výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD dorostu a staršího žactva

Ústí nad Labem (14. 5. 2019)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 15:45) official Vítr: +5.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 4 07.33 11.00
2 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 07.41 9.00
3 Jiří RadaJiří Rada 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 07.65 8.00
4 František ŠtolfaFrantišek Štolfa 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 07.90 7.00
5 Kryštof PrincKryštof Princ 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 07.96 6.00
6 Lukáš TřebínLukáš Třebín 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 08.00 5.00
7 Jakub LimberskýJakub Limberský 05 AK BílinaAK Bílina 8 08.32
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 15:45) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch HubkaVojtěch Hubka 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 08.14 2.00
2 David Jaroslav AntošDavid Jaroslav Antoš 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 08.27 1.00
3 Jakub KuřilJakub Kuřil 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 08.39
4 David KubištaDavid Kubišta 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 08.39
5 Vojtěch SkálaVojtěch Skála 04 AK BílinaAK Bílina 5 08.39
6 Patrik HausnerPatrik Hausner 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 7 08.50
7 Josef NovákJosef Novák 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 8 09.04
8 Petr BurianPetr Burian 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 09.72
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 14.5.2019 - 15:45) official Vítr: +3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj LněníčekMatěj Lněníček 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 08.04 4.00
2 Onřej KudernaOnřej Kuderna 04 AK MostAK Most 6 08.12 3.00
3 Martin LukschMartin Luksch 05 ASK LovosiceASK Lovosice 7 08.32
4 Vít JünglingVít Jüngling 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 08.64
5 Šimon VeisŠimon Veis 05 ASK LovosiceASK Lovosice 1 09.05
6 Martin CsuhaMartin Csuha 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 09.22
7 Marek VomáčkaMarek Vomáčka 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 8 09.30
Richard FlőterRichard Flőter 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 4 07.33 11.00
2 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 07.41 9.00
3 Jiří RadaJiří Rada 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 07.65 8.00
4 František ŠtolfaFrantišek Štolfa 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 07.90 7.00
5 Kryštof PrincKryštof Princ 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 07.96 6.00
6 Lukáš TřebínLukáš Třebín 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 08.00 5.00
7 Matěj LněníčekMatěj Lněníček 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 08.04 4.00
8 Onřej KudernaOnřej Kuderna 04 AK MostAK Most 6 08.12 3.00
9 Vojtěch HubkaVojtěch Hubka 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 08.14 2.00
10 David Jaroslav AntošDavid Jaroslav Antoš 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 08.27 1.00
11 Jakub LimberskýJakub Limberský 05 AK BílinaAK Bílina 8 08.32
11 Martin LukschMartin Luksch 05 ASK LovosiceASK Lovosice 7 08.32
13 Jakub KuřilJakub Kuřil 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 08.39
13 David KubištaDavid Kubišta 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 08.39
13 Vojtěch SkálaVojtěch Skála 04 AK BílinaAK Bílina 5 08.39
16 Patrik HausnerPatrik Hausner 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 7 08.50
17 Vít JünglingVít Jüngling 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 08.64
18 Josef NovákJosef Novák 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 8 09.04
19 Šimon VeisŠimon Veis 05 ASK LovosiceASK Lovosice 1 09.05
20 Martin CsuhaMartin Csuha 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 09.22
21 Marek VomáčkaMarek Vomáčka 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 8 09.30
22 Petr BurianPetr Burian 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 09.72
Richard FlőterRichard Flőter 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 DNS

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 16:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 08.10 11.00
2 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 08.18 9.00
3 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK BílinaAK Bílina 3 08.30 8.00
4 Barbora StřížkováBarbora Střížková 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 08.33 7.00
5 Marie NovákováMarie Nováková 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 08.36 6.00
6 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 7 08.38 5.00
7 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 2 08.40 4.00
8 Kateřina BeňováKateřina Beňová 05 AK MostAK Most 8 09.68
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 16:00) official Vítr: +3.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona PlosováSimona Plosová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 08.51 3.00
2 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 AK BílinaAK Bílina 5 08.66 1.00
3 Kristína LibováKristína Libová 04 AK MostAK Most 3 08.81
4 Viktorie VorlíčkováViktorie Vorlíčková 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 08.97
5 Kateřina VrábíkováKateřina Vrábíková 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 8 08.98
6 Markéta NeimontaiteMarkéta Neimontaite 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 09.00
7 Jaroslava LečbychováJaroslava Lečbychová 04 ASK LovosiceASK Lovosice 1 09.46
8 Kateřina ŠtěpánkováKateřina Štěpánková 05 AK BílinaAK Bílina 7 09.52
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 14.5.2019 - 16:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla FoldováAdéla Foldová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 08.68
2 Štěpánka VítkováŠtěpánka Vítková 04 AK MostAK Most 7 08.71
3 Magdaléna TauškováMagdaléna Taušková 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 09.69
4 Adéla ČížkováAdéla Čížková 04 ASK LovosiceASK Lovosice 3 09.76
5 Anna HolcováAnna Holcová 04 ASK LovosiceASK Lovosice 2 09.84
6 Stela HanzíkováStela Hanzíková 05 ASK LovosiceASK Lovosice 4 10.01
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (út, 14.5.2019 - 16:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla FučíkováAdéla Fučíková 04 AK MostAK Most 3 08.57 2.00
2 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 08.82
3 Kristýna BarcalováKristýna Barcalová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 4 08.88
4 Tereza UngerováTereza Ungerová 04 ASK LovosiceASK Lovosice 7 09.11
5 Andrea SlabáAndrea Slabá 04 ASK LovosiceASK Lovosice 2 09.39
6 Natálie HolubováNatálie Holubová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 6 09.68
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 08.10 11.00
2 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 08.18 9.00
3 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK BílinaAK Bílina 3 08.30 8.00
4 Barbora StřížkováBarbora Střížková 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 08.33 7.00
5 Marie NovákováMarie Nováková 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 08.36 6.00
6 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 7 08.38 5.00
7 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 2 08.40 4.00
8 Simona PlosováSimona Plosová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 08.51 3.00
9 Adéla FučíkováAdéla Fučíková 04 AK MostAK Most 3 08.57 2.00
10 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 AK BílinaAK Bílina 5 08.66 1.00
11 Adéla FoldováAdéla Foldová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 08.68
12 Štěpánka VítkováŠtěpánka Vítková 04 AK MostAK Most 7 08.71
13 Kristína LibováKristína Libová 04 AK MostAK Most 3 08.81
14 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 08.82
15 Kristýna BarcalováKristýna Barcalová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 4 08.88
16 Viktorie VorlíčkováViktorie Vorlíčková 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 08.97
17 Kateřina VrábíkováKateřina Vrábíková 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 8 08.98
18 Markéta NeimontaiteMarkéta Neimontaite 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 09.00
19 Tereza UngerováTereza Ungerová 04 ASK LovosiceASK Lovosice 7 09.11
20 Andrea SlabáAndrea Slabá 04 ASK LovosiceASK Lovosice 2 09.39
21 Jaroslava LečbychováJaroslava Lečbychová 04 ASK LovosiceASK Lovosice 1 09.46
22 Kateřina ŠtěpánkováKateřina Štěpánková 05 AK BílinaAK Bílina 7 09.52
23 Kateřina BeňováKateřina Beňová 05 AK MostAK Most 8 09.68
23 Natálie HolubováNatálie Holubová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 6 09.68
25 Magdaléna TauškováMagdaléna Taušková 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 09.69
26 Adéla ČížkováAdéla Čížková 04 ASK LovosiceASK Lovosice 3 09.76
27 Anna HolcováAnna Holcová 04 ASK LovosiceASK Lovosice 2 09.84
28 Stela HanzíkováStela Hanzíková 05 ASK LovosiceASK Lovosice 4 10.01

100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 16:15) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vladimír ŠaurVladimír Šaur 02 AK BílinaAK Bílina 4 11.74 11.00
2 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 8 11.88 9.00
3 Kevin MilerKevin Miler 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 11.90 8.00
4 Matěj HrbekMatěj Hrbek 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 12.42 7.00
5 Filip SelingerFilip Selinger 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 12.66 6.00
6 František LáchaFrantišek Lácha 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 12.68 5.00
7 Tomáš ChalupaTomáš Chalupa 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 12.97 2.00
Martin KmoníčekMartin Kmoníček 02 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 16:15) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr PlechatýPetr Plechatý 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 12.74 4.00
2 Kryštof KlausnerKryštof Klausner 03 AK BílinaAK Bílina 2 12.84 3.00
3 Karel MesárošKarel Mesároš 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 13.06 1.00
4 Jakub SeifertJakub Seifert 03 AK BílinaAK Bílina 7 13.35
5 Martin ŠtěchMartin Štěch 02 AK BílinaAK Bílina 1 13.41
6 Jakub HlavaJakub Hlava 03 AK MostAK Most 3 14.62
7 Adam Konstantin KatelasAdam Konstantin Katelas 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 14.74
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vladimír ŠaurVladimír Šaur 02 AK BílinaAK Bílina 4 11.74 11.00
2 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 8 11.88 9.00
3 Kevin MilerKevin Miler 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 11.90 8.00
4 Matěj HrbekMatěj Hrbek 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 12.42 7.00
5 Filip SelingerFilip Selinger 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 12.66 6.00
6 František LáchaFrantišek Lácha 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 12.68 5.00
7 Petr PlechatýPetr Plechatý 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 12.74 4.00
8 Kryštof KlausnerKryštof Klausner 03 AK BílinaAK Bílina 2 12.84 3.00
9 Tomáš ChalupaTomáš Chalupa 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 12.97 2.00
10 Karel MesárošKarel Mesároš 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 13.06 1.00
11 Jakub SeifertJakub Seifert 03 AK BílinaAK Bílina 7 13.35
12 Martin ŠtěchMartin Štěch 02 AK BílinaAK Bílina 1 13.41
13 Jakub HlavaJakub Hlava 03 AK MostAK Most 3 14.62
14 Adam Konstantin KatelasAdam Konstantin Katelas 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 14.74
Martin KmoníčekMartin Kmoníček 02 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 DNS

100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 16:25) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 12.75 11.00
2 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 13.42 9.00
3 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 13.45 8.00
4 Michaela OrságováMichaela Orságová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 13.53 7.00
5 Jana FerenczeiováJana Ferenczeiová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 14.08 4.00
6 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 14.22 3.00
7 Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 8 14.32
8 Adriana HýskováAdriana Hýsková 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 14.50
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 16:25) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza BachroňováTereza Bachroňová 03 ASK DěčínASK Děčín 5 14.03 6.00
2 Magdalena HorníkováMagdalena Horníková 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 14.05 5.00
3 Barbora HerdováBarbora Herdová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 14.24 2.00
4 Eliška MartínkováEliška Martínková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 14.25 1.00
5 Ester MarhanováEster Marhanová 03 AK BílinaAK Bílina 2 14.71
6 Nikola VondráčkováNikola Vondráčková 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 8 14.88
7 Eliška SchmiedováEliška Schmiedová 03 AK MostAK Most 1 15.07
8 Nikola RusnákováNikola Rusnáková 04 ASK DěčínASK Děčín 3 15.42
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 14.5.2019 - 16:25) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matylda HorníkováMatylda Horníková 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 14.36
2 Kateřina VlasákováKateřina Vlasáková 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 8 14.57
3 Štěpánka MetálováŠtěpánka Metálová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 14.65
4 Veronika KožnarováVeronika Kožnarová 02 AK MostAK Most 6 15.11
5 Barbora GehlertováBarbora Gehlertová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 15.16
6 Anna TejmlováAnna Tejmlová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 15.74
7 Barbora JanákováBarbora Janáková 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 16.37
Klára VětrovcováKlára Větrovcová 03 AK MostAK Most 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 12.75 11.00
2 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 13.42 9.00
3 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 13.45 8.00
4 Michaela OrságováMichaela Orságová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 13.53 7.00
5 Tereza BachroňováTereza Bachroňová 03 ASK DěčínASK Děčín 5 14.03 6.00
6 Magdalena HorníkováMagdalena Horníková 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 14.05 5.00
7 Jana FerenczeiováJana Ferenczeiová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 14.08 4.00
8 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 14.22 3.00
9 Barbora HerdováBarbora Herdová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 14.24 2.00
10 Eliška MartínkováEliška Martínková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 14.25 1.00
11 Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 8 14.32
12 Matylda HorníkováMatylda Horníková 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 14.36
13 Adriana HýskováAdriana Hýsková 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 14.50
14 Kateřina VlasákováKateřina Vlasáková 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 8 14.57
15 Štěpánka MetálováŠtěpánka Metálová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 14.65
16 Ester MarhanováEster Marhanová 03 AK BílinaAK Bílina 2 14.71
17 Nikola VondráčkováNikola Vondráčková 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 8 14.88
18 Eliška SchmiedováEliška Schmiedová 03 AK MostAK Most 1 15.07
19 Veronika KožnarováVeronika Kožnarová 02 AK MostAK Most 6 15.11
20 Barbora GehlertováBarbora Gehlertová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 15.16
21 Nikola RusnákováNikola Rusnáková 04 ASK DěčínASK Děčín 3 15.42
22 Anna TejmlováAnna Tejmlová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 15.74
23 Barbora JanákováBarbora Janáková 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 16.37
Klára VětrovcováKlára Větrovcová 03 AK MostAK Most 1 DNS

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 18:05) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 17.95 11.00
2 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 3 18.02 9.00
3 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 18.87 8.00
4 František ŠtolfaFrantišek Štolfa 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 19.44 7.00
5 Kryštof PrincKryštof Princ 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 19.57 6.00
6 Lukáš TřebínLukáš Třebín 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 20.00 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 18:05) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Albert HönigAlbert Hönig 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 20.27 2.00
2 Jakub LimberskýJakub Limberský 05 AK BílinaAK Bílina 1 20.27 1.00
3 Vojtěch JersákVojtěch Jersák 05 ASK LovosiceASK Lovosice 5 23.01
Matěj LněníčekMatěj Lněníček 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 DNS
Daniel BečvaříkDaniel Bečvařík 04 AK BílinaAK Bílina 4 DNS
Alex SojkaAlex Sojka 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 14.5.2019 - 18:05) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub EbertJakub Ebert 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 20.16 3.00
2 Jan ApolenJan Apolen 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 20.44
3 Zdeněk TouškaZdeněk Touška 04 AK BílinaAK Bílina 6 20.96
4 Jindřich SmutnýJindřich Smutný 04 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 21.41
5 Adam HruškaAdam Hruška 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 21.42
6 David VlkDavid Vlk 05 AK MostAK Most 3 22.14
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (út, 14.5.2019 - 18:05) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyas KoszegiMatyas Koszegi 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 19.72 5.00
2 Jakub KuřilJakub Kuřil 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 21.16
3 Jan MalýJan Malý 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 21.36
4 Jan GergelJan Gergel 05 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 28.58
Timothy WangleTimothy Wangle 05 ASK LovosiceASK Lovosice 6 DNS
Richard FlőterRichard Flőter 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 17.95 11.00
2 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 3 18.02 9.00
3 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 18.87 8.00
4 František ŠtolfaFrantišek Štolfa 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 19.44 7.00
5 Kryštof PrincKryštof Princ 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 19.57 6.00
6 Matyas KoszegiMatyas Koszegi 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 19.72 5.00
7 Lukáš TřebínLukáš Třebín 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 20.00 4.00
8 Jakub EbertJakub Ebert 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 20.16 3.00
9 Albert HönigAlbert Hönig 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 20.27 2.00
9 Jakub LimberskýJakub Limberský 05 AK BílinaAK Bílina 1 20.27 1.00
11 Jan ApolenJan Apolen 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 20.44
12 Zdeněk TouškaZdeněk Touška 04 AK BílinaAK Bílina 6 20.96
13 Jakub KuřilJakub Kuřil 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 21.16
14 Jan MalýJan Malý 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 21.36
15 Jindřich SmutnýJindřich Smutný 04 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 21.41
16 Adam HruškaAdam Hruška 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 21.42
17 David VlkDavid Vlk 05 AK MostAK Most 3 22.14
18 Vojtěch JersákVojtěch Jersák 05 ASK LovosiceASK Lovosice 5 23.01
19 Jan GergelJan Gergel 05 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 28.58
Matěj LněníčekMatěj Lněníček 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 DNS
Daniel BečvaříkDaniel Bečvařík 04 AK BílinaAK Bílina 4 DNS
Alex SojkaAlex Sojka 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 DNS
Timothy WangleTimothy Wangle 05 ASK LovosiceASK Lovosice 6 DNS
Richard FlőterRichard Flőter 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 DNS

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 18:20) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 19.74 11.00
2 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 4 20.26 9.00
3 Simona PlosováSimona Plosová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 20.63 8.00
4 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 5 20.96 7.00
5 Marie NovákováMarie Nováková 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 21.15 6.00
Kateřina BeňováKateřina Beňová 05 AK MostAK Most 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 18:20) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpánka VítkováŠtěpánka Vítková 04 AK MostAK Most 3 21.16 5.00
2 Kateřina VrábíkováKateřina Vrábíková 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 22.58
3 Lucie BrožkováLucie Brožková 05 ASK LovosiceASK Lovosice 2 28.11
Tereza PokornáTereza Pokorná 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 DNS
Kristýna LánováKristýna Lánová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 DNS
Tereza ČervínováTereza Červínová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 14.5.2019 - 18:20) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla FoldováAdéla Foldová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 21.33 4.00
2 Adéla MarkvartováAdéla Markvartová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 5 21.44 3.00
3 Sára StrapkováSára Strapková 04 AK BílinaAK Bílina 6 21.74 1.00
4 Andrea SlabáAndrea Slabá 04 ASK LovosiceASK Lovosice 1 23.72
5 Karolína MarešováKarolína Marešová 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 24.63
Anna HolcováAnna Holcová 04 ASK LovosiceASK Lovosice 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (út, 14.5.2019 - 18:20) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ChýlováKarolína Chýlová 05 AK MostAK Most 2 21.66 2.00
2 Magdaléna DzivjakováMagdaléna Dzivjaková 05 ASK LovosiceASK Lovosice 4 21.97
3 Nikola SkálováNikola Skálová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 5 23.34
4 Adéla SmetkováAdéla Smetková 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 23.70
5 Kateřina ŠtěpánkováKateřina Štěpánková 05 AK BílinaAK Bílina 6 23.84
6 Adéla ČížkováAdéla Čížková 04 ASK LovosiceASK Lovosice 3 24.44
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (út, 14.5.2019 - 18:20) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika PeškováVeronika Pešková 04 AK BílinaAK Bílina 3 22.28
2 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 22.28
3 Viktorie VorlíčkováViktorie Vorlíčková 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 22.46
4 Jaroslava LečbychováJaroslava Lečbychová 04 ASK LovosiceASK Lovosice 5 23.45
5 Magdaléna TauškováMagdaléna Taušková 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 25.07
Anna SlámováAnna Slámová 04 ASK LovosiceASK Lovosice 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 19.74 11.00
2 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 4 20.26 9.00
3 Simona PlosováSimona Plosová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 20.63 8.00
4 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 5 20.96 7.00
5 Marie NovákováMarie Nováková 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 21.15 6.00
6 Štěpánka VítkováŠtěpánka Vítková 04 AK MostAK Most 3 21.16 5.00
7 Adéla FoldováAdéla Foldová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 21.33 4.00
8 Adéla MarkvartováAdéla Markvartová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 5 21.44 3.00
9 Karolína ChýlováKarolína Chýlová 05 AK MostAK Most 2 21.66 2.00
10 Sára StrapkováSára Strapková 04 AK BílinaAK Bílina 6 21.74 1.00
11 Magdaléna DzivjakováMagdaléna Dzivjaková 05 ASK LovosiceASK Lovosice 4 21.97
12 Veronika PeškováVeronika Pešková 04 AK BílinaAK Bílina 3 22.28
12 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 22.28
14 Viktorie VorlíčkováViktorie Vorlíčková 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 22.46
15 Kateřina VrábíkováKateřina Vrábíková 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 22.58
16 Nikola SkálováNikola Skálová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 5 23.34
17 Jaroslava LečbychováJaroslava Lečbychová 04 ASK LovosiceASK Lovosice 5 23.45
18 Adéla SmetkováAdéla Smetková 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 23.70
19 Andrea SlabáAndrea Slabá 04 ASK LovosiceASK Lovosice 1 23.72
20 Kateřina ŠtěpánkováKateřina Štěpánková 05 AK BílinaAK Bílina 6 23.84
21 Adéla ČížkováAdéla Čížková 04 ASK LovosiceASK Lovosice 3 24.44
22 Karolína MarešováKarolína Marešová 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 24.63
23 Magdaléna TauškováMagdaléna Taušková 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 25.07
24 Lucie BrožkováLucie Brožková 05 ASK LovosiceASK Lovosice 2 28.11
Kateřina BeňováKateřina Beňová 05 AK MostAK Most 2 DNS
Tereza PokornáTereza Pokorná 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 DNS
Kristýna LánováKristýna Lánová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 DNS
Tereza ČervínováTereza Červínová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 4 DNS
Anna HolcováAnna Holcová 04 ASK LovosiceASK Lovosice 4 DNS
Anna SlámováAnna Slámová 04 ASK LovosiceASK Lovosice 1 DNS

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 37.93 11.00
2 David Jaroslav AntošDavid Jaroslav Antoš 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 41.53 9.00
3 Jakub EbertJakub Ebert 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 42.86 8.00
4 Albert HönigAlbert Hönig 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 43.39 7.00
5 Jan MalýJan Malý 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 44.79 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej PourOndřej Pour 05 ASK LovosiceASK Lovosice 5 46.22 5.00
2 David TrilčDavid Trilč 04 AK MostAK Most 1 51.02 1.00
3 Filip JelínekFilip Jelínek 05 ASK LovosiceASK Lovosice 4 55.40
4 Jan GergelJan Gergel 05 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 62.57
Vít JünglingVít Jüngling 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 14.5.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vratislav BaudlerVratislav Baudler 04 ASK LovosiceASK Lovosice 4 49.44 4.00
2 Vojtěch SýkoraVojtěch Sýkora 04 AK MostAK Most 5 49.82 3.00
3 Vojtěch JersákVojtěch Jersák 05 ASK LovosiceASK Lovosice 2 50.50 2.00
4 David KubištaDavid Kubišta 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 52.18
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 37.93 11.00
2 David Jaroslav AntošDavid Jaroslav Antoš 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 41.53 9.00
3 Jakub EbertJakub Ebert 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 42.86 8.00
4 Albert HönigAlbert Hönig 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 43.39 7.00
5 Jan MalýJan Malý 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 44.79 6.00
6 Ondřej PourOndřej Pour 05 ASK LovosiceASK Lovosice 5 46.22 5.00
7 Vratislav BaudlerVratislav Baudler 04 ASK LovosiceASK Lovosice 4 49.44 4.00
8 Vojtěch SýkoraVojtěch Sýkora 04 AK MostAK Most 5 49.82 3.00
9 Vojtěch JersákVojtěch Jersák 05 ASK LovosiceASK Lovosice 2 50.50 2.00
10 David TrilčDavid Trilč 04 AK MostAK Most 1 51.02 1.00
11 David KubištaDavid Kubišta 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 52.18
12 Filip JelínekFilip Jelínek 05 ASK LovosiceASK Lovosice 4 55.40
13 Jan GergelJan Gergel 05 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 62.57
Vít JünglingVít Jüngling 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 DNS

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 43.12 11.00
2 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 2 43.58 9.00
3 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 5 44.93 8.00
4 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK BílinaAK Bílina 4 44.98 7.00
5 Sára StrapkováSára Strapková 04 AK BílinaAK Bílina 1 45.82 5.00
6 Adéla FučíkováAdéla Fučíková 04 AK MostAK Most 6 46.23 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 46.44 3.00
2 Kristýna LánováKristýna Lánová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 47.35 2.00
3 Magdaléna DzivjakováMagdaléna Dzivjaková 05 ASK LovosiceASK Lovosice 4 48.11 1.00
4 Nikola SkálováNikola Skálová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 2 49.55
5 Josefína HrubáJosefína Hrubá 05 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 1 53.40
6 Kristýna HráskáKristýna Hráská 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 58.59
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 14.5.2019 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula HrnčířováVendula Hrnčířová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 45.68 6.00
2 Klára ProškováKlára Prošková 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 54.07
3 Adéla HoškováAdéla Hošková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 61.70
Tereza PokornáTereza Pokorná 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 DNS
Vanesa HromáVanesa Hromá 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 43.12 11.00
2 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 2 43.58 9.00
3 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 5 44.93 8.00
4 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK BílinaAK Bílina 4 44.98 7.00
5 Vendula HrnčířováVendula Hrnčířová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 45.68 6.00
6 Sára StrapkováSára Strapková 04 AK BílinaAK Bílina 1 45.82 5.00
7 Adéla FučíkováAdéla Fučíková 04 AK MostAK Most 6 46.23 4.00
8 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 46.44 3.00
9 Kristýna LánováKristýna Lánová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 47.35 2.00
10 Magdaléna DzivjakováMagdaléna Dzivjaková 05 ASK LovosiceASK Lovosice 4 48.11 1.00
11 Nikola SkálováNikola Skálová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 2 49.55
12 Josefína HrubáJosefína Hrubá 05 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 1 53.40
13 Klára ProškováKlára Prošková 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 54.07
14 Kristýna HráskáKristýna Hráská 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 58.59
15 Adéla HoškováAdéla Hošková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 61.70
Tereza PokornáTereza Pokorná 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 DNS
Vanesa HromáVanesa Hromá 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 DNS

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 55.70 11.00
2 Petr KadrabaPetr Kadraba 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 56.16 9.00
3 František LáchaFrantišek Lácha 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 56.61 8.00
4 Milan MálekMilan Málek 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 58.18 7.00
5 Pavel PodrapskýPavel Podrapský 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 58.43 6.00
Martin KmoníčekMartin Kmoníček 02 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr PlechatýPetr Plechatý 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 59.60 5.00
2 Tomáš ChalupaTomáš Chalupa 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 61.76 4.00
3 Adam Konstantin KatelasAdam Konstantin Katelas 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 70.99 3.00
Sergiu MaticoSergiu Matico 03 ASK DěčínASK Děčín 2 DNS
Martin MorvayMartin Morvay 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 55.70 11.00
2 Petr KadrabaPetr Kadraba 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 56.16 9.00
3 František LáchaFrantišek Lácha 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 56.61 8.00
4 Milan MálekMilan Málek 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 58.18 7.00
5 Pavel PodrapskýPavel Podrapský 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 58.43 6.00
6 Petr PlechatýPetr Plechatý 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 59.60 5.00
7 Tomáš ChalupaTomáš Chalupa 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 61.76 4.00
8 Adam Konstantin KatelasAdam Konstantin Katelas 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 70.99 3.00
Martin KmoníčekMartin Kmoníček 02 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 DNS
Sergiu MaticoSergiu Matico 03 ASK DěčínASK Děčín 2 DNS
Martin MorvayMartin Morvay 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 DNS

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola BisováNikola Bisová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 59.16 11.00
2 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 61.99 9.00
3 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 62.52 8.00
4 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 62.87 7.00
5 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 63.82 6.00
6 Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 64.07 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana FerenczeiováJana Ferenczeiová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 67.11 4.00
2 Barbora JanákováBarbora Janáková 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 78.42 3.00
Tereza BachroňováTereza Bachroňová 03 ASK DěčínASK Děčín 3 DNS
Adriana HýskováAdriana Hýsková 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 DNS
MS Kateřina BalášováKateřina Balášová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 72.28
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola BisováNikola Bisová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 59.16 11.00
2 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 61.99 9.00
3 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 62.52 8.00
4 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 62.87 7.00
5 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 63.82 6.00
6 Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 64.07 5.00
7 Jana FerenczeiováJana Ferenczeiová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 67.11 4.00
8 Kateřina BalášováKateřina Balášová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 72.28
9 Barbora JanákováBarbora Janáková 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 78.42 3.00
Tereza BachroňováTereza Bachroňová 03 ASK DěčínASK Děčín 3 DNS
Adriana HýskováAdriana Hýsková 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 DNS

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (út, 14.5.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš ReichlTomáš Reichl 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 2:05.64 11.00
2 Petr KadrabaPetr Kadraba 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 2:11.61 9.00
3 Pavel PodrapskýPavel Podrapský 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 2:19.96 8.00
4 Matěj PrchlíkMatěj Prchlík 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 2:20.74 7.00
5 Jan TrunečekJan Truneček 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 9 2:21.55 6.00
6 Josef ProcházkaJosef Procházka 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 2:21.73 5.00
7 Jakub ŠimekJakub Šimek 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 8 2:25.73 4.00
8 Sergiu MaticoSergiu Matico 03 ASK DěčínASK Děčín 6 2:26.00 3.00
Petr SynáčekPetr Synáček 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 DNS
Radek VostřelRadek Vostřel 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 10 DNS
Celkem 10 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (út, 14.5.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan ApolenJan Apolen 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 2:17.71 11.00
2 Jan MüllerJan Müller 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 2:21.72 9.00
3 Adam JustaAdam Justa 04 ASK LovosiceASK Lovosice 5 2:29.79 8.00
4 Zdeněk TouškaZdeněk Touška 04 AK BílinaAK Bílina 12 2:31.87 7.00
5 Vítek OuzkýVítek Ouzký 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 9 2:34.11 6.00
6 Michal NořinskýMichal Nořinský 05 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 7 2:39.95 5.00
7 Jáchym VrtiškaJáchym Vrtiška 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 13 2:42.13 4.00
8 Daniel NovotnýDaniel Novotný 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 8 2:43.95 3.00
9 David VlkDavid Vlk 05 AK MostAK Most 4 2:48.88 2.00
10 Petr SvobodaPetr Svoboda 07 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 11 2:52.67 1.00
11 Jan KoštířJan Koštíř 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 2:53.54
Jindřich SmutnýJindřich Smutný 04 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 10 DNS
Jiří RáthouskýJiří Ráthouský 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 DNS
Timothy WangleTimothy Wangle 05 ASK LovosiceASK Lovosice 14 DNS
Celkem 14 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (út, 14.5.2019 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Klára VyvialováKlára Vyvialová 02 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 9 2:43.58 11.00
2 Kristýna DenkováKristýna Denková 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 2:48.22 9.00
3 Martina OpavováMartina Opavová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 2:50.23 8.00
4 Kateřina ŠkaloudováKateřina Škaloudová 03 AK MostAK Most 6 3:04.85 7.00
5 Eliška SchmiedováEliška Schmiedová 03 AK MostAK Most 2 3:05.99 6.00
6 Adéla GremlicováAdéla Gremlicová 03 AK MostAK Most 1 3:12.54 5.00
7 Štěpánka ŠlichtováŠtěpánka Šlichtová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 3:17.64 4.00
8 Denisa ŠtréblováDenisa Štréblová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 8 3:26.96 3.00
MS Kateřina BalášováKateřina Balášová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 2:43.65
Celkem 9 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 AK BílinaAK Bílina 1 2:30.70 11.00
2 Vendula HrnčířováVendula Hrnčířová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 2:32.57 9.00
3 Tereza ČervínováTereza Červínová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 4 2:32.66 8.00
4 Adéla NeumanováAdéla Neumanová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 2:33.54 7.00
5 Kateřina KalibováKateřina Kalibová 04 AK MostAK Most 2 2:36.03 6.00
6 Libuše KřížováLibuše Křížová 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 9 2:44.26 3.00
7 Anežka ProškováAnežka Prošková 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 2:45.79 2.00
8 Romana PomichálkováRomana Pomichálková 05 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 10 2:57.08
9 Adéla ChrdlováAdéla Chrdlová 05 AK BílinaAK Bílina 8 3:08.91
MS Zuzana KožnarováZuzana Kožnarová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 5 2:34.23
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Elen PémováElen Pémová 04 ASK LovosiceASK Lovosice 4 2:41.46 5.00
2 Lucie VrátnáLucie Vrátná 05 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 8 2:42.90 4.00
3 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 2:49.45 1.00
4 Hana KozmováHana Kozmová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 2:49.57
5 Anna SlámováAnna Slámová 04 ASK LovosiceASK Lovosice 5 2:49.61
6 Nora JonášováNora Jonášová 05 AK BílinaAK Bílina 2 2:54.23
7 Stela TérováStela Térová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 2:56.24
8 Kateřina JantačováKateřina Jantačová 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 3:42.17
Amálie VrbováAmálie Vrbová 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 9 DNS
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 AK BílinaAK Bílina 1 2:30.70 11.00
2 Vendula HrnčířováVendula Hrnčířová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 2:32.57 9.00
3 Tereza ČervínováTereza Červínová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 4 2:32.66 8.00
4 Adéla NeumanováAdéla Neumanová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 2:33.54 7.00
5 Zuzana KožnarováZuzana Kožnarová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 5 2:34.23
6 Kateřina KalibováKateřina Kalibová 04 AK MostAK Most 2 2:36.03 6.00
7 Elen PémováElen Pémová 04 ASK LovosiceASK Lovosice 4 2:41.46 5.00
8 Lucie VrátnáLucie Vrátná 05 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 8 2:42.90 4.00
9 Libuše KřížováLibuše Křížová 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 9 2:44.26 3.00
10 Anežka ProškováAnežka Prošková 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 2:45.79 2.00
11 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 2:49.45 1.00
12 Hana KozmováHana Kozmová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 2:49.57
13 Anna SlámováAnna Slámová 04 ASK LovosiceASK Lovosice 5 2:49.61
14 Nora JonášováNora Jonášová 05 AK BílinaAK Bílina 2 2:54.23
15 Stela TérováStela Térová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 2:56.24
16 Romana PomichálkováRomana Pomichálková 05 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 10 2:57.08
17 Adéla ChrdlováAdéla Chrdlová 05 AK BílinaAK Bílina 8 3:08.91
18 Kateřina JantačováKateřina Jantačová 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 3:42.17
Amálie VrbováAmálie Vrbová 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 9 DNS

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 15:15) official Vítr: +3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří RadaJiří Rada 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 15.32 11.00
2 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 AK MostAK Most 4 15.34 9.00
3 Adam HruškaAdam Hruška 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 18.32 7.00
4 Vojtěch SkálaVojtěch Skála 04 AK BílinaAK Bílina 3 18.67 5.00
5 Jan MarešJan Mareš 05 ASK LovosiceASK Lovosice 7 25.35 1.00
Samuel GranátSamuel Granát 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 15:15) official Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyas KoszegiMatyas Koszegi 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 16.43 8.00
2 Josef BalvínJosef Balvín 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 18.55 6.00
3 Šimon HrachŠimon Hrach 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 18.79 4.00
4 Ondřej PourOndřej Pour 05 ASK LovosiceASK Lovosice 2 19.84 3.00
5 Vítek OuzkýVítek Ouzký 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 20.91 2.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří RadaJiří Rada 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 15.32 11.00
2 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 AK MostAK Most 4 15.34 9.00
3 Matyas KoszegiMatyas Koszegi 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 16.43 8.00
4 Adam HruškaAdam Hruška 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 18.32 7.00
5 Josef BalvínJosef Balvín 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 18.55 6.00
6 Vojtěch SkálaVojtěch Skála 04 AK BílinaAK Bílina 3 18.67 5.00
7 Šimon HrachŠimon Hrach 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 18.79 4.00
8 Ondřej PourOndřej Pour 05 ASK LovosiceASK Lovosice 2 19.84 3.00
9 Vítek OuzkýVítek Ouzký 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 20.91 2.00
10 Jan MarešJan Mareš 05 ASK LovosiceASK Lovosice 7 25.35 1.00
Samuel GranátSamuel Granát 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 DNS

100 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 15:25) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 15.56 11.00
2 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 16.11 9.00
3 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 16.41 8.00
4 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 16.58 7.00
5 Adriana HýskováAdriana Hýsková 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 17.29 6.00
MS Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 14.83
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 15:25) official Vítr: +3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna PolákováAnna Poláková 02 ASK DěčínASK Děčín 2 18.79 5.00
2 Michaela SucháMichaela Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 18.96 4.00
3 Matylda HorníkováMatylda Horníková 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 20.12 3.00
4 Barbora GehlertováBarbora Gehlertová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 20.17 2.00
5 Magdalena HorníkováMagdalena Horníková 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 23.47 1.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 14.83
2 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 15.56 11.00
3 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 16.11 9.00
4 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 16.41 8.00
5 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 16.58 7.00
6 Adriana HýskováAdriana Hýsková 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 17.29 6.00
7 Anna PolákováAnna Poláková 02 ASK DěčínASK Děčín 2 18.79 5.00
8 Michaela SucháMichaela Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 18.96 4.00
9 Matylda HorníkováMatylda Horníková 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 20.12 3.00
10 Barbora GehlertováBarbora Gehlertová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 20.17 2.00
11 Magdalena HorníkováMagdalena Horníková 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 23.47 1.00

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 15:35) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK BílinaAK Bílina 4 15.03 11.00
2 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 15.54 9.00
3 Ema SebránkováEma Sebránková 05 AK BílinaAK Bílina 3 15.91 8.00
4 Barbora StřížkováBarbora Střížková 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 17.91 6.00
5 Tereza UngerováTereza Ungerová 04 ASK LovosiceASK Lovosice 1 18.22 4.00
6 Veronika PeškováVeronika Pešková 04 AK BílinaAK Bílina 2 21.10 2.00
7 Lucie BrožkováLucie Brožková 05 ASK LovosiceASK Lovosice 7 25.14
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 15:35) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 17.38 7.00
2 Barbora KutováBarbora Kutová 05 AK MostAK Most 3 17.95 5.00
3 Kristína LibováKristína Libová 04 AK MostAK Most 6 19.39 3.00
4 Veronika VydrářováVeronika Vydrářová 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 22.29 1.00
5 Eliška HejnováEliška Hejnová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 4 23.15
Jana UstrnulováJana Ustrnulová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK BílinaAK Bílina 4 15.03 11.00
2 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 15.54 9.00
3 Ema SebránkováEma Sebránková 05 AK BílinaAK Bílina 3 15.91 8.00
4 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 17.38 7.00
5 Barbora StřížkováBarbora Střížková 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 17.91 6.00
6 Barbora KutováBarbora Kutová 05 AK MostAK Most 3 17.95 5.00
7 Tereza UngerováTereza Ungerová 04 ASK LovosiceASK Lovosice 1 18.22 4.00
8 Kristína LibováKristína Libová 04 AK MostAK Most 6 19.39 3.00
9 Veronika PeškováVeronika Pešková 04 AK BílinaAK Bílina 2 21.10 2.00
10 Veronika VydrářováVeronika Vydrářová 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 22.29 1.00
11 Eliška HejnováEliška Hejnová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 4 23.15
12 Lucie BrožkováLucie Brožková 05 ASK LovosiceASK Lovosice 7 25.14
Jana UstrnulováJana Ustrnulová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 2 DNS

110 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (út, 14.5.2019 - 15:00) official Vítr: +4.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 16.53 11.00
2 Jakub UmlaufJakub Umlauf 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 17.39 9.00
3 Karel MesárošKarel Mesároš 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 19.75 8.00
4 Tomáš ChalupaTomáš Chalupa 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 20.52 7.00
5 Martin ŠtěchMartin Štěch 02 AK BílinaAK Bílina 2 20.85 6.00
6 Jakub ŠimekJakub Šimek 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 21.08 5.00
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Finále)

Finále (út, 14.5.2019 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štolfa, Hruška, Helebrant, Ebert Štolfa, Hruška, Helebrant, Ebert Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 31.41 11.00
2 Baudler, Justa, Luksch, Pour Baudler, Justa, Luksch, Pour ASK LovosiceASK Lovosice 3 33.33 9.00
3 Hönig, Jüngling, Kubišta, Malý Hönig, Jüngling, Kubišta, Malý TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 33.44 8.00
4 Ouzký, Vomáčka, Vrtiška, Apolen Ouzký, Vomáčka, Vrtiška, Apolen TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 34.30 7.00
5 Bursík, Smutný, Gergel, Nořinský Bursík, Smutný, Gergel, Nořinský Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 36.78 6.00
6 Jelínek, Jersák, Paul, Veis Jelínek, Jersák, Paul, Veis ASK LovosiceASK Lovosice 5 36.85 5.00
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 19:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Foldová, Kokšalová, Lánová, Neumanová Foldová, Kokšalová, Lánová, Neumanová USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 33.47 11.00
2 Arnold, Dzivjaková, Markvartová, Ungerová Arnold, Dzivjaková, Markvartová, Ungerová ASK LovosiceASK Lovosice 3 33.85 9.00
3 Beňová, Chýlová, Kutová, Mráčková Beňová, Chýlová, Kutová, Mráčková AK MostAK Most 4 34.26 8.00
4 Neimontaite, Prošková, Schorná, Vydrářová Neimontaite, Prošková, Schorná, Vydrářová TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 35.12 7.00
5 Chrdlová, Jonášová, Strapková, Štěpánková Chrdlová, Jonášová, Strapková, Štěpánková AK BílinaAK Bílina 5 36.85 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 19:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barcalová, Červínová, Holubová, Ustrnulová Barcalová, Červínová, Holubová, Ustrnulová ASK LovosiceASK Lovosice 3 35.41 6.00
2 Pémová, Skálová, Slabá, Slámová Pémová, Skálová, Slabá, Slámová ASK LovosiceASK Lovosice 5 35.88 5.00
3 Hráská, Marešová, Prošková, Smetková Hráská, Marešová, Prošková, Smetková TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 37.22 3.00
Kalibová, Lavičková, Malinová, Nekvapilová Kalibová, Lavičková, Malinová, Nekvapilová AK MostAK Most 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Foldová, Kokšalová, Lánová, Neumanová Foldová, Kokšalová, Lánová, Neumanová USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 33.47 11.00
2 Arnold, Dzivjaková, Markvartová, Ungerová Arnold, Dzivjaková, Markvartová, Ungerová ASK LovosiceASK Lovosice 3 33.85 9.00
3 Beňová, Chýlová, Kutová, Mráčková Beňová, Chýlová, Kutová, Mráčková AK MostAK Most 4 34.26 8.00
4 Neimontaite, Prošková, Schorná, Vydrářová Neimontaite, Prošková, Schorná, Vydrářová TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 35.12 7.00
5 Barcalová, Červínová, Holubová, Ustrnulová Barcalová, Červínová, Holubová, Ustrnulová ASK LovosiceASK Lovosice 3 35.41 6.00
6 Pémová, Skálová, Slabá, Slámová Pémová, Skálová, Slabá, Slámová ASK LovosiceASK Lovosice 5 35.88 5.00
7 Chrdlová, Jonášová, Strapková, Štěpánková Chrdlová, Jonášová, Strapková, Štěpánková AK BílinaAK Bílina 5 36.85 4.00
8 Hráská, Marešová, Prošková, Smetková Hráská, Marešová, Prošková, Smetková TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 37.22 3.00
Kalibová, Lavičková, Malinová, Nekvapilová Kalibová, Lavičková, Malinová, Nekvapilová AK MostAK Most 2 DNS

4 x 100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (út, 14.5.2019 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šnajdr, Lácha, Schüssmann, Veselý Šnajdr, Lácha, Schüssmann, Veselý USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 46.14 11.00
2 Hrbek, Chalupa, Plechatý, Selinger Hrbek, Chalupa, Plechatý, Selinger TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 48.13 9.00
Celkem 2 závodníků

4 x 100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (út, 14.5.2019 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bisová, Čihařová, Šilerová, Řeháková Bisová, Čihařová, Šilerová, Řeháková TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 50.92 11.00
2 Herdová, Suchá, Suchá, Kratochvílová Herdová, Suchá, Suchá, Kratochvílová Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 52.97 9.00
3 Černohorská, Charouzková, Martínková, Orságová Černohorská, Charouzková, Martínková, Orságová USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 53.27 8.00
4 Metálová, Moskvitinová, Vondráčková, Schuldesová Metálová, Moskvitinová, Vondráčková, Schuldesová TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 54.49 7.00
5 Horníková, Horníková, Vyvialová, Bázlerová Horníková, Horníková, Vyvialová, Bázlerová Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 57.26 6.00
6 Kožnarová, Chýlová, Schmiedová, Gremlicová Kožnarová, Chýlová, Schmiedová, Gremlicová AK MostAK Most 1 58.52 5.00
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (út, 14.5.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.301.361.411.461.511.561.611.651.681.71 Body
1 Pavel JindraPavel Jindra
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 4 1.65 -----xoxooxxx 11.00
2 Kryštof KlausnerKryštof Klausner
AK BílinaAK Bílina
03 7 1.65 --oooooxoxxx 9.00
3 Karel MesárošKarel Mesároš
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
03 6 1.65 ----oxoxxoxxoxxx 8.00
4 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 3 1.61 ----ooxoxx 7.00
5 Jindřich KořínekJindřich Kořínek
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 5 1.56 -----xo- 6.00
6 Radim ŠimůnekRadim Šimůnek
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 2 1.51 --oooxxx 5.00
Michal CsuhaMichal Csuha
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 1 DNS
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (út, 14.5.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.301.361.411.461.511.561.611.651.681.71 Body
1 Jiří RadaJiří Rada
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
04 8 1.56 -----xxo- 11.00
2 Matěj BartoškaMatěj Bartoška
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 1 1.46 ooxxooxxx 9.00
3= Adam JustaAdam Justa
ASK LovosiceASK Lovosice
04 4 1.46 oooxxoxxx 7.50
3= Josef BalvínJosef Balvín
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 7 1.46 oooxxoxxx 7.50
5 Josef NovákJosef Novák
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
06 6 1.36 ooxxx 6.00
6 Šimon HrachŠimon Hrach
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
05 3 1.36 xoxoxxx 5.00
7 Vratislav BaudlerVratislav Baudler
ASK LovosiceASK Lovosice
04 2 1.30 oxxx 4.00
Jan KoštířJan Koštíř
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
05 5 NM xxx
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (út, 14.5.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.201.261.311.361.411.461.511.551.581.61 Body
1 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 9 1.58 ---oooxoxxooxxx 11.00
2 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 2 1.58 ----ooxoxxoxxoxxx 9.00
3 Markéta CharouzkováMarkéta Charouzková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 8 1.46 --ooxoxoxx- 8.00
4= Michaela ŠulekováMichaela Šuleková
AK BílinaAK Bílina
03 5 1.41 --oooxxx 6.50
4= Anna BázlerováAnna Bázlerová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
03 6 1.41 --oooxx- 6.50
6 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 7 1.41 -oooxoxxx 5.00
7 Veronika ŠkaloudováVeronika Škaloudová
AK MostAK Most
02 3 1.41 -oooxxoxxx 4.00
8 Tereza TomanováTereza Tomanová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
03 4 1.36 -oxxoxoxxx 3.00
Alena PlivováAlena Plivová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
04 1 DNS
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (út, 14.5.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.201.261.311.361.411.461.511.551.581.61 Body
1 Karolína ChýlováKarolína Chýlová
AK MostAK Most
05 15 1.55 -----ooo- 11.00
2 Veronika PeškováVeronika Pešková
AK BílinaAK Bílina
04 8 1.46 --ooooxxx 9.00
3 Adéla MarkvartováAdéla Markvartová
ASK LovosiceASK Lovosice
05 14 1.46 -oooxoxxoxxx 8.00
4 Tereza LacinováTereza Lacinová
AK BílinaAK Bílina
04 13 1.41 --oooxxx 7.00
5 Šárka PospíšilováŠárka Pospíšilová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
05 9 1.41 oooxxooxxx 6.00
6 Barbora StřížkováBarbora Střížková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
05 12 1.36 ---oxxx 5.00
7 Ema SebránkováEma Sebránková
AK BílinaAK Bílina
05 11 1.36 --oxoxxx 4.00
8 Elen PémováElen Pémová
ASK LovosiceASK Lovosice
04 5 1.36 oooxxoxxx 3.00
9 Kristýna StoklasováKristýna Stoklasová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
04 7 1.36 ooxxoxxoxxx 2.00
10 Emma OlahováEmma Olahová
AK BílinaAK Bílina
04 4 1.36 -xoxxoxxoxxx 1.00
11 Klára ProškováKlára Prošková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
04 6 1.31 ooxxoxx
12 Eliška MenčlováEliška Menčlová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 3 1.26 ooxxx
13 Nela SchornáNela Schorná
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
05 10 1.26 oxoxxx
14 Karolína MarešováKarolína Marešová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
05 2 1.26 oxxoxxx
15 Kristýna HráskáKristýna Hráská
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
05 1 0.00 -xx-
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (út, 14.5.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 12 6.48 +3.5 m/s 5.77 -0.1 m/s 6.08  +2.16.23  +3.05.77  -0.16.236.48  +3.56.17  +3.25.20  -3.8 11.00
2 Martin VeselýMartin Veselý
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 11 5.93 +0.9 m/s 5.82  +3.15.92  +3.75.93  +0.95.935.62  -0.4x5.70  +1.7 9.00
3 Jindřich KořínekJindřich Kořínek
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 7 5.88 +2.0 m/s 5.84  +0.95.88  +2.0x5.88xxx 8.00
4 Pavel JindraPavel Jindra
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 10 5.63 +1.8 m/s 5.22  +0.45.63  +1.85.29  +0.55.635.39  +4.15.28  +1.45.30  +2.5 7.00
5 Jakub UmlaufJakub Umlauf
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 6 5.57 +3.2 m/s 5.47 +1.1 m/s 5.57  +3.25.24  +2.45.47  +1.15.575.30  -1.83.56  +1.3x 6.00
6 Jakub SpišjakJakub Spišjak
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 9 5.48 +0.1 m/s 5.42  +0.95.38  +2.15.40  +1.75.425.48  +0.15.27  +5.35.15  +3.6 5.00
7 Vladimír ŠaurVladimír Šaur
AK BílinaAK Bílina
02 4 5.44 +2.4 m/s 5.33 +1.8 m/s 5.44  +2.45.33  +1.8x5.445.00  -2.04.71  +2.45.37  +4.9 4.00
8 Martin KmoníčekMartin Kmoníček
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
02 2 5.14 +2.8 m/s 5.11 +1.2 m/s 5.02  +0.05.12  +2.95.14  +2.85.14x5.09  +1.65.11  +1.2 3.00
9 Kryštof KlausnerKryštof Klausner
AK BílinaAK Bílina
03 8 4.89 +0.5 m/s 4.89  +0.54.79  +2.8x4.89xxx 2.00
10 Martin ŠtěchMartin Štěch
AK BílinaAK Bílina
02 5 4.75 +4.0 m/s 4.68 +1.0 m/s 4.75  +4.04.59  +2.14.68  +1.04.75xxx 1.00
11 Jakub SeifertJakub Seifert
AK BílinaAK Bílina
03 3 4.39 +1.9 m/s 4.39  +1.94.00  +4.93.95  +4.14.39xxx
12 Jakub HlavaJakub Hlava
AK MostAK Most
03 1 3.68 +2.3 m/s 3.24 +1.4 m/s 3.24  +1.43.68  +2.32.25  +2.73.68xxx
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (út, 14.5.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo
AK MostAK Most
04 20 5.30 +0.8 m/s 5.09  +2.55.30  +0.85.12  -0.15.305.05  -0.64.76  +0.05.05  -0.2 11.00
2 Matyas KoszegiMatyas Koszegi
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
05 19 5.24 +1.8 m/s 5.24  +1.84.85  +0.34.62  +0.15.244.72  -0.5-- 9.00
3 Matěj LněníčekMatěj Lněníček
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
04 17 5.22 +3.9 m/s 5.17 +0.9 m/s 5.22  +3.95.17  +0.94.92  +0.75.22x5.14  +0.04.94  -0.4 8.00
4 Vojtěch HubkaVojtěch Hubka
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
04 18 4.95 -0.9 m/s 4.57  +1.6x4.54  +0.34.574.95  -0.94.78  -0.5x 7.00
5 Onřej KudernaOnřej Kuderna
AK MostAK Most
04 4 4.88 +0.9 m/s x4.52  +2.24.88  +0.94.88x4.76  -0.14.61  -0.9 6.00
6 Josef BalvínJosef Balvín
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 1 4.84 +2.6 m/s 4.75 +1.3 m/s 4.84  +2.64.75  +1.32.41  +0.54.84x3.70  -0.13.99  -0.8 5.00
7 Matěj BartoškaMatěj Bartoška
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 2 4.71 +0.5 m/s 4.43  +3.84.56  +1.14.71  +0.54.714.35  -0.14.32  -0.24.22  +0.1 4.00
8 Kryštof PrincKryštof Princ
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 13 4.62 +2.4 m/s 4.53 +1.1 m/s 4.62  +2.44.53  +1.14.29  +0.24.624.20  -1.2x4.39  -0.1 3.00
9 Vojtěch SkálaVojtěch Skála
AK BílinaAK Bílina
04 16 4.47 +3.4 m/s 4.08 +1.0 m/s 4.47  +3.4x4.08  +1.04.470.00.00.0 2.00
10 Vojtěch SýkoraVojtěch Sýkora
AK MostAK Most
04 7 4.41 +1.5 m/s 4.41  +1.54.24  +1.54.16  +0.84.410.00.00.0 1.00
11 Patrik HausnerPatrik Hausner
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
05 12 4.37 +0.4 m/s 2.39  +2.84.37  +0.44.37  +0.14.370.00.00.0
12 Zdeněk TouškaZdeněk Touška
AK BílinaAK Bílina
04 9 4.31 +0.7 m/s 4.28  +0.94.31  +0.74.03  +0.74.310.00.00.0
13 Jakub KuřilJakub Kuřil
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
05 5 4.26 +2.8 m/s 4.02 +0.7 m/s 4.26  +2.84.02  +0.73.94  +0.44.260.00.00.0
14 Jakub LimberskýJakub Limberský
AK BílinaAK Bílina
05 14 4.14 +0.7 m/s x4.14  +0.74.04  +1.04.140.00.00.0
15 Martin CsuhaMartin Csuha
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 3 3.98 +4.2 m/s 2.45 +0.6 m/s 3.98  +4.2x2.45  +0.63.980.00.00.0
16 Martin LukschMartin Luksch
ASK LovosiceASK Lovosice
05 6 3.92 +1.6 m/s 3.92  +1.63.90  +1.33.89  +1.03.920.00.00.0
17 David TrilčDavid Trilč
AK MostAK Most
04 10 3.78 +1.1 m/s 3.13  -0.63.12  +1.13.78  +1.13.780.00.00.0
18 Petr ŠilerPetr Šiler
AK BílinaAK Bílina
05 8 3.66 +0.9 m/s 3.30  +1.33.66  +0.93.38  +1.43.660.00.00.0
19 Šimon VeisŠimon Veis
ASK LovosiceASK Lovosice
05 11 3.36 +1.1 m/s xx3.36  +1.13.360.00.00.0
Jan ApolenJan Apolen
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
05 15 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (út, 14.5.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 14 4.95 +1.9 m/s 4.95  +1.94.86  +1.04.94  +0.04.954.82  -0.34.93  -2.24.91  -1.1 11.00
2 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 13 4.74 -0.9 m/s x4.46  +0.34.74  -0.94.744.55  -0.84.74  -0.54.64  -2.5 9.00
3 Michaela OrságováMichaela Orságová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 6 4.44 +3.1 m/s 4.28 +0.1 m/s 4.44  +3.14.22  +0.64.15  -0.44.444.28  +0.13.83  -3.14.06  -1.8 8.00
4 Michaela SucháMichaela Suchá
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
03 11 4.38 +1.8 m/s 4.38  +1.84.33  +0.04.17  +0.64.384.13  +0.54.10  -0.64.11  +0.3 7.00
5 Nikola VondráčkováNikola Vondráčková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 10 4.15 -0.3 m/s x4.11  +1.13.19  +1.14.114.15  -0.3xx 6.00
6 Barbora HerdováBarbora Herdová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
03 1 4.10 +1.0 m/s 3.87  -2.34.10  +1.04.01  -1.94.103.94  +1.13.86  -0.23.49  +0.0 5.00
7 Nikola KolínskáNikola Kolínská
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 12 4.10 +0.1 m/s 4.10  +0.1--4.10--- 4.00
8 Anna TejmlováAnna Tejmlová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 9 3.78 +0.8 m/s x3.78  +0.8-3.78x3.24  -0.3x 3.00
9 Veronika KožnarováVeronika Kožnarová
AK MostAK Most
02 3 3.76 +0.6 m/s 3.41  +2.13.76  +0.63.69  +4.23.760.00.00.0 2.00
10 Markéta CharouzkováMarkéta Charouzková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 2 3.76 +2.4 m/s 3.67 -0.4 m/s 3.09  +0.33.67  -0.43.76  +2.43.760.00.00.0 1.00
11 Ester MarhanováEster Marhanová
AK BílinaAK Bílina
03 4 3.72 +0.1 m/s 3.72  +0.13.50  +0.23.72  -0.73.720.00.00.0
12 Eliška MartínkováEliška Martínková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 5 3.53 -0.7 m/s 3.23  +0.73.47  -6.23.53  -0.73.530.00.00.0
Alena PlivováAlena Plivová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
04 8 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
MS Barbara PíchalováBarbara Píchalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 7 5.32 -0.2 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (út, 14.5.2019 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza LacinováTereza Lacinová
AK BílinaAK Bílina
04 24 5.27 +2.2 m/s 4.86 +1.1 m/s x4.80  -0.6x4.804.86  +1.14.82  +1.25.27  +2.2 11.00
2 Simona PlosováSimona Plosová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
04 23 4.99 +2.3 m/s 4.95 +0.4 m/s x4.95  +0.44.76  +2.44.954.45  +1.54.99  +2.34.49  +1.4 9.00
3 Barbora KutováBarbora Kutová
AK MostAK Most
05 22 4.84 +1.7 m/s x4.60  -0.6x4.60xx4.84  +1.7 8.00
4 Thao Linh DangThao Linh Dang
AK BílinaAK Bílina
04 3 4.71 -0.5 m/s 4.52  +0.04.71  -0.54.66  +0.94.71-4.70  +1.34.04  +1.5 7.00
5 Adéla FučíkováAdéla Fučíková
AK MostAK Most
04 19 4.59 +2.6 m/s 4.55 +1.9 m/s 4.46  +0.04.44  +0.34.34  +2.54.464.55  +1.9x4.59  +2.6 6.00
6 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová
AK BílinaAK Bílina
04 4 4.59 +1.6 m/s 4.18  -0.14.18  +0.04.17  +2.74.184.59  +1.64.30  +1.94.12  +2.8 5.00
7 Kristína LibováKristína Libová
AK MostAK Most
04 18 4.40 +1.9 m/s 4.12  -0.54.24  +2.94.08  +1.54.243.47  +1.84.40  +1.9x 4.00
8 Markéta NeimontaiteMarkéta Neimontaite
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
05 20 4.32 +1.4 m/s 4.10  -0.44.32  +1.43.56  +1.64.324.02  +2.33.95  +2.14.14  +2.4 3.00
9 Josefína HrubáJosefína Hrubá
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
05 8 4.17 +0.7 m/s 4.11  +0.04.16  -0.14.17  +0.74.170.00.00.0 2.00
10 Romana PomichálkováRomana Pomichálková
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
05 12 3.98 -0.2 m/s 3.82  +0.03.98  -0.23.92  +1.13.980.00.00.0 1.00
11 Mariana KokšalováMariana Kokšalová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 21 3.97 +1.2 m/s xx3.97  +1.23.970.00.00.0
12 Nela SchornáNela Schorná
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
05 13 3.96 +0.9 m/s 3.86  -0.2x3.96  +0.93.960.00.00.0
13 Nicole ArnoldNicole Arnold
ASK LovosiceASK Lovosice
05 1 3.95 +0.1 m/s 3.95  +0.13.62  -0.23.88  -0.33.950.00.00.0
14 Adéla SmetkováAdéla Smetková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
05 14 3.86 +1.1 m/s 3.67  -1.83.36  +1.23.86  +1.13.860.00.00.0
15 Jana UstrnulováJana Ustrnulová
ASK LovosiceASK Lovosice
05 15 3.74 -1.1 m/s 3.74  -1.13.56  -1.63.65  +1.43.740.00.00.0
16 Adéla ChrdlováAdéla Chrdlová
AK BílinaAK Bílina
05 9 3.65 +1.6 m/s x3.52  +0.03.65  +1.63.650.00.00.0
17 Veronika VydrářováVeronika Vydrářová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
05 16 3.64 +1.0 m/s 3.33  -0.63.64  +1.03.53  +0.83.640.00.00.0
18 Natálie HolubováNatálie Holubová
ASK LovosiceASK Lovosice
05 6 3.63 +0.0 m/s 3.63  +0.03.34  +0.13.62  +1.43.630.00.00.0
19 Kateřina JantačováKateřina Jantačová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
05 17 3.57 -0.8 m/s 3.57  -0.8x3.03  +1.83.570.00.00.0
20 Kristýna BarcalováKristýna Barcalová
ASK LovosiceASK Lovosice
05 2 3.54 +0.0 m/s 3.54  +0.02.85  -0.73.27  +1.53.540.00.00.0
21 Jaroslava LečbychováJaroslava Lečbychová
ASK LovosiceASK Lovosice
04 11 3.42 +1.0 m/s 3.19  -0.2x3.42  +1.03.420.00.00.0
22 Eliška HejnováEliška Hejnová
ASK LovosiceASK Lovosice
05 5 3.06 +2.2 m/s 3.00 +0.0 m/s 3.00  +0.02.66  +0.23.06  +2.23.060.00.00.0
23 Markéta LancováMarkéta Lancová
AK BílinaAK Bílina
05 10 2.88 -0.3 m/s 2.41  +0.02.88  -0.32.85  +1.02.880.00.00.0
24 Vanesa HromáVanesa Hromá
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
05 7 0.00 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 24 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (út, 14.5.2019 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza HamerlováTereza Hamerlová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 1 10.57 x10.57x10.5709.7009.9310.01 11.00
2 Kateřina VlasákováKateřina Vlasáková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 16 10.31 10.3109.5709.7010.3109.8009.0208.79 9.00
3 Adriana ŠrámkováAdriana Šrámková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 17 10.01 10.0109.1909.4010.0108.9808.6509.93 8.00
4 Beata KaplanováBeata Kaplanová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 3 09.55 x09.4709.1309.47x-09.55 7.00
5 Adéla ŠediváAdéla Šedivá
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
02 14 08.50 08.2308.0707.6808.2308.5008.0908.00 6.00
6 Michaela ŠulekováMichaela Šuleková
AK BílinaAK Bílina
03 15 08.30 08.3007.8708.0008.3007.9307.9308.08 5.00
7 Radana ChýlováRadana Chýlová
AK MostAK Most
03 2 08.09 08.0008.0907.9708.0907.47xx 4.00
8 Nikola KolínskáNikola Kolínská
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 4 07.88 07.8607.3007.6007.8607.8807.7107.43 3.00
9 Karolína SlavíkováKarolína Slavíková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 9 07.70 07.5307.4007.7007.700.00.00.0 2.00
10 Klára ProcházkováKlára Procházková
AK BílinaAK Bílina
03 8 07.56 07.3807.2707.5607.560.00.00.0 1.00
11 Martina OpavováMartina Opavová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 6 07.16 07.1606.9106.6607.160.00.00.0
12 Tereza TomanováTereza Tomanová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
03 11 07.13 06.5006.9607.1307.130.00.00.0
13 Adéla GremlicováAdéla Gremlicová
AK MostAK Most
03 13 07.06 06.7207.0606.9107.060.00.00.0
14 Anna PolákováAnna Poláková
ASK DěčínASK Děčín
02 7 07.05 07.0506.8306.8407.050.00.00.0
15 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
03 5 06.10 06.1005.67x06.100.00.00.0
16 Štěpánka ŠlichtováŠtěpánka Šlichtová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 10 06.00 05.9005.9106.0006.000.00.00.0
17 Nikola RusnákováNikola Rusnáková
ASK DěčínASK Děčín
04 12 05.85 05.8204.6505.8505.850.00.00.0
Celkem 17 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (út, 14.5.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karla MráčkováKarla Mráčková
AK MostAK Most
04 16 11.63 11.1711.2711.6311.6311.41xx 11.00
2 Leontýna ZitkováLeontýna Zitková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 15 10.75 09.1009.7610.5610.5610.5610.4710.75 9.00
3 Céline JohnCéline John
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
04 1 10.10 10.1009.9209.5010.1010.1010.03x 8.00
4 Eva NovákováEva Nováková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
05 14 09.66 09.1209.6609.2209.6609.5109.52x 7.00
5 Ema SebránkováEma Sebránková
AK BílinaAK Bílina
05 12 09.55 08.6209.5509.0809.5508.5008.9808.60 6.00
6 Viktorie ŠimonováViktorie Šimonová
ASK LovosiceASK Lovosice
04 8 09.14 09.1309.1408.6209.1407.4408.84- 5.00
7 Nela PabištováNela Pabištová
AK MostAK Most
05 13 08.60 08.3707.8208.6008.60xx07.62 4.00
8 Šárka PospíšilováŠárka Pospíšilová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
05 6 08.10 07.90x08.1008.1007.5507.8308.00 3.00
9 Kristýna StoklasováKristýna Stoklasová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
04 7 07.83 07.7507.8307.4407.830.00.00.0 2.00
10 Lucie VrátnáLucie Vrátná
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
05 9 07.34 06.7907.34x07.340.00.00.0 1.00
11 Aneta LoudováAneta Loudová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
05 11 07.32 07.0907.32x07.320.00.00.0
12 Emma OlahováEmma Olahová
AK BílinaAK Bílina
04 5 07.14 07.1406.9306.6207.140.00.00.0
13 Barbora ZechovskáBarbora Zechovská
AK BílinaAK Bílina
05 10 06.23 06.0405.9006.2306.230.00.00.0
14 Lada MalinováLada Malinová
AK MostAK Most
04 3 05.98 05.0605.4005.9805.980.00.00.0
15 Lenka LavičkováLenka Lavičková
AK MostAK Most
05 2 05.19 05.0905.0505.1905.190.00.00.0
16 Kristýna NekvapilováKristýna Nekvapilová
AK MostAK Most
04 4 00.00 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 16 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(út, 14.5.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miroslav ŠtrojsaMiroslav Štrojsa
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 11 10.73 09.8009.4408.8209.8009.1510.7309.74 11.00
2 Onřej KudernaOnřej Kuderna
AK MostAK Most
04 7 10.54 x09.8610.0810.0810.5410.05x 9.00
3 Daniel BečvaříkDaniel Bečvařík
AK BílinaAK Bílina
04 14 09.30 09.1209.2508.5109.2509.1209.3009.15 8.00
4 Petr BurianPetr Burian
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
04 1 08.63 x07.3707.3807.3807.5708.6307.46 7.00
5 Jiří PaulJiří Paul
ASK LovosiceASK Lovosice
05 8 08.13 07.6807.8407.9107.9108.0307.9408.13 6.00
6 Lukáš DaňsaLukáš Daňsa
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
05 3 07.84 07.8307.6507.5707.8307.6707.8407.75 5.00
7 Ondřej BursíkOndřej Bursík
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
05 2 07.67 07.6706.8205.6907.6706.5006.5606.68 4.00
8 Vojtěch SýkoraVojtěch Sýkora
AK MostAK Most
04 9 07.29 07.2906.0705.4407.2906.8207.0505.95 3.00
9 Daniel HovorkaDaniel Hovorka
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
05 6 07.22 x07.2207.0107.22xxx 2.00
10 Marek VomáčkaMarek Vomáčka
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
05 13 07.21 x06.5407.2107.21xxx 1.00
11 David TrilčDavid Trilč
AK MostAK Most
04 12 06.59 06.5906.2606.4306.59xxx
12 David HladíkDavid Hladík
AK BílinaAK Bílina
05 5 06.58 06.5806.1306.3006.58xxx
13 Petr ŠilerPetr Šiler
AK BílinaAK Bílina
05 10 05.82 05.5005.8205.5805.82xxx
Samuel GranátSamuel Granát
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 4 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 14 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (út, 14.5.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek ŠtrymplMarek Štrympl
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 11 14.50 14.0014.18x14.1814.50xx 11.00
2 Šimon StudihradŠimon Studihrad
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 10 11.48 10.8410.6810.7010.8411.2510.7111.48 9.00
3 Martin VeselýMartin Veselý
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 8 10.97 10.9709.4110.7610.9710.5809.2609.99 8.00
4 Petr MusilPetr Musil
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
03 6 10.92 10.9210.1710.3310.92x09.9310.23 7.00
5 Šimon HospodkaŠimon Hospodka
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 2 10.50 x10.4910.1310.4910.2410.5009.71 6.00
6 Matěj HrbekMatěj Hrbek
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 3 10.18 08.3409.5310.1810.18x09.60x 5.00
7 Aleš SloukaAleš Slouka
AK BílinaAK Bílina
03 9 10.15 09.7009.2309.5009.7009.7309.5710.15 4.00
8 Josef ProcházkaJosef Procházka
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 7 08.87 08.8707.5007.6808.8708.3008.7208.50 3.00
9 Jan MadunickýJan Madunický
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
03 5 08.55 08.1808.2708.5508.550.00.00.0 2.00
10 Jakub HlavaJakub Hlava
AK MostAK Most
03 1 06.09 06.0905.1704.9006.090.00.00.0 1.00
MS Matěj KnoblochMatěj Knobloch
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 4 09.78 09.7809.13x09.780.00.00.0
Celkem 11 závodníků

Hod oštěpem 500g - Dorostenky (Finále)

Finále (út, 14.5.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Beata KaplanováBeata Kaplanová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 12 31.15 0.00.00.00.00.00.00.0 11.00
2 Michaela ŠulekováMichaela Šuleková
AK BílinaAK Bílina
03 10 26.42 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
3 Adriana ŠrámkováAdriana Šrámková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 9 25.29 0.00.00.00.00.00.00.0 8.00
4 Anna BázlerováAnna Bázlerová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
03 1 24.57 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
5 Karolína SlavíkováKarolína Slavíková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 8 24.29 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
6 Tereza HamerlováTereza Hamerlová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 2 24.03 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
7 Nikola KolínskáNikola Kolínská
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 4 22.21 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
8 Klára ProcházkováKlára Procházková
AK BílinaAK Bílina
03 6 21.68 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
9 Anna PolákováAnna Poláková
ASK DěčínASK Děčín
02 5 18.25 0.00.00.00.00.00.00.0 2.00
10 Nikola RusnákováNikola Rusnáková
ASK DěčínASK Děčín
04 7 16.96 0.00.00.00.00.00.00.0 1.00
11 Radana ChýlováRadana Chýlová
AK MostAK Most
03 3 13.21 0.00.00.00.00.00.00.0
MS Klára VětrovcováKlára Větrovcová
AK MostAK Most
03 11 28.66 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 12 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (út, 14.5.2019 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Céline JohnCéline John
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
04 2 38.33 0.0 11.00
2 Eliška MenčlováEliška Menčlová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 19 31.09 0.0 9.00
3 Aneta SmržováAneta Smržová
ASK LovosiceASK Lovosice
04 16 27.50 0.0 8.00
4 Šárka PospíšilováŠárka Pospíšilová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
05 17 27.46 0.0 7.00
5 Štěpánka VítkováŠtěpánka Vítková
AK MostAK Most
04 14 27.24 0.0 6.00
6 Emma OlahováEmma Olahová
AK BílinaAK Bílina
04 18 26.72 0.0 5.00
7 Karla MráčkováKarla Mráčková
AK MostAK Most
04 7 25.24 0.0 4.00
8 Anežka ProškováAnežka Prošková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
05 11 25.13 0.0 3.00
9 Leontýna ZitkováLeontýna Zitková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 15 21.78 0.0 2.00
10 Nicole ArnoldNicole Arnold
ASK LovosiceASK Lovosice
05 1 21.49 0.0 1.00
11 Nora JonášováNora Jonášová
AK BílinaAK Bílina
05 3 20.29 0.0
12 Barbora ZechovskáBarbora Zechovská
AK BílinaAK Bílina
05 12 16.59 0.0
13 Aneta LoudováAneta Loudová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
05 13 16.01 0.0
14 Lenka LavičkováLenka Lavičková
AK MostAK Most
05 5 15.12 0.0
15 Lada MalinováLada Malinová
AK MostAK Most
04 6 14.53 0.0
16 Eva NovákováEva Nováková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
05 9 14.42 0.0
17 Markéta LancováMarkéta Lancová
AK BílinaAK Bílina
05 4 13.18 0.0
Kristýna NekvapilováKristýna Nekvapilová
AK MostAK Most
04 8 DNS 0.0
Nela PabištováNela Pabištová
AK MostAK Most
05 10 DNS 0.0
Celkem 19 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (út, 14.5.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miroslav ŠtrojsaMiroslav Štrojsa
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 13 37.63 0.0 11.00
2 Lukáš DaňsaLukáš Daňsa
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
05 3 30.60 0.0 9.00
3 Daniel BečvaříkDaniel Bečvařík
AK BílinaAK Bílina
04 1 27.64 0.0 8.00
4 Jiří PaulJiří Paul
ASK LovosiceASK Lovosice
05 7 26.46 0.0 7.00
5 Ondřej BursíkOndřej Bursík
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
05 2 22.67 0.0 6.00
6 Kryštof ŽivnýKryštof Živný
ASK LovosiceASK Lovosice
04 10 20.41 0.0 5.00
7 Jáchym VrtiškaJáchym Vrtiška
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
05 9 18.99 0.0 4.00
8 Michal NořinskýMichal Nořinský
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
05 6 17.19 0.0 3.00
9 David HladíkDavid Hladík
AK BílinaAK Bílina
05 4 16.09 0.0 2.00
10 Petr ŠilerPetr Šiler
AK BílinaAK Bílina
05 8 15.99 0.0 1.00
Jiří RáthouskýJiří Ráthouský
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 12 DNS 0.0
Samuel GranátSamuel Granát
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 11 DNS 0.0
Daniel HovorkaDaniel Hovorka
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
05 5 DNS 0.0
Celkem 13 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)

Finále (út, 14.5.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jindřich KořínekJindřich Kořínek
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 3 42.18 0.0 11.00
2 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 12 41.35 0.0 9.00
3 Marek ŠtrymplMarek Štrympl
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 10 38.54 0.0 8.00
4 Šimon HospodkaŠimon Hospodka
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 1 36.42 0.0 7.00
5