Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KPD mužů a žen

Ústí nad Labem (9. 6. 2019)

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 9.6.2019 - 13:45) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik HerlesDominik Herles 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 23.03 11.00
2 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 5 23.13 9.00
3 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 23.64 8.00
4 Matěj ŠulcMatěj Šulc 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 25.03 3.00
5 Ivan FormánekIvan Formánek 93 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 25.27 1.00
Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 9.6.2019 - 13:45) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch TonarVojtěch Tonar 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 24.38 6.00
2 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 5 24.66 5.00
3 Matěj HrbekMatěj Hrbek 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 25.22 2.00
4 Lukáš LachmanLukáš Lachman 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 25.47
Matěj KnoblochMatěj Knobloch 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 9.6.2019 - 13:45) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PetržilkaTomáš Petržilka 99 ASK DěčínASK Děčín 1 24.99 4.00
2 David Jaroslav AntošDavid Jaroslav Antoš 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 25.98
3 Petr PlechatýPetr Plechatý 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 26.22
4 Lukáš HoraLukáš Hora 05 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 5 27.16
Karel MesárošKarel Mesároš 03 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 9.6.2019 - 13:45) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch VyskočilVojtěch Vyskočil 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 25.69
2 Vojtěch HubkaVojtěch Hubka 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 26.46
3 Jakub EbertJakub Ebert 05 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 4 27.03
4 Jan MusilJan Musil 00 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 27.43
Jakub BeckJakub Beck 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 9.6.2019 - 13:45) official Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 23.67 7.00
2 Martin KmoníčekMartin Kmoníček 02 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 3 26.03
3 František ŠtolfaFrantišek Štolfa 05 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 5 26.15
4 Martin LenhartMartin Lenhart 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 28.63
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik HerlesDominik Herles 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 23.03 11.00
2 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 5 23.13 9.00
3 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 23.64 8.00
4 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 23.67 7.00
5 Vojtěch TonarVojtěch Tonar 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 24.38 6.00
6 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 5 24.66 5.00
7 Tomáš PetržilkaTomáš Petržilka 99 ASK DěčínASK Děčín 1 24.99 4.00
8 Matěj ŠulcMatěj Šulc 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 25.03 3.00
9 Matěj HrbekMatěj Hrbek 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 25.22 2.00
10 Ivan FormánekIvan Formánek 93 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 25.27 1.00
11 Lukáš LachmanLukáš Lachman 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 25.47
12 Vojtěch VyskočilVojtěch Vyskočil 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 25.69
13 David Jaroslav AntošDavid Jaroslav Antoš 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 25.98
14 Martin KmoníčekMartin Kmoníček 02 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 3 26.03
15 František ŠtolfaFrantišek Štolfa 05 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 5 26.15
16 Petr PlechatýPetr Plechatý 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 26.22
17 Vojtěch HubkaVojtěch Hubka 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 26.46
18 Jakub EbertJakub Ebert 05 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 4 27.03
19 Lukáš HoraLukáš Hora 05 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 5 27.16
20 Jan MusilJan Musil 00 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 27.43
21 Martin LenhartMartin Lenhart 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 28.63
Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 DNS
Matěj KnoblochMatěj Knobloch 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 DNS
Karel MesárošKarel Mesároš 03 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 4 DNS
Jakub BeckJakub Beck 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 9.6.2019 - 14:00) official Vítr: -2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 26.50 9.00
2 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 27.04 7.00
3 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 27.92 6.00
4 Michaela OrságováMichaela Orságová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 27.92 5.00
5 Simona PlosováSimona Plosová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 28.13 4.00
Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 9.6.2019 - 14:00) official Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matylda HorníkováMatylda Horníková 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 28.59 3.00
2 Kateřina HorníkováKateřina Horníková 01 ASK DěčínASK Děčín 3 28.99 2.00
3 Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 29.36
4 Barbora HerdováBarbora Herdová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 29.52
5 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 01 ASK LovosiceASK Lovosice 5 29.81
6 Jana FerenczeiováJana Ferenczeiová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 30.95
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 9.6.2019 - 14:00) official Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza DörflerováTereza Dörflerová 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 29.24 1.00
2 Štěpánka GelhofováŠtěpánka Gelhofová 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 29.42
3 Magdalena HorníkováMagdalena Horníková 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 29.47
4 Denisa ZikmundováDenisa Zikmundová 01 ASK LovosiceASK Lovosice 3 29.52
5 Nikola RusnákováNikola Rusnáková 04 ASK DěčínASK Děčín 6 31.54
MS Adéla FučíkováAdéla Fučíková 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 30.12
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 9.6.2019 - 14:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna WagnerAnna Wagner 99 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 25.61 11.00
2 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 26.69 8.00
3 Agáta MacasováAgáta Macasová 00 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 32.53
Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 DNS
Barbora GehlertováBarbora Gehlertová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna WagnerAnna Wagner 99 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 25.61 11.00
2 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 26.50 9.00
3 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 26.69 8.00
4 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 27.04 7.00
5 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 27.92 6.00
5 Michaela OrságováMichaela Orságová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 27.92 5.00
7 Simona PlosováSimona Plosová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 28.13 4.00
8 Matylda HorníkováMatylda Horníková 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 28.59 3.00
9 Kateřina HorníkováKateřina Horníková 01 ASK DěčínASK Děčín 3 28.99 2.00
10 Tereza DörflerováTereza Dörflerová 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 29.24 1.00
11 Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 29.36
12 Štěpánka GelhofováŠtěpánka Gelhofová 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 29.42
13 Magdalena HorníkováMagdalena Horníková 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 29.47
14 Barbora HerdováBarbora Herdová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 29.52
14 Denisa ZikmundováDenisa Zikmundová 01 ASK LovosiceASK Lovosice 3 29.52
16 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 01 ASK LovosiceASK Lovosice 5 29.81
17 Adéla FučíkováAdéla Fučíková 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 30.12
18 Jana FerenczeiováJana Ferenczeiová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 30.95
19 Nikola RusnákováNikola Rusnáková 04 ASK DěčínASK Děčín 6 31.54
20 Agáta MacasováAgáta Macasová 00 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 32.53
Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 DNS
Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 DNS
Barbora GehlertováBarbora Gehlertová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 DNS