výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále KP LKAS družstev staršího žactva

Mladá Boleslav (8. 9. 2019)

Skok daleký - Žáci

(po, 9.9.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 František KadlecFrantišek Kadlec
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 16 5.53 0.0 11.00
2 Lukáš HornaLukáš Horna
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 19 5.52 0.0 9.00
3 David KožíšekDavid Kožíšek
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 18 5.51 0.0 8.00
4 Adam David TmějAdam David Tměj
AC TJ JičínAC TJ Jičín
04 15 5.28 0.0 7.00
5 Tomáš BačinaTomáš Bačina
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
04 17 5.23 0.0 6.00
6 Petr MalýPetr Malý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 11 5.19 0.0 5.00
7 Jakub MizeraJakub Mizera
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 13 5.18 0.0 4.00
8 Filip HejnaFilip Hejna
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 9 5.00 0.0 3.00
9 Jonáš TurekJonáš Turek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 14 4.85 0.0 2.00
10 Petr ŘezníčekPetr Řezníček
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
05 6 4.70 0.0 1.00
11 Tomáš VrbaTomáš Vrba
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 10 4.69 0.0
12 Aleš MoravecAleš Moravec
AC TJ JičínAC TJ Jičín
05 7 4.69 0.0
13 Marek NezdaraMarek Nezdara
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 3 4.65 0.0
14 Tomáš KolocTomáš Koloc
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
04 5 4.48 0.0
15 Aleš EkrtAleš Ekrt
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
06 4 4.40 0.0
16 Václav HejdukVáclav Hejduk
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 12 4.36 0.0
17 Michael DědekMichael Dědek
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
04 8 4.17 0.0
18 Tomáš ŽákTomáš Žák
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
04 1 4.10 0.0
19 Filip KažmírFilip Kažmír
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 2 3.81 0.0
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(po, 9.9.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška LatislavováEliška Latislavová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 19 5.10 0.0 11.00
2 Eliška BrzobohatáEliška Brzobohatá
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
04 16 5.04 0.0 9.00
3 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 20 4.94 0.0 8.00
4 Adéla SochorováAdéla Sochorová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 17 4.92 0.0 7.00
5 Linda JanďurováLinda Janďurová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 14 4.79 0.0 6.00
6 Lucie VšetečkováLucie Všetečková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 1 4.79 0.0 5.00
7 Barbora JandejskováBarbora Jandejsková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 15 4.63 0.0 4.00
8 Blažena MenšíkováBlažena Menšíková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
05 3 4.56 0.0 3.00
9 Markéta ZbíralováMarkéta Zbíralová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 9 4.46 0.0 2.00
10 Šárka ZaydlarováŠárka Zaydlarová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 12 4.37 0.0 1.00
11 Kateřina HavelkováKateřina Havelková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
06 4 4.28 0.0
12 Sára MelicherčíkováSára Melicherčíková
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
06 8 4.24 0.0
13 Anna SvobodováAnna Svobodová
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
06 10 4.04 0.0
14 Viktorie BártováViktorie Bártová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
06 6 4.03 0.0
15 Barbora ZaryckáBarbora Zarycká
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 11 4.01 0.0
16 Adéla VernerováAdéla Vernerová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
04 5 3.90 0.0
17 Šárka HavlováŠárka Havlová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
05 7 3.82 0.0
Sára ŠírováSára Šírová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 2 NM 0.0
Barbora KučerováBarbora Kučerová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 18 NM 0.0
Nela MazůrkováNela Mazůrková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
04 13 NM 0.0
Celkem 20 závodníků