Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2.kolo KP LKAS družstev juniorstva a dorostu

Mladá Boleslav (25. 5. 2019)
skok vysoký - Junioři (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub DemelJakub Demel 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1.83 11.00
2 Daniel StádníkDaniel Stádník 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1.80 9.00
3= Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1.65 7.50
3= Jan PinterJan Pinter 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1.65 7.50
skok vysoký - Dorostenci (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub BělíkJakub Bělík 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2.01 11.00
2 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1.75 9.00
3 Vojtěch ŠtěpánekVojtěch Štěpánek 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1.70 8.00
skok vysoký - Juniorky (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Klára HoffmannováKlára Hoffmannová 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1.56 11.00
2 Eva BřezinováEva Březinová 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1.50 9.00
3 Natálie KottováNatálie Kottová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1.50 8.00
skok vysoký - Dorostenky (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Miluše PáskováMiluše Pásková 03 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 1.65 11.00
2 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1.56 9.00
3 Alena CejnarováAlena Cejnarová 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1.53 8.00
skok o tyči - Junioři (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Daniel PetrželkaDaniel Petrželka 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4.20 11.00
skok o tyči - Dorostenci (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch KloudVojtěch Kloud 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4.36 11.00
2 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4.10 9.00
3 Karel VeličkaKarel Velička 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3.90 8.00
skok o tyči - Juniorky (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
skok o tyči - Dorostenky (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Nicol NáhlovskáNicol Náhlovská 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2.20 11.00
2 Amélie VoříškováAmélie Voříšková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2.00 9.00
skok daleký - Junioři (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Patrik MedáčekPatrik Medáček 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6.75 11.00
2 Jan MachačJan Machač 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6.66 9.00
3 Pavel HalířPavel Halíř 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6.17 8.00
skok daleký - Dorostenci (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub BělíkJakub Bělík 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6.45 11.00
2 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 6.22 9.00
3 Roman PrincRoman Princ 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5.89 8.00
skok daleký - Juniorky (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora KučerováBarbora Kučerová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5.25 11.00
2 Leona VokálováLeona Vokálová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5.16 9.00
3 Veronika NoskováVeronika Nosková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5.05 8.00
skok daleký - Dorostenky (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Alena CejnarováAlena Cejnarová 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5.20 11.00
2 Klára HercíkováKlára Hercíková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5.16 9.00
3 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5.05 8.00
trojskok - Junioři (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan MachačJan Machač 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 13.35 11.00
2 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 12.38 9.00
trojskok - Dorostenci (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11.82 11.00
2 Tomáš MarxTomáš Marx 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 10.49 9.00
trojskok - Juniorky (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Leona VokálováLeona Vokálová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.92 11.00
2 Veronika JégrováVeronika Jégrová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.54 9.00
3 Adéla SochorováAdéla Sochorová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.53 8.00
trojskok - Dorostenky (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Klára HercíkováKlára Hercíková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.45 11.00
2 Tereza KrálíčkováTereza Králíčková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.66 9.00
3 Štěpánka ZelinkováŠtěpánka Zelinková 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.41 8.00
vrh koulí 3kg - Dorostenky (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora VelíškováBarbora Velíšková 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 12.95 11.00
2 Sára DočekalováSára Dočekalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 12.19 9.00
3 Dominika ŠirlováDominika Širlová 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 11.80 8.00
vrh koulí 4kg - Juniorky (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michaela TrčováMichaela Trčová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 13.18 11.00
2 Veronika JégrováVeronika Jégrová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.97 9.00
vrh koulí 5kg - Dorostenci (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub DaněkJakub Daněk 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.84 11.00
2 Martin MenčíkMartin Menčík 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 12.57 9.00
3 Matěj PoličanskýMatěj Poličanský 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 11.19 8.00
vrh koulí 6kg - Junioři (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan EfflerJan Effler 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 13.26 11.00
2 David KrčmářDavid Krčmář 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 12.62 9.00
3 Jakub KarlíkJakub Karlík 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.70 8.00
hod diskem 1kg - Juniorky (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna NečáskováAnna Nečásková 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 18.28 11.00
2 Sabina KrákorováSabina Krákorová 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 15.75 9.00
hod diskem 1kg - Dorostenky (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Amélie VoříškováAmélie Voříšková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 31.93 11.00
2 Sára DočekalováSára Dočekalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 30.92 9.00
3 Pavlína ŠedáPavlína Šedá 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 30.13 8.00
hod diskem 1,5kg - Dorostenci (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub DaněkJakub Daněk 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 42.40 11.00
2 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 36.90 9.00
3 Jakub KušnírJakub Kušnír 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 27.64 8.00
hod diskem 1,75kg - Junioři (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Václav HojkaVáclav Hojka 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 40.64 11.00
2 David KrčmářDavid Krčmář 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 29.75 9.00
3 Jakub KarlíkJakub Karlík 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 28.38 8.00
hod kladivem 3kg - Dorostenky (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Pavlína ŠedáPavlína Šedá 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 44.98 11.00
2 Barbora VelíškováBarbora Velíšková 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 44.84 9.00
3 Viktorie MaršíkováViktorie Maršíková 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 38.93 8.00
hod kladivem 4kg - Juniorky (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika PřibylováVeronika Přibylová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 44.07 11.00
2 Daniela KubalováDaniela Kubalová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 41.49 9.00
3 Anna NečáskováAnna Nečásková 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 27.15 8.00
hod kladivem 5kg - Dorostenci (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr LankPetr Lank 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 53.23 11.00
2 Jakub DaněkJakub Daněk 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 40.13 9.00
3 Martin MenčíkMartin Menčík 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 39.08 8.00
hod kladivem 6kg - Junioři (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 David KrčmářDavid Krčmář 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 41.91 11.00
2 Václav HojkaVáclav Hojka 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 40.05 9.00
3 Jan EfflerJan Effler 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 27.37 8.00
hod oštěpem 500g - Dorostenky (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michaela KredbováMichaela Kredbová 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 37.05 11.00
2= Dominika ŠirlováDominika Širlová 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 36.77 8.50
2= Monika NezdarováMonika Nezdarová 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 36.77 8.50
hod oštěpem 600g - Juniorky (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna NečáskováAnna Nečásková 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 31.58 11.00
2 Sabina KrákorováSabina Krákorová 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 29.98 9.00
3 Eliška PetrováEliška Petrová 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 23.52 8.00
hod oštěpem 700g - Dorostenci (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin MenčíkMartin Menčík 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 60.36 11.00
2 Dušan VodičkaDušan Vodička 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 54.68 9.00
3 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 51.43 8.00
hod oštěpem 800g - Junioři (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adam KleprlíkAdam Kleprlík 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 51.05 11.00
2 Václav HojkaVáclav Hojka 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 48.47 9.00
3 Petr VíchPetr Vích 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 47.98 8.00