxmilian Rüster 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 NM
180 Filip KosFilip Kos 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 NM
178 Petr DankaničPetr Dankanič 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 NM
176 Vojtěch MikešVojtěch Mikeš 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 NM
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (út, 14.5.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
192 Petr KlíčekPetr Klíček 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 NM
193 Kryštof PupíkKryštof Pupík 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 NM
191 Dominik JirsaDominik Jirsa 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 NM
184 Adam GlaserAdam Glaser 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 NM
183 Alexandr KulaAlexandr Kula 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 NM
182 Jakub StaněkJakub Staněk 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 NM
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (út, 14.5.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
198 Lukáš KrbecLukáš Krbec 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 NM
325 František ŠevčíkFrantišek Ševčík 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 NM
197 Aleš HendrichAleš Hendrich 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 NM
194 Lev UvarovLev Uvarov 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 NM
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 161 Robert KučeraRobert Kučera 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 NM
1 162 Sebastian MerhulíkSebastian Merhulík 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 NM
1 159 Jakub JaneckýJakub Janecký 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 NM
1 158 Matěj MaršíkMatěj Maršík 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 NM
1 155 Filip ŠvecFilip Švec 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 NM
1 160 Lukáš KopeckýLukáš Kopecký 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 NM
1 167 Josef JandaJosef Janda 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 NM
1 165 Štěpán DenkŠtěpán Denk 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 NM
1 166 Matěj DenkMatěj Denk 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 NM
1 168 Šimon StrádalŠimon Strádal 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 NM
1 163 Matyáš TůmaMatyáš Tůma 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 NM
1 164 Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 NM
1 171 Martin AustMartin Aust 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 NM
1 174 Jan ŠveňhaJan Šveňha 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 NM
1 170 Daniel NikonovDaniel Nikonov 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 NM
1 172 Jiří KalousJiří Kalous 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 NM
1 169 Samuel ZítkoSamuel Zítko 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1 NM
1 173 Tobias LinhartTobias Linhart 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 NM
1 181 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 NM
1 179 Adam HolzerAdam Holzer 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 NM
1 175 Maxmilian RüsterMaxmilian Rüster 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 NM
1 180 Filip KosFilip Kos 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 NM
1 178 Petr DankaničPetr Dankanič 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 NM
1 176 Vojtěch MikešVojtěch Mikeš 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 NM
1 192 Petr KlíčekPetr Klíček 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 NM
1 193 Kryštof PupíkKryštof Pupík 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 NM
1 191 Dominik JirsaDominik Jirsa 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 NM
1 184 Adam GlaserAdam Glaser 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 NM
1 183 Alexandr KulaAlexandr Kula 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 NM
1 182 Jakub StaněkJakub Staněk 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 NM
1 198 Lukáš KrbecLukáš Krbec 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 NM
1 325 František ŠevčíkFrantišek Ševčík 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 NM
1 197 Aleš HendrichAleš Hendrich 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 NM
1 194 Lev UvarovLev Uvarov 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 NM

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
17 Zuzana NěmcováZuzana Němcová 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1 NM
62 Terezie DrobnáTerezie Drobná 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 NM
28 Eliška DibďákováEliška Dibďáková 08 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 5 NM
24 Kateřina BeckováKateřina Becková 08 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 4 NM
27 Adéla ČedíkováAdéla Čedíková 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 NM
151 Markéta KrámováMarkéta Krámová 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 NM
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
67 Tereza KrejčováTereza Krejčová 08 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 NM
66 Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 NM
87 Kateřina LepšíKateřina Lepší 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 NM
70 Gabriela FarářováGabriela Farářová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 NM
75 Veronika KoubkováVeronika Koubková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 NM
84 Kateřina KoubkováKateřina Koubková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 NM
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 14.5.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
98 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 NM
99 Tereza SkalováTereza Skalová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 NM
97 Klaudie KohutárováKlaudie Kohutárová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 NM
96 Eva UrbánkováEva Urbánková 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 NM
100 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 NM
95 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 NM
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (út, 14.5.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
122 Tereza LichnerováTereza Lichnerová 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 NM
119 Alice ČesákováAlice Česáková 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 NM
120 Kamila KosováKamila Kosová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 NM
117 Kristýna KotlánováKristýna Kotlánová 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 NM
118 Carla BašistováCarla Bašistová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 NM
113 Magdaléna PotužníkováMagdaléna Potužníková 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 NM
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (út, 14.5.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
132 Kateřina JungmannováKateřina Jungmannová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 NM
128 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 NM
127 Lucie KrálováLucie Králová 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 NM
126 Nella TrinerováNella Trinerová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 NM
135 Tereza KosováTereza Kosová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 NM
145 Karolína LichnovskáKarolína Lichnovská 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 NM
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (út, 14.5.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
19 Viktorie DrobnáViktorie Drobná 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 NM
150 Barbora KadlecováBarbora Kadlecová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 NM
153 Lucie MaškováLucie Mašková 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 NM
Adéla BönischováAdéla Bönischová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 NM
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 17 Zuzana NěmcováZuzana Němcová 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1 NM
1 62 Terezie DrobnáTerezie Drobná 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 NM
1 28 Eliška DibďákováEliška Dibďáková 08 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 5 NM
1 24 Kateřina BeckováKateřina Becková 08 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 4 NM
1 27 Adéla ČedíkováAdéla Čedíková 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 NM
1 151 Markéta KrámováMarkéta Krámová 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 NM
1 67 Tereza KrejčováTereza Krejčová 08 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 NM
1 66 Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 NM
1 87 Kateřina LepšíKateřina Lepší 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 NM
1 70 Gabriela FarářováGabriela Farářová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 NM
1 75 Veronika KoubkováVeronika Koubková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 NM
1 84 Kateřina KoubkováKateřina Koubková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 NM
1 98 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 NM
1 99 Tereza SkalováTereza Skalová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 NM
1 97 Klaudie KohutárováKlaudie Kohutárová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 NM
1 96 Eva UrbánkováEva Urbánková 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 NM
1 100 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 NM
1 95 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 NM
1 122 Tereza LichnerováTereza Lichnerová 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 NM
1 119 Alice ČesákováAlice Česáková 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 NM
1 120 Kamila KosováKamila Kosová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 NM
1 117 Kristýna KotlánováKristýna Kotlánová 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 NM
1 118 Carla BašistováCarla Bašistová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 NM
1 113 Magdaléna PotužníkováMagdaléna Potužníková 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 NM
1 132 Kateřina JungmannováKateřina Jungmannová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 NM
1 128 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 NM
1 127 Lucie KrálováLucie Králová 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 NM
1 126 Nella TrinerováNella Trinerová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 NM
1 135 Tereza KosováTereza Kosová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 NM
1 145 Karolína LichnovskáKarolína Lichnovská 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 NM
1 19 Viktorie DrobnáViktorie Drobná 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 NM
1 150 Barbora KadlecováBarbora Kadlecová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 NM
1 153 Lucie MaškováLucie Mašková 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 NM
1 Adéla BönischováAdéla Bönischová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 NM