výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP LKAS jednotlivců mladší žactvo

Mladá Boleslav (16. 6. 2019)

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 16.6.2019 - 12:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej BoczanOndřej Boczan 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 5 19.89
2 Josef TomašovJosef Tomašov 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 4 19.99
3 Matyáš FilipMatyáš Filip 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 20.42
4 Jonáš SamekJonáš Samek 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 20.51
5 Jan ParoulekJan Paroulek 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 20.92
6 Ondřej VeličkaOndřej Velička 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 21.72
7 Benjamín VaníčekBenjamín Vaníček 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 21.92
8 Jakub HamadaJakub Hamada 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2 22.16
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 16.6.2019 - 12:50) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš DolejšíTomáš Dolejší 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 21.77
2 Vojtěch ZouharVojtěch Zouhar 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 21.81
3 Mauro OdložilíkMauro Odložilík 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 22.60
4 Josef ČmelíkJosef Čmelík 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 22.72
5 Martin VacekMartin Vacek 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 23.33
6 Hubert KašákHubert Kašák 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 23.96
7 Matouš DoubekMatouš Doubek 06 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 2 24.49
Tomáš VizingrTomáš Vizingr 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 16.6.2019 - 12:50) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan FilipecJan Filipec 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 19.05
2 Matyáš MunzarMatyáš Munzar 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 21.42
3 Radek ŠťastnýRadek Šťastný 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 24.20
4 Šimon RudolfŠimon Rudolf 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 25.39
5 Radim KunclRadim Kuncl 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 26.83
Lukáš HlubučekLukáš Hlubuček 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 16.6.2019 - 12:50) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš RajtmajerLukáš Rajtmajer 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 21.75
2 Martin SkálaMartin Skála 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 21.97
3 Tadeáš BernýTadeáš Berný 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 22.75
4 Jakub BřízekJakub Břízek 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 24.40
5 Jan HolubkaJan Holubka 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 26.45
6 Václav DrahoňovskýVáclav Drahoňovský 08 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 28.68
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 16.6.2019 - 12:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch NovákVojtěch Novák 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 20.56
2 Tomáš KryčfalušijTomáš Kryčfalušij 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 21.97
3 Jakub RosaJakub Rosa 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 22.31
4 Sebastian BurešSebastian Bureš 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 23.90
5 David ChristlDavid Christl 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 24.27
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan FilipecJan Filipec 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 19.05
2 Ondřej BoczanOndřej Boczan 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 5 19.89
3 Josef TomašovJosef Tomašov 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 4 19.99
4 Matyáš FilipMatyáš Filip 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 20.42
5 Jonáš SamekJonáš Samek 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 20.51
6 Vojtěch NovákVojtěch Novák 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 20.56
7 Jan ParoulekJan Paroulek 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 20.92
8 Matyáš MunzarMatyáš Munzar 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 21.42
9 Ondřej VeličkaOndřej Velička 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 21.72
10 Lukáš RajtmajerLukáš Rajtmajer 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 21.75
11 Tomáš DolejšíTomáš Dolejší 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 21.77
12 Vojtěch ZouharVojtěch Zouhar 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 21.81
13 Benjamín VaníčekBenjamín Vaníček 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 21.92
14 Martin SkálaMartin Skála 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 21.97
14 Tomáš KryčfalušijTomáš Kryčfalušij 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 21.97
16 Jakub HamadaJakub Hamada 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2 22.16
17 Jakub RosaJakub Rosa 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 22.31
18 Mauro OdložilíkMauro Odložilík 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 22.60
19 Josef ČmelíkJosef Čmelík 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 22.72
20 Tadeáš BernýTadeáš Berný 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 22.75
21 Martin VacekMartin Vacek 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 23.33
22 Sebastian BurešSebastian Bureš 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 23.90
23 Hubert KašákHubert Kašák 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 23.96
24 Radek ŠťastnýRadek Šťastný 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 24.20
25 David ChristlDavid Christl 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 24.27
26 Jakub BřízekJakub Břízek 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 24.40
27 Matouš DoubekMatouš Doubek 06 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 2 24.49
28 Šimon RudolfŠimon Rudolf 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 25.39
29 Jan HolubkaJan Holubka 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 26.45
30 Radim KunclRadim Kuncl 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 26.83
31 Václav DrahoňovskýVáclav Drahoňovský 08 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 28.68
Tomáš VizingrTomáš Vizingr 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 DNS
Lukáš HlubučekLukáš Hlubuček 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 DNS

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 16.6.2019 - 13:05) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 19.64
2 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 20.14
3 Tereza PlecháčováTereza Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 20.23
4 Veronika MarkováVeronika Marková 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 20.37
5 Natálie KožuškováNatálie Kožušková 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 20.74
6 Dora PetrtýlováDora Petrtýlová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 21.24
7 Sára RejlkováSára Rejlková 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 21.39
8 Sára MelicherčíkováSára Melicherčíková 06 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 1 21.58
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 16.6.2019 - 13:05) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína LatislavováKarolína Latislavová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 21.30
2 Kristýna RočkováKristýna Ročková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 21.48
3 Rozálie VrabcováRozálie Vrabcová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 22.68
4 Tereza PapouškováTereza Papoušková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 22.94
5 Elena HolickáElena Holická 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 22.95
6 Natálie SemeckáNatálie Semecká 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 23.14
7 Daniela FidrováDaniela Fidrová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 23.78
8 Anna StěhulkováAnna Stěhulková 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 24.21
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 16.6.2019 - 13:05) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela WortnerováMichaela Wortnerová 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 21.47
2 Denisa VítováDenisa Vítová 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 22.16
3 Timea BernáTimea Berná 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 23.31
4 Barbora BřeskáBarbora Břeská 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 23.80
5 Tereza ŠírováTereza Šírová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 23.91
6 Klára SchichováKlára Schichová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 23.93
7 Amélie BrentnerováAmélie Brentnerová 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 24.09
8 Karolína ŠtěpánkováKarolína Štěpánková 07 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 8 24.33
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (ne, 16.6.2019 - 13:05) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KrykorkováKateřina Krykorková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 20.93
2 Klaudie StankociováKlaudie Stankociová 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 2 22.49
3 Lucie UlvrováLucie Ulvrová 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 22.69
4 Michaela LokvencováMichaela Lokvencová 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 23.03
5 Kateřina NovotnáKateřina Novotná 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 23.27
6 Lucie KotasováLucie Kotasová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 23.67
7 Tereza PfeiferováTereza Pfeiferová 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 24.46
8 Pavlína DrahoňovskáPavlína Drahoňovská 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 25.29
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (ne, 16.6.2019 - 13:05) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sabina ScholzováSabina Scholzová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 21.93
2 Agáta RajsiglováAgáta Rajsiglová 06 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 6 22.45
3 Anna RejhováAnna Rejhová 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 22.55
4 Lucie LiškováLucie Lišková 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 22.66
5 Rozárie ProcházkováRozárie Procházková 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 23.71
6 Nikol JakubcováNikol Jakubcová 07 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 4 25.10
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 19.64
2 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 20.14
3 Tereza PlecháčováTereza Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 20.23
4 Veronika MarkováVeronika Marková 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 20.37
5 Natálie KožuškováNatálie Kožušková 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 20.74
6 Kateřina KrykorkováKateřina Krykorková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 20.93
7 Dora PetrtýlováDora Petrtýlová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 21.24
8 Karolína LatislavováKarolína Latislavová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 21.30
9 Sára RejlkováSára Rejlková 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 21.39
10 Michaela WortnerováMichaela Wortnerová 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 21.47
11 Kristýna RočkováKristýna Ročková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 21.48
12 Sára MelicherčíkováSára Melicherčíková 06 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 1 21.58
13 Sabina ScholzováSabina Scholzová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 21.93
14 Denisa VítováDenisa Vítová 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 22.16
15 Agáta RajsiglováAgáta Rajsiglová 06 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 6 22.45
16 Klaudie StankociováKlaudie Stankociová 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 2 22.49
17 Anna RejhováAnna Rejhová 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 22.55
18 Lucie LiškováLucie Lišková 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 22.66
19 Rozálie VrabcováRozálie Vrabcová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 22.68
20 Lucie UlvrováLucie Ulvrová 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 22.69
21 Tereza PapouškováTereza Papoušková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 22.94
22 Elena HolickáElena Holická 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 22.95
23 Michaela LokvencováMichaela Lokvencová 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 23.03
24 Natálie SemeckáNatálie Semecká 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 23.14
25 Kateřina NovotnáKateřina Novotná 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 23.27
26 Timea BernáTimea Berná 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 23.31
27 Lucie KotasováLucie Kotasová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 23.67
28 Rozárie ProcházkováRozárie Procházková 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 23.71
29 Daniela FidrováDaniela Fidrová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 23.78
30 Barbora BřeskáBarbora Břeská 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 23.80
31 Tereza ŠírováTereza Šírová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 23.91
32 Klára SchichováKlára Schichová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 23.93
33 Amélie BrentnerováAmélie Brentnerová 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 24.09
34 Anna StěhulkováAnna Stěhulková 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 24.21
35 Karolína ŠtěpánkováKarolína Štěpánková 07 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 8 24.33
36 Tereza PfeiferováTereza Pfeiferová 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 24.46
37 Nikol JakubcováNikol Jakubcová 07 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 4 25.10
38 Pavlína DrahoňovskáPavlína Drahoňovská 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 25.29