výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD dorostu a staršího žactva

Ústí nad Labem (14. 5. 2019)

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 37.93 11.00
2 David Jaroslav AntošDavid Jaroslav Antoš 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 41.53 9.00
3 Jakub EbertJakub Ebert 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 42.86 8.00
4 Albert HönigAlbert Hönig 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 43.39 7.00
5 Jan MalýJan Malý 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 44.79 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej PourOndřej Pour 05 ASK LovosiceASK Lovosice 5 46.22 5.00
2 David TrilčDavid Trilč 04 AK MostAK Most 1 51.02 1.00
3 Filip JelínekFilip Jelínek 05 ASK LovosiceASK Lovosice 4 55.40
4 Jan GergelJan Gergel 05 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 62.57
Vít JünglingVít Jüngling 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 14.5.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vratislav BaudlerVratislav Baudler 04 ASK LovosiceASK Lovosice 4 49.44 4.00
2 Vojtěch SýkoraVojtěch Sýkora 04 AK MostAK Most 5 49.82 3.00
3 Vojtěch JersákVojtěch Jersák 05 ASK LovosiceASK Lovosice 2 50.50 2.00
4 David KubištaDavid Kubišta 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 52.18
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 37.93 11.00
2 David Jaroslav AntošDavid Jaroslav Antoš 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 41.53 9.00
3 Jakub EbertJakub Ebert 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 42.86 8.00
4 Albert HönigAlbert Hönig 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 43.39 7.00
5 Jan MalýJan Malý 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 44.79 6.00
6 Ondřej PourOndřej Pour 05 ASK LovosiceASK Lovosice 5 46.22 5.00
7 Vratislav BaudlerVratislav Baudler 04 ASK LovosiceASK Lovosice 4 49.44 4.00
8 Vojtěch SýkoraVojtěch Sýkora 04 AK MostAK Most 5 49.82 3.00
9 Vojtěch JersákVojtěch Jersák 05 ASK LovosiceASK Lovosice 2 50.50 2.00
10 David TrilčDavid Trilč 04 AK MostAK Most 1 51.02 1.00
11 David KubištaDavid Kubišta 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 52.18
12 Filip JelínekFilip Jelínek 05 ASK LovosiceASK Lovosice 4 55.40
13 Jan GergelJan Gergel 05 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 62.57
Vít JünglingVít Jüngling 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 DNS

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 43.12 11.00
2 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 2 43.58 9.00
3 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 5 44.93 8.00
4 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK BílinaAK Bílina 4 44.98 7.00
5 Sára StrapkováSára Strapková 04 AK BílinaAK Bílina 1 45.82 5.00
6 Adéla FučíkováAdéla Fučíková 04 AK MostAK Most 6 46.23 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 46.44 3.00
2 Kristýna LánováKristýna Lánová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 47.35 2.00
3 Magdaléna DzivjakováMagdaléna Dzivjaková 05 ASK LovosiceASK Lovosice 4 48.11 1.00
4 Nikola SkálováNikola Skálová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 2 49.55
5 Josefína HrubáJosefína Hrubá 05 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 1 53.40
6 Kristýna HráskáKristýna Hráská 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 58.59
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 14.5.2019 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula HrnčířováVendula Hrnčířová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 45.68 6.00
2 Klára ProškováKlára Prošková 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 54.07
3 Adéla HoškováAdéla Hošková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 61.70
Tereza PokornáTereza Pokorná 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 DNS
Vanesa HromáVanesa Hromá 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 43.12 11.00
2 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 2 43.58 9.00
3 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 5 44.93 8.00
4 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK BílinaAK Bílina 4 44.98 7.00
5 Vendula HrnčířováVendula Hrnčířová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 45.68 6.00
6 Sára StrapkováSára Strapková 04 AK BílinaAK Bílina 1 45.82 5.00
7 Adéla FučíkováAdéla Fučíková 04 AK MostAK Most 6 46.23 4.00
8 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 46.44 3.00
9 Kristýna LánováKristýna Lánová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 47.35 2.00
10 Magdaléna DzivjakováMagdaléna Dzivjaková 05 ASK LovosiceASK Lovosice 4 48.11 1.00
11 Nikola SkálováNikola Skálová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 2 49.55
12 Josefína HrubáJosefína Hrubá 05 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 1 53.40
13 Klára ProškováKlára Prošková 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 54.07
14 Kristýna HráskáKristýna Hráská 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 58.59
15 Adéla HoškováAdéla Hošková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 61.70
Tereza PokornáTereza Pokorná 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 DNS
Vanesa HromáVanesa Hromá 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 DNS