výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3.kolo KP LKAS družstev staršího žactva - skupina"B"

Mladá Boleslav (20. 6. 2019)

Skok daleký - Žáci

(čt, 20.6.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš BačinaTomáš Bačina
AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A
04 14 5.42 0.0 11.00
2 Jáchym Štěpán JanouchJáchym Štěpán Janouch
AC TJ JičínAC TJ Jičín
04 10 4.88 0.0 9.00
3 Jakub HlubučekJakub Hlubuček
AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A
04 11 4.87 0.0 8.00
4 Aleš MoravecAleš Moravec
AC TJ JičínAC TJ Jičín
05 9 4.83 0.0 7.00
5 Sam Ojo OmorodionSam Ojo Omorodion
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 12 4.58 0.0 6.00
6 Radim KyselaRadim Kysela
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
05 8 4.56 0.0 5.00
7 Jan SteinerJan Steiner
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
05 2 4.53 0.0 4.00
8 Tomáš KolocTomáš Koloc
AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A
04 7 4.16 0.0 3.00
9 Vilém ŠrýtrVilém Šrýtr
AC Mladá Boleslav z.s. BAC Mladá Boleslav z.s. B
05 5 3.96 0.0 2.00
10 Filip KažmírFilip Kažmír
AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A
05 6 3.86 0.0 1.00
11 Filip VertéšiFilip Vertéši
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 4 3.59 0.0
12 Štěpán HoldaŠtěpán Holda
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 3 3.49 0.0
Václav HejdukVáclav Hejduk
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 13 NM 0.0
Jan KavalíkJan Kavalík
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 1 NM 0.0
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(čt, 20.6.2019 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška BrzobohatáEliška Brzobohatá
AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A
04 21 5.00 0.0 11.00
2 Linda JanďurováLinda Janďurová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 20 4.89 0.0 9.00
3 Šárka HavlováŠárka Havlová
AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A
05 15 4.61 0.0 8.00
4 Markéta ZbíralováMarkéta Zbíralová
AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A
05 16 4.57 0.0 7.00
5 Šárka ZaydlarováŠárka Zaydlarová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 19 4.54 0.0 6.00
6 Anna VašinováAnna Vašinová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 18 4.53 0.0 5.00
7 Viktorie BártováViktorie Bártová
AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A
06 14 4.30 0.0 4.00
8 Anna KošťákováAnna Košťáková
AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A
05 17 4.22 0.0 3.00
9 Zuzana MindlováZuzana Mindlová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 12 4.17 0.0 2.00
10 Klára VohnoutováKlára Vohnoutová
AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A
05 13 4.15 0.0 1.00
11 Adéla VernerováAdéla Vernerová
AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A
04 11 4.08 0.0
12 Kateřina SedlákováKateřina Sedláková
AC Mladá Boleslav z.s. BAC Mladá Boleslav z.s. B
05 7 3.91 0.0
13 Michaela WágnerováMichaela Wágnerová
AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A
04 9 3.81 0.0
14 Dagmar JuhásováDagmar Juhásová
AC Mladá Boleslav z.s. BAC Mladá Boleslav z.s. B
05 8 3.68 0.0
15 Kateřina RůžičkováKateřina Růžičková
AC Mladá Boleslav z.s. BAC Mladá Boleslav z.s. B
04 4 3.67 0.0
16 Karolína ŽákováKarolína Žáková
AC Mladá Boleslav z.s. BAC Mladá Boleslav z.s. B
04 10 3.60 0.0
17 Tereza ProvazníkováTereza Provazníková
AC Mladá Boleslav z.s. BAC Mladá Boleslav z.s. B
05 3 3.60 0.0
18 Lucie PokornáLucie Pokorná
AC TJ Jičín BAC TJ Jičín B
06 5 3.33 0.0
19 Aneta StojkováAneta Stojková
AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A
05 6 3.29 0.0
Adéla VáclavíkováAdéla Václavíková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 2 DNS 0.0
Helena HeřmanskáHelena Heřmanská
AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A
05 1 DNS 0.0
Celkem 21 závodníků