Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD dorostu a staršího žactva

Ústí nad Labem (14. 5. 2019)

Hod oštěpem 500g - Dorostenky (Finále)

Finále (út, 14.5.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Beata KaplanováBeata Kaplanová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 12 31.15 0.00.00.00.00.00.00.0 11.00
2 Michaela ŠulekováMichaela Šuleková
AK BílinaAK Bílina
03 10 26.42 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
3 Adriana ŠrámkováAdriana Šrámková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 9 25.29 0.00.00.00.00.00.00.0 8.00
4 Anna BázlerováAnna Bázlerová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
03 1 24.57 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
5 Karolína SlavíkováKarolína Slavíková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 8 24.29 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
6 Tereza HamerlováTereza Hamerlová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 2 24.03 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
7 Nikola KolínskáNikola Kolínská
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 4 22.21 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
8 Klára ProcházkováKlára Procházková
AK BílinaAK Bílina
03 6 21.68 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
9 Anna PolákováAnna Poláková
ASK DěčínASK Děčín
02 5 18.25 0.00.00.00.00.00.00.0 2.00
10 Nikola RusnákováNikola Rusnáková
ASK DěčínASK Děčín
04 7 16.96 0.00.00.00.00.00.00.0 1.00
11 Radana ChýlováRadana Chýlová
AK MostAK Most
03 3 13.21 0.00.00.00.00.00.00.0
MS Klára VětrovcováKlára Větrovcová
AK MostAK Most
03 11 28.66 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 12 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (út, 14.5.2019 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Céline JohnCéline John
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
04 2 38.33 0.0 11.00
2 Eliška MenčlováEliška Menčlová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 19 31.09 0.0 9.00
3 Aneta SmržováAneta Smržová
ASK LovosiceASK Lovosice
04 16 27.50 0.0 8.00
4 Šárka PospíšilováŠárka Pospíšilová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
05 17 27.46 0.0 7.00
5 Štěpánka VítkováŠtěpánka Vítková
AK MostAK Most
04 14 27.24 0.0 6.00
6 Emma OlahováEmma Olahová
AK BílinaAK Bílina
04 18 26.72 0.0 5.00
7 Karla MráčkováKarla Mráčková
AK MostAK Most
04 7 25.24 0.0 4.00
8 Anežka ProškováAnežka Prošková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
05 11 25.13 0.0 3.00
9 Leontýna ZitkováLeontýna Zitková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 15 21.78 0.0 2.00
10 Nicole ArnoldNicole Arnold
ASK LovosiceASK Lovosice
05 1 21.49 0.0 1.00
11 Nora JonášováNora Jonášová
AK BílinaAK Bílina
05 3 20.29 0.0
12 Barbora ZechovskáBarbora Zechovská
AK BílinaAK Bílina
05 12 16.59 0.0
13 Aneta LoudováAneta Loudová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
05 13 16.01 0.0
14 Lenka LavičkováLenka Lavičková
AK MostAK Most
05 5 15.12 0.0
15 Lada MalinováLada Malinová
AK MostAK Most
04 6 14.53 0.0
16 Eva NovákováEva Nováková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
05 9 14.42 0.0
17 Markéta LancováMarkéta Lancová
AK BílinaAK Bílina
05 4 13.18 0.0
Kristýna NekvapilováKristýna Nekvapilová
AK MostAK Most
04 8 DNS 0.0
Nela PabištováNela Pabištová
AK MostAK Most
05 10 DNS 0.0
Celkem 19 závodníků