výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP LKAS jednotlivců mladší žactvo

Mladá Boleslav (16. 6. 2019)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 16.6.2019 - 11:00) official Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš HornaLukáš Horna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 07.71 Q
2 Matyáš FilipMatyáš Filip 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 08.53 q
3 Jakub TicháčekJakub Ticháček 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 09.12
4 Jaromír JakubíkJaromír Jakubík 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 09.22
5 Karel HottmarKarel Hottmar 07 TJ RumburkTJ Rumburk 2 09.33
6 Tomáš KarásekTomáš Karásek 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 09.38
7 Lukáš HlubučekLukáš Hlubuček 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 09.55
8 Tomáš NováčekTomáš Nováček 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 09.77
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 16.6.2019 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan FilipecJan Filipec 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 07.95 Q
2 Jakub ŠteigrJakub Šteigr 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 09.38
3 Tadeáš VojtkoTadeáš Vojtko 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 09.40
4 Matouš DoubekMatouš Doubek 06 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 6 09.86
5 Kryštof MatěchaKryštof Matěcha 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 09.98
6 Radim KunclRadim Kuncl 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 10.56
7 Štěpán TurekŠtěpán Turek 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 10.99
Jan LöfflerJan Löffler 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 16.6.2019 - 11:00) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip HejnaFilip Hejna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.32 Q
2 Lukáš RajtmajerLukáš Rajtmajer 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 08.96 q
3 Tony BrennerTony Brenner 07 TJ RumburkTJ Rumburk 2 09.09
4 Hubert KašákHubert Kašák 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 09.32
5 Jakub BřízekJakub Břízek 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 09.45
6 Martin VacekMartin Vacek 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 09.58
7 Matěj KulíšekMatěj Kulíšek 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 09.63
8 Matěj MátlMatěj Mátl 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 09.77
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (ne, 16.6.2019 - 11:00) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch NovákVojtěch Novák 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 08.32 Q
2 Tomáš DolejšíTomáš Dolejší 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 08.91 q
3 Roman TruxaRoman Truxa 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 09.42
4 Radek ŠťastnýRadek Šťastný 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 09.79
5 Štěpán BacílekŠtěpán Bacílek 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 09.81
6 Václav NovotnýVáclav Novotný 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 09.95
7 Radek HladilRadek Hladil 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 10.01
8 Jan HolubkaJan Holubka 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 10.38
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (ne, 16.6.2019 - 11:00) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub DušekJakub Dušek 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 09.06 Q
2 Ondřej MyslivecOndřej Myslivec 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 09.18
3 Tobiáš VaněkTobiáš Vaněk 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 09.46
4 Vojtěch KarásekVojtěch Karásek 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 09.63
5 Jindřich LukáčJindřich Lukáč 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 09.73
6 Matěj NeduchalMatěj Neduchal 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 10.02
7 Václav DrahoňovskýVáclav Drahoňovský 08 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 10.96
Filip SenešiFilip Seneši 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš HornaLukáš Horna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 07.71 Q
2 Jan FilipecJan Filipec 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 07.95 Q
3 Filip HejnaFilip Hejna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.32 Q
3 Vojtěch NovákVojtěch Novák 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 08.32 Q
5 Matyáš FilipMatyáš Filip 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 08.53 q
6 Tomáš DolejšíTomáš Dolejší 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 08.91 q
7 Lukáš RajtmajerLukáš Rajtmajer 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 08.96 q
8 Jakub DušekJakub Dušek 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 09.06 Q
9 Tony BrennerTony Brenner 07 TJ RumburkTJ Rumburk 2 09.09
10 Jakub TicháčekJakub Ticháček 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 09.12
11 Ondřej MyslivecOndřej Myslivec 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 09.18
12 Jaromír JakubíkJaromír Jakubík 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 09.22
13 Hubert KašákHubert Kašák 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 09.32
14 Karel HottmarKarel Hottmar 07 TJ RumburkTJ Rumburk 2 09.33
15 Tomáš KarásekTomáš Karásek 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 09.38
15 Jakub ŠteigrJakub Šteigr 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 09.38
17 Tadeáš VojtkoTadeáš Vojtko 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 09.40
18 Roman TruxaRoman Truxa 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 09.42
19 Jakub BřízekJakub Břízek 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 09.45
20 Tobiáš VaněkTobiáš Vaněk 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 09.46
21 Lukáš HlubučekLukáš Hlubuček 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 09.55
22 Martin VacekMartin Vacek 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 09.58
23 Matěj KulíšekMatěj Kulíšek 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 09.63
23 Vojtěch KarásekVojtěch Karásek 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 09.63
25 Jindřich LukáčJindřich Lukáč 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 09.73
26 Tomáš NováčekTomáš Nováček 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 09.77
26 Matěj MátlMatěj Mátl 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 09.77
28 Radek ŠťastnýRadek Šťastný 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 09.79
29 Štěpán BacílekŠtěpán Bacílek 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 09.81
30 Matouš DoubekMatouš Doubek 06 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 6 09.86
31 Václav NovotnýVáclav Novotný 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 09.95
32 Kryštof MatěchaKryštof Matěcha 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 09.98
33 Radek HladilRadek Hladil 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 10.01
34 Matěj NeduchalMatěj Neduchal 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 10.02
35 Jan HolubkaJan Holubka 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 10.38
36 Radim KunclRadim Kuncl 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 10.56
37 Václav DrahoňovskýVáclav Drahoňovský 08 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 10.96
38 Štěpán TurekŠtěpán Turek 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 10.99
Jan LöfflerJan Löffler 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 DNS
Filip SenešiFilip Seneši 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 DNS

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 16.6.2019 - 12:10) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš HornaLukáš Horna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 07.78
2 Jan FilipecJan Filipec 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 07.89
3 Filip HejnaFilip Hejna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.27
4 Vojtěch NovákVojtěch Novák 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 08.47
5 Matyáš FilipMatyáš Filip 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 08.73
6 Lukáš RajtmajerLukáš Rajtmajer 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 08.97
7 Tomáš DolejšíTomáš Dolejší 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 08.99
8 Jakub DušekJakub Dušek 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 09.01
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 16.6.2019 - 11:20) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KrykorkováTereza Krykorková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.33 Q
2 Sabina ScholzováSabina Scholzová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.89
3 Sára RejlkováSára Rejlková 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 08.95
4 Klaudie StankociováKlaudie Stankociová 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 8 09.00
5 Kristýna TrlidováKristýna Trlidová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 09.03
6 Tereza KrobováTereza Krobová 06 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 2 09.60
7 Lucie KotasováLucie Kotasová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 09.82
8 Veronika ZaydlarováVeronika Zaydlarová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 10.34
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 16.6.2019 - 11:20) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KrykorkováKateřina Krykorková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.52 Q
2 Aneta RajmováAneta Rajmová 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 08.89
3 Denisa VítováDenisa Vítová 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 09.17
4 Veronika ChaloupkováVeronika Chaloupková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 09.37
5 Rozárie ProcházkováRozárie Procházková 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 09.51
6 Timea BernáTimea Berná 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 09.54
7 Anna StěhulkováAnna Stěhulková 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 09.75
8 Lucie PokornáLucie Pokorná 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 10.87
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 16.6.2019 - 11:20) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna RočkováKristýna Ročková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 08.63 Q
2 Kateřina HavelkováKateřina Havelková 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 08.97
3 Kateřina SajdlováKateřina Sajdlová 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 08.99
4 Lucie KřenčilováLucie Křenčilová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 09.31
5 Tereza ZemkováTereza Zemková 07 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 7 09.42
6 Marie KubínováMarie Kubínová 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 09.49
7 Amélie BrentnerováAmélie Brentnerová 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 09.68
8 Barbora VozkováBarbora Vozková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 10.93
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (ne, 16.6.2019 - 11:20) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína LatislavováKarolína Latislavová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.56 Q
2 Dora PetrtýlováDora Petrtýlová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 08.68 q
3 Lucie LiškováLucie Lišková 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 08.94
4 Leona KoškováLeona Košková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 09.00
5 Barbora HanžlováBarbora Hanžlová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 09.67
6 Tereza ŠírováTereza Šírová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 09.77
7 Natálie KubínováNatálie Kubínová 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 10.03
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (ne, 16.6.2019 - 11:20) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza LevinskáTereza Levinská 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.43 Q
2 Agáta RajsiglováAgáta Rajsiglová 06 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 5 09.14
3 Elena HolickáElena Holická 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 09.26
4 Markéta KomanickáMarkéta Komanická 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 09.28
5 Daniela FidrováDaniela Fidrová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 09.32
6 Barbora BřeskáBarbora Břeská 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 09.60
7 Adéla HeřmanskáAdéla Heřmanská 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 10.09
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (ne, 16.6.2019 - 11:20) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie KožuškováNatálie Kožušková 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 08.56 Q
2 Michaela WortnerováMichaela Wortnerová 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 08.75 q
3 Nikola KohútováNikola Kohútová 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 3 09.18
4 Tereza KirschnerTereza Kirschner 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 09.59
5 Eliška FlanderkováEliška Flanderková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 09.79
6 Pavlína DrahoňovskáPavlína Drahoňovská 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 09.85
7 Kateřina HanušováKateřina Hanušová 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 10.12
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KrykorkováTereza Krykorková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.33 Q
2 Tereza LevinskáTereza Levinská 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.43 Q
3 Kateřina KrykorkováKateřina Krykorková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.52 Q
4 Karolína LatislavováKarolína Latislavová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.56 Q
4 Natálie KožuškováNatálie Kožušková 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 08.56 Q
6 Kristýna RočkováKristýna Ročková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 08.63 Q
7 Dora PetrtýlováDora Petrtýlová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 08.68 q
8 Michaela WortnerováMichaela Wortnerová 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 08.75 q
9 Sabina ScholzováSabina Scholzová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.89
9 Aneta RajmováAneta Rajmová 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 08.89
11 Lucie LiškováLucie Lišková 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 08.94
12 Sára RejlkováSára Rejlková 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 08.95
13 Kateřina HavelkováKateřina Havelková 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 08.97
14 Kateřina SajdlováKateřina Sajdlová 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 08.99
15 Klaudie StankociováKlaudie Stankociová 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 8 09.00
15 Leona KoškováLeona Košková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 09.00
17 Kristýna TrlidováKristýna Trlidová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 09.03
18 Agáta RajsiglováAgáta Rajsiglová 06 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 5 09.14
19 Denisa VítováDenisa Vítová 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 09.17
20 Nikola KohútováNikola Kohútová 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 3 09.18
21 Elena HolickáElena Holická 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 09.26
22 Markéta KomanickáMarkéta Komanická 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 09.28
23 Lucie KřenčilováLucie Křenčilová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 09.31
24 Daniela FidrováDaniela Fidrová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 09.32
25 Veronika ChaloupkováVeronika Chaloupková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 09.37
26 Tereza ZemkováTereza Zemková 07 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 7 09.42
27 Marie KubínováMarie Kubínová 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 09.49
28 Rozárie ProcházkováRozárie Procházková 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 09.51
29 Timea BernáTimea Berná 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 09.54
30 Tereza KirschnerTereza Kirschner 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 09.59
31 Tereza KrobováTereza Krobová 06 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 2 09.60
31 Barbora BřeskáBarbora Břeská 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 09.60
33 Barbora HanžlováBarbora Hanžlová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 09.67
34 Amélie BrentnerováAmélie Brentnerová 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 09.68
35 Anna StěhulkováAnna Stěhulková 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 09.75
36 Tereza ŠírováTereza Šírová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 09.77
37 Eliška FlanderkováEliška Flanderková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 09.79
38 Lucie KotasováLucie Kotasová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 09.82
39 Pavlína DrahoňovskáPavlína Drahoňovská 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 09.85
40 Natálie KubínováNatálie Kubínová 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 10.03
41 Adéla HeřmanskáAdéla Heřmanská 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 10.09
42 Kateřina HanušováKateřina Hanušová 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 10.12
43 Veronika ZaydlarováVeronika Zaydlarová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 10.34
44 Lucie PokornáLucie Pokorná 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 10.87
45 Barbora VozkováBarbora Vozková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 10.93

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 16.6.2019 - 12:20) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KrykorkováTereza Krykorková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.20
2 Kateřina KrykorkováKateřina Krykorková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.45
3 Natálie KožuškováNatálie Kožušková 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 08.52
4 Tereza LevinskáTereza Levinská 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.52
5 Karolína LatislavováKarolína Latislavová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 08.54
6 Kristýna RočkováKristýna Ročková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 08.66
7 Michaela WortnerováMichaela Wortnerová 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 8 08.71
8 Dora PetrtýlováDora Petrtýlová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 08.76
Celkem 8 závodníků