výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1.kola KP družstev mužů a žen

Lovosice (8. 5. 2019)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (st, 8.5.2019 - 10:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 4 11.57
2 Lukáš LachmanLukáš Lachman 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 12.27
3 Matěj KnoblochMatěj Knobloch 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 12.67
4 Martin KmoníčekMartin Kmoníček 02 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 5 12.73
5 Michal HoloubekMichal Holoubek 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 12.95
6 Petr PlechatýPetr Plechatý 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 13.20
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (st, 8.5.2019 - 10:45) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 11.48
2 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 11.85
3 Sebastian HrstkaSebastian Hrstka 01 AK MostAK Most 3 12.42
4 Daniel CífkaDaniel Cífka 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 12.49
MS Filip SelingerFilip Selinger 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 12.81
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (st, 8.5.2019 - 10:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch TonarVojtěch Tonar 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 11.76
2 Matěj HrbekMatěj Hrbek 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 12.42
3 Vít KnoblochVít Knobloch 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 12.65
4 Kryštof PrincKryštof Princ 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 12.98
5 Tomáš ChalupaTomáš Chalupa 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 13.09
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (st, 8.5.2019 - 10:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik HerlesDominik Herles 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 11.62
2 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 3 11.95
3 Dominik DuffekDominik Duffek 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 12.60
4 Jan MalýJan Malý 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 13.84
Radek PokornýRadek Pokorný 96 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (st, 8.5.2019 - 10:45) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MusilJan Musil 00 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 12.06
2 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 3 12.39
3 Vojtěch HubkaVojtěch Hubka 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 13.19
4 Albert HönigAlbert Hönig 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 13.20
5 David KubištaDavid Kubišta 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 14.19
Celkem 5 závodníků
Rozběh 06 (st, 8.5.2019 - 10:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ŠulcMatěj Šulc 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 12.28
2 Karel DittrichKarel Dittrich 00 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 12.40
3 František ŠtolfaFrantišek Štolfa 05 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 3 13.18
4 Patrik HausnerPatrik Hausner 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 13.76
5 Vít JünglingVít Jüngling 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 14.20
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 11.48
2 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 4 11.57
3 Dominik HerlesDominik Herles 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 11.62
4 Vojtěch TonarVojtěch Tonar 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 11.76
5 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 11.85
6 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 3 11.95
7 Jan MusilJan Musil 00 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 12.06
8 Lukáš LachmanLukáš Lachman 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 12.27
9 Matěj ŠulcMatěj Šulc 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 12.28
10 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 3 12.39
11 Karel DittrichKarel Dittrich 00 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 12.40
12 Sebastian HrstkaSebastian Hrstka 01 AK MostAK Most 3 12.42
12 Matěj HrbekMatěj Hrbek 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 12.42
14 Daniel CífkaDaniel Cífka 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 12.49
15 Dominik DuffekDominik Duffek 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 12.60
16 Vít KnoblochVít Knobloch 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 12.65
17 Matěj KnoblochMatěj Knobloch 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 12.67
18 Martin KmoníčekMartin Kmoníček 02 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 5 12.73
19 Filip SelingerFilip Selinger 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 12.81
20 Michal HoloubekMichal Holoubek 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 12.95
21 Kryštof PrincKryštof Princ 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 12.98
22 Tomáš ChalupaTomáš Chalupa 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 13.09
23 František ŠtolfaFrantišek Štolfa 05 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 3 13.18
24 Vojtěch HubkaVojtěch Hubka 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 13.19
25 Petr PlechatýPetr Plechatý 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 13.20
25 Albert HönigAlbert Hönig 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 13.20
27 Patrik HausnerPatrik Hausner 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 13.76
28 Jan MalýJan Malý 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 13.84
29 David KubištaDavid Kubišta 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 14.19
30 Vít JünglingVít Jüngling 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 14.20
Radek PokornýRadek Pokorný 96 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 DNS

100 m - Muži (Finále)

Finále A (st, 8.5.2019 - 11:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 3 11.42 11.00
2 Dominik HerlesDominik Herles 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 11.66 9.00
3 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 11.67 8.00
4 Vojtěch TonarVojtěch Tonar 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 11.90 7.00
5 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 1 12.03 6.00
Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Finále B (st, 8.5.2019 - 11:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MusilJan Musil 00 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 11.89 4.00
2 Lukáš LachmanLukáš Lachman 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 12.16 3.00
3 Matěj HrbekMatěj Hrbek 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 12.26 2.00
4 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 4 12.28 1.00
5 Karel DittrichKarel Dittrich 00 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 12.29
6 Matěj ŠulcMatěj Šulc 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 12.53
Sebastian HrstkaSebastian Hrstka 01 AK MostAK Most 7 DNS
Celkem 7 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (st, 8.5.2019 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 13.05
2 Kristýna KopečnáKristýna Kopečná 98 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 13.80
3 Simona PlosováSimona Plosová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 13.94
4 Tereza FidlerováTereza Fidlerová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 5 14.31
5 Nela SchornáNela Schorná 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 15.11
Natálie MikešováNatálie Mikešová 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (st, 8.5.2019 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 13.02
2 Tereza DivišováTereza Divišová 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 13.90
3 Denisa ZikmundováDenisa Zikmundová 01 ASK LovosiceASK Lovosice 3 14.44
4 Lucie BrožkováLucie Brožková 05 ASK LovosiceASK Lovosice 5 17.84
Andrea SlabáAndrea Slabá 04 ASK LovosiceASK Lovosice 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (st, 8.5.2019 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 13.25
2 Adéla FoldováAdéla Foldová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 14.10
3 Adéla MarkvartováAdéla Markvartová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 6 14.17
4 Tereza BachroňováTereza Bachroňová 03 ASK DěčínASK Děčín 5 14.21
5 Nikola RusnákováNikola Rusnáková 04 ASK DěčínASK Děčín 3 14.90
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (st, 8.5.2019 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 13.37
2 Barbora HerdováBarbora Herdová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 14.18
3 Andrea ČápováAndrea Čápová 05 ASK DěčínASK Děčín 3 14.85
4 Nikola SkálováNikola Skálová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 6 15.39
5 Nicol HefnerováNicol Hefnerová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 15.63
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (st, 8.5.2019 - 11:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela OrságováMichaela Orságová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 13.59
2 Štěpánka GelhofováŠtěpánka Gelhofová 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 14.01
3 Tereza DörflerováTereza Dörflerová 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 14.33
4 Kristýna HráskáKristýna Hráská 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 15.97
MS Natálie BeckertováNatálie Beckertová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 13.63
Celkem 5 závodníků
Rozběh 06 (st, 8.5.2019 - 11:00) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 13.43
2 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 13.80
3 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 01 ASK LovosiceASK Lovosice 4 13.96
4 Markéta NeimontaiteMarkéta Neimontaite 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 14.30
5 Markéta MaláMarkéta Malá 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 14.56
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 13.02
2 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 13.05
3 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 13.25
4 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 13.37
5 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 13.43
6 Michaela OrságováMichaela Orságová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 13.59
7 Natálie BeckertováNatálie Beckertová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 13.63
8 Kristýna KopečnáKristýna Kopečná 98 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 13.80
8 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 13.80
10 Tereza DivišováTereza Divišová 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 13.90
11 Simona PlosováSimona Plosová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 13.94
12 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 01 ASK LovosiceASK Lovosice 4 13.96
13 Štěpánka GelhofováŠtěpánka Gelhofová 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 14.01
14 Adéla FoldováAdéla Foldová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 14.10
15 Adéla MarkvartováAdéla Markvartová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 6 14.17
16 Barbora HerdováBarbora Herdová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 14.18
17 Tereza BachroňováTereza Bachroňová 03 ASK DěčínASK Děčín 5 14.21
18 Markéta NeimontaiteMarkéta Neimontaite 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 14.30
19 Tereza FidlerováTereza Fidlerová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 5 14.31
20 Tereza DörflerováTereza Dörflerová 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 14.33
21 Denisa ZikmundováDenisa Zikmundová 01 ASK LovosiceASK Lovosice 3 14.44
22 Markéta MaláMarkéta Malá 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 14.56
23 Andrea ČápováAndrea Čápová 05 ASK DěčínASK Děčín 3 14.85
24 Nikola RusnákováNikola Rusnáková 04 ASK DěčínASK Děčín 3 14.90
25 Nela SchornáNela Schorná 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 15.11
26 Nikola SkálováNikola Skálová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 6 15.39
27 Nicol HefnerováNicol Hefnerová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 15.63
28 Kristýna HráskáKristýna Hráská 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 15.97
29 Lucie BrožkováLucie Brožková 05 ASK LovosiceASK Lovosice 5 17.84
Natálie MikešováNatálie Mikešová 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 DNS
Andrea SlabáAndrea Slabá 04 ASK LovosiceASK Lovosice 6 DNS

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (st, 8.5.2019 - 11:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 12.91 11.00
2 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 12.97 9.00
3 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 13.26 8.00
4 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 13.42 7.00
5 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 13.44 6.00
6 Michaela OrságováMichaela Orságová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 13.56 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (st, 8.5.2019 - 11:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KopečnáKristýna Kopečná 98 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 13.73 4.00
2 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 13.82 3.00
3 Simona PlosováSimona Plosová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 13.88 2.00
4 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 01 ASK LovosiceASK Lovosice 6 13.98 1.00
5 Štěpánka GelhofováŠtěpánka Gelhofová 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 14.01
6 Tereza DivišováTereza Divišová 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 14.03
Celkem 6 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (st, 8.5.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 51.41 11.00
2 Dominik HerlesDominik Herles 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 52.08 9.00
3 Matěj ŠulcMatěj Šulc 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 53.05 8.00
4 Kamil ŽigmundKamil Žigmund 00 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 55.17 5.00
5 Martin KmoníčekMartin Kmoníček 02 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 1 57.08
6 Martin LenhartMartin Lenhart 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 63.43
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 8.5.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 54.89 6.00
2 Tomáš ReichlTomáš Reichl 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 55.56 4.00
3 Pavel CmíralPavel Cmíral 85 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 56.32 2.00
4 Pavel PodrapskýPavel Podrapský 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 57.66
5 Milan MálekMilan Málek 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 59.49
6 Pavel BulvaPavel Bulva 70 ASK DěčínASK Děčín 5 62.23
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 8.5.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PetržilkaTomáš Petržilka 99 ASK DěčínASK Děčín 1 53.86 7.00
2 Vít KnoblochVít Knobloch 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 55.92 3.00
3 Michal HoloubekMichal Holoubek 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 56.34 1.00
4 Petr HorníkPetr Horník 03 ASK DěčínASK Děčín 3 58.48
5 Vojtěch VyskočilVojtěch Vyskočil 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 59.43
6 Jakub EbertJakub Ebert 05 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 5 62.44
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 51.41 11.00
2 Dominik HerlesDominik Herles 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 52.08 9.00
3 Matěj ŠulcMatěj Šulc 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 53.05 8.00
4 Tomáš PetržilkaTomáš Petržilka 99 ASK DěčínASK Děčín 1 53.86 7.00
5 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 54.89 6.00
6 Kamil ŽigmundKamil Žigmund 00 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 55.17 5.00
7 Tomáš ReichlTomáš Reichl 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 55.56 4.00
8 Vít KnoblochVít Knobloch 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 55.92 3.00
9 Pavel CmíralPavel Cmíral 85 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 56.32 2.00
10 Michal HoloubekMichal Holoubek 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 56.34 1.00
11 Martin KmoníčekMartin Kmoníček 02 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 1 57.08
12 Pavel PodrapskýPavel Podrapský 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 57.66
13 Petr HorníkPetr Horník 03 ASK DěčínASK Děčín 3 58.48
14 Vojtěch VyskočilVojtěch Vyskočil 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 59.43
15 Milan MálekMilan Málek 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 59.49
16 Pavel BulvaPavel Bulva 70 ASK DěčínASK Děčín 5 62.23
17 Jakub EbertJakub Ebert 05 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 5 62.44
18 Martin LenhartMartin Lenhart 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 63.43

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (st, 8.5.2019 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 63.19
2 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 64.77 7.00
3 Tereza ČervínováTereza Červínová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 2 65.43 6.00
4 Denisa ZikmundováDenisa Zikmundová 01 ASK LovosiceASK Lovosice 3 65.80 4.00
5 Matylda HorníkováMatylda Horníková 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 68.20 3.00
6 Magdalena HorníkováMagdalena Horníková 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 69.70
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 8.5.2019 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 62.11 11.00
2 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 62.90 9.00
3 Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 64.37 8.00
4 Barbora HerdováBarbora Herdová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 65.75 5.00
5 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 68.44 2.00
6 Adéla FoldováAdéla Foldová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 73.52
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 8.5.2019 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Natálie BeckertováNatálie Beckertová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 64.84
MS Kateřina KalibováKateřina Kalibová 04 AK MostAK Most 2 67.89
3 Tereza DörflerováTereza Dörflerová 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 68.85 1.00
4 Kateřina JantačováKateřina Jantačová 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 82.42
Michaela OrságováMichaela Orságová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 62.11 11.00
2 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 62.90 9.00
3 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 63.19
4 Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 64.37 8.00
5 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 64.77 7.00
6 Natálie BeckertováNatálie Beckertová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 64.84
7 Tereza ČervínováTereza Červínová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 2 65.43 6.00
8 Barbora HerdováBarbora Herdová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 65.75 5.00
9 Denisa ZikmundováDenisa Zikmundová 01 ASK LovosiceASK Lovosice 3 65.80 4.00
10 Kateřina KalibováKateřina Kalibová 04 AK MostAK Most 2 67.89
11 Matylda HorníkováMatylda Horníková 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 68.20 3.00
12 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 68.44 2.00
13 Tereza DörflerováTereza Dörflerová 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 68.85 1.00
14 Magdalena HorníkováMagdalena Horníková 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 69.70
15 Adéla FoldováAdéla Foldová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 73.52
16 Kateřina JantačováKateřina Jantačová 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 82.42
Michaela OrságováMichaela Orságová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 DNS

1500 m - Muži (Finále)

Finále (st, 8.5.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 4:34.97 11.00
2 Tomáš ReichlTomáš Reichl 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 4:37.91 9.00
3 Jakub PatúcJakub Patúc 86 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 4:43.07 8.00
4 Martin ČesalMartin Česal 88 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 4:50.36 7.00
5 Jan MüllerJan Müller 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 8 4:50.90 6.00
6 Jan ApolenJan Apolen 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 4:53.87 5.00
7 Jiří PatíkJiří Patík 76 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 4:55.86 4.00
8 Jakub ŠimekJakub Šimek 03 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 5:10.06 3.00
9 Lukáš HorákLukáš Horák 87 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 10 5:14.70 2.00
10 Jiří RáthouskýJiří Ráthouský 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 9 5:31.50 1.00
Celkem 10 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (st, 8.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla NeumanováAdéla Neumanová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 5:17.86 11.00
2 Vendula HrnčířováVendula Hrnčířová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 5:19.25 9.00
3 Viola ŠafaříkováViola Šafaříková 03 ASK DěčínASK Děčín 2 5:40.72 8.00
4 Lada CísařováLada Císařová 84 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 10 5:44.01 7.00
5 Anežka ProškováAnežka Prošková 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 5:53.11 6.00
6 Kamila TurkováKamila Turková 88 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 5:56.47 5.00
7 Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 6:02.13 4.00
8 Hana KozmováHana Kozmová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 8 6:08.25 3.00
MS Klára BláhováKlára Bláhová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 6:09.56
10 Stela TérováStela Térová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 9 6:10.80 2.00
Celkem 10 závodníků

3000 m - Muži (Finále)

Finále (st, 8.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Šimon KobližekŠimon Kobližek 99 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 8 09:28.56 11.00
2 Jakub PatúcJakub Patúc 86 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 09:46.84 9.00
3 Radek VostřelRadek Vostřel 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 9 09:50.29 8.00
4 Petr KadrabaPetr Kadraba 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 09:57.75 7.00
5 Martin ČesalMartin Česal 88 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 09:58.76 6.00
6 Jiří PatíkJiří Patík 76 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 10:52.39 5.00
7 Vítek OuzkýVítek Ouzký 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 11:01.41 4.00
8 Josef ProcházkaJosef Procházka 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 11:39.90 3.00
9 Dominik ČernohorskýDominik Černohorský 00 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 12:16.57 2.00
Celkem 9 závodníků

3000 m - Ženy (Finále)

Finále (st, 8.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Alena HájkováAlena Hájková 85 ASK LovosiceASK Lovosice 2 11:36.97 11.00
2 Klára VyvialováKlára Vyvialová 02 ASK LovosiceASK Lovosice 1 12:02.36 9.00
3 Lada CísařováLada Císařová 84 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 8 12:11.32 8.00
4 Kamila TurkováKamila Turková 88 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 12:16.41 7.00
5 Tereza KelnerováTereza Kelnerová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 12:58.68 6.00
6 Eva MusilováEva Musilová 99 ASK DěčínASK Děčín 6 13:25.40 5.00
7 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 14:19.44 4.00
8 Denisa ŠtréblováDenisa Štréblová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 14:20.48 3.00
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (st, 8.5.2019 - 10:20) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 16.74 11.00
2 Kateřina HorníkováKateřina Horníková 01 ASK DěčínASK Děčín 4 17.08 9.00
3 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 17.19 8.00
4 Kristýna KopečnáKristýna Kopečná 98 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 17.54 7.00
5 Natálie MikešováNatálie Mikešová 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 20.16 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 8.5.2019 - 10:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára HeřmánkováBára Heřmánková 99 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 19.40 6.00
2 Michaela SucháMichaela Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 20.70 4.00
3 Matylda HorníkováMatylda Horníková 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 20.81 3.00
4 Magdalena HorníkováMagdalena Horníková 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 21.34 2.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 16.74 11.00
2 Kateřina HorníkováKateřina Horníková 01 ASK DěčínASK Děčín 4 17.08 9.00
3 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 17.19 8.00
4 Kristýna KopečnáKristýna Kopečná 98 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 17.54 7.00
5 Bára HeřmánkováBára Heřmánková 99 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 19.40 6.00
6 Natálie MikešováNatálie Mikešová 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 20.16 5.00
7 Michaela SucháMichaela Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 20.70 4.00
8 Matylda HorníkováMatylda Horníková 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 20.81 3.00
9 Magdalena HorníkováMagdalena Horníková 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 21.34 2.00

110 m překážek - Muži (Finále)

Finále (st, 8.5.2019 - 10:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof BesserKryštof Besser 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 17.37 11.00
2 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 17.47 9.00
3 Jindřich KořínekJindřich Kořínek 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 19.14 8.00
4 Pavel CmíralPavel Cmíral 85 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 19.92 7.00
5 Tomáš ChalupaTomáš Chalupa 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 22.73 6.00
Celkem 5 závodníků

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (st, 8.5.2019 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Spišjak, Šulc, Žigmund, Herles Spišjak, Šulc, Žigmund, Herles TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3:37.92 11.00
2 Janeček, Tonar, Besser, Holoubek Janeček, Tonar, Besser, Holoubek USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 3:40.11 9.00
3 Hájek, Horník, Vondráček, Petržilka Hájek, Horník, Vondráček, Petržilka ASK DěčínASK Děčín 2 3:57.28 7.00
4 Cmíral, Dittrich, Vyskočil, Lenhart Cmíral, Dittrich, Vyskočil, Lenhart Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 3:57.86 6.00
5 Šimek, Jüngling, Malý, Kubišta Šimek, Jüngling, Malý, Kubišta ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 8 4:35.93 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 8.5.2019 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Knobloch, Chalupa, Musil, Rada Knobloch, Chalupa, Musil, Rada TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3:53.00 8.00
2 Hrbek, Plechatý, Hönig, Lachman Hrbek, Plechatý, Hönig, Lachman TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 4:01.49 5.00
3 Kadraba, Procházka, Ráthouský, Podrapský Kadraba, Procházka, Ráthouský, Podrapský USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4:02.65 4.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Spišjak, Šulc, Žigmund, Herles Spišjak, Šulc, Žigmund, Herles TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3:37.92 11.00
2 Janeček, Tonar, Besser, Holoubek Janeček, Tonar, Besser, Holoubek USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 3:40.11 9.00
3 Knobloch, Chalupa, Musil, Rada Knobloch, Chalupa, Musil, Rada TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3:53.00 8.00
4 Hájek, Horník, Vondráček, Petržilka Hájek, Horník, Vondráček, Petržilka ASK DěčínASK Děčín 2 3:57.28 7.00
5 Cmíral, Dittrich, Vyskočil, Lenhart Cmíral, Dittrich, Vyskočil, Lenhart Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 3:57.86 6.00
6 Hrbek, Plechatý, Hönig, Lachman Hrbek, Plechatý, Hönig, Lachman TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 4:01.49 5.00
7 Kadraba, Procházka, Ráthouský, Podrapský Kadraba, Procházka, Ráthouský, Podrapský USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4:02.65 4.00
8 Šimek, Jüngling, Malý, Kubišta Šimek, Jüngling, Malý, Kubišta ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 8 4:35.93 3.00

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (st, 8.5.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Černohorská, Hrnčířová, Orságová, Řeháková Černohorská, Hrnčířová, Orságová, Řeháková USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4:21.07 11.00
2 Brabcová, Suchá, Herdová, Horníková Brabcová, Suchá, Herdová, Horníková Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4:24.43 9.00
3 Poláková, Rusnáková, Musilová, Bachroňová Poláková, Rusnáková, Musilová, Bachroňová ASK DěčínASK Děčín 4:43.18 8.00
4 Gehlertová, Gelhofová, Mikešová, Hráská Gehlertová, Gelhofová, Mikešová, Hráská TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5:09.24 4.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 8.5.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Horníková, Suchá, Heřmánková, Kirbsová Horníková, Suchá, Heřmánková, Kirbsová Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4:52.25 7.00
2 Štréblová, Kokšalová, Neumanová, Tůmová Štréblová, Kokšalová, Neumanová, Tůmová USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4:54.44 6.00
3 Kozmová, Térová, Bázlerová, Císařová Kozmová, Térová, Bázlerová, Císařová Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4:56.56 5.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Černohorská, Hrnčířová, Orságová, Řeháková Černohorská, Hrnčířová, Orságová, Řeháková USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4:21.07 11.00
2 Brabcová, Suchá, Herdová, Horníková Brabcová, Suchá, Herdová, Horníková Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4:24.43 9.00
3 Poláková, Rusnáková, Musilová, Bachroňová Poláková, Rusnáková, Musilová, Bachroňová ASK DěčínASK Děčín 4:43.18 8.00
4 Horníková, Suchá, Heřmánková, Kirbsová Horníková, Suchá, Heřmánková, Kirbsová Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4:52.25 7.00
5 Štréblová, Kokšalová, Neumanová, Tůmová Štréblová, Kokšalová, Neumanová, Tůmová USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4:54.44 6.00
6 Kozmová, Térová, Bázlerová, Císařová Kozmová, Térová, Bázlerová, Císařová Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4:56.56 5.00
7 Gehlertová, Gelhofová, Mikešová, Hráská Gehlertová, Gelhofová, Mikešová, Hráská TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5:09.24 4.00

Skok vysoký - Muži

(st, 8.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.451.501.551.601.651.701.751.801.831.87 Body
1 Tomáš PetržilkaTomáš Petržilka
ASK DěčínASK Děčín
99 1.80 ----ooxooxxx 11.00
2 Jiří RadaJiří Rada
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
04 1.80 --oooxxoxxoxxoxxx 9.00
3= Robert HájekRobert Hájek
ASK DěčínASK Děčín
01 1.75 ----oooxxx 7.50
3= Šimon HospodkaŠimon Hospodka
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 1.75 -ooooooxxx 7.50
5 Martin VeselýMartin Veselý
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 1.70 --ooxooxxx 6.00
6 Pavel JindraPavel Jindra
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 1.65 --oooxxx 5.00
7 Kamil ŽigmundKamil Žigmund
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
00 1.65 --xoxooxxx 4.00
8 Karel MesárošKarel Mesároš
Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s.
03 1.65 -oooxoxxx 3.00
9 Daniel CífkaDaniel Cífka
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
99 1.50 ooxxx 2.00
10 Matyas KoszegiMatyas Koszegi
Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s.
05 1.45 xxoxxx 1.00
Lukáš VondráčekLukáš Vondráček
ASK DěčínASK Děčín
05 NM xxx
MS Tomáš LaubeTomáš Laube
ASK LovosiceASK Lovosice
01 1.80 xxx
MS Petr PoselPetr Posel
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
98 1.83 --o-ooxooxxx
Celkem 13 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(st, 8.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.251.301.351.401.451.501.551.581.611.641.67 Body
1 Nikol JankuNikol Janku
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
00 1.64 ----ooooooxxx 11.00
2 Viktorie KlepetkováViktorie Klepetková
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
03 1.64 -----oo-xooxxx 9.00
3 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 1.61 ---ooooooxxx 8.00
4 Tereza TůmováTereza Tůmová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 1.50 oooxoxxoxox 7.00
5 Kateřina HorníkováKateřina Horníková
ASK DěčínASK Děčín
01 1.50 ----oxxoxxx 6.00
6 Anna BázlerováAnna Bázlerová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
03 1.45 oooooxxx 5.00
7 Markéta CharouzkováMarkéta Charouzková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 1.45 -oooxoxxx 4.00
8 Adéla MarkvartováAdéla Markvartová
ASK LovosiceASK Lovosice
05 1.45 oooxxoxoxxx 3.00
9 Karolína KirbsováKarolína Kirbsová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
99 1.40 ooooxx 2.00
10 Šárka PospíšilováŠárka Pospíšilová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
05 1.40 ooxooxxx 1.00
MS Kristýna StoklasováKristýna Stoklasová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
04 1.35 oooxxx
12= Bára HeřmánkováBára Heřmánková
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
99 1.35 ooxoxxx
12= Markéta MaláMarkéta Malá
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
01 1.35 -oxoxxx
14 Barbora SvobodováBarbora Svobodová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
05 1.30 oxxoxxx
15 Nela SchornáNela Schorná
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
05 1.30 xxoxxoxxx
16 Barbora GehlertováBarbora Gehlertová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 1.25 xxoxxx
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Muži

(st, 8.5.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 11 6.15 +0.3 m/s 5.85  +0.35.78  -1.36.12  +2.26.126.15  +0.3xx 11.00
2 Martin VeselýMartin Veselý
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 13 6.08 +2.1 m/s 6.08 +0.5 m/s 5.80  -1.45.97  -1.56.08  +2.16.083.87  -1.46.08  +0.5x 9.00
3 Pavel JindraPavel Jindra
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 18 6.00 -0.8 m/s 5.75  +0.75.93  +0.05.73  +1.75.935.87  -0.45.87  +1.36.00  -0.8 8.00
4 Jakub SpišjakJakub Spišjak
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 10 5.88 5.79  -0.55.71  -1.4x5.795.21  -0.4x5.88 7.00
5 Vojtěch TonarVojtěch Tonar
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
00 12 5.69 -1.4 m/s 4.83  +1.35.45  -0.94.65  +1.45.455.45  -0.75.69  -1.4x 6.00
6 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo
AK MostAK Most
04 17 5.52 +0.0 m/s x5.52  +0.05.38  +1.05.52x5.36  +0.85.33 5.00
7 Matyas KoszegiMatyas Koszegi
Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s.
05 6 5.43 +0.8 m/s 5.41  +0.65.43  +0.85.17  +2.25.435.06  -1.25.34  +0.85.43  +2.1 4.00
8 Vojtěch HubkaVojtěch Hubka
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
04 16 5.38 +1.8 m/s 5.16  +0.34.90  +0.85.38  +1.85.385.03  +1.95.24  +1.6x 3.00
9 Daniel CífkaDaniel Cífka
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
99 1 5.37 -0.8 m/s x5.37  -0.8x5.370.00.00.0 2.00
10 Robert HájekRobert Hájek
ASK DěčínASK Děčín
01 3 5.20 5.204.67  +0.84.15  +0.95.200.00.00.0 1.00
11 Jan MusilJan Musil
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
00 8 5.17 +1.0 m/s 5.17  +1.05.03  +0.64.91  +0.75.170.00.00.0
12 Lukáš LachmanLukáš Lachman
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
01 7 5.09 +0.7 m/s 4.94  +1.45.09  +0.74.62  +2.85.090.0  +1.10.0  +0.90.0
13 Matěj HrbekMatěj Hrbek
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 4 5.01 +3.0 m/s 4.99 +0.1 m/s 4.87  -0.84.99  +0.15.01  +3.05.010.00.00.0
14 Kryštof PrincKryštof Princ
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 9 4.65 +0.4 m/s 4.65  +0.44.424.65  +2.84.650.00.00.0
15 Patrik HausnerPatrik Hausner
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
05 14 4.61 +1.3 m/s 4.61  +1.34.53  -0.8x4.610.00.00.0
16 Jan ApolenJan Apolen
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
05 15 4.15 +1.3 m/s 4.15  +1.3xx4.150.00.00.0
Martin KmoníčekMartin Kmoníček
Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s.
02 5 NM xxx0.0xxx
Dominik DuffekDominik Duffek
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
01 2 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Ženy

(st, 8.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 5.23 +1.3 m/s 4.604.99  +0.4x4.995.15  -1.05.15  +1.65.23  +1.3 11.00
2 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
05 5.09 5.095.08  +0.34.89  +0.75.095.014.99  +1.65.07 9.00
3 Simona PlosováSimona Plosová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
04 5.07 5.074.824.85  +0.65.074.934.684.84 8.00
4 Nikola BisováNikola Bisová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 5.02 5.024.80  +0.34.89  +0.75.024.594.78x 7.00
5 Kristýna KopečnáKristýna Kopečná
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
98 4.91 x4.564.85  +0.84.85xx4.91 6.00
MS Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
97 4.84 x4.774.844.840.00.00.0
7 Markéta MaláMarkéta Malá
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
01 4.84 4.48  +0.73.86  +0.04.06  +1.24.484.15  +1.54.62  +1.44.84 5.00
8 Tereza DivišováTereza Divišová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
01 4.74 4.454.30  +0.34.634.634.69  +0.04.44  +0.74.74 4.00
9 Michaela SucháMichaela Suchá
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
03 4.63 +0.7 m/s 3.75  +5.44.63  +0.74.54  +0.64.634.53  -0.64.564.63 3.00
10 Mariana KokšalováMariana Kokšalová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 4.47 4.473.92  -1.04.43  +0.24.470.00.00.0 2.00
11 Markéta NeimontaiteMarkéta Neimontaite
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
05 4.42 4.424.344.06  +0.94.420.00.00.0 1.00
MS Kristýna StoklasováKristýna Stoklasová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
04 4.28 +1.5 m/s 4.27  +0.54.28  +1.54.22  +0.04.280.00.00.0
13 Markéta PangrácováMarkéta Pangrácová
ASK LovosiceASK Lovosice
01 4.20 +1.2 m/s 3.54  +0.7x4.20  +1.24.200.00.00.0
MS Nikola VondráčkováNikola Vondráčková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 4.06 xx4.064.060.00.00.0
15 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková
ASK LovosiceASK Lovosice
01 4.04 3.734.043.86  +1.84.040.00.00.0
16 Tereza TůmováTereza Tůmová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 4.03 +0.2 m/s 3.95  +0.54.014.03  +0.24.030.00.00.0
17 Kateřina JantačováKateřina Jantačová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
05 3.90 3.903.443.473.900.00.00.0
18 Nicol HefnerováNicol Hefnerová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 3.85 3.853.693.55  +1.83.850.00.00.0
Celkem 18 závodníků

Trojskok - Muži

(st, 8.5.2019 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin VeselýMartin Veselý
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 5 13.22 12.99  +0.113.02  +1.712.74  -2.413.0213.18  -1.613.22  -0.812.74  -0.5 11.00
2 Kryštof BesserKryštof Besser
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 4 12.22 12.11  +0.012.05  +1.711.81  -2.212.11xx12.22  +1.8 9.00
3 Pavel JindraPavel Jindra
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 1 12.06 11.77  +0.312.06  +1.111.71  +2.012.0611.84  -2.711.59  +0.211.60  -0.2 8.00
Jindřich KořínekJindřich Kořínek
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 2 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
MS Petr PoselPetr Posel
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
98 3 11.71 +0.0 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 5 závodníků

Trojskok - Ženy

(st, 8.5.2019 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
97 3 10.90 +1.6 m/s 0.0  +0.210.8310.7110.8310.89  +2.910.90  +1.610.51  +0.0
2 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 7 10.69 +0.3 m/s 10.69  +0.3x10.63  +1.810.6910.23  +0.6x10.69 11.00
3 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 6 10.62 +0.0 m/s 10.62  +0.010.5310.50  +3.210.6210.31  +0.010.35  +0.010.51  +0.9 9.00
4 Nikol JankuNikol Janku
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
00 1 10.13 +1.1 m/s 10.13  +1.1xx10.13xxx 8.00
Natálie MikešováNatálie Mikešová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
01 5 NM xxx0.0xxx
Nikola VondráčkováNikola Vondráčková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 4 NM xxx0.0xxx
Karolína KirbsováKarolína Kirbsová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
99 2 NM xxx0.0xxx
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(st, 8.5.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina VlasákováKateřina Vlasáková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 7 09.62 08.7709.6209.2209.6209.2709.4908.78 11.00
2 Beata KaplanováBeata Kaplanová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 1 08.86 07.7108.8607.8608.8608.4208.3008.82 9.00
3 Markéta PangrácováMarkéta Pangrácová
ASK LovosiceASK Lovosice
01 3 08.78 08.7808.1708.1508.7807.84x07.46 8.00
4 Eliška NěmcováEliška Němcová
ASK DěčínASK Děčín
01 8 08.75 08.3908.08x08.39x08.5408.75 7.00
5 Adriana ŠrámkováAdriana Šrámková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 6 08.62 08.0708.4108.5508.5508.5008.6208.36 6.00
6 Adéla ŠediváAdéla Šedivá
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
02 5 07.69 07.6907.29x07.6907.1706.7707.11 5.00
7 Anna PolákováAnna Poláková
ASK DěčínASK Děčín
02 4 06.55 06.5506.2106.4906.5505.5506.3406.32 4.00
8 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
03 2 05.50 05.500.00.005.500.00.00.0 3.00
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(st, 8.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Josef PapJosef Pap
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
00 13.07 13.0713.0012.4413.0712.5912.8612.93 11.00
2 Filip KaplanFilip Kaplan
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 12.22 11.2411.0911.8711.8711.8612.2211.83 9.00
3 Filip NajmanFilip Najman
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
99 11.93 11.76x11.8611.86x11.5411.93 8.00
4 Mojmír KlímaMojmír Klíma
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
75 11.53 10.9811.1411.2111.2111.53x11.20 7.00
5 Marek ŠtrymplMarek Štrympl
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 11.49 11.4311.4911.3811.4911.0111.33x 6.00
6 Tomáš HellmichTomáš Hellmich
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
75 11.41 x11.3511.4111.4110.37-- 5.00
7 Pavel BulvaPavel Bulva
ASK DěčínASK Děčín
70 09.54 08.98x09.3209.3209.5409.31x 4.00
8 Petr VacínPetr Vacín
AK MostAK Most
78 08.58 08.54x08.5808.58--x 3.00
9 Šimon StudihradŠimon Studihrad
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 08.48 x08.4808.0008.48--- 2.00
10 Michal VranýMichal Vraný
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 07.33 07.2707.3307.1707.33--- 1.00
Celkem 10 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy

(st, 8.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Beata KaplanováBeata Kaplanová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 2 37.39 0.00.00.00.00.00.037.39 11.00
2 Adéla ŠediváAdéla Šedivá
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
02 5 36.27 0.00.00.00.00.00.036.27 9.00
3 Eliška NěmcováEliška Němcová
ASK DěčínASK Děčín
01 9 32.22 0.00.00.00.00.00.032.22 8.00
4 Adriana ŠrámkováAdriana Šrámková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 6 26.43 0.00.00.00.00.00.026.43 7.00
5 Kateřina VlasákováKateřina Vlasáková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 7 23.55 0.00.00.00.00.00.023.55 6.00
6 Markéta PangrácováMarkéta Pangrácová
ASK LovosiceASK Lovosice
01 8 20.17 0.00.00.00.00.00.020.17 5.00
7 Karolína SlavíkováKarolína Slavíková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 4 14.31 0.00.00.00.00.00.014.31 4.00
8 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
03 3 09.43 0.00.00.00.00.00.009.43 3.00
9 Bára HeřmánkováBára Heřmánková
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
99 1 07.67 07.670.00.007.670.00.00.0 2.00
Celkem 9 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži

(st, 8.5.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Samuel CamaraSamuel Camara
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
00 1 51.90 0.0
2 Mojmír KlímaMojmír Klíma
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
75 4 45.35 0.0 11.00
3 Tomáš HellmichTomáš Hellmich
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
75 3 40.40 0.0 9.00
4 Filip NajmanFilip Najman
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
99 5 39.01 0.0 8.00
MS Daniel DvořákDaniel Dvořák
AK MostAK Most
97 2 37.68 0.0
MS Radovan StudihradRadovan Studihrad
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
70 7 33.86 0.0
7 Marek ŠtrymplMarek Štrympl
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 9 30.38 0.0 7.00
8 Josef PapJosef Pap
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
00 6 27.26 0.0 6.00
9 Petr VacínPetr Vacín
AK MostAK Most
78 10 25.91 0.0 5.00
10 Šimon StudihradŠimon Studihrad
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 8 24.60 0.0 4.00
11 Michal VranýMichal Vraný
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 11 16.78 0.0 3.00
Celkem 11 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy

(st, 8.5.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Beata KaplanováBeata Kaplanová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 3 32.99 0.0 11.00
2 Nikol JankuNikol Janku
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
00 2 28.93 0.0 9.00
3 Eliška MenčlováEliška Menčlová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 5 28.26 0.0 8.00
4 Kateřina HorníkováKateřina Horníková
ASK DěčínASK Děčín
01 13 27.35 0.0 7.00
5 Adriana ŠrámkováAdriana Šrámková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 11 24.89 0.0 6.00
6 Šárka PospíšilováŠárka Pospíšilová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
05 7 24.75 0.0 5.00
7 Eliška NěmcováEliška Němcová
ASK DěčínASK Děčín
01 6 23.32 0.0 4.00
8 Anežka ProškováAnežka Prošková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
05 8 23.26 0.0 3.00
9 Anna BázlerováAnna Bázlerová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
03 1 21.41 0.0 2.00
10 Karolína SlavíkováKarolína Slavíková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 9 19.96 0.0 1.00
11 Leontýna ZitkováLeontýna Zitková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 12 19.40 0.0
12 Karolína KirbsováKarolína Kirbsová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
99 4 16.25 0.0
13 Adéla ŠediváAdéla Šedivá
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
02 10 13.40 0.0
Celkem 13 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(st, 8.5.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip KaplanFilip Kaplan
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 14 53.86 0.0 11.00
2 Filip NajmanFilip Najman
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
99 13 46.77 0.0 9.00
3 Marek ŠtrymplMarek Štrympl
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 10 40.17 0.0 8.00
4 Petr VacínPetr Vacín
AK MostAK Most
78 11 39.93 0.0 7.00
5 Robert HájekRobert Hájek
ASK DěčínASK Děčín
01 1 36.68 0.0 6.00
6 Jindřich KořínekJindřich Kořínek
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 5 35.28 0.0 5.00
7 Mojmír KlímaMojmír Klíma
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
75 4 35.21 0.0 4.00
8 Daniel KadlečekDaniel Kadleček
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
75 3 33.80 0.0 3.00
9 Tomáš ReichlTomáš Reichl
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 9 33.51 0.0 2.00
10 Jan MusilJan Musil
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
00 7 31.83 0.0 1.00
11 Pavel BulvaPavel Bulva
ASK DěčínASK Děčín
70 12 30.75 0.0
12 Josef PapJosef Pap
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
00 8 29.93 0.0
13 Jan HendrychJan Hendrych
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
02 2 28.81 0.0
14 Karel MesárošKarel Mesároš
Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s.
03 6 26.15 0.0
Celkem 14 závodníků