Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2.kolo KP LKAS družstev juniorstva a dorostu

Mladá Boleslav (25. 5. 2019)

1500 m - Junioři

(so, 25.5.2019 - 15:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Bonifác BoháčBonifác Boháč 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 4:24.49 11.00
2 Daniel HojnýDaniel Hojný 01 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 4:35.57 9.00
3 Mykhaylo HetsyanynMykhaylo Hetsyanyn 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 4:42.22 8.00
4 Timothy ŠolcTimothy Šolc 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 4:51.16 7.00
5 Dominik NovákDominik Novák 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 4:59.41 6.00
6 Daniel BaliczDaniel Balicz 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 5:14.90 5.00
Martin HojnýMartin Hojný 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 DNS
Celkem 7 závodníků

1500 m - Dorostenci

(so, 25.5.2019 - 15:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub KrabecJakub Krabec 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 4:27.59 11.00
2 Pavel SchejbalPavel Schejbal 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 4:39.59 9.00
3 Caleb John ŠolcCaleb John Šolc 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 4:54.46 8.00
4 Tomáš JeřábekTomáš Jeřábek 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 5:05.46 7.00
5 Lukáš TůmaLukáš Tůma 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 5:28.83 6.00
Mikoláš KurillaMikoláš Kurilla 04 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků

1500 m - Juniorky

(so, 25.5.2019 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 5:02.55 11.00
2 Hana TrojanováHana Trojanová 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 5:07.81 9.00
3 Beáta JakubskáBeáta Jakubská 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 5:46.73 8.00
4 Krystýna PiotuchováKrystýna Piotuchová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 7:02.80 7.00
Celkem 4 závodníků

1500 m - Dorostenky

(so, 25.5.2019 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška ChladováEliška Chladová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 5:48.61 11.00
2 Veronika ValentováVeronika Valentová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 5:53.94 9.00
3 Marie MitáčováMarie Mitáčová 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 5:57.08 8.00
4 Lucie PetráčkováLucie Petráčková 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3 5:57.89 7.00
Celkem 4 závodníků