Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD dorostu a staršího žactva

Ústí nad Labem (14. 5. 2019)
skok vysoký - Dorostenci (úterý, 14.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Pavel JindraPavel Jindra 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1.65 11.00
2 Kryštof KlausnerKryštof Klausner 03 AK BílinaAK Bílina 1.65 9.00
3 Karel MesárošKarel Mesároš 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1.65 8.00
skok vysoký - Žáci (úterý, 14.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jiří RadaJiří Rada 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1.56 11.00
2 Matěj BartoškaMatěj Bartoška 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1.46 9.00
3= Adam JustaAdam Justa 04 ASK LovosiceASK Lovosice 1.46 7.50
3= Josef BalvínJosef Balvín 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1.46 7.50
skok vysoký - Dorostenky (úterý, 14.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1.58 11.00
2 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1.58 9.00
3 Markéta CharouzkováMarkéta Charouzková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1.46 8.00
skok vysoký - Žákyně (úterý, 14.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Karolína ChýlováKarolína Chýlová 05 AK MostAK Most 1.55 11.00
2 Veronika PeškováVeronika Pešková 04 AK BílinaAK Bílina 1.46 9.00
3 Adéla MarkvartováAdéla Markvartová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 1.46 8.00
skok daleký - Dorostenci (úterý, 14.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6.48 11.00
2 Martin VeselýMartin Veselý 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5.93 9.00
3 Jindřich KořínekJindřich Kořínek 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5.88 8.00
skok daleký - Žáci (úterý, 14.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 AK MostAK Most 5.30 11.00
2 Matyas KoszegiMatyas Koszegi 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5.24 9.00
3 Matěj LněníčekMatěj Lněníček 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5.22 8.00
skok daleký - Dorostenky (úterý, 14.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4.95 11.00
2 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4.74 9.00
3 Michaela OrságováMichaela Orságová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4.44 8.00
skok daleký - Žákyně (úterý, 14.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK BílinaAK Bílina 5.27 11.00
2 Simona PlosováSimona Plosová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4.99 9.00
3 Barbora KutováBarbora Kutová 05 AK MostAK Most 4.84 8.00
vrh koulí 3kg - Dorostenky (úterý, 14.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza HamerlováTereza Hamerlová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 10.57 11.00
2 Kateřina VlasákováKateřina Vlasáková 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 10.31 9.00
3 Adriana ŠrámkováAdriana Šrámková 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 10.01 8.00
vrh koulí 3kg - Žákyně (úterý, 14.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Karla MráčkováKarla Mráčková 04 AK MostAK Most 11.63 11.00
2 Leontýna ZitkováLeontýna Zitková 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 10.75 9.00
3 Céline JohnCéline John 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 10.10 8.00
vrh koulí 4kg - Žáci (úterý, 14.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Miroslav ŠtrojsaMiroslav Štrojsa 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 10.73 11.00
2 Onřej KudernaOnřej Kuderna 04 AK MostAK Most 10.54 9.00
3 Daniel BečvaříkDaniel Bečvařík 04 AK BílinaAK Bílina 09.30 8.00
vrh koulí 5kg - Dorostenci (úterý, 14.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Marek ŠtrymplMarek Štrympl 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 14.50 11.00
2 Šimon StudihradŠimon Studihrad 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 11.48 9.00
3 Martin VeselýMartin Veselý 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 10.97 8.00
hod oštěpem 500g - Dorostenky (úterý, 14.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Beata KaplanováBeata Kaplanová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 31.15 11.00
2 Michaela ŠulekováMichaela Šuleková 03 AK BílinaAK Bílina 26.42 9.00
3 Adriana ŠrámkováAdriana Šrámková 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 25.29 8.00
hod oštěpem 500g - Žákyně (úterý, 14.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Céline JohnCéline John 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 38.33 11.00
2 Eliška MenčlováEliška Menčlová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 31.09 9.00
3 Aneta SmržováAneta Smržová 04 ASK LovosiceASK Lovosice 27.50 8.00
hod oštěpem 600g - Žáci (úterý, 14.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Miroslav ŠtrojsaMiroslav Štrojsa 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 37.63 11.00
2 Lukáš DaňsaLukáš Daňsa 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 30.60 9.00
3 Daniel BečvaříkDaniel Bečvařík 04 AK BílinaAK Bílina 27.64 8.00
hod oštěpem 700g - Dorostenci (úterý, 14.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jindřich KořínekJindřich Kořínek 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 42.18 11.00
2 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 41.35 9.00
3 Marek ŠtrymplMarek Štrympl 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 38.54 8.00