výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Horst Seifert Meeting 2019

Zittau (27. 4. 2019)

Skok daleký - Muži

(so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan RejhaJan Rejha
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
99 6.30
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Junioři

(so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David VrbataDavid Vrbata
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
01 5.32
2 Jan BergerJan Berger
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
01 4.92
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
4 Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 5.59
1 František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 6.29
3 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 5.64
2 Jiří KováčJiří Kováč
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
03 5.68
5 Karel VeličkaKarel Velička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 5.36
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále A (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
6 Zdeněk FílaZdeněk Fíla
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
04 4.40
1 Roman PrincRoman Princ
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 5.51
Celkem 2 závodníků
Finále B (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
6 Lukáš MoudrýLukáš Moudrý
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 4.31
11 Matěj MaršíkMatěj Maršík
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 3.80
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále A (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
17 Matěj MátlMatěj Mátl
AC Česká LípaAC Česká Lípa
06 3.34
6 Aleš EkrtAleš Ekrt
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
06 3.85
19 Petr FicajPetr Ficaj
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
06 2.88
13 Matyáš KorbMatyáš Korb
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
06 3.55
16 Lukáš MachorekLukáš Machorek
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
06 3.43
5 Matyáš AntonMatyáš Anton
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 3.88
11 Filip HejnaFilip Hejna
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 3.58
12 Roman HobryyRoman Hobryy
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 3.57
2 Lukáš HornaLukáš Horna
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 4.41
9 Florián Pavel JindraFlorián Pavel Jindra
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 3.67
14 Martin SkálaMartin Skála
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 3.52
8 Filip ŠenkFilip Šenk
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 3.70
21 Martin ŠtichMartin Štich
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 1.96
Celkem 13 závodníků
Finále B (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
28 Tomáš NeudertTomáš Neudert
AC Česká LípaAC Česká Lípa
07 2.61
24 František KřížFrantišek Kříž
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 3.13
22 Kryštof MatěchaKryštof Matěcha
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 3.26
20 Michal WisinaMichal Wisina
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
07 3.27
19 Ondřej FúsekOndřej Fúsek
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
07 3.28
17 Adam SvobodnýAdam Svobodný
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 3.36
15 Jonáš HeadJonáš Head
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
07 3.46
14 Vojtěch SůvaVojtěch Sůva
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 3.46
13 Adam RiedlAdam Riedl
AC Česká LípaAC Česká Lípa
07 3.51
6 František ProcházkaFrantišek Procházka
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 3.94
1 Vojtěch NovákVojtěch Novák
AC Česká LípaAC Česká Lípa
07 4.39
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Juniorky

(so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 Kateřina KlímováKateřina Klímová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 4.40
5 Klára MoudráKlára Moudrá
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
00 3.80
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
15 Aneta KuchařováAneta Kuchařová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 3.55
5 Pavlína PrudíkováPavlína Prudíková
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 4.42
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále A (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
4 Klára PtáčníkováKlára Ptáčníková
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 3.88
1 Šárka ZaydlarováŠárka Zaydlarová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 4.54
Celkem 2 závodníků
Finále B (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
10 Blažena MenšíkováBlažena Menšíková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
05 4.13
8 Hristiana AtanasováHristiana Atanasová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 4.23
12 Eliška HýřováEliška Hýřová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 4.09
14 Ema SarköziEma Sarközi
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 3.63
3 Adéla SochorováAdéla Sochorová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 4.56
7 Barbora StřížkováBarbora Střížková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
05 4.23
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
28 Adéla NedvědováAdéla Nedvědová
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
06 2.20
27 Barbora KočíbováBarbora Kočíbová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 2.82
26 Amálie LexováAmálie Lexová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 3.07
24 Veronika ChaloupkováVeronika Chaloupková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 3.26
22 Jana PechatáJana Pechatá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 3.41
20 Karolína BíláKarolína Bílá
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
06 3.56
18 Lucie KřenčilováLucie Křenčilová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
06 3.61
15 Veronika BeránkováVeronika Beránková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 3.87
14 Adéla DitrichováAdéla Ditrichová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 3.88
13 Barbora HanžlováBarbora Hanžlová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 3.92
10 Karolína SvatáKarolína Svatá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 3.98
8 Leona KoškováLeona Košková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 4.00
7 Jasmína GrebeníčkováJasmína Grebeníčková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 4.02
6 Sabina ScholzováSabina Scholzová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 4.10
5 Anežka IndráčkováAnežka Indráčková
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
06 4.19
3 Tereza LáchováTereza Láchová
JAC BrnoJAC Brno
06 4.48
2 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 4.53
1 Tereza KrykorkováTereza Krykorková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 4.59
Celkem 18 závodníků
Finále B (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
25 Veronika ZaydlarováVeronika Zaydlarová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 2.92
24 Anna HruškováAnna Hrušková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 2.97
18 Karolína ŠtěpánkováKarolína Štěpánková
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
07 3.28
13 Petra SvětničkováPetra Světničková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 3.62
5 Michaela WortnerováMichaela Wortnerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
07 3.97
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši

(so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
15 Tadeáš NeumannTadeáš Neumann
AC Česká LípaAC Česká Lípa
10 2.90
20 Antonín JonášAntonín Jonáš
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
10 2.62
28 Josef SivákJosef Sivák
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
10 2.34
23 Ondřej BradnaOndřej Bradna
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
10 2.55
14 Jan ŠiberskýJan Šiberský
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
10 3.00
26 František JuklFrantišek Jukl
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
10 2.50
3 Matyáš SeckýMatyáš Secký
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
10 3.40
1 Radek VaníkRadek Vaník
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
10 3.51
13 Jakub WeisJakub Weis
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
10 3.01
29 Jakub CharvátJakub Charvát
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
10 2.05
12 Tomáš JanderaTomáš Jandera
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
10 3.02
18 Tomáš KobrTomáš Kobr
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
10 2.70
24 David RáčekDavid Ráček
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
10 2.52
5 Ondřej ŠtěrbaOndřej Štěrba
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
10 3.28
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši (Finále)

Finále B (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
12 Jakub BlažekJakub Blažek
AC Česká LípaAC Česká Lípa
11 2.62
5 Matěj BlažekMatěj Blažek
AC Česká LípaAC Česká Lípa
11 2.82
19 František ZelenkaFrantišek Zelenka
AC Česká LípaAC Česká Lípa
11 2.31
8 Teodor BěličTeodor Bělič
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
11 2.80
14 Matyáš DaněkMatyáš Daněk
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
11 2.52
20 Jakub KapiasJakub Kapias
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
11 2.25
2 Jakub MariniJakub Marini
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
11 3.01
17 Luboš LopraisLuboš Loprais
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
11 2.35
13 Marek MichalíkMarek Michalík
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
11 2.54
6 Matyáš DlouhýMatyáš Dlouhý
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
11 2.81
15 Štěpán VoráčekŠtěpán Voráček
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
11 2.48
3 Matěj ŠiftaMatěj Šifta
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
11 2.84
Celkem 12 závodníků
Finále C (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
3 Valdemar BěličValdemar Bělič
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
13 2.54
12 Ondřej NedvídekOndřej Nedvídek
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
12 1.86
5 Šimon PatzeltŠimon Patzelt
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
12 2.41
2 Vítek SchweigerVítek Schweiger
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
12 2.58
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále A (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
20 Vojtěch BuzekVojtěch Buzek
AC Česká LípaAC Česká Lípa
08 3.18
24 Tomáš HrdinaTomáš Hrdina
AC Česká LípaAC Česká Lípa
08 2.67
13 Antonín MüllerAntonín Müller
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
08 3.42
22 Daniel MichalíkDaniel Michalík
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 2.95
14 Josef EliášJosef Eliáš
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
08 3.36
17 Josef BervicJosef Bervic
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
08 3.23
21 Viktor FišeraViktor Fišera
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
08 3.13
4 Tomáš HoncůTomáš Honců
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 3.88
7 Vlastimil JahodaVlastimil Jahoda
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 3.64
Celkem 9 závodníků
Finále B (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
10 Antonín KřížAntonín Kříž
AC Česká LípaAC Česká Lípa
09 3.25
8 Oliver BěličOliver Bělič
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
09 3.42
11 Michal SochalskýMichal Sochalský
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
09 3.24
1 Jan SeifertJan Seifert
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 3.91
12 Sebastián VeselýSebastián Veselý
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 3.19
25 Ondřej NejedlýOndřej Nejedlý
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
09 2.66
5 Jan ValentaJan Valenta
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
09 3.51
21 Štěpán KovaříkŠtěpán Kovařík
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
09 2.84
23 Adam CermanAdam Cerman
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
09 2.75
20 Tomáš HabaTomáš Haba
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
09 2.98
17 Jakub ChuticJakub Chutic
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
09 3.08
16 Marek LevínskýMarek Levínský
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
09 3.10
18 Sebastian PacholíkSebastian Pacholík
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
09 3.00
13 Tomáš StránskýTomáš Stránský
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
09 3.19
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky (Finále)

Finále A (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 Stella MarečkováStella Marečková
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
10 3.64
1 Jessica Stella RuckáJessica Stella Rucká
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
10 3.67
14 Veronika KratochvílováVeronika Kratochvílová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
10 2.82
17 Šárka SchweigerováŠárka Schweigerová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
10 2.75
16 Teresa NosováTeresa Nosová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
10 2.80
11 Šárka SkuthanováŠárka Skuthanová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
10 2.88
26 Anna TýrováAnna Týrová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
10 2.29
4 Adéla JahodováAdéla Jahodová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
10 3.23
12 Tereza SochorováTereza Sochorová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
10 2.83
7 Eva TrollerováEva Trollerová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
10 3.14
Celkem 10 závodníků
Finále B (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
3 Karolína ČvančarováKarolína Čvančarová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
11 2.74
14 Eliška KapounováEliška Kapounová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
11 2.29
9 Anna Marie StárkováAnna Marie Stárková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
11 2.48
16 Kamila StárkováKamila Stárková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
11 1.55
15 Alice KřížováAlice Křížová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
11 2.14
10 Anna MüllerováAnna Müllerová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
11 2.43
11 Stela VogelováStela Vogelová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
11 2.38
6 Apoléna ŽákováApoléna Žáková
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
11 2.62
2 Veronika BervicováVeronika Bervicová
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
11 2.79
1 Nella VašíčkováNella Vašíčková
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
11 2.80
5 Lucie HoncůLucie Honců
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
11 2.64
13 Eliška PlecitáEliška Plecitá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
11 2.35
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále A (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
6 Veronika DitrichováVeronika Ditrichová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
08 3.89
21 Lucie JiroutováLucie Jiroutová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
08 3.33
9 Simona KrupováSimona Krupová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
08 3.81
43 Klára KynlováKlára Kynlová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
08 2.83
34 Viktorie MičanováViktorie Mičanová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
08 3.10
26 Justýna KašparováJustýna Kašparová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 3.28
48 Anna KazdováAnna Kazdová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 2.61
28 Veronika VlčkováVeronika Vlčková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 3.25
36 Michaela KabátováMichaela Kabátová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
08 3.01
25 Adéla NovakovskáAdéla Novakovská
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
08 3.29
33 Milada HrbkováMilada Hrbková
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
08 3.12
22 Natálie KoníčkováNatálie Koníčková
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
08 3.33
3 Eliška KovaříkováEliška Kovaříková
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
08 3.96
44 Nina StříbrskáNina Stříbrská
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
08 2.75
27 Daniela ŠelbickáDaniela Šelbická
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
08 3.26
31 Ema VoráčkováEma Voráčková
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
08 3.17
42 Eva ŽebrováEva Žebrová
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
08 2.91
19 Anna FidrhelováAnna Fidrhelová
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
08 3.43
24 Helena RaisováHelena Raisová
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
08 3.31
38 Natálie RaisováNatálie Raisová
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
08 2.99
41 Anna FejtkováAnna Fejtková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 2.91
12 Viktorie KlozováViktorie Klozová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 3.63
4 Michaela KopalováMichaela Kopalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 3.91
40 Justýna KučerováJustýna Kučerová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 2.97
39 Veronika MaškováVeronika Mašková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 2.98
35 Barbora MatějkováBarbora Matějková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 3.03
16 Viktorie VindišováViktorie Vindišová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 3.48
46 Kateřina VískováKateřina Vísková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 2.68
Celkem 28 závodníků
Finále B (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
39 Anežka KafkováAnežka Kafková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
09 2.72
27 Natálie BártováNatálie Bártová
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
09 3.00
19 Kristýna JelínkováKristýna Jelínková
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
09 3.19
38 Karolína BarcalováKarolína Barcalová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
09 2.75
42 Kristýna WisinováKristýna Wisinová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
09 2.61
40 Anděla BartoschováAnděla Bartoschová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 2.71
23 Amelia DahmaniAmelia Dahmani
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 3.14
36 Františka LandováFrantiška Landová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 2.85
43 Kamila ZemanováKamila Zemanová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 2.55
44 Hana FilováHana Filová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
09 2.52
35 Gábina LacinováGábina Lacinová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
09 2.91
3 Lenka JanichováLenka Janichová
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
09 3.80
15 Tereza ChladilováTereza Chladilová
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
09 3.23
10 Nela GrygárkováNela Grygárková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
09 3.40
4 Emilie HornováEmilie Hornová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
09 3.64
30 Nikola NešporováNikola Nešporová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
09 2.95
21 Nikola PechatáNikola Pechatá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
09 3.16
7 Barbora ŘíhováBarbora Říhová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
09 3.47
46 Kristýna VolfováKristýna Volfová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
09 2.24
Celkem 19 závodníků