Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD dorostu a staršího žactva

Ústí nad Labem (14. 5. 2019)

skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (út, 14.5.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.301.361.411.461.511.561.611.651.681.71 Body
1 Pavel JindraPavel Jindra
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 4 1.65 -----xoxooxxx 11.00
2 Kryštof KlausnerKryštof Klausner
AK BílinaAK Bílina
03 7 1.65 --oooooxoxxx 9.00
3 Karel MesárošKarel Mesároš
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
03 6 1.65 ----oxoxxoxxoxxx 8.00
4 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 3 1.61 ----ooxoxx 7.00
5 Jindřich KořínekJindřich Kořínek
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 5 1.56 -----xo- 6.00
6 Radim ŠimůnekRadim Šimůnek
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 2 1.51 --oooxxx 5.00
Michal CsuhaMichal Csuha
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 1 DNS
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (út, 14.5.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.301.361.411.461.511.561.611.651.681.71 Body
1 Jiří RadaJiří Rada
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
04 8 1.56 -----xxo- 11.00
2 Matěj BartoškaMatěj Bartoška
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 1 1.46 ooxxooxxx 9.00
3= Adam JustaAdam Justa
ASK LovosiceASK Lovosice
04 4 1.46 oooxxoxxx 7.50
3= Josef BalvínJosef Balvín
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 7 1.46 oooxxoxxx 7.50
5 Josef NovákJosef Novák
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
06 6 1.36 ooxxx 6.00
6 Šimon HrachŠimon Hrach
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
05 3 1.36 xoxoxxx 5.00
7 Vratislav BaudlerVratislav Baudler
ASK LovosiceASK Lovosice
04 2 1.30 oxxx 4.00
Jan KoštířJan Koštíř
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
05 5 NM xxx
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (út, 14.5.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.201.261.311.361.411.461.511.551.581.61 Body
1 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 9 1.58 ---oooxoxxooxxx 11.00
2 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 2 1.58 ----ooxoxxoxxoxxx 9.00
3 Markéta CharouzkováMarkéta Charouzková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 8 1.46 --ooxoxoxx- 8.00
4= Michaela ŠulekováMichaela Šuleková
AK BílinaAK Bílina
03 5 1.41 --oooxxx 6.50
4= Anna BázlerováAnna Bázlerová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
03 6 1.41 --oooxx- 6.50
6 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 7 1.41 -oooxoxxx 5.00
7 Veronika ŠkaloudováVeronika Škaloudová
AK MostAK Most
02 3 1.41 -oooxxoxxx 4.00
8 Tereza TomanováTereza Tomanová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
03 4 1.36 -oxxoxoxxx 3.00
Alena PlivováAlena Plivová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
04 1 DNS
Celkem 9 závodníků

skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (út, 14.5.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.201.261.311.361.411.461.511.551.581.61 Body
1 Karolína ChýlováKarolína Chýlová
AK MostAK Most
05 15 1.55 -----ooo- 11.00
2 Veronika PeškováVeronika Pešková
AK BílinaAK Bílina
04 8 1.46 --ooooxxx 9.00
3 Adéla MarkvartováAdéla Markvartová
ASK LovosiceASK Lovosice
05 14 1.46 -oooxoxxoxxx 8.00
4 Tereza LacinováTereza Lacinová
AK BílinaAK Bílina
04 13 1.41 --oooxxx 7.00
5 Šárka PospíšilováŠárka Pospíšilová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
05 9 1.41 oooxxooxxx 6.00
6 Barbora StřížkováBarbora Střížková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
05 12 1.36 ---oxxx 5.00
7 Ema SebránkováEma Sebránková
AK BílinaAK Bílina
05 11 1.36 --oxoxxx 4.00
8 Elen PémováElen Pémová
ASK LovosiceASK Lovosice
04 5 1.36 oooxxoxxx 3.00
9 Kristýna StoklasováKristýna Stoklasová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
04 7 1.36 ooxxoxxoxxx 2.00
10 Emma OlahováEmma Olahová
AK BílinaAK Bílina
04 4 1.36 -xoxxoxxoxxx 1.00
11 Klára ProškováKlára Prošková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
04 6 1.31 ooxxoxx
12 Eliška MenčlováEliška Menčlová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 3 1.26 ooxxx
13 Nela SchornáNela Schorná
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
05 10 1.26 oxoxxx
14 Karolína MarešováKarolína Marešová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
05 2 1.26 oxxoxxx
15 Kristýna HráskáKristýna Hráská
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
05 1 0.00 -xx-
Celkem 15 závodníků