Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD dorostu a staršího žactva

Ústí nad Labem (14. 5. 2019)
800 m - Dorostenci (úterý, 14.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš ReichlTomáš Reichl 020819 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:05.64 11.00
2 Petr KadrabaPetr Kadraba 020624 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:11.61 9.00
3 Pavel PodrapskýPavel Podrapský 030902 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:19.96 8.00
800 m - Žáci (úterý, 14.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan ApolenJan Apolen 050403 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2:17.71 11.00
2 Jan MüllerJan Müller 040205 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:21.72 9.00
3 Adam JustaAdam Justa 040723 ASK LovosiceASK Lovosice 2:29.79 8.00
800 m - Dorostenky (úterý, 14.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Klára VyvialováKlára Vyvialová 021103 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2:43.58 11.00
2 Kristýna DenkováKristýna Denková 020504 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2:48.22 9.00
3 Martina OpavováMartina Opavová 020501 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:50.23 8.00
110 m překážek (0.91) - Dorostenci (úterý, 14.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jakub SpišjakJakub Spišjak 020920 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 16.53 11.00
2 Jakub UmlaufJakub Umlauf 031209 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 17.39 9.00
3 Karel MesárošKarel Mesároš 030505 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 19.75 8.00
4 x 60 m - Žáci (úterý, 14.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Štolfa, Hruška, Helebrant, Ebert Štolfa, Hruška, Helebrant, Ebert Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 31.41 11.00
2 Baudler, Justa, Luksch, Pour Baudler, Justa, Luksch, Pour ASK LovosiceASK Lovosice 33.33 9.00
3 Hönig, Jüngling, Kubišta, Malý Hönig, Jüngling, Kubišta, Malý TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 33.44 8.00
4 x 100 m - Dorostenci (úterý, 14.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Šnajdr, Lácha, Schüssmann, Veselý Šnajdr, Lácha, Schüssmann, Veselý USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 46.14 11.00
2 Hrbek, Chalupa, Plechatý, Selinger Hrbek, Chalupa, Plechatý, Selinger TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 48.13 9.00
4 x 100 m - Dorostenky (úterý, 14.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Bisová, Čihařová, Šilerová, Řeháková Bisová, Čihařová, Šilerová, Řeháková TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 50.92 11.00
2 Herdová, Suchá, Suchá, Kratochvílová Herdová, Suchá, Suchá, Kratochvílová Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 52.97 9.00
3 Černohorská, Charouzková, Martínková, Orságová Černohorská, Charouzková, Martínková, Orságová USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 53.27 8.00