KP LKAS jednotlivců mladší žactvo
Mladá Boleslav (16. 6. 2019)60 m - Ml. žáci (Rozběh)
Rozběh 01 (ne, 16.6.2019 - 11:00) official | Vítr: +2.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš HornaLukáš Horna | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 07.71 | Q | |||||||||||||
2 | Matyáš FilipMatyáš Filip | 06 | AC TJ Jičín | 5 | 08.53 | q | |||||||||||||
3 | Jakub TicháčekJakub Ticháček | 07 | AC TJ Jičín | 3 | 09.12 | ||||||||||||||
4 | Jaromír JakubíkJaromír Jakubík | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 09.22 | ||||||||||||||
5 | Karel HottmarKarel Hottmar | 07 | TJ Rumburk | 2 | 09.33 | ||||||||||||||
6 | Tomáš KarásekTomáš Karásek | 06 | AC Turnov, z. s. | 7 | 09.38 | ||||||||||||||
7 | Lukáš HlubučekLukáš Hlubuček | 06 | AC Turnov, z. s. | 6 | 09.55 | ||||||||||||||
8 | Tomáš NováčekTomáš Nováček | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 8 | 09.77 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 02 (ne, 16.6.2019 - 11:00) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan FilipecJan Filipec | 06 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4 | 07.95 | Q | |||||||||||||
2 | Jakub ŠteigrJakub Šteigr | 07 | AC Turnov, z. s. | 1 | 09.38 | ||||||||||||||
3 | Tadeáš VojtkoTadeáš Vojtko | 06 | AC TJ Jičín | 3 | 09.40 | ||||||||||||||
4 | Matouš DoubekMatouš Doubek | 06 | SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. | 6 | 09.86 | ||||||||||||||
5 | Kryštof MatěchaKryštof Matěcha | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | 09.98 | ||||||||||||||
6 | Radim KunclRadim Kuncl | 07 | AC TJ Jičín | 2 | 10.56 | ||||||||||||||
7 | Štěpán TurekŠtěpán Turek | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 8 | 10.99 | ||||||||||||||
Jan LöfflerJan Löffler | 06 | AC Turnov, z. s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 03 (ne, 16.6.2019 - 11:00) official | Vítr: +2.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip HejnaFilip Hejna | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 08.32 | Q | |||||||||||||
2 | Lukáš RajtmajerLukáš Rajtmajer | 06 | AC Turnov, z. s. | 8 | 08.96 | q | |||||||||||||
3 | Tony BrennerTony Brenner | 07 | TJ Rumburk | 2 | 09.09 | ||||||||||||||
4 | Hubert KašákHubert Kašák | 06 | AC Turnov, z. s. | 6 | 09.32 | ||||||||||||||
5 | Jakub BřízekJakub Břízek | 07 | AC TJ Jičín | 1 | 09.45 | ||||||||||||||
6 | Martin VacekMartin Vacek | 06 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3 | 09.58 | ||||||||||||||
7 | Matěj KulíšekMatěj Kulíšek | 07 | AC Mladá Boleslav z.s. | 5 | 09.63 | ||||||||||||||
8 | Matěj MátlMatěj Mátl | 06 | AC Česká Lípa | 7 | 09.77 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 04 (ne, 16.6.2019 - 11:00) official | Vítr: +2.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch NovákVojtěch Novák | 07 | AC Česká Lípa | 4 | 08.32 | Q | |||||||||||||
2 | Tomáš DolejšíTomáš Dolejší | 07 | AC TJ Jičín | 5 | 08.91 | q | |||||||||||||
3 | Roman TruxaRoman Truxa | 06 | AC Turnov, z. s. | 3 | 09.42 | ||||||||||||||
4 | Radek ŠťastnýRadek Šťastný | 07 | AC Slovan Liberec, z.s. | 8 | 09.79 | ||||||||||||||
5 | Štěpán BacílekŠtěpán Bacílek | 07 | AC Mladá Boleslav z.s. | 6 | 09.81 | ||||||||||||||
6 | Václav NovotnýVáclav Novotný | 06 | AC Slovan Liberec, z.s. | 1 | 09.95 | ||||||||||||||
7 | Radek HladilRadek Hladil | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | 10.01 | ||||||||||||||
8 | Jan HolubkaJan Holubka | 06 | AC Turnov, z. s. | 2 | 10.38 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 05 (ne, 16.6.2019 - 11:00) official | Vítr: +1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub DušekJakub Dušek | 07 | AC Slovan Liberec, z.s. | 5 | 09.06 | Q | |||||||||||||
2 | Ondřej MyslivecOndřej Myslivec | 06 | AC TJ Jičín | 6 | 09.18 | ||||||||||||||
3 | Tobiáš VaněkTobiáš Vaněk | 07 | AC Mladá Boleslav z.s. | 8 | 09.46 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch KarásekVojtěch Karásek | 07 | AC Turnov, z. s. | 3 | 09.63 | ||||||||||||||
5 | Jindřich LukáčJindřich Lukáč | 07 | AC Turnov, z. s. | 1 | 09.73 | ||||||||||||||
6 | Matěj NeduchalMatěj Neduchal | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | 10.02 | ||||||||||||||
7 | Václav DrahoňovskýVáclav Drahoňovský | 08 | AC TJ Jičín | 2 | 10.96 | ||||||||||||||
Filip SenešiFilip Seneši | 06 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš HornaLukáš Horna | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 07.71 | Q | ||
2 | Jan FilipecJan Filipec | 06 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4 | 07.95 | Q | ||
3 | Filip HejnaFilip Hejna | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 08.32 | Q | ||
3 | Vojtěch NovákVojtěch Novák | 07 | AC Česká Lípa | 4 | 08.32 | Q | ||
5 | Matyáš FilipMatyáš Filip | 06 | AC TJ Jičín | 5 | 08.53 | q | ||
6 | Tomáš DolejšíTomáš Dolejší | 07 | AC TJ Jičín | 5 | 08.91 | q | ||
7 | Lukáš RajtmajerLukáš Rajtmajer | 06 | AC Turnov, z. s. | 8 | 08.96 | q | ||
8 | Jakub DušekJakub Dušek | 07 | AC Slovan Liberec, z.s. | 5 | 09.06 | Q | ||
9 | Tony BrennerTony Brenner | 07 | TJ Rumburk | 2 | 09.09 | |||
10 | Jakub TicháčekJakub Ticháček | 07 | AC TJ Jičín | 3 | 09.12 | |||
11 | Ondřej MyslivecOndřej Myslivec | 06 | AC TJ Jičín | 6 | 09.18 | |||
12 | Jaromír JakubíkJaromír Jakubík | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 09.22 | |||
13 | Hubert KašákHubert Kašák | 06 | AC Turnov, z. s. | 6 | 09.32 | |||
14 | Karel HottmarKarel Hottmar | 07 | TJ Rumburk | 2 | 09.33 | |||
15 | Tomáš KarásekTomáš Karásek | 06 | AC Turnov, z. s. | 7 | 09.38 | |||
15 | Jakub ŠteigrJakub Šteigr | 07 | AC Turnov, z. s. | 1 | 09.38 | |||
17 | Tadeáš VojtkoTadeáš Vojtko | 06 | AC TJ Jičín | 3 | 09.40 | |||
18 | Roman TruxaRoman Truxa | 06 | AC Turnov, z. s. | 3 | 09.42 | |||
19 | Jakub BřízekJakub Břízek | 07 | AC TJ Jičín | 1 | 09.45 | |||
20 | Tobiáš VaněkTobiáš Vaněk | 07 | AC Mladá Boleslav z.s. | 8 | 09.46 | |||
21 | Lukáš HlubučekLukáš Hlubuček | 06 | AC Turnov, z. s. | 6 | 09.55 | |||
22 | Martin VacekMartin Vacek | 06 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3 | 09.58 | |||
23 | Matěj KulíšekMatěj Kulíšek | 07 | AC Mladá Boleslav z.s. | 5 | 09.63 | |||
23 | Vojtěch KarásekVojtěch Karásek | 07 | AC Turnov, z. s. | 3 | 09.63 | |||
25 | Jindřich LukáčJindřich Lukáč | 07 | AC Turnov, z. s. | 1 | 09.73 | |||
26 | Tomáš NováčekTomáš Nováček | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 8 | 09.77 | |||
26 | Matěj MátlMatěj Mátl | 06 | AC Česká Lípa | 7 | 09.77 | |||
28 | Radek ŠťastnýRadek Šťastný | 07 | AC Slovan Liberec, z.s. | 8 | 09.79 | |||
29 | Štěpán BacílekŠtěpán Bacílek | 07 | AC Mladá Boleslav z.s. | 6 | 09.81 | |||
30 | Matouš DoubekMatouš Doubek | 06 | SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. | 6 | 09.86 | |||
31 | Václav NovotnýVáclav Novotný | 06 | AC Slovan Liberec, z.s. | 1 | 09.95 | |||
32 | Kryštof MatěchaKryštof Matěcha | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | 09.98 | |||
33 | Radek HladilRadek Hladil | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | 10.01 | |||
34 | Matěj NeduchalMatěj Neduchal | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | 10.02 | |||
35 | Jan HolubkaJan Holubka | 06 | AC Turnov, z. s. | 2 | 10.38 | |||
36 | Radim KunclRadim Kuncl | 07 | AC TJ Jičín | 2 | 10.56 | |||
37 | Václav DrahoňovskýVáclav Drahoňovský | 08 | AC TJ Jičín | 2 | 10.96 | |||
38 | Štěpán TurekŠtěpán Turek | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 8 | 10.99 | |||
Jan LöfflerJan Löffler | 06 | AC Turnov, z. s. | 5 | DNS | ||||
Filip SenešiFilip Seneši | 06 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4 | DNS |
60 m - Ml. žáci (Finále)
Finále (ne, 16.6.2019 - 12:10) official | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš HornaLukáš Horna | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 07.78 | ||||||||||||||
2 | Jan FilipecJan Filipec | 06 | AC Mladá Boleslav z.s. | 5 | 07.89 | ||||||||||||||
3 | Filip HejnaFilip Hejna | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 08.27 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch NovákVojtěch Novák | 07 | AC Česká Lípa | 6 | 08.47 | ||||||||||||||
5 | Matyáš FilipMatyáš Filip | 06 | AC TJ Jičín | 7 | 08.73 | ||||||||||||||
6 | Lukáš RajtmajerLukáš Rajtmajer | 06 | AC Turnov, z. s. | 1 | 08.97 | ||||||||||||||
7 | Tomáš DolejšíTomáš Dolejší | 07 | AC TJ Jičín | 2 | 08.99 | ||||||||||||||
8 | Jakub DušekJakub Dušek | 07 | AC Slovan Liberec, z.s. | 8 | 09.01 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Rozběh)
Rozběh 01 (ne, 16.6.2019 - 11:20) official | Vítr: -1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza KrykorkováTereza Krykorková | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 08.33 | Q | |||||||||||||
2 | Sabina ScholzováSabina Scholzová | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 08.89 | ||||||||||||||
3 | Sára RejlkováSára Rejlková | 07 | AC TJ Jičín | 3 | 08.95 | ||||||||||||||
4 | Klaudie StankociováKlaudie Stankociová | 06 | TJ Desná, z.s. | 8 | 09.00 | ||||||||||||||
5 | Kristýna TrlidováKristýna Trlidová | 06 | AC Mladá Boleslav z.s. | 6 | 09.03 | ||||||||||||||
6 | Tereza KrobováTereza Krobová | 06 | SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. | 2 | 09.60 | ||||||||||||||
7 | Lucie KotasováLucie Kotasová | 07 | AC Slovan Liberec, z.s. | 7 | 09.82 | ||||||||||||||
8 | Veronika ZaydlarováVeronika Zaydlarová | 07 | AC Slovan Liberec, z.s. | 1 | 10.34 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 02 (ne, 16.6.2019 - 11:20) official | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina KrykorkováKateřina Krykorková | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 08.52 | Q | |||||||||||||
2 | Aneta RajmováAneta Rajmová | 07 | AC TJ Jičín | 5 | 08.89 | ||||||||||||||
3 | Denisa VítováDenisa Vítová | 06 | AC TJ Jičín | 3 | 09.17 | ||||||||||||||
4 | Veronika ChaloupkováVeronika Chaloupková | 06 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | 09.37 | ||||||||||||||
5 | Rozárie ProcházkováRozárie Procházková | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 8 | 09.51 | ||||||||||||||
6 | Timea BernáTimea Berná | 07 | AC TJ Jičín | 2 | 09.54 | ||||||||||||||
7 | Anna StěhulkováAnna Stěhulková | 07 | AC TJ Jičín | 7 | 09.75 | ||||||||||||||
8 | Lucie PokornáLucie Pokorná | 06 | AC TJ Jičín | 1 | 10.87 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 03 (ne, 16.6.2019 - 11:20) official | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna RočkováKristýna Ročková | 06 | AC Slovan Liberec, z.s. | 4 | 08.63 | Q | |||||||||||||
2 | Kateřina HavelkováKateřina Havelková | 06 | AC TJ Jičín | 5 | 08.97 | ||||||||||||||
3 | Kateřina SajdlováKateřina Sajdlová | 06 | AC Turnov, z. s. | 3 | 08.99 | ||||||||||||||
4 | Lucie KřenčilováLucie Křenčilová | 06 | AC Česká Lípa | 6 | 09.31 | ||||||||||||||
5 | Tereza ZemkováTereza Zemková | 07 | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 7 | 09.42 | ||||||||||||||
6 | Marie KubínováMarie Kubínová | 07 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2 | 09.49 | ||||||||||||||
7 | Amélie BrentnerováAmélie Brentnerová | 07 | AC TJ Jičín | 1 | 09.68 | ||||||||||||||
8 | Barbora VozkováBarbora Vozková | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 8 | 10.93 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 04 (ne, 16.6.2019 - 11:20) official | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína LatislavováKarolína Latislavová | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 08.56 | Q | |||||||||||||
2 | Dora PetrtýlováDora Petrtýlová | 06 | AC Mladá Boleslav z.s. | 1 | 08.68 | q | |||||||||||||
3 | Lucie LiškováLucie Lišková | 07 | AC Turnov, z. s. | 3 | 08.94 | ||||||||||||||
4 | Leona KoškováLeona Košková | 06 | AC Slovan Liberec, z.s. | 5 | 09.00 | ||||||||||||||
5 | Barbora HanžlováBarbora Hanžlová | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 09.67 | ||||||||||||||
6 | Tereza ŠírováTereza Šírová | 07 | AC Slovan Liberec, z.s. | 7 | 09.77 | ||||||||||||||
7 | Natálie KubínováNatálie Kubínová | 07 | AC TJ Jičín | 2 | 10.03 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 05 (ne, 16.6.2019 - 11:20) official | Vítr: +1.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza LevinskáTereza Levinská | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 08.43 | Q | |||||||||||||
2 | Agáta RajsiglováAgáta Rajsiglová | 06 | SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. | 5 | 09.14 | ||||||||||||||
3 | Elena HolickáElena Holická | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 09.26 | ||||||||||||||
4 | Markéta KomanickáMarkéta Komanická | 07 | AC Mladá Boleslav z.s. | 6 | 09.28 | ||||||||||||||
5 | Daniela FidrováDaniela Fidrová | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 09.32 | ||||||||||||||
6 | Barbora BřeskáBarbora Břeská | 06 | AC TJ Jičín | 7 | 09.60 | ||||||||||||||
7 | Adéla HeřmanskáAdéla Heřmanská | 07 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2 | 10.09 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 06 (ne, 16.6.2019 - 11:20) official | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie KožuškováNatálie Kožušková | 06 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4 | 08.56 | Q | |||||||||||||
2 | Michaela WortnerováMichaela Wortnerová | 07 | AC Česká Lípa | 5 | 08.75 | q | |||||||||||||
3 | Nikola KohútováNikola Kohútová | 06 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 3 | 09.18 | ||||||||||||||
4 | Tereza KirschnerTereza Kirschner | 07 | AC TJ Jičín | 7 | 09.59 | ||||||||||||||
5 | Eliška FlanderkováEliška Flanderková | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 09.79 | ||||||||||||||
6 | Pavlína DrahoňovskáPavlína Drahoňovská | 06 | AC TJ Jičín | 6 | 09.85 | ||||||||||||||
7 | Kateřina HanušováKateřina Hanušová | 07 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2 | 10.12 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza KrykorkováTereza Krykorková | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 08.33 | Q | ||
2 | Tereza LevinskáTereza Levinská | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 08.43 | Q | ||
3 | Kateřina KrykorkováKateřina Krykorková | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 08.52 | Q | ||
4 | Karolína LatislavováKarolína Latislavová | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 08.56 | Q | ||
4 | Natálie KožuškováNatálie Kožušková | 06 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4 | 08.56 | Q | ||
6 | Kristýna RočkováKristýna Ročková | 06 | AC Slovan Liberec, z.s. | 4 | 08.63 | Q | ||
7 | Dora PetrtýlováDora Petrtýlová | 06 | AC Mladá Boleslav z.s. | 1 | 08.68 | q | ||
8 | Michaela WortnerováMichaela Wortnerová | 07 | AC Česká Lípa | 5 | 08.75 | q | ||
9 | Sabina ScholzováSabina Scholzová | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 08.89 | |||
9 | Aneta RajmováAneta Rajmová | 07 | AC TJ Jičín | 5 | 08.89 | |||
11 | Lucie LiškováLucie Lišková | 07 | AC Turnov, z. s. | 3 | 08.94 | |||
12 | Sára RejlkováSára Rejlková | 07 | AC TJ Jičín | 3 | 08.95 | |||
13 | Kateřina HavelkováKateřina Havelková | 06 | AC TJ Jičín | 5 | 08.97 | |||
14 | Kateřina SajdlováKateřina Sajdlová | 06 | AC Turnov, z. s. | 3 | 08.99 | |||
15 | Klaudie StankociováKlaudie Stankociová | 06 | TJ Desná, z.s. | 8 | 09.00 | |||
15 | Leona KoškováLeona Košková | 06 | AC Slovan Liberec, z.s. | 5 | 09.00 | |||
17 | Kristýna TrlidováKristýna Trlidová | 06 | AC Mladá Boleslav z.s. | 6 | 09.03 | |||
18 | Agáta RajsiglováAgáta Rajsiglová | 06 | SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. | 5 | 09.14 | |||
19 | Denisa VítováDenisa Vítová | 06 | AC TJ Jičín | 3 | 09.17 | |||
20 | Nikola KohútováNikola Kohútová | 06 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 3 | 09.18 | |||
21 | Elena HolickáElena Holická | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 09.26 | |||
22 | Markéta KomanickáMarkéta Komanická | 07 | AC Mladá Boleslav z.s. | 6 | 09.28 | |||
23 | Lucie KřenčilováLucie Křenčilová | 06 | AC Česká Lípa | 6 | 09.31 | |||
24 | Daniela FidrováDaniela Fidrová | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 09.32 | |||
25 | Veronika ChaloupkováVeronika Chaloupková | 06 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | 09.37 | |||
26 | Tereza ZemkováTereza Zemková | 07 | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 7 | 09.42 | |||
27 | Marie KubínováMarie Kubínová | 07 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2 | 09.49 | |||
28 | Rozárie ProcházkováRozárie Procházková | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 8 | 09.51 | |||
29 | Timea BernáTimea Berná | 07 | AC TJ Jičín | 2 | 09.54 | |||
30 | Tereza KirschnerTereza Kirschner | 07 | AC TJ Jičín | 7 | 09.59 | |||
31 | Tereza KrobováTereza Krobová | 06 | SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. | 2 | 09.60 | |||
31 | Barbora BřeskáBarbora Břeská | 06 | AC TJ Jičín | 7 | 09.60 | |||
33 | Barbora HanžlováBarbora Hanžlová | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 09.67 | |||
34 | Amélie BrentnerováAmélie Brentnerová | 07 | AC TJ Jičín | 1 | 09.68 | |||
35 | Anna StěhulkováAnna Stěhulková | 07 | AC TJ Jičín | 7 | 09.75 | |||
36 | Tereza ŠírováTereza Šírová | 07 | AC Slovan Liberec, z.s. | 7 | 09.77 | |||
37 | Eliška FlanderkováEliška Flanderková | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 09.79 | |||
38 | Lucie KotasováLucie Kotasová | 07 | AC Slovan Liberec, z.s. | 7 | 09.82 | |||
39 | Pavlína DrahoňovskáPavlína Drahoňovská | 06 | AC TJ Jičín | 6 | 09.85 | |||
40 | Natálie KubínováNatálie Kubínová | 07 | AC TJ Jičín | 2 | 10.03 | |||
41 | Adéla HeřmanskáAdéla Heřmanská | 07 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2 | 10.09 | |||
42 | Kateřina HanušováKateřina Hanušová | 07 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2 | 10.12 | |||
43 | Veronika ZaydlarováVeronika Zaydlarová | 07 | AC Slovan Liberec, z.s. | 1 | 10.34 | |||
44 | Lucie PokornáLucie Pokorná | 06 | AC TJ Jičín | 1 | 10.87 | |||
45 | Barbora VozkováBarbora Vozková | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 8 | 10.93 |
60 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále (ne, 16.6.2019 - 12:20) official | Vítr: +2.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza KrykorkováTereza Krykorková | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 08.20 | ||||||||||||||
2 | Kateřina KrykorkováKateřina Krykorková | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 08.45 | ||||||||||||||
3 | Natálie KožuškováNatálie Kožušková | 06 | AC Mladá Boleslav z.s. | 6 | 08.52 | ||||||||||||||
4 | Tereza LevinskáTereza Levinská | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 08.52 | ||||||||||||||
5 | Karolína LatislavováKarolína Latislavová | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | 08.54 | ||||||||||||||
6 | Kristýna RočkováKristýna Ročková | 06 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 08.66 | ||||||||||||||
7 | Michaela WortnerováMichaela Wortnerová | 07 | AC Česká Lípa | 8 | 08.71 | ||||||||||||||
8 | Dora PetrtýlováDora Petrtýlová | 06 | AC Mladá Boleslav z.s. | 1 | 08.76 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |